Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Clar Karond
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ziemie ChÅ‚odu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Sob Sty 10, 2009 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostaliście we dwoje wsród wszechobecnej ciemności. Ledwo sie widzicie, a cisza panująca wokół jest nieopisana. Czasem masz wrazenie ze słyszysz swe mrugnięcia. Cień zachowuje się nieco dziwnie, ani razu nie spojrzał w twoją strone, cały czas wpatruje sie w dalszą droge. Albo jest stuprocentowym profesjonalistą, albo nie ma obycia z kobietami, przynajmniej z tymi ładnymi.

Podjeliście decyzje by nieco zbliżyć sie do wrogów. Nie mogłaś uwierzyć że można poruszać się tak cicho jak twój kompan.
Za delikatnym zakretem pojawiło się światło - bardzo słabe, dające ledwie połmrok, ale jednak. Dało się również usłyszeć jakieś głosy, prowadzące rozmowe w jakichś podlejszych językach. Arhos jeszcze nie zaatakował.

Po kilku chwilach niecierpliwego czekania, na tle światła, które jest widoczne, pojawiła się jakaś sylwetka. Chyba ludzka.
KtoÅ› tu idzie.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Sty 10, 2009 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cofam się lekko w cień i unoszę rytualne ostrze oraz sztylet. Ten drugi gotów jest do ewentualnego parowania, ten pierwszy do szybkiego ciosu w jakieś witalne miejsce.

Postaram się zabić wroga w sposób szybki i cichy, ale nie jestem skrytobójcą. To zadanie raczej dla Cienia.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pon Sty 12, 2009 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cień wydaje sie być dziwnie spokojny, popatrzył ci przez chwile w oczy jakby chcial dać coś do zrozumienia, lecz nie zrozumiałaś co. Broń trzymasz w pogotowiu, spowita przez mrok tutaj panujący. Szykujesz się do zabicia nieproszonego gościa.

Postać zeszła po paru stopniach i idzie w waszym kierunku. Dość szybkim, zdecydowanym krokiem. Dzieli was pięćdziesiąt kroków, czterdzieści, dwadzieścia... dostrzegasz teraz jego rysy. To człowiek, skrajnie wychudzony, ubrany jedynie w jakieś szmaty, przy jego boku jest miecz twej rasy.
Dziesięć kroków. Zamierzasz się na niego, kiedy on nagle się zatrzymał, rozkraczył nieco, przyjął wygodną pozycje i... zaczął sikać w waszym kierunku.
Ludzie nie widzÄ… w mroku.

Po kilku sekundach usłyszałaś dźwięk rogu z sali do której zmierzaliście, potem jakieś krzyki i szczęk oręża. Ludzki niewolnik odwrócił głowe i rzekł:

-Kurwa, teraz?!

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Sty 14, 2009 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najciszej jak potrafię, rzucam się w jego stronę i staram się natychmiast wbić sztylet w jakieś witalne miejsce które odbierze mu dech - przeponę, bok lub okolice szyi.

Jestem trochę zniesmaczona faktem że dopiero teraz rozpoczęła się walka, tak blisko wykrycia nas przez te chodzące trupy. I tym, że to ja muszę wykonywać skrytobójstwo za Cienia.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Sty 16, 2009 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko pozbyłaś się niewolnika blokującego przejście zrecznie omijajac nieczystości. Wredne ścierwo... nawet po śmierci przeszkadza.

Ruszyłaś biegiem w strone klatek, w zaledwie kilkanaście sekund przebywajac całą odległość. Juz miałaś wbiegać do pomieszczenia kiedy nagle przed wylotem tunelu śmignął Ci jakiś lecący na ściane Drannach. Usłyszałaś zgrzyt zbroi kiedy się rozbił.

Gromm musi brać udział w walce.

Zerknęłaś do pomieszczenia: panuje straszny chaos, na ziemi leży około dziesiątki martwych niewolnych różnych ras. Zyje jeszcze ostatni z tych skazanych na śmierć - ubrał się w przerobiony pancerz pikiniera i walczy bardzo ciężkim toporem, skutecznie powstrzymując dwóch twoich.

