Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Clar Karond
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ziemie Ch艂odu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Lip 27, 2010 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem troch臋 niezadowolona z upojenia alkoholowego moich "narz臋dzi". Je艣li przez to nie spe艂ni膮 moich oczekiwa艅, ud艂awi膮 si臋 tymi pieni臋dzmi kt贸re im da艂am... przed tym, jak ich potn臋.

Troch臋 jednak偶e moje obawy si臋 zmniejszy艂y, gdy偶 potwierdzili inicjatyw臋 oraz gotowo艣膰 do dzia艂ania obiciem tego skryby. Dobrze... nie skojarz膮 mnie. Jedynym problemem mo偶e by膰 zbyt d艂ugi j臋zor co po niekt贸rych, ale sam fakt, 偶e jestem Aposto艂em powinien u艣mierzy膰 ich gadatliwo艣膰.

Z pocz膮tku by艂am zniecierpliwiona a p贸藕niej w艣ciek艂a - Tetiana nie pojawia艂a si臋. Zignorowa艂a m贸j fortel... albo po艣wi臋ci艂a du偶o czasu, by si臋 nale偶ycie do niego przygotowa膰. By膰 mo偶e mia艂a w zanadrzu jakiego艣 asa w r臋kawie albo w艂asnych s艂ugus贸w. Powita艂am my艣l o pomagierach Tetiany z rado艣ci膮 i nadziej膮 - mo偶e uda mi si臋 kogo艣 pochlasta膰 z nich? Nie zabi艂am nikogo od czasu tego parszywego polowania na zbieg艂ych niewolnik贸w...

Wkr贸tce, w艣ciek艂o艣膰 zast膮pi艂 niepok贸j. A co, je艣li rozgryz艂a m贸j plan? Czas przed akcj膮 rodzi w膮tpliwo艣ci...

Wreszcie jednak co艣 si臋 zdarzy艂o. Ruch. Cie艅. Sykn臋艂am na swoich ludzi. Niech b臋d膮 gotowi.

Oczekuj臋 na atak, uwa偶nie, bardzo uwa偶nie rozgl膮daj膮c si臋 i nas艂uchuj膮c. W r臋ku 艣ciska艂am moje rytualne ostrze. Druga d艂o艅 uk艂ada艂a ju偶 si臋 we wz贸r Magii Powszechnej. Wz贸r kt贸ry pozwoli mi rzuci膰 P臋ta. Na usta cisn臋艂y si臋 ju偶 s艂owa inkantacji...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pia Sie 06, 2010 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Najmici' chwycili za wszystko co mieli pod r臋k膮 - deski, pa艂ki, tulipany, jedynie jeden, ten kt贸ry za艂atwi艂 ci przybory pisarskie, by艂 uzbrojony w miecz, ale za to jaki! O ile r臋koje艣膰 wygl膮da na potwornie star膮 i zaniedban膮, to klinga jest niesamowita. Wyczuwasz od niej lekk膮 magi臋 a p贸艂mrok zdaje sie nie mie膰 w艂adzy nad tym ostrzem - wida膰 je nad wyraz wyra藕nie bo b艂yszczy niczym najczystsze srebro.

Twoi kompani najprawdopodobniej rzuciliby sie na w艂a艣ciciela broni gdyby nie to, 偶e us艂yszeli艣cie tupot i krzyki nadbiegaj膮cych bandyt贸w. S膮 jakie艣 pi臋膰dziesi膮t krok贸w przed wami i biegn膮 w niemal ca艂kowitych ciemno艣ciach, widzicie jednak ich ciemne sylwetki. Nie jeste艣cie jednak w stanie oceni膰 ich liczebno艣ci.

Biegn膮 ze wzniesion膮 broni膮 wprost na was.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Sie 07, 2010 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem szczerze zdziwiona jako艣ci膮 or臋偶a kt贸ry ten ch艂ystek posiada. Rozwa偶a艂am nawet przez chwil臋 zabicie tego obwiesia i odebranie mu tej broni (pewnie jak ka偶dy inny), gdyby nie nadbiegaj膮cy przeciwnicy.

