Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Mag贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Lut 05, 2010 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestat

Wilhelm spojrza艂 na Ciebie i rzek艂:

- Musz臋 dok艂adniej wiedzie膰 kogo chcesz sprowadzi膰, gdy偶 Hierofanci maj膮 r贸偶ne zdolno艣ci a co do tropiciela to w jakie tereny zamierzamy si臋 uda膰 i jakie ma mie膰 "pogl膮dy" najlepiej.. Wiem 偶e si臋 dopytuje aczkolwiek wola艂bym prze偶y膰 ta wypraw臋 a po tym co mi powiedzia艂 Patriarcha .. mo偶e to by膰 nie wykonalne ....

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Lut 05, 2010 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzy偶uj臋 r臋ce na piersi i opieram si臋 wygodnie o oparcie krzes艂a

- Jak ju偶 m贸wi艂em osoby kt贸re znam w kolegiach mo偶na policzy膰 na palcach
wiec nie wiem dok艂adnie kto b臋dzie pomocny.
- Hierofanta o jakiego mi chodzi powinien by膰 specjalist膮 w egzorcyzmach

Przerywam na moment

- Oba nasze cele ostatni raz widziane by艂y na Sartosie w tym jeden uda艂 si臋 w raz z piratami do ich siedziby o nie znanym nam po艂o偶eniu a drugi poszed艂 w pi藕dziet przed siebie zostaj膮c na wyspie.
- Co do tropiciela nie jestem tu aby wybiera膰 ludzi po ich pogl膮dach lecz umiej臋tno艣ciach mog膮cych sprawdzi膰 si臋 podczas misji.

Pochylam si臋 lekko w stron臋 Wilhelma

- A co ty mo偶esz zaoferowa膰 podczas wyprawy by przekona膰 swojego Patriarch臋 偶e si臋 myli艂 ?
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Lut 08, 2010 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestat

Wilhelm zamy艣li艂 si臋 chwil臋 po czy odpowiedzia艂. Jego g艂os by艂 cichy i bardzo spokojny:

- Co do Hierofanty, my艣l臋 偶e istnieje taka mo偶liwo艣膰 偶e znam odpowiedni膮 osob臋 ale to jutro Ci dopiero odpowiem.

- Hmm.. tropiciel.. tak.. my艣l臋 偶e wieczorem p贸jdziemy do dok贸w, znam tam odpowiedni膮 spelun臋... - u艣miechn膮艂 si臋 szeroko

- Co do mnie.. my艣l臋 偶e z czasem moja przydatno艣膰 i moje predyspozycje b臋d膮.. - zrobi艂 przerw臋 kr贸tk膮 - a偶 nadto widoczne..

- A co Ty potrafisz m贸j nowy przyjacielu ? - zagada艂

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pon Lut 08, 2010 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" A偶 nad to co... Widz臋 偶e ka偶de kolegium ma swoje tajemnice "

-Powiedzmy pokr贸tce 偶e specjalizuj臋 si臋 wprawianiem rzeczy w ruch i robieniem sieczki z m贸zgu

-Je艣li to wszystko chcia艂bym teraz si臋 uda膰 do siebie jestem w mie艣cie od kilku godzin i nie mia艂em jeszcze czasu odpocz膮膰 po podr贸偶y. Zanim wyjd臋 ustalmy jeszcze miejsce i czas naszego jutrzejszego spotkania.
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Lut 26, 2010 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestat

Mag Cienia spojrza艂 na Ciebie badawczo raz jeszcze a potem odrzek艂:

- Spotkajmy si臋 dzi艣, wieczorem, przed dziesi膮t膮, przy karczmie "Czarny paw". Znajduje si臋 w dzielnicy handlowej. Trafisz tam bez problemu - po tych s艂owach kiwn膮艂 g艂ow膮

Ty natomiast wyszed艂e艣 z Kolegium Cienia, po tym jak kilka razy zgubi艂e艣 drog臋, lecz w ko艅cu uda艂o si臋. Wr贸ci艂e艣 do siebie. Zamkn膮艂e艣 oczy i w ko艅cu uda艂e艣 si臋 na spoczynek. Obudzi艂o Ci臋 pukanie do drzwi, po kilku godzinach snu. Czujesz si臋 jeszcze lekko nie wyspany aczkolwiek, wiesz 偶e zregenerowa艂e艣 swoje si艂y.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Lut 26, 2010 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kogo znowu licho niesie"

Siadam na wyrku i przeci膮gam si臋 ziewaj膮c, zak艂adam mask臋 na twarz troch臋 zirytowany przedwczesn膮 pobudk膮

-Prosz臋 !