Dwa metry od niego z twymi 'towarzyszami' walczy spory ogr, jednak nie spasiony jak większość z nich - widać u niego każdy z mięśni, a brzuch niemal zaniknął. Dzieki tutejszej diecie zrzucił zbędny balast i stał się szybszy w walce.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Sty 16, 2009 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym prędzej zbieram siły, które wcześniej przygotowywałam do rzucenia czaru. Wykorzystuję fakt że wszyscy są zajęci walką.

- Osłaniaj mnie. -mówię głośno do Cienia.

Potem skupiam się na Pętach - by je zacisnąć na rękach Gromma, i w razie czego ponowić je, jeśli je zerwie od razu.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Sty 16, 2009 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cień obrał za cel wciąż żyjącego człowieka wymierzając w niego swoją samopowtarzalną kusze. Kiedy niewolny uniósł ramiona nad głowe by zadać cios swym toporem pod pachą utknęły mu dwa bełty, wbite w całości w ciało. Padł jak rażony piorunem na ziemie.

Ty skupiłaś swoją uwagę na Ogrze. Inkantacja Pęt zajęła jedynie chwile i poskutkowała. Ręce ofiary twego zaklęcia połączyła niewidzialna siła, a trzymany przez niego miecz upadł na ziemie. Widzisz że mocuje się z krępującą go mocą i jest bliski wygranej, jego siła jest wielka, a wściekłości jeszcze mu jej dodaje. Zerknął w twoją strone, zmróżył oczy w furii i wreszcie rozerwał swe okowy.

Idzie w twoim kierunku. Mężczyźni coś do ciebie krzyczą ale ty skupiłaś się by powtórzyć czar... jednak nie wyszedł. Nie wiesz czy to przez strach przed nadchodzacym wrogiem czy błogosławieństwo z ofiar zeszło. Kiedy Gromm był ledwie dwa metry od ciebie wokół jego szyi owinął się bicz Arhosa, a w łydke wbiła się jedna z pik.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Sty 18, 2009 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam z nim szans. Bez mocy i dobrej metody na obezwładnienie go, uciekam. Jak najdalej od niego.

Po paru metrach uspokajam się i wściekam na siebie że dałam się tak łatwo pokonać. No, ale mam jeszcze asa w rękawie.

Biorę do rąk sieć. Nie bardzo wiem jak z niej korzystać, więc po prostu przygotowuję się i rzucam ją na ogra.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Nie Sty 18, 2009 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbiegłaś daleko poza zasięg jego ramion, uratował cie Arhos, który brutalnie pociągnął za bicz owiniety wokol szyi wroga. Ten czym spowodował że Gromm szybko wstał i zaszarżował na niego.

Strażnik puścił trzymany bicz bo nie był juz przydatny i chwycil pierwsza rzecz ktora wpadłą mu w łapy - solidne kajdany. Zamachnął się nimi w ogra, nim ten wykonał atak. Stalowe bransolety zdzieliły ogra w skroń powodując ze stał sie on nieco zamroczony. W takim stanie nie potrafił wymierzyć ciosu - chwycił Arhosa w swe potezne ramiona i scisnął z całej siły.

W momencie kiedy zarzuciłaś siec usłyszałaś chrzest łamanych kości. Pod jej splotami znalazł sie i ogr i strażnik. Podbiegaja juz do nich Drannach.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Sty 20, 2009 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już na serio nie mam co zrobić. Tym dziwnym batem nie umiem się posługiwać... a i tak by się tu nie przydał.

Mogłabym zranić ogra w ten sposób by puścił Arhosa... ale nie zrobię tego z dwóch powodów.

Po pierwsze, ogr byłby niezdolny do pracy. Po drugie... Arhosowi przyda się nauczka.

No, ale jeszcze potem posądzi mnie o nieprzychylność... Więc może... Błogosławieństwo Siły na naszego "kochanego" Arhosa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Lut 06, 2009 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skutecznie zainkantowałaś Błogosławieństwo Siły, lecz powstrzymałaś się przed inną interwencją.

