Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rozdział czwarty: Rodzina
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wróg?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Mar 14, 2009 02:52    Temat postu: RozdziaÅ‚ czwarty: Rodzina Odpowiedz z cytatem

<Alex, Astian , Skalf>
<Wróciliście spokojnie pod duże drzewo , które obraliście za swoją siedzibę, złosyliście przytargane drewno i zaczęliście sie zastanawiać jak je teraz wnieśc na górę. >
<Skalf będziesz chyba pierwszym krasnoludem , który zamieszka na drzewie. Brzmi to tak śmiesznie , że aż tragicznie.>
<Astian zawsze marzyło ci sie życie pełne przygód i opływanie w bogactwa. To pierwsze jest obecne w twoim życiu odkąd znalazłeś się na tej wyspie aż nad to. Niestety bogactwa narazie jakoś nie widać>
<Alex kiedy oparłeś sie plecami o pień drzewa aby złapać oddech po spacerze i złożyć myśli w jakąś konkretną całość , którą uczeni nazywają pomysłem, poczułeś niepokojąco blisko silną aurę. Tą podwójną aurę którą czułeś kilka dni temu na plazy oraz wczoraj a może dwa dni temu. Czas biegnie tutaj tak dziwnie. Nietylko ty tracisz orientacje w czasie. Kiedy spróbowałeś sie skupić aby dokładnie wyczuć gdzie znajduje sie źródło aury, przestałeś ją czuć.>



<Mufłaje>
<Z lekkiego obłoku kurzu wyłoniła się postać. Czarna peleryna okrywa szczelnie ciało. Kruczoczarne włosy spływając zasłaniają częściowo bladą smukłą twarz. Bystre ciemne błękitne oczy bacznie cię obserwują. Cichy zmęczony ale ostro brzmiący głos poniósł słowa.>
-Witajcie Vesper, Mufłaje,, Musper , Crisper, Vesłaje , Crisłaje. Wszyscy w komplecie. Czym że zawdzięczam waszą wizyte??

<Cristabelianea uściskała przybysza z wielkim uczucem.>

-Usiądźcie jeśli wasze nogi są zmęczone. Co was sprowadza..?

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Sob Mar 14, 2009 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<PrzyglÄ…dam siÄ™ bacznie postaci>
- Ej ej bo się zrobię zazdrosny! <Uśmiecham się przyjacielsko i podaję rękę nieznajomemu>
- Jak tam samopoczucie po ostatnich ciężkich dniach ? Wyglądasz na zmęczonego. Przybyliśmy w odwiedziny i porozmawiać o nadchodzących ciężkich czasach. To czego byłem świadkiem ostatnio napełniło mnie straszną trwogą. Jakie masz plany co do militaryzacji rodziny jeśli można wiedzieć?
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Mar 14, 2009 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Magik zmarszczył twarz i spochmurniał ale już po chwili na jego lico wzszedł uśmiech.>
-zmęczony? Wydaje ci się Mufłaje... Chcecie porozmawiać o ciężkich czasach.. zaiste nadchodzi czas , który pokaże czy jesteśmy godni tego lasu... Dwie fale zła ,którym musimy wyjśc na przeciw lub poddać sie ich niszącym wpływom...
Dlaczego zawsze kiedy z kimś rozmawiam tematem są złe wieści..??

Nie chce żeby sie zbroili. A już na pewno nie pozwole aby ktokolwiek z naszego społeczeństwa ,poza wybranymi przez przeznaczenie ,używał metalu aby zabijać. Jesteśmy spokojnym ludem lasu , który będzie siebronił jeśli trzeba ale nie będę nikogo szkolił jak zabijać innych. Osobista straż Acidis zajmuje sie ochroną lasu. Nigdy wczesniej nie trzeba nam było pospolitego ruszenia. Jeśli chcesz mi pomóc sprowadż tu Aeris Venti, Caliginis lub Petrae a jeśli ci się uda to wszystkich naraz....
Dlaczego wszyscy myśla o zabijaniu...

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Nie Mar 15, 2009 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< ' Drzewa nienawidzę ich a teraz będę musiał na nich mieszkać... gdyby tylko ktoś z mojego klanu mnie zobaczył lub o tym usłyszał ryczeliby ze śmiechu przez dobre półwieku...