Krzycz臋 by osobnik wreszcie przesta艂 wali膰 do drzwi i wszed艂 do 艣rodka chce to mie膰 jak najszybciej za sob膮, musz臋 jeszcze si臋 rozbudzi膰 przed wyj艣ciem.
W tej samej chwili spogl膮dam na zegar
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Mar 04, 2010 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestat

Drzwi otworzy艂y si臋 spokojnie i powoli. Gdy w ko艅cu rozszerzy艂y si臋 na maksa ujrza艂e艣 w nich Patriarch臋 Gelta. Jak zawsze ubrany w umagicznion膮 zbroj臋 i mask臋 na twarzy.

- Witaj Lestacie... przyszed艂em da膰 Ci odpowiedzi.. a przynajmniej cz臋艣膰 z nich... Tak wi臋c pytaj aczkolwiek pami臋taj 偶e je艣li zadasz pytanie, uwa偶aj: mo偶esz us艂ysze膰 odpowied藕 a niewielu ludzi pami臋ta o tej prostej prawdzie, naiwnie s膮dz膮c, 偶e wiedza jest dobrem samym w sobie. - rzek艂

Ju偶 chcia艂e艣 co艣 powiedzie膰 a Gelt przerwa艂 Ci:

- Zanim zaczniesz.. Rash wyruszy z Tob膮, czeka na Ciebie przed budynkiem Kolegium, Thryrus by膰 mo偶e da nam jeszcze jednego cz艂owieka ale to jutro si臋 o tym przekonamy. Tak wi臋c.. m贸w co chcesz dok艂adnie wiedzie膰....

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Czw Mar 04, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedziny patriarchy wprawi艂y mnie ma艂e os艂upienie, co prawda wspomina艂 偶e w ko艅cu da mi odpowiedzi na dr臋cz膮ce mnie pytania ale nie spodziewa艂em si臋 go jeszcze tego samego dnia ani tego 偶e sam si臋 do mnie pofatyguje.

-Witaj Mistrzu.... wybacz 偶e jestem w takim stanie ale nie spodziewa艂em si臋 ciebie w przeciwnym wypadku ogarn膮 bym tutaj i sam si臋 przygotowa艂

Ruchem d艂oni przyci膮gn膮艂em swoje profilowane krzes艂o od biurka i ustawiam przy Gelcie

-Prosz臋 usi膮艣膰
-Napije si臋 mistrz czego艣 (zapyta艂em podchodz膮c do barku)

W zale偶no艣ci od odpowiedzi nalewam nam obu lub sobie samemu wina po czym siadam przed mistrzem na zwyk艂ym krze艣le

-Cieszy mnie to 偶e Rash b臋dzie m贸g艂 do艂膮czy膰 jego pomoc mo偶e by膰 na wag臋 z艂ota zw艂aszcza gdy spotkamy Zira.

Robi臋 kr贸tk膮 przerw臋 i poci膮gn膮艂em sporego 艂yka

-Co chc臋 wiedzie膰 ( powiedzia艂em raczej do siebie ni偶 do siedz膮cej na przeciw osoby)

-Tak wi臋c moje pierwsze pytanie dr臋czy mnie odk膮d tylko zacz膮艂em samodzielnie i racjonalnie my艣le膰..... Czy wiecie mo偶e Kim b膮d藕 Czym tak na prawd臋 jestem... od zawsz臋 czu艂em si臋 wyobcowany zawsz臋 widzia艂em l臋k i niepewno艣膰 w oczach wszystkich z kt贸rymi mia艂em styczno艣膰 nie zale偶nie czy to by艂o przed czy ju偶 po tym jak zosta艂em przygarni臋ty przez kolegium. Zawsze czu艂em og贸ln膮 nie ufno艣膰 i brak akceptacji od ka偶dego. Ka偶dego poza mistrzem oraz Sophii.
Tak wi臋c powtarzam pytanie czym ja jestem bo ju偶 dawno zacz膮艂em w膮tpi膰 ze tylko cz艂owiekiem.

