Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Plebiscyt na najlepszego MG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Kto jest wg. Ciebie najlepszym MG na forum i WISE?
Ethereal
18%
 18%  [ 2 ]
Kain
9%
 9%  [ 1 ]
Xsary
36%
 36%  [ 4 ]
Blackswordsman
18%
 18%  [ 2 ]
Jaracz
0%
 0%  [ 0 ]
Inny (kto?)
18%
 18%  [ 2 ]
Wszystkich G硂s體 : 11

Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Lis 12, 2008 21:20    Temat postu: Plebiscyt na najlepszego MG Odpowiedz z cytatem

Ju偶 do艣膰 dawno temu chcia艂em co艣 takiego zorganizowa膰.

Wa偶ne: Ten temat nie ma s艂u偶y膰 podzia艂om spo艂ecznym czy wywy偶szaniu si臋 pewnych person nad insze. Wszyscy chc膮cy g艂osowa膰 lub b臋d膮cy osobami, na kt贸re oddaje si臋 g艂osy prosz臋 o odrzucenie nieczystych my艣li podczas wkraczania do tego tematu.

Przy oddawaniu g艂osu wymagam podania chocia偶 jednego konkretnego powodu. Mile widziane rozwini臋cia oraz spostrze偶enia, jak dany MG prowadzi sesj臋 i z czego s艂ynie. R贸wnie mile widziane jest podobne opisanie wszystkich MG, lecz wybranie tego "najlepszego".

Chwilowo wstrzymam si臋 od g艂osu, nie wypada "zamyka膰" tematu temu kt贸ry go otwiera...

Oczywi艣cie nie wolno g艂osowa膰 na siebie. G艂os zostaje uznany za niewa偶ny.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lis 12, 2008 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest troche nie fair:P Jestem nie na czasie. Sporo czasu mnie nie by艂o , ludzie ju偶 mnie prawie zapomnieli:P Teraz nie zag艂osuje bo b臋dzie wiadomo 偶e to ja. Ale na siebie nie b臋de g艂osowa艂 taki nie jestem:P Poza tym wyb贸r jest trudny:D
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Lis 12, 2008 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja trudna, acz wypada kogo艣 wybra膰 zatem:

Ethereal - prowadzi艂 par臋 sesji, kt贸re wyj膮tkowo przypad艂y mi do gustu. Tutaj mam najwi臋ksze pole do popisu je艣li chodzi o rozbierzno艣膰 sesji, niestety wszystkie sprowadzaj膮 si臋 g艂贸wnie do jednego - bitwy, batalie, potyczki itd. Czasem brak przyziemnych spraw, kt贸re tak cz臋sto wp艂ywaj膮 na los cz艂owieka (b膮d藕 nie cz艂owieka!). Sesje u Etha to najcz臋艣ciej wielka polityka i wszystko co z ni膮 zwi膮zane.

Kain - pierwsza sesja jak膮 gra艂em u Kaina to przygoda w Bretonii, kompletnie nie w moim klimacie, nie potrafi艂em wczu膰 si臋 w klimat tej偶e sesji. Od pewnego czasu Kain (w niekt贸rych kr臋gach okre艣lany "misiem"!) prowadzi arcymistrzowsk膮 sesje, kt贸ra jest moim drugim 艣wiatem. Wspania艂y klimat, barwne postacie oraz BNy, maksymalne wczucie si臋 w posta膰 i czasami nowatorskie pomys艂y (gremliny przyk艂adowo).

Xsary - na niego nie g艂osujcie. On nie umie prowadzi膰.

Blackswordsman - Blacki, Blaku艣... Dawno u Ciebie nie gra艂em, lecz wiem, 偶e ten starszy pan zna si臋 na tym co robi. Podobnie jak u Kaina potrafi stworzy膰 porz膮dny klimat (sesja na Cmentarzu). Dochodz膮 do tego ciekawe pomys艂y oraz... RZE殴! Twisted Evil

Jaracz - Budy艅? Co Ty tu robisz? Very Happy Fakt, faktem prowadzi艂e艣 jak膮艣 tam sesje, ale niewiele z niej pami臋tam. Obecna sesja na WISE przynosi mojej postaci same kompleksy - to na plus! Stworzy艂 doskona艂y klimat zawalonego uchod藕cami Talabheim oraz pokaza艂 mi, 偶e kupcy to sprytne mendy. Pogramy dalej, zobaczymy.

