Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pałac Imperatora
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Nie Kwi 17, 2005 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ledwo zbliżyłeś się do bramy imperialnych ogrodów, a już zatrzmał cię oddział gwardii imperialnej. Jeden ze strażników poprosił cię o dokumenty.
Jeśli nie posiadasz przepustki miejskiej lub obywatelstwa, nie będziesz mógł nawet wejść do ogrodów... Jeśli jednak masz umówioną wizytę w kancelari (a nie posiadasz dokumentów) to zostaniesz do niej odeskortowany...

_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodzę pewnym krokiem do strażników>

- Uszanowanie waszmościom. Sprawe mam w kancelaryji.

<Wyjmuję zza pazuchy zwitek papieru i rozwinąwszy go patrzę na strażników>

- Przeczytam posłanie, bowiem straż na służbie Imperialnej być biegła w mowie i w pismie nie koniecznie musi..

Z ręki hrabiego De'Lowe
Po odbiór zaproszeń na bal następny, z okazji Imperatora urodzin wysłany goniec z zadaniem dostarczenia ich do kwater moich. W kancelarii zgłosić ma się niezależnie na dniach paru. Przepuścić.
Podpisano: Hrabia De'Lowe

<Wręczam ten dokument najbliżej stojącemu strażnikowi, czekając na jego dyspozycję>
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Strażnik ogląda udaje że czyta (widzisz że trzyma kartke do góry)nogami)>
- Dokumenciki to rozumiem że macie.. Do kancelari to trza iść ło tam <pokazuje Ci drógę w kierunku głównego wejścia> a tam koło ogrodnika skręcić w ljewo.. <wykonuje dziwny gest ręką jakby chciał zawiązać ją w supeł> a najlepiej to się ogrodnika spytaj dalej o droge.

_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odbieram od niego dokument>

- DziekujÄ™ - na pewno trafiÄ™..

<Maszeruję zawadiacko przez ogród, jakbym robił to już nieraz. W rzeczywistości przyglądam się uważnie otoczeniu. Pierwszy raz tutaj jestem, nie dane mi było wcześniej oglądać tych Imperialnych ogrodów. Nucę sobie pod nosem jakąś przyśpiewkę usłyszaną uprzednio w karczmie. Szukam ogrodnika - mówią w mieście, że on wyznaje się na stosunkach na dworze panujących i dzięki swojej całodobowej pracy wie dokładnie kto z kim i dlaczego... Jeśli to prawda to napewno będzie użytecznym źródłem informacji. Przez głowę przemknęła mi myśl. Zacząłem się zastanawiać jak ten człowiek będzie wyglądał>
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idziesz alejką, podziwiasz piękne róże, aż chciałoby się zatrzymać. Widzisz ogrodnika. Jest t ojuż starszy człowiek. Pracuje zgarbiony przy jakimś krzaku róż. Nadaje mu jakiś dziwny lecz piękny kształt.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodze do niego i uważnie przyglądam się temu co robi. Potem grzecznie zagaduję>

- Widze, iż to krzak róży - moje ulubione kwaity. Piekne, acz zdolne ukłuć boleśnie. Jak większość kobiet.

<Uśmiecham się szeroko i podchodzę bliżej. Wyciągam rękę do starszego mężczyzny uważnie mu się przyglądając. Uśmiech cały czas nie znika z mojej twarzy>

- Moje uszanowanie. Nazywam się Mortens. Czy mam może przyjemność z panem Dieter'em?
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodnik odcina kwiat róży podaje ci go, następnie podaje ci ręke.
- Miło mi że lubi pan róże oraz że wie pan kim jestem. Ma pan jakąs sprawę do mnie?

_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przyczepiam sobie różę do kapelusza>

- Dziękuję za podarunek.

<Uśmiecham się nadal>

- Wiem kim pan jest, w Altdorfie chyba każdy mieszkaniec pana zna. Ja nie jestem stąd, ale pytając o kogoś wpływowego na pałacu spotkałem się z faktem, iż wiele osób wskazywało właśnie na pana. Dlatego do pana przyszedłem. Wiadomo mi, że niedługo odbędzie się bal wydany przez Imperatora. Nie wiem z kolei z jakiej okazji. Pozatym chciałbym zapytać o pewną osobę. Jednak to pytanie wymagałoby już dyskrecji z pana strony...

<SpoglÄ…dam na jego oblicze, usmiech znika z mojej twarzy, jego miejsce zajmuje troska>

- Prosiłbym o dyskrecję, gdyż jest to sprawa dla mnie znamienitej wagi i nie chciałbym, aby wyszła na jaw - zwłaszcza, że mogłaby przysporzyć mnie i owej osobie mnóstwo kłopotów. A nie chciałbym jej aż tak narażać... Mogę na to liczyć?