Opowiadaj膮c swe odczucia co raz mimowolnie zaciska艂em i rozlu藕nia艂em pi臋艣ci, a przedmioty w pokoju lekko drga艂y b膮d藕 podskakiwa艂y zale偶nie od masy i wielko艣ci.

Gdy sko艅czy艂em m贸wi膰 wszystko ucich艂o i uspokoi艂o si臋 dopi艂em wino z kielicha i czeka艂em na odpowiedz przygotowany na najgorsze.
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Mar 04, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Odrzucam z umys艂u wszelkie obrazy z przesz艂o艣ci, nie b臋d臋 o tym my艣la艂. Przechodz膮c przez portal po偶egna艂em swoje s艂ugi ponurym spojrzeniem m贸wi膮cym " Niech wszystko b臋dzie dobrze kiedy tu wr贸c臋... bo jak nie... ".

Po przej艣ciu przez portal otrzepuj臋 szaty, poprawiam w艂osy przeczesuj膮c je palcami. Zamykam na chwile oczy i rozcieram skronie... " Wszystko znikn臋艂o, czuj臋 si臋 s艂aby, nie kompletny, w pewnym sensie pusty... ale to nic, drobna niedogodno艣膰 konieczna do wykonania misji, za dwadzie艣cia cztery godziny wszystko wr贸ci do normy ".

Pospiesznie sprawdzam dokumenty, co po艣wiadczaj膮 i jakie dok艂adnie stwarzaj膮 mo偶liwo艣ci i ruszam dziarskim krokiem w stron臋 miasta " Ku przygodzie " rzek艂yby g艂upiec... bo i w pewnym sensie g艂upca przyjdzie mi odegra膰 dzi艣 kilkakrotnie.

Id膮c staram si臋 wydoby膰 ze swojej pami臋ci gdzie mo偶na znale藕膰 tych kt贸rzy tworz膮 istniej膮c膮 ju偶 tutaj ma艂膮 kom贸rk臋 kultu... >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Mar 19, 2010 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestat

Patriarcha spojrza艂 na Ciebie i wzi膮艂 g艂臋boki oddech.. Usiad艂 wygodnie na krze艣le i zacz膮艂 spokojnie m贸wi膰:

- Tak.. wiem... Widzisz wszystko zacz臋艂o si臋 jakie艣 30 lat temu. Ruszyli艣my grup膮 kolegialn膮 na zach贸d rozbi膰 grup臋 heretyk贸w i kultyst贸w. Sama potyczka posz艂a do艣膰 艂atwo, bo robili艣my grup臋 w nieca艂y tydzie艅. Podczas ostatniej walki jedna z pokonanych, mimo i偶 by艂a w zaawansowanej ci膮偶y, walczy艂a do ko艅ca. Rzuci艂a si臋 na jednego z naszych z pazurami chc膮c po prostu, by艂a w jakim艣 szale, rozszarpa膰 go na strz臋py. Zosta艂a zabita, i gdy wydawa艂o si臋 偶e p艂贸d r贸wnie偶 zmar艂..sta艂o si臋 inaczej. Dziecko przysz艂o na 艣wiat lecz by艂o martwe.. przez dobre pi臋膰 minut. Poczuli艣my wtedy jaki艣 dziwny przep艂yw mocy a dziecko nagle otworzy艂o oczy i zacz臋艂o p艂aka膰.. Tym dzieckiem by艂e艣 Ty.. Twoja matka kultystk膮 Slaneesha, cho膰 na jej ciele znale藕li艣my 艣lady 艣wiadcz膮ce 偶e - u艣miechn膮艂 si臋 delikatnie - zosta艂a zgwa艂cona, jakby to w og贸le by艂o mo偶liwe. Wybacz - spowa偶nia艂 - postanowili艣my nie zabija膰 Ci臋 a przygl膮da膰 si臋 twojej ewolucji. Bowiem wielu twierdzi艂o 偶e cz艂owiek jest z艂y z natury, i 偶e je艣li taki si臋 urodzi nic tego nie zmieni.. Inni twierdzili inaczej... Twoje zdolno艣ci s膮 do艣膰 specyficzne, nie potrafisz rzuca膰 czar贸w ani nagina膰 wiatr贸w do swojej woli.. lecz kontrolujesz je inaczej.. u偶ywasz ich w do艣膰 nieznany nam spos贸b, bowiem przekszta艂casz Wiatry w czyst膮 si艂臋... kinetyczn膮.. lub jak kto艣 inny to nazwa艂.. poruszasz nimi i to nimi uderzasz nie nadaj膮c im konkretnej formy