Pora na m贸j osobisty werdykt. Mia艂em wiele trudno艣ci by wybra膰, ale pad艂o na Kaina.
Pow贸d jest prosty, wymieni艂em go wy偶ej. Chyba najbli偶sze memu sercu s膮 te sesje, na kt贸rych MG pami臋ta ju偶 od pocz膮tku o 偶yciu prywatnym mojej postaci, o tym, 偶e nie jest urwan膮 z choinki maszyn膮 (:

Koniec lizania ty艂k贸w, do roboty!

P.S: Warto wspomnie膰 o Garielu, kt贸ry narobi艂 mi smaka swoj膮 sesj膮, a potem spierdzieli艂 z forum.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Lis 12, 2008 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. modelu odpowiedzi Xsarego:

Ethereal - moje sesje s膮 do艣膰 g贸wniane, wi臋c nie chc臋 si臋 wypowiada膰. Za to wstawi臋 sobie plusa: ko艅cz臋 to co zaczynam.

Kain - ten pan jest mocnym MG, jednak偶e ma par臋 mankament贸w. Sk艂ada si臋 na to czasem problem z dok艂adnym przedstawieniem sytuacji na sesji, co jest spowodowane z艂ym doborem s艂贸w lub skomplikowaniem j臋zykowym. Szczerze, to jednak rzadko zdarza si臋 mu co艣 takiego.

Klimatu na jego sesjach nie czaj臋. Jego sesje s膮 jakby tak膮... normalno艣ci膮. Nie ma wok贸艂 nich otoczki. S膮 wywa偶one (aczkolwiek jeden motyw z przesadn膮 brutalno艣ci膮 czy dwa si臋 znalaz艂y, wprowadzaj膮c psychodeli臋).

Interesuj膮c膮 rzecz膮 u niego na sesji to "szansa na sukces". Ka偶da posta膰, o ile jest dobrze zagrana, ma szans臋 na osi膮gni臋cie swoich cel贸w. Kain potrafi prowadzi膰 dialog z graczem, razem z nim tworzy膰 posta膰 i tym samym tworzy膰 sesj臋. To jest ogromny plus. Przypuszczam, 偶e ja go tego nauczy艂em na V.V. Razz (偶art)

Xsary - ten pan do niedawna nie s艂yn膮艂 z aktywno艣ci na polu MG. Z tego co pami臋tam, prowadzi艂 jedn膮 kr贸tk膮 i dobr膮 sesj臋 WISE dawno temu ale nic nie pami臋tam z tego okresu.

Obecnie sta艂 si臋 bardziej aktywny, wymodelowa艂 si臋 na twardziela w艣r贸d MG. Powr贸t do kariery MG rozpocz膮艂 za pomoc膮 niechlubnie zamkni臋tej sesji "Paso偶yt" o kt贸rej niewiele wiem.

Potem zacz膮艂 prowadzi膰 sesj臋 WISE opowiadaj膮c膮 o czasach napa艣ci Chaosu (jeszcze przed Archaonem i Burz膮 Chaosu) na Kislev i Ostland. Mam zaszczyt bra膰 w niej udzia艂 postaci膮 o kt贸rej my艣la艂em od dobrych dw贸ch lat, a kt贸r膮 dopiero teraz przyoblek艂em w konkretn膮 form臋.

Tutaj, Xsary ujawni艂 sw贸j prawdziwy potencja艂. Jego posty s膮 zwi臋z艂e i przejrzyste, sama akcja bardzo dobra. 艢wietnie potrafi opisa膰 偶ycie ludzi prostych, 偶ycie brudne i przyziemne, pe艂ne niebezpiecze艅stw - inne, a jednocze艣nie podobne do 偶ycia mag贸w, oficer贸w i w艂adc贸w.