Odrzucam na razie te myśli, trzeba zbudować kryjówkę albo nas coś rozszarpie...>

- Dobra wydaje mi się, ze trzeba to zrobić tak: zaostrzymy odrobinę kilka mocnych pali aby wbić je w ziemię jako podpory, potem na ich podstawie poukładamy resztę drewna jako platformę... więcej raczej nie zdążymy dziś zrobić... oby tylko to się nie zawaliło...
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Pon Mar 16, 2009 04:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Widziałeś pogrom na plaży ? Czy to była ta ochrona Acidis? Czu uważasz że pazury i kły wystarczą przeciw muszkietom, kuszom, działom i stali? Pochodzę z kontynentu gdzie wojny zabijanie i śmierć jest na porządku dziennym. Ja widziałem jak to wygląda! Narody takie jak ten zostały wybite do nogi lasy spalone. Nie mamy szans! To nie jest walka czy wojna to jest eksterminacja którą oni dopiero zaczną. Nie obronisz się kamieniem przeciw zbroi płytowej nie zasłonisz się łuską czy futrem przeciw stalowemu toporowi! Tu potrzeba regularnej armii a nie bandy istot które nie chcą zabijać. Albo zabijasz albo umierasz togo się nauczyłem do tej pory. W Imperium Elfy zamknięte są w lasach krasnoludy w kopalniach. Orki chowają się w lasach. Wszyscy oprócz ludzi zaawansowanych technologicznie i magicznie są w odwrocie. Mamy dwóch potężnych wrogów. Oboje maja przewagę technologiczną i w umiejętnościach. Spokojem się nie uratujemy. Patrz ile hrabia już zagarnął wyspy dla siebie dzięki temu spokojowi. Potrzebujemy siły i żołnierzy aby żyć spokojnie. Taka zasada obowiązuje na kontynencie. Bez tego wytną nas lub zniewolą.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Mar 16, 2009 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mufłaje, magus burknął coś pod nosem>
--..Ignis..
<Niespodziewanie ciało czarnoksiężnika zaczęło dziwnie pulsować i iskrzyć. Jego oczy zmieniły barwę na tę co polerowanej stali. Szybkim ruchem złapał cię dłonią za gardło i zcisnął tak, że zabrakło ci tchu. Jego dotyk parzy a ty zastanawiasz się skąd tyle siły w tak drobnych dłoniach. Syn Ojca przybliżył twarz do twojej i spojrzał ci w oczy.>

-Raz jeszcze zakpisz z księżniczki Acidis a wypatroszę cię bez mrugnięcia okiem i powiesz na widok publiczny pozwalając aby dzikie ptaki pożerały twoje truchło...-

<Głos maga zabrzmiał nisko i przerażająco poważnie. To nie ten sam człowiek z którym rozmawiałeś jeszcze przed chwilą . Zdaje się jakby jakieś pierwotne zło przemawiało przez niego. Cristi i dzieci zamarły w bezruchu. >

-Nie odnoś się do mnie takim tonem chłopcze o szpiczastych uszach. Jednego dnia widziałem więcej śmierci niż ty przez cały swój byt... śmiesz mnie pouczać w moim domu.. Powiedziałem , że nikogo nie będę uczył zabijać , nie będzie żadnej armii...

<Głos maga znów zmienił się na normalny. Dłoń rozluźniła uchwyt i czarnoksiężnik puścił cię , jego oczy na powrót przybrały normalną barwę.>

-Gdybyś przyjrzał się dokładniej polu bitwy zauważył byś że z naszej strony zginęło kilku ochotników oraz ci waleczni najbliżsi uprowadzanych dzieci. Ku naszemu zaskoczeniu wyznawcy krwawego boga uderzyli w dwóch miejscach odciągając naszą uwagę od ich głównego celu, porwania dzieci. Trójka , którą pomogłeś pokonać przekradła się niepostrzeżenie i uprowadziła dzieci podczas gdy księżniczka Acidis i jej oddział byli zajęci falą zw.. agresorów, którzy wylali się na wyspę z trzech statków. Dwa statki zatonęły wysadzone w powietrze przez załogę kiedy leśni bracia próbowali je zająć... został jeden, ale nie pośle nikogo na pewną śmierć...
<po krótkiej przerwie głos maga znowu się podniósł>

-Ktoś zdradził!! Ktoś pokazał im gdzie jest nasz największy skarb jakim są dzieci. Ktoś ich zaprowadził w odpowiednie miejsce... Ktoś z lasu, na tyle dobry , że nikt go nie podejrzewa...
-Zapewne zastanawiasz się dlaczego nie chce aby wszyscy walczyli...Odpowiedz znajdziesz w tym pytaniu: Jaka jest różnica kiedy niezwyciężone siły wroga zostają pokonane zaledwie przez garstkę wojowników a kiedy wystawiona zostaje cała armia??

