Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nippon - Oshu
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Gru 22, 2008 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Twoje twarde rozkazy uratowa艂y morale 艂ami膮cych si臋 na waszym odcinku szyk贸w Ashigaru. Zorganizowali si臋 oni w dwie linie - Yari i Teppo.

Muszkieterzy pruj膮, skupiaj膮c ogie艅 na wrogich magikach. Pozostali Chaosiarze mozolnie pr贸buj膮 przedrze膰 si臋 przez w艂贸cznik贸w lub s膮 przez nich zwalani z wierzchowc贸w i dobijani.

Natar艂 na ciebie jaki艣 konny 艂upie偶ca. Jego ko艅 nadzia艂 si臋 na Yari i zwali艂 go z siod艂a. Dobi艂e艣 wroga, jednak nadchodz膮 kolejni.

Jakie艣 dwie baby - Czarnoksi臋偶nik i Fanatyczka. Obok nich Rycerz Chaosu z mieczem i tarcz膮, na pancernym wierzchowcu i pieszy 艁upie偶ca z nadziakiem i tarcz膮.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Gru 28, 2008 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- 艁uki, zabi膰 magus贸w! < zawijam w艂贸czni膮 nad g艂ow膮 i czekam na tego co podejdzie pierwszy, atak konnego wyczekuj臋 i w ostatniej chwili odskakuj臋 w bok pr贸buj膮c str膮ci膰 je藕d藕ca. Pieszego trzymam na dystans d藕gaj膮c szybko i nie rytmicznie. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Gru 28, 2008 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Chmura strza艂 z 艂uk贸w zad藕ga艂a wrogich wodz贸w zanim mieli szans臋 na u偶ycie swej plugawej magii.

Je藕dziec przejecha艂 obok ciebie. Unikn膮艂e艣 konia i ciosu mieczem. Wbi艂e艣 ostrze w艂贸czni. Ugrz臋z艂o gdzie艣 w zbroi. Pr贸bujesz wyszarpn膮膰...

Cios tarczy odrzuci艂 ciebie na bok i z艂ama艂 Yari. Upad艂e艣 na ziemi臋, a nad tob膮 stan膮艂 艁upie偶ca. Hukn膮艂 ciebie jeszcze tarcz膮 w twarz. Zamroczy艂o ci臋. Widzisz unoszony do ostatecznego ciosu nadziak...

Jednak cielsko wroga pad艂o na prawo, naszpikowane strza艂ami. Twoi ludzie obskoczyli potem Rycerza. Za cen臋 jednego ze swoich, poder偶n臋li gard艂o koniowi obalaj膮c zdychaj膮ce zwierz臋 oraz je藕d藕ca na ziemi臋. Potem zak艂uli go Tanto.

Jeden z nich stara si臋 ciebie odci膮gn膮膰 od walki i zaj膮膰 si臋 tob膮. Pozostali starli si臋 z nowymi wrogami - band膮 Gor贸w dowodzon膮 przez Bestigora. Idzie im ca艂kiem dobrze - tylko jednego w艂a艣nie Bestigor zar膮ba艂 wielkim toporem.

Widzisz w oddali Jego, na wierzchowcu. Z po艂yskuj膮cym runami, plugawym mieczem. To musi by膰 on. Chaos Lord Nurgle'a, ten kt贸ry wskrzesi艂 kult Prawdziwego Chaosu. Dzier偶膮cy Runefang Chaosu.

Lanvort.

Oprzytomnia艂e艣. Gdzie艣 w r臋ce wpad艂a ci Naginata od jakiego艣 zabitego samuraja Uesugi. Zaraz... to ten kt贸ry si臋 tob膮 opiekowa艂. Zasiek艂y go jakie艣 magiczne pociski i miotany top贸r.

艁ysy, prawie nagi barbarzy艅ca z P贸艂nocy, dzier偶膮cy drugi toporek do rzucania podszed艂 do trupa i pr贸buje wyrwa膰 sw贸j dobytek z plec贸w twojego dobroczy艅cy. Nie zauwa偶y艂, 偶e ty 偶yjesz.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Gru 28, 2008 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<bior臋 g艂臋boki wdech, musz臋 si臋 skupi膰... to nie b臋dzie 艂atwa walka. Odtaczam si臋 w bok, tn臋 naginat膮 po nogach 艁upie偶cy, wstaj臋 i d藕gam w serce lub jakie艣 inne ods艂oni臋te miejsce.