Na jego sesji na ka偶dej postaci spoczywa ci臋偶ar kt贸ry ro艣nie wraz z ka偶dym sobotnim spotkaniem. Charaktery si臋 艂ami膮, przysi臋gi okazuj膮 si臋 bez warto艣ci, idea艂y padaj膮 w gruz. Xsary doskonale ukazuje br贸d, smr贸d i ub贸stwo - puent臋 艣wiata Warhammer.

Mo偶e si臋 to wyda膰 dziwne, ale dopiero na jego sesji zrozumia艂em, czym jest dark fantasy.

Blackswordsman - legenda na tym forum. Prowadzi艂 on mocne sesje, kiedy wszyscy srali jeszcze w majty albo k艂贸cili si臋 o to czy kusza jest lepsza od 艂uku.

Potrafi zbudowa膰 mocny, brudny klimat. Pot臋guje to mieszanie postaci z b艂otem, ukazywanie im 偶e s膮 totalnymi ciotami i nie potrafi膮 w zasadzie nic zrobi膰. Ka偶da akcja u niego ko艅czy艂a si臋 krwi膮 i zgrzytaniem z臋b贸w, byle ko艣ciej z pa艂k膮 by艂 u niego wielkim wrogiem.

Ukazywa艂 niebezpiecze艅stwa mrocznego 艣wiata Wh wsz臋dzie gdzie si臋 tylko da艂o.

Niestety, w ostatecznym rozrachunku nie wysiedzia艂 za d艂ugo na forum. Nie doczeka艂 si臋 swoich "wychowank贸w", kt贸rzy teraz zak艂adaj膮 mocne sesje, robi膮 艣wietne postacie i kontynuuj膮 jego tradycj臋 lub kuj膮 w艂asne ryty.

Jaracz - w艣r贸d pewnych os贸b tak偶e legendarny MG. Prowadzi艂 jedn膮 z najbardziej obiecuj膮cych sesji, kt贸ra ostatecznie umiera艂a "powoli lecz z hukiem", powoduj膮c konsternacj臋 i 偶al w艣r贸d po艂owy ludziska na forum.

Z ka偶dej jego sesji, akcji, postaci i wypowiedzi wylewa si臋 pewien pragmatyzm i racjonalizm. Wida膰, 偶e Jaracz najpierw widzi s艂owo "dark" a dopiero potem "fantasy". Swoje sesje opiera艂 i opiera nadal na zmaganiach ludzi z lud藕mi. Polityka, spiski, codzienne 偶ycie w ludzkim spo艂ecze艅stwie. Interesuj膮ca odmiana dla tych, kt贸rzy zm臋czeni s膮 nieumar艂ymi, Chaosem i zielonosk贸rymi oraz magi膮.

Niedawno za艂o偶y艂 w艂asn膮 sesj臋 WISE, zobaczymy co z tego wyniknie.

M贸j g艂os idzie na Xsarego. Na jego sesjach prze偶y艂em ostatnio takie katharsis, kt贸rego nigdy w zasadzie nie mia艂em w swojej d艂ugiej karierze z erpegami. Rozwin膮艂 si臋 z "dzieciaka-erpegowca" w dobrego gracza oraz jeszcze lepszego MG. Ja za艣 mam wra偶enie, 偶e zatrzyma艂em si臋 gdzie艣 pomi臋dzy...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Sro Lis 12, 2008 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mnie zapomnia艂e艣 !!! To oznacza 偶e ruszy na Ciebie moje WAAAGHH i moje maszyny CZ艁AP CZ艁AP !!! Ty p艂on膮ca czacho!

Black RZ膭DZI - Tu jest m贸j g艂os.
Xary , Kain nie gra艂em
Valdis wojna straszna i zbyt du偶o oczekiwa艅 co do postaci.
Jaracz gitarra tylko za du偶o ksi膮偶ek.
Fratus To to dopiero GM. Same +. G艂osujcie na niego !
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Lis 13, 2008 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S艂贸w kilka od mnie o kandydatach:

Jaracz - mia艂em gra膰 w Wichrach p贸艂nocy, ale jednak nie zagra艂em wi臋c nie mam prawa komentowa膰 Twojego mistrzowania.