Mia艂e艣 ju偶 co艣 powiedzie膰 lecz us艂ysza艂e艣 bicie dzwon贸w.. Pot臋偶ne, donios艂e i wszechogarniaj膮ce wszystko.. Uderza艂y jakby w 偶a艂obnym tonie, wyczu艂e艣 strach ludzi, panik臋..i przera偶enie.. Co艣 na g贸rze si臋 dzia艂o.. co艣 nie dobrego... Gelt poderwa艂 si臋 z miejsca... Ruszy艂e艣 za nim... Wyszli艣cie na g贸r臋 i dostrzeg艂e艣 jak na ulic臋 wylewaj膮 si臋 dziesi膮tki setek wojsk z symbolami Sigmara. Wszyscy ubrani w ci臋偶kie p艂ytowe zbroje, kusze, miecze, topory. Na ich czele sta艂 sam Johan Esmer.. . Gdy Wielki Teogenista stan膮艂 pod bram膮 i krzykn膮艂:

- W imieniu Sigmara i Prawa otwiera膰 !!!!! – rykn膮艂 i dostrzeg艂e艣 furi臋 w jego oczach

Gelt odpowiedzia艂 tubalnym tonem:

- Tylko Imperator mo偶e kaza膰 mi….

Lecz nie doko艅czy艂 bowiem Esmer rykn膮艂:

- Imperator nie 偶yje i zabi艂 go mag z kolegium Cienia. Od tej chwili wszystkie Kolegia i ich cz艂onkowie podlegaj膮 Inkwizytorium i MI!!!!!!!!

- Uciekaj..- szepn膮艂 Gelt - znajd藕 Zira!!!!

Kerro

Wszed艂e艣 bez problem贸w do miasta, dzi臋ki podrobionym dokumentom.. Przechadzasz si臋 spokojnie i wszystkie wspomnienia wr贸ci艂y. Dzieci艅stwo, rodzina..to co zostawi艂e艣.. Czujesz si臋 dziwnie, bowiem rytua艂 jednak pozbawi艂 Cie twojej bezduszno艣ci.. Ty czujesz..
Skierowa艂e艣 si臋 w kierunku jednej z ukrytych „plac贸wek” kultu. Szed艂e艣 spokojnie, tak by nikt nie nabra艂 podejrze艅, i gdy ju偶 mia艂e艣 skr臋ci膰 us艂ysza艂e艣 d藕wi臋k dzwon贸w. Bi艂y one jak oszala艂e..wr贸ci艂e艣 si臋 do swojej pami臋ci, do przesz艂o艣ci w poszukiwaniu informacji co i jak..I zrozumia艂e艣 co si臋 sta艂o… Odwr贸ci艂e艣 si臋 gwa艂townie i ujrza艂e艣… jak niezliczone zast臋py Sigmarit贸w wylewaj膮 si臋 na ulic臋, wchodz膮c do karczm i wyci膮gaj膮 m艂odych adept贸w szk贸艂 magii. Cz臋艣膰 z nich wpada do dom贸w, i wyci膮ga ludzi kt贸rzy wygl膮daj膮..na Twoich kultowc贸w!!! i zaczynaj膮 po kolei jeden za drugim zarzyna膰 ich. Cz臋艣膰 m艂odych adept贸w zaczyna si臋 stawia膰, co przyp艂acaj膮 偶yciem.. Kto艣 krzykn膮艂 z oddali:
- Imperator nie 偶yje. Karl Franz II zosta艂 zamordowany!!!!!!!!!