Rzucam okiem po polu bitwy, szukam wzrokiem tego bestigora, trzeba go szybko wyeliminowa膰. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Gru 29, 2008 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Przeturla艂e艣 si臋 na bok i chlasn膮艂e艣 艁upie偶c臋 po nogach. Upad艂, a ty powsta艂e艣. Dobi艂e艣 wroga.

Kierujesz si臋 w stron臋 Bestigora. On r贸wnie偶 ciebie zauwa偶y艂 i ruszy艂 szar偶膮, wymachuj膮c swoim dwur臋cznym, wielkim toporem.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Gru 30, 2008 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zderzenie b臋dzie 艣miertelne... m贸j atak zostanie odbity i nie zatrzyma jego szar偶y... - staram si臋 szybko analizowa膰 sytuacj臋. Zatrzymuj臋 si臋, wyczekuj臋 jego atak. Kiedy b臋dzie jakie艣 cztery metry od ostrza naginaty wbijam jej ko艅c贸wk臋 w ziemi臋 tak aby ostrze przez chwil臋 utrzyma艂o si臋 w g贸rze, odskakuj臋 w bok robi臋 przewr贸t i dobywam wakizashi. Wiem, 偶e ta zmy艂ka go nie zabije ale da mi szans臋 do kontry.>
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Gru 30, 2008 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Wbi艂e艣 naginat臋 w ziemi臋 i znik艂e艣 z drogi zwierzocz艂ekowi. Ten na pa艂臋 chlasn膮艂 toporem, niszcz膮c bro艅 wbit膮 w gleb臋. Nie mia艂 czasu by si臋 zdziwi膰. Trzy strza艂y wystrzelone gdzie艣 za wami wbi艂y mu si臋 w klat臋. Dzie艂a doko艅czy艂o twoje wakizashi.

Lanvort ze swoj膮 obstaw膮 Wojownik贸w Chaosu ostro kroi 偶o艂nierzy Uesugi. Lecz jego natarcie zaczyna si臋 chwia膰 - powoli jego 艣wita topnieje, on sam utraci艂 wierzchowca.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Gru 30, 2008 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<kiedy padnie ostatni zwierzocz艂ek wo艂am do swoich ludzi.>

- Dajcie mi katan臋!

< wakizashi to zdecydowanie za ma艂o na taki pojedynek. Kiedy znajd臋, lub otrzymam bro艅, dobijam wrog贸w w okolicy i wskazuj臋 ostrzem Lanvorta i krzycz臋.>

- Lanvort! Plugawy pomiocie swych wykl臋tych patron贸w! Stawaj do pojedynku jak na wojownika przysta艂o!

<przyjmuj臋 postaw臋 bojow膮 staj膮c profilem z katan膮 wniesion膮 ponad g艂ow臋. Czekam na jego reakcj臋. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Gru 31, 2008 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Bitwa przycich艂a - czy te偶 mo偶e toczy si臋 z dala od twoich ludzi. Po wyci臋ciu zwierzoludzi nast膮pi艂a wielka przerwa mi臋dzy tob膮, twoj膮 艣wit膮 i kilkoma dru偶ynami Ashigaru a Wojownikami Chaosu.

Jeden z twoich ludzi (a zosta艂o ich raptem sze艣ciu) wyrwa艂 sk膮d艣 dodatkow膮 katan臋 i podrzuci艂 ci j膮.

Schwyci艂e艣 j膮 i wbi艂e艣 w cielsko jakiego艣 Gora. Wyrwa艂e艣 uwalone czarn膮 krwi膮 ostrze.

Wykrzycza艂e艣 swe s艂owa. Lanvort wyszed艂 spomi臋dzy szereg贸w swych ludzi. Cisn膮艂 od razu swoj膮 kopi膮 w ciebie. Wymin膮艂e艣 j膮 o w艂os i ci膮艂e艣 odruchowo katan膮, niszcz膮c. Ten warkn膮艂 w艣ciekle, doby艂 Runefanga Chaosu i ruszy艂 powoli.