Pikinierzy dopadli do mocującej sie na ziemi pary. Nie wiedząc co robić zaczeli dźgać ogra swoim orężem, to rozsierdziło Gromma do granic możliwości. Skupił całą swoją siłę na znajdującym sie w jego ramionach Arhosie. Wtedy to usłyszałaś bardzo osobliwy trzask kości i krzyk Strażnika Niewolników ociekający cierpieniem.

Wreszcie jeden z Drannach uderzył ogra obuchem dwuręcznego topora w głowe - poskutkowało. Został ogłuszony. Zwleczono go z waszego dowódcy i niemal natychmiast zakuto w kajdany.

Arhos przez cały ten czas leżał nieruchomo jak kukła, widziałaś tylko że mrugał. Wreszcie, kiedy hałas nieco ucichł, usłyszałaś jego głos. Nienaturalnie spokojny.

-Adeptko...

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lut 06, 2009 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoglądam na Arhosa. Odniósł straszliwe obrażenia, mimo Błogosławieństw i odsieczy ze strony reszty facetów.

W moim wzroku jednak nie ma pogardy. Jest za to niepewność. Nikt wcześniej nie uratował mi życia ani w ogóle nawet pewnie o tym nie pomyślał.

- Dlaczego mnie uratowałeś? Gdybyś dał mu mnie zabić, mielibyście czas na jego obezwładnienie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Lut 06, 2009 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nazywaj mnie prostakiem jeśli chcesz, ale mam swoje zasady. Nie licz na taki gest ze strony podobnych... do ciebie.

Zamknął na chwile oczy i miałaś wrażenie że po jego twarzy przez ułamek sekundy przebiegł jakiś grymas.

-Nie czuje własnego ciała, nie mam nad nim kontroli - zamilkł na kilka sekund by kontynuować swym dawnym szorstkim i chłodnym głosem. - Człowiek którego teraz będziesz musiała odszukać zwie sie Klaron. Pochodzi z północy, prawdopodobnie jest wyznawcą Władcy Czaszek, ale potrafi utrzymać się przy zmysłach i jest nawet sprytny. Będzie walczył do śmierci, chyba że uda wam sie go zaskoczyć...

Jego głowa opadła lecz widzisz że nadal oddycha. Przyjrzałaś się jego bliznom dokładniej. Stare ślady po ostrzach. Arhos z pewnością nie zdobył ich pilnując niewolnych, to szramy wojownika.

Usłyszałaś szept:

-Dobij mnie.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lut 06, 2009 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwam głową, z rozszerzonymi ze zdziwienia oczyma. Podchodzę jakby obojętnie, klękam przy nim.

- Dziękuję. -mówię szeptem i... składam mu pocałunek na policzku, po czym dobijam go tak bezboleśnie, jak się tylko da.

Wstaję, oczyszczam dłonie i ostrze z krwi.

- Musimy znaleźć ostatniego zbiegłego niewolnika. To niejaki Klaron, ludzki wyznawca Khorne'a. Ma on wrócić do niewoli.

Chociaż sama nie wiem po co. Zmuszanie wyznawców Khorne'a do pracy to przejaw umysłowej miernoty władców niewolników.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Lut 06, 2009 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjął śmierć z ulgą i umierał bez bólu.

Wstałaś i spojrzałaś na tych którzy przezyli to starcie. Sześciu Drannach, Cień i Ty. Czterech włóczników trzyma Gromma.

-Idziemy wprost do miasta. Szwędanie sie z tym klocem po tajdze to kiepski pomysł.

Wasze grono jeszcze bardziej wyszczuplało. Podszedł do ciebie Cień.

-Słyszałem co mówił do ciebie Arhos, sam też wiem nieco o tej istocie. Odesłałbym pozostałych zbrojnych, z nimi niczego nie zaskoczymy. Widziałem już tropy tego... Klarona... wytropienie go nie będzie problemem.

_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Ziemie ChÅ‚odu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group