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste


Ostatnio zmieniony przez kain dnia Pon Mar 22, 2010 16:07, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pon Mar 22, 2010 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys艂ucha艂em mistrza w ciszy. Nie wiedzia艂em co us艂ysz臋 lecz czego艣 takiego nie by艂em wstanie przewidzie膰 by艂 to dla mnie prawdziwy szok.

"Po wypadku na starej plac贸wce badawczej straci艂em wi臋kszo艣膰 pami臋ci zapami臋ta艂em tylko kilka os贸b w tym Mistrza i Sophii, kilka twarzy i kilka pojedynczych nic i nie m贸wi膮cych obraz贸w. Na ka偶de pytanie o moj膮 przesz艂o艣膰 nigdy nie otrzyma艂em odpowiedzi by艂em zbywany tandetnymi wym贸wkami lub pouczany a偶 do teraz a偶 do tej chwili sam ju偶 nie wiem co o tym wszystkim my艣le膰, co my艣le膰 o sobie. Jestem b臋kartem kap艂anki uciech. Co wi臋cej martwym <z艂apa艂em si臋 za klatk臋 piersiow膮 tam gdzie powinno bi膰 serce> by艂em martwy ponad pi臋膰 minut i od偶y艂em to nie jest naturalne ani normalne czym ja do cholery jestem. Zyska艂em wymarzone odpowiedzi ale zrodzi艂y one nowe pytania kt贸re teraz z偶eraj膮 mnie od 艣rodka."

Mia艂em ju偶 co艣 powiedzie膰 lecz us艂yszawszy dzwony ucich艂em w p贸艂 s艂owie.
Uda艂em si臋 z Mistrzem Geltem na g贸r臋 by sprawdzi膰 co si臋 sta艂o i a偶 mnie zatka艂o gdy zobaczy艂em tych wszystkich zbrojnych. W pierwszej chwili wydawa艂o mi si臋 偶e szykuj膮 si臋 do wojny lecz po chwili zrozumia艂em 偶e kieruj膮 si臋 w tym kierunku

-To tu si臋 kurwa dzieje o co chodzi ?

Gdy ku bramom stan膮 Johan Esmer uciszy艂em si臋. Nie lubi艂em tego cz艂owieka dla samej zasady ale wola艂em nie podpada膰 komu艣 na tym stanowisku.
Sta艂em obok Gelta gdy Esmer przem贸wi艂 i gdy us艂ysza艂em 偶e Imperator nie 偶yje i zabi艂 go mag z kolegium Cienia.
Po plecach przeszed艂 mi zimny pot i dreszcz

"No to si臋 kurwa porobi艂o, zdecydowanie za du偶o wra偶e艅 jak na jeden dzie艅"

Na szept Mistrza wyrywaj膮cy mnie z zadumy zareagowa艂em lekkim drgni臋ciem.

-<szeptem> Mistrzu przecie偶 oni przybyli tu po ciebie i by spacyfikowa膰 lub zniszczy膰 kolegium powinienem zosta膰 i pom贸c

Czekam na reakcj臋 Mistrza nie k艂贸c臋 si臋 z nim i nie wdaj臋 w polemik臋 to by艂 jedna propozycja je艣li b臋dzie nadal chcia艂 bym ucieka艂 stosuj臋 si臋 do jego zalece艅
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Mar 22, 2010 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zamykam si臋 na te idiotyczne wspomnienia, dawno min臋艂y czasy naiwno艣ci, liczy si臋 tylko si艂a i w艂adza. Bij膮ce dzwony, wywlekani magowie i krzyki spowodowa艂y, 偶e moje oczy rozszerzy艂y si臋 ze zdumienia...

" Co tu si臋 dzieje na wszystkie poziomy Otch艂ani??!! Kap艂ani wywlekaj膮 mag贸w, Imperator nie 偶yje... prosty wniosek magowie maczali palce w zab贸jstwie Imperatora... to nie jest co艣 czego bym si臋 spodziewa艂 po tych u艂o偶onych i powa偶nych Patriarchach, wielki spisek: Gelt, Thyrus, Starke, Julevno... a mo偶e jaki艣 wywrotowiec? 呕e te偶 ten ostatni tego nie widzia艂 wcze艣niej... kto艣 macza艂 w tym palce... a nawet ca艂膮 r臋k臋... To jest zbyt pi臋kne... pal licho kult w Altdorfie, to s膮 o wiele lepsze wie艣ci. Imperium b臋dzie w nie ma艂ym chaosie.. oczywi艣cie Teogonista kimkolwiek jest, we藕mie pewnie wszystkich za pyski, szafoty sp艂yn膮 krwi膮, niebo zap艂onie 艂un膮 stos贸w... cz艂owiek mo偶e ju偶 skaka膰 z rado艣ci... "

Ledwo powstrzymuje si臋 od u艣miechni臋cia si臋. Przyjmuj臋 strapion膮 min臋, zatroskanego obywatela Imperium...