-Zastanów się nad swoimi kolejnymi słowami ..Jeśli chcesz mnie wzburzyć to lepiej odejdź bo nie ręczę za siebie...

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Mar 21, 2009 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dziwne... - mruczę pod nosem - zbadam to później... może to tylko halucynacje...

Zmęczenie, obecność silnej magii, takie czynniki mogą powodować złudzenia. Póki co...

- Mogę bez problemu znaleźć się na drzewie... i może nawet wciągnąć Astiana. Umieszczę na górze drabinkę, żeby można było spokojnie wchodzić i schodzić z drzewa. No i teraz potrzebujemy liny. Przywiążemy ją do belki i przerzucimy przez jedną z gałęzi. Będziemy wciągać w ten sposób belkę na górę, a ktoś na górze będzie ją układać i wiązać z resztą belek... co wy na to? Zakładam, że żadne z was nie potrafi się wspinać... zatem...

Zaczynam przeszukiwać zawartość torby by po chwili jako zdobycz wyciągnąć ptasie pióro... z bliżej niezidentyfikowanego ptaka.

- Mam!
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Mar 21, 2009 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Alex , Astian, Skalf>
<Alex wymówiłeś formułe i uniosłeś się w powietrze. Zaczepiłeś solidnie drabinke na drzewie a dalej poszło już z górki. Razem ze Skalfem i Astianem zabraliście sie za budowe schronienia. Dzięki zgrabnej współpracy po paru godzinach naga platforma była już gotowa i solidnie osadzona na konarach drzewa. Wykorzystując liany i line przywiązaliście wszystkie elementy tak , że powinny utrzymać sie na drzewie nawet przy silnym wietrze. Nie zauważyliście kiedy przestał padać deszcz. Czas upłynął szybko. Zdaje się,że minął cały dzień. Zmęczyliście się i jesteście głodni oraz spragnieni. Zapasy jedzenia dziś się skończą i trzeba będzie na coś zapolować. usiedliście sobie pod drzewem aby chwilę odsapnąć. Alex znowu poczułeś tę aurę.>

-Całkiem nieźle wam idzie tylko po co to?? Przyszedłem po was... Macie wrócić ze mną do miasta. Bardziej lub mniej żywi...

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Mar 21, 2009 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się wokół starając się wyczuć skupienie tej aury w jakimś konkretnym punkcie. Lewą ręką sięgam do sakiewki z kuleczkami siarki i wyciągam jedną z nich owiniętą w papier.

Trochę niepokoi mnie ostatnia część twojej myśli... - formuję myśli w zdanie - bo wracać nie zamierzam. Posłaliście nas na pewną śmierć. Po co wam jesteśmy teraz?

Głośno zaś zwracam się do towarzyszy

- Szykujcie broń. Obawiam się, że możemy mieć gości od Hrabiego.

Sądząc po aurze i możliwościach jakie zaprezentowała ta osoba wcześniej... nie mam szans blokować jej zaklęć... więc zostaje tylko szybki kontratak, albo...

Mimo, że nie jestem jeszcze zgrany z aurą magiczną tego lasu, w razie zagrożenia, będę próbował wysłać w eter krzyk o pomoc, na tej samej zasadzie, na jakiej odbywa się teraz przekaz myślowy. Co przybędzie to przybędzie... o ile cokolwiek przybędzie.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Peres
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 02 Lis 2008
Posty: 49
Sk±d: Dalekie okolice Olsztyna

PostWys³any: Sob Mar 21, 2009 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdrapuję się na platformę,zdejmuję plecak,zakładam cięciwę na łuk i czekam w pełnym skupieniu na nie przyjaciela.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Nie Mar 22, 2009 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< sięgam po kuszę i ładuję bełt. >

- Alex wiesz skąd to nadchodzi? Jak coś wyczujesz daj znać...