<Patrzę mężczyźnie prosto w oczy z oczekiwaniem na odpowiedź>
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Maj 07, 2005 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypinając róże rozciołeś sobie delikatnie palec.. ale niekt tego nie zauważył, ty też nie dałeś tego po sobie poznać.

słysząc twoje słowa ogrodnik lekko się zaczerwienił i uśmiechnął
- Ja? Wpływowy? Niepowiedziałbym. Jestem bliskim przyjacielem Imperatora to prawda. Informację mogę zdobyć każde to prawda. I że lubię kwiaty <to słowo szczególnie akcentuje>.

jak to mówił to się wyprostował (- jest o wiele wyższy niż mogloby się zdawać. ma około 190 cm wzrostu i jest bardzo dobrze zbudowany.. Dziwne jak na osobę w takim wieku..) i patrzył ci w oczy (zauważyłeś że tęczówkę lewego oka ma czerwoną)

_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Maj 08, 2005 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chciałem zapytać o hrabinę De'Lowe. Czy pojawia się na dworze? Wiem, iż kiedyś to czyniła, jak już wspomniałem nie było mnie tutaj jakiś czas i nie wiem czy czyni to dalej...

<Spoglądam uważnie na jegomościa - faktycznie jest bardzo wysoki - nie zwracam uwagi na jego dziwne oko, przynajmniej staram się go nie zauważać, aczkolwiek wzbudziło ono we mnie lekkie zdziwienie>
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Maj 08, 2005 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Idę spokojnie w stronę ogrodów. Rozglądam się trochę po mieście. Zaczepiona przez straż okazuję dokumenty i bacznie się wszystkim przyglądam mierząc strażników wzrokiem.>

-Czy to panom wystarczy, czy należy okazać coś jeszcze ? Mam nadzieję, że nie... Chciałabym miło spędzić czas i nic więcej.

<Czekam na ich reakcję, a moja twarz wyraża lekkie poirytowanie.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Maj 09, 2005 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRIMO
- Hrabina De'Lowe.. Mógłbyś mi przypomnieć jak ona wygląda?

SECUNDO
Strażnicy nie zaczepili cię po dokumenty co wywnioskowałaś z ich wzroku... No ale...
- Żeby wejść do ogrodów to paniusi wystarczy... ale zeby miło spędzić czas to wystarczy przyjść do mnie... to znaczy do nas <strażnik się poprawił po oberwaniu od kolegi> za godzine.. Wtedy warte kończymy...

_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Maj 09, 2005 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spoglądam na obydwóch strażników.>

-Przykro mi, ale jestem z kimś umówiona w tym czasie. Do widzenia.

<Wchodzę do ogrodów i przechadzam się po nich podziwiając ich piękno. Chodzę sobie alejkami i co jakiś czas przysiadam na jakiejś ławczce by trochę odpocząć. Wyglądam na osobę nigdzie się nie śpieszącą i zadowoloną.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Maj 10, 2005 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hrabina De'Lowe.. Niezbyt wysoka, filigranowej budowy.. Kasztanowe włosy sięgające ramion, zwykle upięte z tyłu głowy. Ma bladą cerę i olbrzymie błękitne oczy. Częto bywała gościem na Pałacu Imperatora. Nie wiem czy tak jest nadal, czy może się to zmieniło. Jak już zapewne wspomniałem - nie było mnie długi czas w stolicy.

<Machinalnie sięgam do kapelusza i zdejmuję z niego czerwoną różę>

- Lubi kwaiaty - Zwłaszcza te czerwone. Sama ubierała się w czerwienie.

<Spoglądam rozmarzonym wzrokiem ku niebu. Gdy zauważam chmurę wiszącą nad cmentarzem odwracam głowę w drugą stronę, tam gdzie niebo jest błękitne. Przygladam mu się przez chwile>

- Błękitne oczy... Taaak...

<SpoglÄ…dam na ogrodnika>

- Zna ją Pan? Widział ją pan może? Wie, gdzie ona przebywa?
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Maj 23, 2005 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRIMO
Siedzac na ławce zauważyłaś już któryś raz tego samego ptaka. Lata za tobą, siadając co jakiś czas na jakiejś gałęzi, odkąd weszłaś w mury pałacu... Jesteś pewna że to ten sam ptak z powodu charakterystycznej jasno błękitnej plamki na boku kruczoczarnego skrzydła.. Masz nie miłe uczucie że ten ptak z czyjegoś polecenia cię śledzi... Ale to pewnie tylko złudzenie... Przecież to tylko ptak... Chociaż dosyć dziwny...

SECUNDO
- Kasztanowe włosy sięgające do ramion... Spięte z tyłu... Błękitne.. oczy... Czerwienie... <mężczyzna zastanawia sie przez chwile... po czym odpowiada> Nie pamiętam nikogo takiego. Pracuje tu już od wielu lat ale nikogo takiego nie pamiętam... Na pewno nie pomyliły ci się osoby?
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Nastêpny
Strona 1 z 27

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group