Blackswordsman - "Przyjaciel czy wr贸g" by艂 fajny dop贸ki nie zmar艂 艣mierci膮 tragiczn膮... ciekawy styl mistrzowania z rodzaju "im mniej wiesz tym d艂u偶ej 偶yjesz" i " nie r偶nij g艂upa bo si臋 nie op艂aca". Chyl臋 czo艂a przed starym wyjadaczem i legend膮 forum...

Xsary - Paso偶yt... kolejny 'pacjent', kt贸ry nie do偶y艂 ko艅ca. Mo偶na si臋 z nim dogada膰 je艣li chcesz gra膰 ciekaw膮 postaci膮 - krasnolud, kt贸ry oscyluje pomi臋dzy wojownikiem a kowalem run Razz pojawi艂 si臋 kiedy艣 problem ze zrozumieniem kilku post贸w ale to tez szybko si臋 rozwi膮za艂o... aha i nie lubi臋 go za to, 偶e jego posta膰 Vendom najpierw obrzuci艂a mnie b艂otem, potem zwia艂a z po艂ow膮 Konkordatu Magii i na koniec odm贸wi艂a mi bezczelnie pojedynku na sesji V.V. Very Happy

Kain - cz艂owiek z kt贸rym mo偶na pogra膰 [Paso偶yt, V.V. - ahhh te pojedynki Wink jest 1-1 czekam na kolejny - tym razem na miecze] i u niego zagra膰 [Bretonia i Wojna Mag贸w]... teraz o tym drugim -> dobra wsp贸艂praca na linii gracz-MG pocz膮wszy od tworzenia postaci, du偶o cierpliwo艣膰 je艣li chodzi o pytania graczy, odwo艂am si臋 tutaj do procesu tworzenia mojej postaci do 'Wojny mag贸w' i samej gry:

- odpowiada艂 na ka偶de pytanie - nawet kilkakrotnie jak si臋 upewnia艂em w obawie o r贸偶nice w t艂umaczeniu podr臋cznika gdy偶 mia艂em tylko wersj臋 ang.
- wspomaga艂 rad膮 w膮tpliwo艣ci,
- otwarty na sugestie i pomys艂y: nowe zakl臋cia, rytua艂y i na prawd臋 wredne pomys艂y Wink

Podsumowuj膮c: mistrzowskie mistrzowanie i sesje wypchane pomys艂ami, barwnymi BN'ami.. no i tym czym艣 co musi mie膰 dobra sesja.

Ethereal - tutaj wystarczy tylko tyle: "Vae Victis - i wszystko jasne!"

Po genialnym Upadku Imperium - do teraz kr臋ci mi si臋 艂ezka w oku jak pomy艣le o tym opisie 艣mierci mojego ukochanego Hargrima, krasnoluda sier偶anta - przyszed艂 czas na V.V. gigantyczn膮 sesje, kt贸ra od ponad roku zaszczyca to forum... "kto by tam nie gra艂, kto by nie s艂ysza艂"... ta sesja by艂a(i dalej jest) moim drugim 偶yciem, mimo to, 偶e ostatnio troch臋 zwolni艂a - przynajmniej dla mnie Wink

Wspania艂e pojedynki [Kain jeszcze ci臋 dorw臋!!!], wielkie batalie, wielka polityka, pionek staje si臋 wa偶n膮 figura i odwrotnie... to jest w艂a艣nie to!

no i by艂 jeszcze kiedy艣 taki MG Radomir , kt贸ry pozwoli艂 mi zagra膰 krasnoludzkim zab贸jcom... m艂ody wtedy by艂em gra膰 si臋 dopiero uczy艂em... Niestety sesja "Wiara, nadzieje, naiwno艣膰" urwa艂a si臋 w ciekawym momencie pozostawi艂a du偶y niedosyt...