Wyczuwasz pot臋偶ne zmiany w rzeczywisto艣ci. Na prawej i lewej flance przywo艂ano co艣... pot臋偶nego. Nienaturalnego... z Chaosu. Czy偶by Wi臋ksze Demony? Masz nadziej臋, 偶e Uesugi sobie z tym poradz膮. Gdzie Kanetsugu i jego armia?

Wojownicy starli si臋 z Ashigaru i twoimi Samurajami zostawiaj膮c was z ty艂u na polu zniszczonych krzak贸w, wysokich drzew iglastych i niewyra藕nych, okrwawionych sylwetek porozrzucanych na ziemi. Lanvort za艣 kroczy do ciebie powoli.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Sty 02, 2009 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Nie wiem co si臋 dzieje... nie chc臋 wiedzie膰, musz臋 si臋 skupi膰. Liczy si臋 tylko walka i m贸j przeciwnik, nic nie mo偶e rozproszy膰 mojej uwagi. Skupiam wszystkie swoje my艣li na ostrzu w艂asnego miecza i na swoim przeciwniku.

Opuszczam katan臋 na wysoko艣膰 swoich ramion, ostrzem ku g贸rze. Powoli ruszam do przodu stale zwr贸cony profilem do Lanvorta. Je艣li on zaatakuje pierwszy unikam cofaj膮c si臋 szybko w ty艂 po czym kontruj臋 ci臋ciem kesagiri. Je艣li natomiast d艂ugo zwleka z atakiem decyduj臋 si臋 na szybki atak uderzaj膮c z doskoku p艂askim ci臋ciem, kontynuuj臋 starcie drugim ci臋ciem tym razem od do艂u po skosie. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Sty 02, 2009 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Zaatakowa艂 pierwszy. O w艂os unikn膮艂e艣 Runefanga i ciachn膮艂e艣 go w okolice szyi. Odpar艂 ci臋cie naramiennikiem, acz katana zabrz臋cza艂a. Odsun膮艂 si臋 o krok i zwleka艂 z uderzeniem, wi臋c ty zaatakowa艂e艣. Sparowa艂 twoje pierwsze uderzenie. Szybko chlasn膮艂e艣 od do艂u po skosie, ale lekko przechyli艂 miecz by i te uderzenie sparowa膰. Obie bronie si臋 zakleszczy艂y. Pr贸bujesz wyrwa膰 ostrze i w ko艅cu ci si臋 uda艂o - z pomoc膮 Lanvorta, kt贸ry grzmotn膮艂 ci臋 metalow膮 pi臋艣ci膮 w g臋b臋. Zatoczy艂e艣 si臋 do ty艂u, spluwaj膮c krwi膮.

- 呕a艂osne. Kiedy艣 by艂em jednym z takich jak wy. Zwyk艂ym s艂abym cz艂owieczkiem, z nadziej膮 na to 偶e to co stworzy艂em utrzyma si臋 przez lata. Chaos okaza艂 si臋 silniejszy, a ja nie chcia艂em by膰 po przegranej stronie.

Lanvort prychn膮艂.

- Kiedy艣 zwa艂em si臋... Exodius Gariel. By艂em cz艂owiekiem z Imperium. Jednym z najpot臋偶niejszych mo偶now艂adc贸w. Stworzy艂em w艂asne pa艅stwo. I to ja zmuszony by艂em rzuci膰 je w gruzy. A teraz zrobi臋 z t膮 krain膮 podobnie.

Walczycie dalej. Pojedynek trwa okropnie d艂ugo. Lanvort jest pob艂ogos艂awiony przez Nurgle'a pot臋偶n膮 wytrzyma艂o艣ci膮 oraz Zbroj膮 Chaosu. Przynajmniej nie jest zbyt ruchliwy. Za to jego miecz bez problemu przebija twoj膮 zbroj臋.

Mimo jego przewagi, zadali艣cie sobie mniej wi臋cej tyle samo ran - z czego ty jeste艣 w gorszej sytuacji. Trzymasz si臋 po godzinie jeszcze na nogach, ale wiesz 偶e jeszcze jeden cios i nie masz szans.