< nerwowo rozglądam się dookoła wytężając słuch na każdy, nawet najmniejszy szelest i szmer. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Mar 22, 2009 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Alex, Astian , Skalf>
<Alex, aura jest bardzo silna. to nie jest żadna halucynacja , złudzenie , czy oszustwo. Nie ma takich iluzji.. a jeśli są to wykraczają ponad pojmowanie człowieka. Czekaliście w napięciu , przygotowani...>

-Wypada żebyście chociaż widzieli kto po was przyszedł...

<Z pomiedzy drzew wystąpiła postać mężczyzny w średnim wieku. Krótkie blond włosy , spokojne błekitne oczy. Jest bardzo postawny i gdyby nie delikatne rysy twarzy moglibyście posądzić go o bycie Norsmenam lub Kislevitą. Nie posiada broni ani pancerza. Jednakże jego odzienie budzi w was ciekawość i wątpliwości. Lekka materiałowa szata, na którą składa się bluza i spodnie z napewno drogiego materiału, poprzetykane maleńkimi drobnymi blaszkami niczym łuska ryby, zbyt luźne i liche jednak aby stanowić pancerz. Intrygujące i nie pasujące do reszty są dwa metalowe pasy przerzucone przez korpus przybysza. Jeden z białego , drugi z czarnego metalu.>

-Jestem strażnikiem ziem Hrabiego Bertoldo Vasari. zwą mnie Petrae. Nie wywiązaliście sie z umowy. Co więcej zdradziliście hrabiego. Wrócicie ze mną do miasta żywi lub martwi. Opór jest daremny. Nie chce was zabijać ale jeśli będzie to konieczna aby dostarczyć was do miasta, zrobię to.

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pon Mar 23, 2009 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolną dłoń kładę na rękojeści pistoletu.

- Z tego co wiem, to Hrabia i tak nas skazał na śmierć posyłając nas tutaj jako przynętę. Nie rozśmieszaj więc mnie swoją udawaną prawością. Obaj dobrze wiemy, że twój Pan traktuje nas już w zasadzie jako mięso, które się rzuca wściekłym psom. Po co mamy umierać na zamku Hrabiego, skoro ziemia tu taka sama?

Zbieram wokół siebie moc i z uśmiechem pogodzonego z nadchodzącą śmiercią człowieka kontynuuję.

- Ale tutaj mam przynajmniej szansę przedstawić Kostusze kogoś jeszcze...

Czekam na jego pierwszy ruch. Jeśli zacznie cokolwiek inkantować, wyszarpuję pistolet i oddaję strzał w jego stronę by go chociaż zdekoncentrować. Wtedy dopiero uderzę inkantacją kuli ognia.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Mar 23, 2009 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Pewny siebie jesteś, las to nie nasza ziemie, ale także nie twoja. Hrabia nas wystawił na śmierć i szczam na taki kontrakt.

< celuję w głowę napastnika i strzelam. Potem szybko ładuję kolejny bełt i strzelam ponownie. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Mar 24, 2009 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Skalf wystrzeliłeś pocisk trafiając prosto w głowe. O dziwo jednak bełt przeleciał na wylot a postać Petrae nie odniosła żadnych ran. Rozległ się śmiech>

-Hahaha, kto powiedział , że las nie jest moim terenem?? I kto powiedział ,że jestem tu sam...

<Zza drzew z różnych stron wyszły kolejne postacie Petrae, identyczne jak pierwsza, wszystkie naraz zaczęły inkantować jakąś formułę a pobliska okolica rozbłysła kilkoma wirkami magicznej esencji. Alex wystrzeliłeś z pistoletu w tę postać , która najbardziej wydawała ci się tą najważniejszą. Efektem byłą tylko chmura dymu poprochowego , huk i błysk. Zabrałeś sie za zaklecie jednak zastanawiasz się w kogo celować kiedy czar będzie gotowy do uwolnienia. Masz tylko moment na podjęcie decyzji. Astian widzisz z góry chyba wszystkie postacie. Wygląda na to ,że ten człek przyprowadził ze sobą całą rodzine bliźników. Wszystkie postacie jak jedna odezwały się chórem:>

-Każdy inny zabił by was na miejscu podczas snu, ja wam dałem możliwość wyboru... jednak "krasnoludzki berzerker" Skalf zranił mnie a ja jestem bardzo delikatny... Mam coś co wam sie spodoba...

-Ae..ris, vit..ae.. Ac..ri..ter...

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wróg? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  Nastêpny
Strona 1 z 69

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group