- Zabi膰 ich wszystkich! - sykn臋艂am w艣ciekle, dobywaj膮c rytualnego ostrza. Trzymam si臋 z ty艂u. Najpierw rzuci艂am zbierane ju偶 od paru chwil, magiczne P臋ta na jednego z wrog贸w jak tylko ten zetrze si臋 z moimi lud藕mi. Powinno da膰 im to szans臋 na szybkie zab贸jstwo. Potem wykona艂am wyuczon膮 na treningach szermierki zastaw臋. Chcia艂am przyj膮膰 pierwszego przeciwnika w obronie. Ciosu staram si臋 unikn膮膰 i wykorzysta膰 p臋d wroga by nim zachwia膰 lub nawet rzuci膰 o 艣cian臋 lub bruk. Wtedy mo偶na by by艂o szybko go wyko艅czy膰 i zaatakowa膰 innego wroga z flanki, pchni臋ciem.

Szukam wzrokiem Tetiany. Je艣li j膮 odnajd臋, zarzucam w jej stron臋 sie膰 z艂o偶on膮 z paskudnych obelg.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Nie Sie 22, 2010 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie grupy ruszy艂y na siebie w boju na 艣mier膰 i 偶ycie. Bez problem贸w zainkantowa艂a艣 P臋ta i rzuci艂a艣 na najpostawniejszego wroga, co spowodowa艂o jego gwa艂town膮 艣mier膰 - utraci艂 r贸wnowag臋, bo zosta艂 gwa艂townie zatrzymany, co wykorzystali twoi kompani i roztrzaskali mu czaszk臋.

Po przyj臋ciu odpowiedniej postawy czeka艂a艣 na jakiego艣 wroga, a oni nie pozwoliliby d艂ugo czeka膰 damie. Wybieg艂o na ciebie dw贸ch na raz, chyba zorientowali si臋, 偶e ca艂e zamieszanie jest o twoj膮 osob臋.

Unikn臋艂a艣 pierwszego ciosu i ci臋艂a艣 przebiegaj膮cego wroga po plecach. Wrzasn膮艂 jedynie, a po twoim ostrzu pop艂yn臋艂a jego ciep艂a krew. Czujesz jej zapach, najmilszy twoim nozdrzom - uderzy艂 ci臋 gwa艂towny nap艂yw si艂 i energii. Niestety, nim uda艂o ci si臋 zatrzyma膰 ostrze i wymierzy膰 je w nast臋pnego wroga, ten rzuci艂 si臋 na ciebie i przygwo藕dzi艂 ci臋 do gleby. G艂upiec porzuci艂 swoj膮 bro艅 w biegu, przez co jego przewaga nie jest tak du偶a. Poczu艂a艣 jednak cios wyprowadzony pi臋艣ci膮 na swojej twarzy - zabola艂o a z wargi zacz臋艂a p艂yn膮膰 krew.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Sie 24, 2010 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerz臋 z臋by w u艣miechu. Dobrze wiedzia艂am jakiego czaru si臋 nauczy膰 podczas szkolenia i kiedy go u偶ywa膰. Jest diabelnie przydatny.

Przyj臋艂am przeciwnik贸w ze spokojem, kontroluj膮c oddech i postaw臋. Dopiero pierwszy udany cios, wrzask, krew - to pobudzi艂o me zmys艂y i sprawi艂y, 偶e sta艂am si臋 nieostro偶na. Rozentuzjazmowana perspektyw膮 rzezi. I 藕le na tym wysz艂am. Przez brak samokontroli by艂am teraz na bruki, z krwawi膮cymi ustami.

Woln膮 d艂oni膮 staram si臋 z艂apa膰 go za gard艂o i dusi膰, albo chocia偶 podrapa膰 twarz. Drug膮 r臋k膮 obracam ostrze prostopadle do jego 偶eber i wbijam g艂臋boko w okolice nerki. Staram si臋 zaprze膰 kolanami by nie dociska艂 mnie za mocno do klepiska. Je艣li spr贸buje mnie zn贸w waln膮膰 czo艂em, staram si臋 przyj膮膰 cios na w艂asne czo艂o i ugry藕膰 go do krwi w cokolwiek. Nie ma we mnie teraz spokoju - walcz臋 maksymalnie agresywnie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Czw Wrz 02, 2010 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystkich treningach opisywali sytuacje w kt贸rej si臋 znajdujesz jako beznadziejn膮, jednak nie zamierzasz si臋 podda膰. Pisane Ci w ko艅cu o wiele wi臋cej ni偶 taka 艣mier膰, o nie, nie pozwolisz na to. Chwyci艂a艣 typa za gard艂o wpijaj膮c mu z sk贸r臋 d艂ugie paznokcie. Jego zaskoczenie by艂o na tyle du偶e, 偶e na chwil臋 zamar艂, co da艂o ci szanse na dok艂adne wbicie ostrza. Wesz艂o g艂adko i g艂臋boko, z rado艣ci膮 ogl膮da艂a艣 jak wysz艂o po przeciwnej stronie korpusu, a ciebie zrosi艂a jego jucha.