a teraz m贸j werdykt: Ethereal - Dlaczego? Bo V.V. Very Happy

ps. ale si臋 rozpisa艂em....
pss. te偶 mnie boli, 偶e Gariel zwia艂 bo fajnie si臋 zapowiada艂o.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Lis 13, 2008 01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja si臋 tam nie b臋d臋 tak rozpisywa艂. Wszyscy fajnie prowadz膮 i w odmiennym stylu. natomiast za ostatnie WISE'y Instanta (Xsary w proszku: MG w 3 minuty jakby kto艣 nie wiedzia艂), w艂a艣nie mu dedykuj臋 g艂os.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Lis 13, 2008 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki dla tych, kt贸rzy na mnie g艂osowali, pieni膮dze zosta艂y przelane na konto (:
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Czw Lis 13, 2008 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzoruj膮c si臋 na poprzednikach....

Ethereal

Mimo rozbierzno艣ci zdania,艣wiatopogl膮du i wszystkiego o co mo偶na si臋 tylko k艂贸ci膰 ten MG ma dla mnie najwi臋cej cierpliwo艣ci cho膰 bywam strasznie marudna w przygotowywaniu odpowiedniej postaci dla niego. R贸偶nica charakteru robi swoje...Jednak偶e sesje przygotowywuje sumiennie i z determinacj膮 je ci膮gnie. Cho膰 nie odpowiada mi klimat ci膮g艂ej walki, wojny i ca艂ej tej otoczki uwa偶am 偶e Eth potrafi stworzy膰 艣wietny klimat i odtworzy膰 realizm 艣wiata, w kt贸rym nas umieszcza. Baaaardzo zaanga偶owany w to co robi.

Jaracz

U s艂ynnego ju偶 "budynia" nie gra艂am zbyt wiele, lecz pami臋tam dobrze jego sesj臋. W pewnych momentach porusza艂 me serce...ale wtedy by艂am m艂oda i g艂upia Smile Teraz przygotowywuj臋 posta膰 do jego kolejnej sesji i zobaczymy jak b臋dzie Smile

Kain

Nie chc膮c by膰 stronnicz膮 (nie odda艂am na Ciebie g艂osu...) Ten MG przede wszystkim tworzy 艣wietne t艂o do sesji. Mo偶e wydawa膰 si臋 one sielankowe, normalne...wr臋cz tchn膮ce szar膮 rzeczywisto艣ci膮, lecz to tylko otoczka, kt贸ra maskuje prawdziwe intencje MG. Gracz nie mo偶e by膰 pewien kiedy nadejdzie cios bowiem jest utrzymywany w pewnej b艂ogiej nie艣wiadomo艣ci. Daje du偶o mo偶liwo艣ci rozwijania w艂asnych w膮tk贸w pobocznych za co du偶y plus Smile

Blacksworsman

U tego pana r贸wnie偶 grywa艂am i to bardzo cz臋sto. Jest to MG o wielkiej wyobra藕ni i milionie pomys艂贸w, Mistrz Improwizacji. Na swych sesjach potrafi pokaza膰 graczom jak marnymi s膮 istotami i jak wiele musz膮 si臋 natrudzi膰 by zas艂u偶y膰 na miano bohater贸w (o ile do tego wog贸le dojdzie). Mrok, mrok i jeszcze wi臋cej mroku plus zabawne sytuacje Smile

No i wreszcie m贸j faworyt...notoryczny "gwa艂ciciel" moich biednych, niczemu winnych elfek...

Xsary

MG m艂ody, lecz pe艂en pomys艂贸w. Gra艂am u niego ju偶 par臋 lat temu Smile Prowadzi sesje wywa偶one cho膰 czasem ich klimat jest zale偶y od nastroju MG i tematyki. Pozwala na du偶膮 swobod臋 w tworzeniu postaci i zawsze docenia ka偶dy aspekt historii. Co tu du偶o m贸wi膰...oddaj臋 g艂os w艂a艣nie na Ciebie !
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Nie Lis 16, 2008 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odda艂em g艂os na Eth'a z kilku waznych powod贸w.

Swietnie prowadzi - po raz pierwszy w 偶yciu u niego zagra艂em po stronie Chaosu i stworzy艂 taki klimat, 偶e Chaosiarz sta艂 si臋 najlepsz膮 postaci膮 jak膮 kiedykolwiek mia艂em.