Emanacje tego dziwnego uczucia z flanek znikn臋艂y. Najpewniej demony Chaosu zosta艂y zniszczone. Zauwa偶y艂 to tak偶e Lanvort, kt贸ry zdwoi艂 wysi艂ki by ciebie szybko zabi膰.

S艂ycha膰 jakie艣 poruszenie na ty艂ach wojsk Uesugi. Na pocz膮tku my艣la艂e艣 偶e to Kanetsugu z posi艂kami, jednak okazuje si臋 偶e to wrogowie. Sztandary splugawionego Chaosem klanu Saito, wasali Hojo. Zastosowali manewr oskrzydlaj膮cy.

Wida膰 tam tylko kilkuset Saito, jednak to wystarczy. Ci臋偶ka kawaleria w ci臋偶kich pancerzach i Daisho, 偶o艂nierze w ci臋偶kich zbrojach z Naginatami, oddzia艂y 艂ucznik贸w w 艣rednich pancerzach i Yumi, samuraje w 艣rednich zbrojach z No-Dachi. I sam Saito Dosan, Daimyo ze swoj膮 konn膮 obstaw膮 Hatamoto.

Pojedynek z Lanvortem trwa, ale wiesz 偶e zbli偶a si臋 do ko艅ca. Lepiej by艣 ty wygra艂...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sob Sty 03, 2009 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Z twoich s艂贸w wynika tylko to, 偶e by艂e艣 i jeste艣 dalej cz艂owiekiem s艂abej woli! Prawo i porz膮dek zwyci臋偶膮 chaos bo w tu Nipponie nawet prosty ch艂op ma wi臋cej silnej woli ni偶 ka偶dy gaijin i b臋dzie walczy艂 do puki nie zwyci臋偶y!

< "Dzisiaj walcz臋 z ponurym przeznaczeniem. Zwyci臋stwo w tym pojedynku ma kluczowe znaczenie dla przebiegu tej bitwy i tych nast臋pnych... pora偶ka oznacza zupe艂n膮 kl臋sk臋 tutaj i ponur膮 wizj臋 na przysz艂o艣膰... musz臋 zwyci臋偶y膰!"

Wiem o co walcz臋 i z tego czerpi臋 si艂y na ostatnie chwile tego pojedynku i niech bogowie pob艂ogos艂awi膮 moje ostrze w walce z chaosem.

Cofam si臋 poza zasi臋g jego miecza, nie mam pochwy na katan臋 ale i tak uk艂adam ostrze tak jakby ona tam by艂a. Kiedy Lanvort znowu si臋 zbli偶y robi臋 wypad w prz贸d zadaj膮c pot臋偶ne ci臋cie na wysoko艣ci klatki piersiowej, potem p艂ynnie przechodz臋 w kesagiri obracaj膮c mieczem na g艂ow膮. Nie zale偶nie od efektu, puszczam lew膮 r臋k膮 katan臋 i wyrywam z pochwy wakizashi lub tanto - zale偶nie od od tego kt贸re jest bli偶ej - i d藕gam kt贸ry艣 z witalnych punkt贸w przeciwnika. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Sty 03, 2009 01:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Lanvort prychn膮艂 i ruszy艂. Tylko na to czeka艂e艣. Wprawdzie ci臋cie battojutsu spotka艂o si臋 z jego ostrzem i zosta艂o zbite, to wr贸g zachwia艂 si臋 od jego si艂y. Szybkie kesagiri zrani艂o tego skurwiela mocno w okolice obojczyka. Zatruta krew plusn臋艂a obficie na ciebie, g艂贸wnie na twarz. 艢mierdzi obrzydliwie...

Lanvort u偶y艂 jakiej艣 mutacji by z otwor贸w na ciele (g艂贸wnie z g臋by) wypu艣ci膰 chmury paskudnych gaz贸w kt贸re niefortunnie ciebie okry艂y. Czujesz si臋 niedobrze. Rzygn膮艂e艣...

...lecz utrzyma艂e艣 katan臋 w ranie i porwa艂e艣 za Tanto, wbijaj膮c je ca艂e a偶 po kraniec r臋koje艣ci w jego flaki przez przesmyk w zbroi.