Magiczne si艂y zes艂ane przez Khaine kr膮偶y艂y w twoim ciele. Mia艂a艣 wra偶enie, 偶e krople krwi kt贸re wyl膮dowa艂y na twoim kirysie paruj膮 na twoich oczach.

Z 艂atwo艣ci膮 zrzuci艂a艣 z siebie zw艂oki tego idioty, wsta艂a艣 i rozgl膮dn臋艂a艣 si臋 po zau艂ku. Twoi kompani przej臋li inicjatyw臋 i bezustannie spychaj膮 wrog贸w, g艂贸wnie za spraw膮 w艂a艣ciciela owego magicznego miecza - jeste艣 zaskoczona jak wprawnie operuje t膮 broni膮. Niemal ka偶dy jego cios to rana u wroga. Unios艂a艣 bro艅 szykuj膮c si臋 by do艂膮czy膰 do potyczki kiedy nagle...

B贸l.

Potworny b贸l w klatce piersiowej. Si艂a uderzenia wypchn臋艂a ci powietrze z piersi. Przez szok i b贸l pad艂a艣 na kolano, czujesz jak krew zaczyna p艂yn膮膰 ci po plecach. Spojrza艂a艣 za siebie i w odleg艂o艣ci oko艂o trzydziestu krok贸w zobaczy艂a艣 Tetiane z parszywym u艣miechem na twarzy oraz kusz膮.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Wrz 05, 2010 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

St臋kam z tego b贸lu, nie mog膮c ju偶 utrzyma膰 powietrza w p艂ucach ani cierpienia na wodzy. Patrz臋 na t膮 suk臋 nienawistnym wzrokiem, ale mimo b贸lu staram si臋 my艣le膰. B贸l to iluzja umys艂u, da si臋 j膮 przejrze膰... na jaki艣 czas. Ekscytacja z walki daje mo偶liwo艣膰 wytchnienia.

My艣l臋 szybko. Zanim napnie kusz臋 kolejnym be艂tem, minie par臋 chwil. Zanim wyceluje kolejna. Jestem blisko tawerny wi臋c... rzucam szybko P臋ta na t膮 dziwk臋 i uciekam do tawerny najkr贸tsz膮 drog膮, staraj膮c si臋 nie rusza膰 plecami by nie pog艂臋bia膰 tkwi膮cego w nich grotu.

Niech szlag trafi t膮 suk臋 Tetian臋 i tego 艣miecia Serbitha za wyzysk. Teraz w tym stanie nie dam rady za艂atwi膰 go przy okazji.

Ewentualnych przeciwnik贸w staram si臋 zby膰 jako艣, chlasn膮膰 na odlew albo odepchn膮膰. Nie zale偶y mi teraz na samob贸jstwie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sob Wrz 18, 2010 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inkantacje musia艂a艣 wypowiada膰 s艂abym szeptem z racji braku powietrza w p艂ucach i trudno艣ciami z jego chwytaniem. Powiod艂a si臋, ale ledwo. Tetiana krzykn臋艂a co艣 o dziwce w przyp艂ywie w艣ciek艂o艣ci ale nie zwraca艂a艣 na to juz uwagi. Ruszy艂a艣 s艂abym krokiem w kierunku um贸wionej karczmy. Mia艂a艣 niewiarygodne szcz臋艣cie bo kolejny be艂t 艣mign膮艂 ledwie kilka centymetr贸w od twojej czaszki.

Ka偶dy krok jest teraz heroicznym wysi艂kiem, krwotok okaza艂 si臋 bardzo silny, a up艂yw krwi robi艂 swoje. Powoli czernia艂o ci w oczach. Metr za metrem przebywa艂a艣 drog臋 kt贸ra ci zosta艂a i czu艂a艣 jak wyp艂ywaj膮 z ciebie si艂y. By艂a艣 metr od klamki kiedy us艂ysza艂a艣 triumfalny krzyk tamtej suki i odg艂os dobywanej broni. Jednak to dzia艂o si臋 jakby za mg艂膮. Kolejne wydarzenia by艂y urwanymi scenami.