Nie poddaje sie - nawet jesli ma kiepski humor, problemy czy brak weny sesja trwa dalej. Dzieki temu, mimo ze czasem sa momenty spowolnienia akcji to jednak ko艅czy ka偶d膮 z zacz臋tych sesji, co jest GIGANTYCZNYM plusem.

Nie stawia praktycznie zadnych ogranicze艅 - postacie mog膮 rozwijac sie zgodnie z zamys艂em gracza az do naprawde znacznych osobisto艣ci.

Pozwala na wprowadzenie w艂asnych pomys艂贸w do sesji - np. stworzy艂em osobn膮 dziedzine Dhar do grania Chaosiarzem i nie by艂o problemow zeby zosta艂a u偶yta w grze.

U innych Mistrz贸w gra艂em znacznei mniej, ale do wszystkich mam wielki respekt. Wink Kazdy ma swoj sposob prowadzenia i wizje Starego 艢wiata, jednak prowadzenie Etha odpowiada mi najbardziej.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Lis 17, 2008 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnie moge i艣c obstawia膰 wyniki walk i wy艣cig贸wSmile

Ethereal: masz 艂adne sesje ale jeden wielki mankament jest zawsze: Narzucasz tempo i trzymasz je nawet je艣li gracze nie s膮 wstanie uczestniczy膰. Jest pasja 艣wietne opisy i masa szczeg贸艂owych wydarze艅 i t艂a.
Lepiej prowadzisz ni偶 grasz.

Jaracz , ciebie za ma艂o pozna艂em jako MG. Wichry mi si臋 podoba艂y ale czasami mia艂em wra偶enie 偶e przeci膮gasz akcje , mo偶e mi si臋 zdawa艂o ale jednak;) Czekam na t膮 twoj膮 now膮. Lepiej grasz ni偶 prowadzisz


Kain: O ile mnie pami臋膰 nie myli to nie gra艂em u niego a na samym przegl膮daniu forum nie b臋d臋 si臋 wypowiada艂.


Blackswordsman : A kto go zrozumie?? Tylko dla koneser贸w Smile


Xsary : Bardzo si臋 starasz , jeszcze sie rozwijasz sporo ciekawych w膮tk贸w i nawiazania do klimatu to najwa偶niejsze:)


Hehe to by艂o tak kr贸tko.


Komu dam m贸j g艂os??
By艂a kiedy艣 taka fajna sesje. Naprawd臋 mi si臋 podoba艂a . Najbardziej ze wszystkich. P贸藕niej z braku czasu MG si臋 zmieni艂 ale i tak by艂o dobrze:)
Jestem jak te Cadillacs and Dinosaurs i m贸j g艂os oddam Na Orthoxeliusa. Pozdro Orth:)
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Lis 17, 2008 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem kto da艂 ten drugi g艂os na "Inny" i czwarty g艂os na Xsarego. Mam nadziej臋, 偶e te osoby si臋 tu wypowiedz膮 bo anonimowych g艂os贸w nie uznajemy.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lis 18, 2008 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ju偶 odda艂em wcze艣niej g艂os ale w ko艅cu mam czas wypowiedzie膰 si臋. Na wst臋pie powiem 偶e nie b臋de pisa艂 plus贸w bo ka偶dy z Mg tworzy fajny i specyficzny klimat dla swojej sesji a zajm臋 si臋 minusami.

Czas zacz膮膰:

Jaracz: U niego gra艂em tylko na Wichrach i najwi臋ksz膮 wad膮 tej sesji by艂o to 偶e momentami przynudza艂 i wstrzymywa艂 akcj臋 niepotrzebnie. Budy艅 troch臋 wi臋cej 偶ycia Very Happy

Black: Pierwszy moj forumowy Mg, dzi臋ki niemu zacz膮艂 gra膰 na Wise. Najwi臋ksz膮 wad膮 tego Mg by艂a naczelna zasada "czy si臋 stoi czy si臋 le偶y wpierdol zawsze si臋 nale偶y". Cho膰 z pocz膮tku jest to zajebiste bo pokazuje jak maluczkimi istotami jest, tak potem to nudzi si臋 i gracz wie 偶e cokolwiek nie zrobi, nie wa偶ne jak si臋 postara i zagra to i tak co艣 przykrego go spotka.