Staram si臋 wtopi膰 w t艂um gapi贸w aby przemkn膮膰 ulicami Altdorfu do innej bramy... nie ma tu ju偶 czego szuka膰, nie teraz, za kilka miesi臋cy lub nawet lat... teraz na pewno na jakim艣 placu b臋d膮 wyg艂asza膰 wznios艂e teksty... pod偶egacze i demagodzy b臋d膮 rozsiewa膰 k艂amstwa... ale po drodze mo偶e uda mi si臋 z艂owi膰 jak膮艣 namiastk臋 informacji. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Mar 31, 2010 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kerro

Zacz膮艂e艣 si臋 przedziera膰 uliczkami bocznymi, kieruj膮c si臋 ku wyj艣ciu z miasta. Widzisz jak Sigmarici d艂awi膮 wszelki op贸r za pomoc膮 si艂y. P艂e膰, wiek nie ma dla nich znaczenia. Po prostu morduj膮 ich, cho膰 zapewne w ich mniemaniu uwa偶aj膮 偶e pleni膮 herezj臋. Cz臋艣膰 dom贸w staje w ogniu, kt贸ry ludzie pr贸buj膮 gasi膰. Zaczynasz czu膰 wielkie nat臋偶enie magii w dzielnicach, w kt贸rych sta艂y budynki Kolegi贸w. S艂ycha膰 odg艂osy walki, rzezi... Jakie艣 ma艂e dziecko wpad艂o na Ciebie, uciekaj膮c przed 偶o艂nierzami. Jaka艣 kobieta jest gwa艂cona przez kilku pijanych stra偶nik贸w korzystaj膮cych z okazji. Altdorf zacz膮艂 si臋 pogr膮偶a膰 w Chaosie.

Wyszed艂e艣 w ko艅cu przeciskaj膮 si臋 w t艂umie uciekaj膮cych w panice ludzi. Przedziera艂e艣 si臋 przez las a偶 do miejsca przeniesienia...

Arrow G贸ry Kra艅ca 艢wiata

Lestat

Gelt spojrza艂 na Ciebie a ty ujrza艂e艣 w schowanych za z艂ot膮 mask膮 oczach, gniew. Zawsze by艂 spokojny, czasem wpada艂 w z艂o艣膰 lecz to co ujrza艂e艣 w jego oczach zadecydowa艂o by nie dyskutowa膰 z nim. Spojrza艂e艣 tylko k膮tem oka jeszcze na niego gdy podnosi艂 r臋ce i krzykn膮艂:
- Urea ureus aeurm ex… Antiqua, quae nunc sunt, furunt olim nova
Ujrza艂e艣 jak z艂ote wst臋gi magii gromadz膮 si臋 wok贸艂 Gelta a Eter zaczyna krzycze膰 i wrze膰.. Us艂ysza艂e艣 nagle krzyk z do艂u i spojrza艂e艣 w miejsce, gdzie sta艂 Esmer wraz ze stra偶nikami. Nagolenniki i pancerze dos艂ownie skurczy艂y si臋 mia偶d偶膮c Sigmarit贸w. Krew trysn臋艂a na oko艂o a „cele” z艂o偶y艂y si臋 jak k艂ody na ziemi, rycz膮c z b贸lu i umieraj膮c w agonii. Gelt wykona艂 kolejne ruchy r臋koma i zacz膮艂 stawia膰 zapory przed wej艣ciem do budynku. Inni magowie r贸wnie偶 do艂膮czyli, lecz zacz臋li by膰 ostrzeliwani z 艂uk贸w, kusz i broni palnej. Gelt zacz膮艂 ponownie czarowa膰 krzycz膮c:

- Chcesz to we藕 sobie sam Esmer!!!!!! M'elzar zhah draeval ulu ku'lam phor – rykn膮艂 ponownie

Poczu艂e艣 jak zamek zaczyna si臋 trz膮艣膰. Mury zdawa艂y si臋 spada膰 i wykrusza膰 ze swoich miejsc a z nich zacz臋艂y wychodzi膰 stalowe pos膮gi kt贸re stan臋艂y naprzeciw wojskom Esmera.. Zrobione by艂y ca艂e ze z艂ota. Mia艂y ponad dwa metry wzrostu a w d艂oniach dzier偶y艂y z艂ote miecze. Sz艂y powoli i niszczy艂y wszystko co spotka艂o na swojej drodze. Esmer wyj膮艂 jaki艣 zw贸j zza szat i zacz膮艂 co艣 krzycze膰, a偶 pos膮gi rozlecia艂y si臋. Widocznie lochy 艢wi膮tyni skrywa艂y nie tylko heretyk贸w ale i r贸偶ne przydatne rzeczy..

Zobaczy艂e艣 偶e w innych Kolegiach r贸wnie偶 panuje chaos i dochodzi do star膰. Zamieszki na ulicach przybieraj膮 na sile a cz臋艣膰 dom贸w staje w ogniu.
Zbieg艂e艣 schodami na d贸艂 do podziemi Kolegium a nast臋pnie przeszed艂e艣 przez „ukryte” drzwi kt贸re kiedy艣 pokaza艂 Ci Gelt. Szed艂e艣 d艂ugim ciemnym korytarzem a偶 dotar艂e艣 do drzwi, kt贸re „wypu艣ci艂y” Ci臋 jakie艣 15 kilometr贸w za Altdorfem. Czujesz pot na swojej sk贸rze i zm臋czenie. S艂yszy艂 偶e nie daleko jaka艣 grupa ludzi si臋 zbli偶a z psami.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Kwi 02, 2010 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodz膮c na zewn膮trz wdycham 艂apczywie 艣wie偶e powietrze

"Kurwa istny cyrk co tu si臋 dzieje, Zakon Sigmara zawsze by艂 problematyczny ale to ..."

Przypominam sobie czyny Gelta i a偶 mnie ciarki przesz艂y

"Stary z艂otnik nie od parady jest najwy偶szym patriarch膮 udowodni艂 to dzisiaj"

Z zadumy wyrywa mnie dopiero szczek ps贸w nie opodal

-Cholera rozpanoszyli si臋 jak diabli

艢cieram pot z czo艂a r臋kawem i ruszam

"no to jeszcze zgubi膰 po艣cig i mog臋 si臋 bra膰 za szukanie Zira ...."
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Maj 15, 2010 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestat

Nim zd膮偶y艂e艣 przebiec sto metr贸w na wprost Ciebie wy艂oni艂a si臋 grupa oko艂o dziesi臋ciu wojownik贸w. Kilku z nich ubranych by艂o w koszulki kolcze, r臋kawice, he艂my a w d艂oniach trzymali miecze. Dw贸ch innych to byli rycerze zakonni Sigmara, odziani w pe艂ne zbroje p艂ytowe z m艂otami bojowymi w d艂oniach. Za nimi stali 艂owcy czarownic, patrz膮c na Ciebie z艂owieszczo. Dopiero na ko艅cu dojrza艂e艣 kilku ch艂op贸w trzymaj膮cych psy kt贸re szczeka艂 i szczerzy艂y 艣miertelnie k艂y. Jeden z Sigmarit贸w rzek艂:

- Kimkolwiek jeste艣 poddaj si臋!!! M贸wi臋 to w imieniu Elektora Imperium, namaszczonego przez samego Sigmara Johana Esmera mam prawo aresztowa膰 Ci臋 i postawi膰 przed Trybuna艂em P艂omienia...

Widzisz 偶e 艁owcy zaczynaj膮 si臋ga膰 po pistolety strza艂kowe. A drugi z Sigmarit贸w zrobi艂 kilka krok贸w ku Tobie, lecz nie idzie od frontu a od lewej Twojej strony...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Mag贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Nast阷ny
Strona 53 z 56

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group