Bolesny upadek na drewnian膮 pod艂oge. Krzyki.

Kto艣 cie ni贸s艂. Wi臋cej krzyk贸w i pisk kobiety.

Ubrania brutalnie zrywane z ciebie by ods艂oni膰 pocisk. B贸l. Ciemno艣膰.


Obudzi艂a艣 si臋. Jeste艣 w jakim艣 zadbanym pokoju i le偶ysz w ciep艂ej po艣cieli ubrana jedynie w bielizne. Kto艣 sprawnie opatrzy艂 twoj膮 rane - ca艂膮 klatke piersiow膮 masz obanda偶owan膮.
Rozejrza艂a艣 si臋 w ko艂o i zobaczy艂a艣 dziwn膮 scen臋. Serbith siedzi na jakims sparta艅skim fotelu przy twoim 艂贸偶ku. G艂owa zwisa mu bezw艂adnie nad piersi膮; 艣pi. Zdaje si臋 偶e czuwa艂 nad tob膮 juz od d艂u偶szego czasu i bez przerwy - jego zapach mowi sam za siebie. Sztylet u jego pasa u艂o偶y艂 si臋 r臋koje艣ci膮 w twoj膮 stron臋.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Wrz 20, 2010 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczu艂am satysfakcj臋. Mimo i偶 by艂am ci臋偶ko ranna a 偶ycie ucieka艂o mi z cia艂a, nadal potrafi艂am sple艣膰 ca艂kiem skomplikowane zakl臋cie i porazi膰 nim skutecznie t膮 suk臋. Ruszy艂am, nie spoczywaj膮c na laurach. Walka by艂a dla mnie sko艅czona. Nie jestem g艂upcem. Poczu艂am potem tylko uk艂ucie w艣ciek艂o艣ci, kiedy Tetiana o ma艂o co nie zabi艂a mnie kolejnym pociskiem. Chcia艂am, 偶eby sama tak oberwa艂a. Poczu艂aby co to b贸l, tu偶 przed swoj膮 艣mierci膮.

Potem jednak ogarnia mnie niepok贸j kt贸ry szybko przeradza si臋 w strach, panik臋. 艁ami臋 si臋. 艢l臋 mod艂y do Khaine'a w my艣lach, by jeszcze nie zabiera艂 mnie z tego 艣wiata - a w szczeg贸lno艣ci poprzez t膮 dziwk臋. Brn臋. Id臋. Musz臋 prze偶y膰. Jestem lepsza od niej.

W 艣rodku, poddaj臋 si臋. M贸j los, czy tego chc臋 czy nie, spoczywa w r臋kach tych kt贸rzy s膮 w 艣rodku. W r臋kach Serbitha i jego ludzi. S艂ysz臋 pisk kobiety i wyobra偶am sobie brutaln膮 艣mier膰 tej suki. Czuj臋 zacz膮tki opatrywania, b贸l. Lekk膮 ulg臋, strach znika. Oddaj臋 si臋 mroku.

I budz臋 si臋, wreszcie ze snu, w kt贸rym wida膰 tylko b贸l, niepewno艣膰 i walk臋. Otwieram szeroko oczy, b艂膮dz臋 po pomieszczeniu wzrokiem... i uspokajam si臋. Wi臋cej, czuj臋 ciep艂o w sercu na widok Serbitha i pokoju. 呕yj臋. Zwyci臋偶y艂am. Skoro jeste艣my tu oboje, to znaczy, 偶e Tetiana nie 偶yje. A przynajmniej tak膮 mam nadziej臋.

Przygl膮dam si臋 mu i kojarz臋 fakty. I co艣 jeszcze. Czy偶bym... jego...

Odp臋dzam te my艣li, ale uczu膰 odp臋dzi膰 nie mo偶na. Mo偶e to chwilowe. Zreszt膮, niewa偶ne.

Powoli siadam, do po艂owy zakryta ko艂dr膮. Delikatnie wyjmuj臋 jego sztylet z pochwy. Wiem, 偶e to test, sprawdza mnie. Dlatego r贸wnie delikatnie trzymam ostrze bokiem, przygl膮dam si臋 swemu odbiciu w klindze... i odk艂adam je gdzie艣 na stolik obok.