Xsary: U tego Pana gra艂em na dw贸ch sesjach. Paso偶yt i obecne Wise. Xsary zauwa偶y艂臋m 偶e cz臋sto i szybko si臋 zniech臋ca, czego Paso偶yt - kt贸ry moim zdaniem by艂 fajny i wkr臋cajacy - by艂 dowodem. Szybko zacz膮艂, szybko sko艅czy艂, nie wiem jaki by艂 pow贸d ale ja tak to odebra艂em. I za to ma minus u mnie.
Wise jak narazie nie ma minus贸w.

Ethereal - tego Pana na koniec zostawi艂em bo po Blacku najwi臋cej z nim gra艂em. Eth wszystko fajnie ale mam jedno ale: czasem czu艂em si臋 jak w kinie, gra艂em ale nie mia艂em wp艂ywu na wydarzenia. I moim skromnym zdaniem zbyt wielk膮 rol臋 NPc maj膮 u Ciebie na sesjach - czasami czu艂em si臋 jako posta膰 druga a nawet trzecioplanowa , przyt艂oczona przez Twoich bohater贸w.

Kain: Ja po Polsku pisa膰 nie umiem - co Valdis trafnie uj膮艂. Moje zdania, przemy艣lenia czasem ci臋zko ubra膰 mi w proste s艂owa..fakt mam swojego Poprawiacza - dzi臋kuje Ci za To Aniu Very Happy - ale i tak czasem sam siebie nie rozumiem. Jak pisz臋 w pracy nie mam Worda i wog贸le wal臋 byki 偶e a偶 mo偶na o艣lepn膮膰. Mam swoja wizj臋 z kt贸rej nie lubi臋 si臋 t艂umaczy膰 i nie zamierzam. A reszt臋 wad ju偶 nie b臋de pisa艂 bo ju偶 wszyscy zrezygnuj膮 mi z sesji Razz

m贸j g艂os odda艂em na Xsarego

P.S To powy偶ej to moje przemy艣lenia i spostrze偶enia, co nie oznacza艂o 偶e sesje u was mi si臋 nie podobaj膮.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lis 19, 2008 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wypowiedzi Cranmera to ma racje to by艂a 艣mier膰 tragiczna , gracze niby nie mieli czasu , zosta艂o tylko dw贸ch a praktycznie jeden bo Jaracz te偶 co艣 tam narzeka艂 na brak czasu. A saga by艂y conajmniej dla 4 graczy. Mija艂y tygodnie , wkurwi艂em si臋 i kiedy gregory zwr贸ci艂 mi uwage zgodzi艂em sie przenie艣膰 j膮 do archiwum. Pomys艂y nadal mam. To mia艂a by膰 moja Najdziwniesza saga:)

Co do wypowiedzi Kaina NIE zgodze si臋 偶e u mnie cokolwiek by艣 nie zrobi艂 dostaniesz wpierdol. Prowadzi艂em wiele lat i spora grupka dochapa艂a sie miana bohater贸w w taki czy inny spos贸b. By艂o trudno oczywi艣cie ale i radocha by艂a wielka po tym jak si臋 uda艂o.

Teraz mam przerwe. A poza tym to ja naprawde mam Staro艣wiatowe spojrzenie na 艣wiat.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lis 19, 2008 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Gregory=Ethereal Jak to nie wysiedzia艂臋m na forum?? Ca艂y czas tu jestem. By艂 okres 偶e mia艂em ograniczony dost臋p do neta i czas. Dlaczego nie prowadze na forum?? W艂a艣nie za Przyjaciel czy Wr贸g. Gracze sie zdeklarowali gra膰 a potem odeszli. A dlaczego odeszli?? Bo niby nie mieli czasu. Zreszt膮 moge w ka偶dej chwili wznowi膰 sesje kt贸ra jest w Archiwum:) Mog臋 ale czy chc臋??
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group