Upu艣ci艂 Runefanga i zatoczy艂 si臋 do ty艂u. Splugawione Chaosem ostrze rozsypa艂o si臋 w kupk臋 popio艂u... i on sam r贸wnie偶, kiedy pad艂 na ziemi臋 martwy. Twoje Tanto nie nadaje si臋 ju偶 do u偶ytku... ale wr贸g zgin膮艂.

Masz jednak wra偶enie 偶e zostawi艂 po sobie paskudne choroby i trutki kt贸rymi ciebie "obdarzy艂".

Godzin臋 p贸藕niej nadesz艂y posi艂ki. Kanetsugu zabi艂 w pojedynku Saito Dosana, a wojska Uesugi rozbi艂y armie Chaosu i klanu Saito. Oba Wi臋ksze Demony (Niepodzielnego Chaosu i Nurgle'a) zosta艂y wygnane z tego 艣wiata.

Wszystko to za cen臋 praktycznie ca艂ego twojego "nowego" klanu... i brata. Yamura zgin膮艂 w walce z Wielkim Nieczystym. To oznacza 偶e ty jeste艣 teraz w艂adc膮 rodowej rezydencji, a klan w zasadzie zosta艂 zniszczony.

Mimo to, bitwa o Shinano to wasze zwyci臋stwo.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Sty 06, 2009 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Po zako艅czeniu walk, o ile starczy艂o mi si艂 aby dalej bra膰 w nich udzia艂, opadam na kolana wbijam katan臋 w ziemi臋 i zwracam zawarto艣膰 偶o艂膮dka - o ile wcze艣niej tego nie zrobi艂em.

Trz臋s臋 si臋, jestem dumny ze zwyci臋stwa, ale przyjdzie mi jeszcze zap艂aci膰 za nie swoj膮 cen臋, ten plugawiec roznosi艂 jakie艣 choroby i pewnie kilka z nich przesz艂o na mnie... ale nawet je艣li umr臋 pami臋膰 o mnie nie zaginie bo zyskali艣my szans臋 na przetrwanie tej zawieruchy... a 艣mier膰 Yamury to wielki cios, nie wiem co mnie teraz czeka, nie wiem co czeka nasz膮 rodzin臋, pomimo tego, 偶e jestem roninem ci膮偶y na mnie spadek bo nie ma komu go przyj膮膰...

Nie ruszam si臋 z miejsca... moje cia艂o s艂abnie... >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Sty 06, 2009 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASAI

Przygwo偶d偶ony szybko rozwijaj膮c膮 si臋 chorob膮, ranami, przem臋czeniem i rozpacz膮 po 艣mierci brata i zniszczeniu koalicji klanowej, opad艂e艣 z si艂 i zemdla艂e艣.

Zbudzi艂e艣 si臋 ze swoich koszmarnych sn贸w w pokoju. Rozpoznajesz go, to rezydencja twojego rodu. Teraz twoja wy艂膮czna w艂asno艣膰...

Czujesz si臋 jakby艣 przetrwa艂 hekatomb臋. W pokoju krz膮ta si臋 nadworny medyk. Zauwa偶y艂 偶e si臋 zbudzi艂e艣 i uk艂oni艂 si臋.

- Witajcie Takanashi Tasai-san. Jestem Mihuro, by膰 mo偶e mnie san pami臋ta. Jestem medykiem od lat w rezydencji klanu Takanashi. Musz臋 przyzna膰, 偶e uratowa艂 pana cud. Pierwszy raz widz臋 by kto艣 wyszed艂 ze Zgnilizny Nurgle'a bez szwanku. To jakby bogowie nie chcieli pa艅skiej 艣mierci.

----------

Przez nast臋pne dni wyzdrowia艂e艣 ca艂kiem. Pos艂yszeli艣cie w Kasuga o ostatecznej kl臋sce Hojo pod Odawara. Toyotomi Hideyoshi zjednoczy艂 Nippon i wkr贸tce przeni贸s艂 sw贸j wzrok na prowincj臋 cathaysk膮, Han Kuo.

Dwie nieudane wyprawy w kt贸rych bra艂e艣 udzia艂, i dwa lata po bitwie o Shinano, wr贸ci艂e艣 do Nipponu na ostatni epizod okresu Sengoku Jidai.

Arrow Kanto

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group