Moja d艂o艅 porusza si臋. Przez chwil臋 waham si臋, a偶 wreszcie k艂ad臋 j膮 na jego d艂oni. Budz臋 go. I mam cholern膮 nadziej臋, 偶e si臋 nie czerwieni臋... co na mojej cerze jest bardzo widoczne.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pon Wrz 20, 2010 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy twoja d艂o艅 spocz臋艂a na jego, Serbith gwa艂townie podni贸s艂 g艂ow臋. Kiedy zauwa偶y艂, 偶e si臋 ockn臋艂a艣 jego brwi si臋 podnios艂y a na usta wst膮pi艂 prawdziwy, szczery u艣miech, zauwa偶y艂a艣 jednak 偶e stara si臋 ukry膰 zm臋czenie. On faktycznie spa艂...

- Ockn臋艂a艣 si臋! Bardzo si臋 z tego ciesz臋!

Wsta艂, podszed艂 do komody stoj膮cej nieopodal i nala艂 wam obojgu wina, po czym powr贸ci艂 podaj膮c ci jeden z kieliszk贸w.

- Na wst臋pie chcia艂em cie prosi膰 by艣 wybaczy艂a mi tak nachalne pozbawienie cie odzie偶y, ale nie by艂o czasu by pyta膰 ci臋 o zgod臋 je艣li wiesz co mam na my艣li.

Masz wra偶enie, 偶e opu艣ci艂 wzrok z zak艂opotania, ale to trwa艂o jedynie sekund臋.

- Chirurg dawa艂 ci ma艂e szanse na prze偶ycie, mamrota艂 o zbyt du偶ym up艂ywie krwi, lecz wiedzia艂em, 偶e tak 艂atwo si臋 nie poddasz. Jak si臋 czujesz?

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Wrz 22, 2010 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On stara艂 si臋 uda膰 zm臋czenie a ja zaskoczenie. Nie sprawdza艂 mnie. Faktycznie spa艂. A ja mia艂am idealn膮 okazj臋, by go wyeliminowa膰. Mog艂abym go zad藕ga膰 jego w艂asnym sztyletem, szybko i cicho. Problemem by艂oby wyt艂umaczenie si臋 z tego lub ucieczka, zale偶nie od tego gdzie my byli艣my.

Dlaczego tego nie zrobi艂am? Nie chc臋 odpowiada膰 przed sob膮 na to pytanie. To niewa偶ne.

Wychwyci艂am jego zak艂opotanie gdy podawa艂 mi kielich. Spodoba艂o mi si臋. Zachowa艂am jednak kamienn膮 twarz i s艂ucha艂am wywodu o diagnozie. Kiedy zada艂 mi pytanie, upi艂am 艂yk wina i spojrza艂am gdzie艣 w 艣cian臋 przed siebie.

- Lepiej ni偶 wygl膮dam. - odpar艂am - Jest tu jaka艣 toaleta? W og贸le gdzie my jeste艣my? I co z nasz膮... wsp贸ln膮 znajom膮?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sro Wrz 22, 2010 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U艣miechn膮艂 si臋 lekko s艂ysz膮c twoje pierwsze s艂owa. Spokojnie czeka艂 a偶 doko艅czysz wypowied藕 by udzieli膰 ci odpowiedzi:

- Wci膮偶 jeste艣my w karczmie 'Ostatnie Tchnienie', z t膮 r贸偶nic膮, 偶e teraz w pokojach go艣cinnych. Mo偶esz zosta膰 jak d艂ugo zechcesz, jednak s艂ysza艂em, 偶e tw贸j mentor chce ci臋 widzie膰 dzi艣 o p贸艂nocy, czyli za jakie艣 sze艣膰 klepsydr. Da艂o si臋 s艂ysze膰 plotki o jakiej艣 karze...

Ponownie powsta艂, zadziwiaj膮co cicho jak na swoje rozmiary, i podszed艂 do okna. Rozsun膮艂 ci臋偶kie, grube kotary a komnat臋 zala艂o 艣wiat艂o s艂oneczne tak jasne, 偶e momentalnie cie o艣lepi艂o. Nie usiad艂 ponownie, stan膮艂 za to przy ko艅cu twego 艂o偶a.

- Co do toalety - zaraz przy艣l臋 tu niewolnice. Je艣li tylko uznasz, 偶e jeste艣 gotowa, zejd藕 na d贸艂 i spytaj szynkarza o drog臋 do piwnicy. B臋d臋 tam na ciebie czeka艂. Nie mamy zbyt du偶o czasu, wi臋c przygotowa艂em to...

Si臋gn膮艂 do jakiej艣 drobnej kieszeni kt贸rej wcze艣niej nie zauwa偶y艂a艣 i... nagle zatrzyma艂 ruch. Spojrza艂 na ciebie w spos贸b kt贸rego nie potrafi艂a艣 rozszyfrowa膰; wszelkie emocje by艂y przed tob膮 ukryte, mimo 偶e patrzy艂 ci w oczy. Podszed艂 do nocnej szafki i podni贸s艂 sw贸j sztylet a w jego miejsce postawi艂 ma艂膮 kryszta艂ow膮 fiolk臋 wype艂nion膮 p艂ynem o krwistej barwie.

- Postawi ci臋 szybko na nogi.

Kiwn膮艂 g艂ow膮 i wyszed艂. Po paru minutach us艂ysza艂a艣 delikatne pukanie do drzwi i kobiecy g艂os m贸wi膮cy kiepskim Druchir:

- Czy mog臋 wej艣膰 Pani?

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Wrz 24, 2010 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unosz臋 brwi z uznaniem dla koneksji Serbitha. Tawerna, w kt贸rej on rozdaje karty. C贸偶, nie jest to du偶o - ale w pewnych sytuacjach Druchii potrzebuje portu w 艣rodku burzy. Rzecz bezcenna.

Mina mi kwa艣nieje kiedy s艂ysz臋 o mentorze. Mo偶e obejdzie si臋 ze mn膮 艂agodniej ze wzgl臋du na me rany. Poza tym, on jest, ale go nie b臋dzie. Tetiana zosta艂a usuni臋ta z r贸wnania i to by艂o warte prawie ka偶dej ceny.

Najwidoczniej zignorowa艂 albo nie dos艂ysza艂 mego pytania, wi臋c je powtarzam, zanim wyjdzie:

- Co z Tetian膮?

艁api臋 jego wzrok i kamienn膮 twarz gdy zdaje sobie spraw臋 z tego, i偶 by艂 o krok od 艣mierci. Na jego milczenie odpowiadam czaruj膮cym, szczerym, rozbawionym u艣miechem.

Dzi臋kuj臋 mu skinieniem g艂owy i ostro偶nie schodz臋 z 艂贸偶ka. Do niewolnych warcz臋:

- Wej艣膰. Pomo偶ecie mi w damskiej toalecie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pia Paz 01, 2010 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy zada艂a艣 pytanie zatrzyma艂 si臋, zerkn膮艂 na ciebie przez rami臋 i tajemniczo si臋 u艣miechn膮艂. Potem najzwyczajniej wyszed艂 z pokoju nie udzielaj膮c odpowiedzi. Chyba celowo wcze艣niej pomin膮艂 to pytanie.

Niewolnice okaza艂y si臋 dobrze wytresowane i sprawnie spe艂nia艂y twoje zachcianki, nie spowodowa艂y nawet b贸lu przy zmianie opatrunku. Po oko艂o po艂owie klepsydry by艂a艣 ju偶 odziana i od艣wie偶ona a dwie niewolne kl臋cza艂y przed tob膮 gotowe przyj膮膰 razy za 藕le spe艂niony obowi膮zek lub na spe艂nienie ka偶dej twojej zachcianki.

Na szafce zosta艂a jeszcze mikstura od Serbitha.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Paz 01, 2010 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spodoba艂a mi si臋 reakcja Serbitha. Je艣li Tetiana wci膮偶 偶yje, to ten samiec tego po偶a艂uje. A j膮 osobi艣cie zad藕gam.

Nie zwracam wi臋kszej uwagi na niewolnice poza wydawaniem im rozkaz贸w. Skupiam si臋 na swoich planach, na tym co b臋d臋 m贸wi膰 Zaronirowi i na tym, co si臋 wydarzy艂o.

Kiedy ju偶 by艂am od艣wie偶ona, odes艂a艂am precz niewolne bez zb臋dnych gest贸w czy marnowania czasu. Sprawdzi艂am p艂yn w fiolce, ostro偶nie machaj膮c r臋k膮 przy szyjce i moim nosie. Je艣li nie stwierdzi艂am, 偶e to jaka艣 trutka, to wypijam.

Zbieram si臋 do powrotu do akademii apostolskiej. Trzeba spotka膰 si臋 z moim mistrzem.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ziemie Ch艂odu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group