Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Hergig
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sie 14, 2008 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Złoto zmieniło nastawienie rzemieślnika

- Oczywiście czcigodny ambasadorze... - wziął złoto i uśmiechnął się szczerze.

W końcu doszedłeś na targ, ruch tak wielki, że ledwo możesz się przecisnąć. Poszukiwania mogą zająć wieki, szczególnie dla kogoś tak nieobytego w niższych sferach Imperium jak ty.


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Sie 15, 2008 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Yabai... nie mam czasu na taką zabawę... <zrezygnowany staram się opuścić tłum i wracam na drogę do pałacu. Przezornie pilnuje sakiewki. Kiedy już jestem na miejscu udaje się do stajni po wierzchowca - na polowanie nie zdążyłem ale przynajmniej zdołam powitać wracającego elektora - myślę sobie.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pia Sie 15, 2008 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Wróciłeś do pałacu, by przygotować się na powitanie elektora. Wchodząc do swojej komnaty o mało nie dostałeś zawału. Twoja komnata była pusta, na ścianie nie wisiała żadna broń, żadna zbroja, nie oszczędzili nawet kimona. Zabrali wszystko, co egzotyczne.

Ktoś za to zapłaci... tylko kto?


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Sie 15, 2008 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kuso! Chikusho! Straż!! Straż!!! <krzyczę, właściwie to zdzieram sobie gardło, aż ktoś nie tu się nie zjawi, pierwszemu strażnikowi daję po prostu pysku i wykrzykuję mu prosto w twarz.>

- Widzisz to baka ('głupcze') zostałem obrabowany! Jak do tego doszło! Tu było pełno egzotycznej broń i sprzętów a teraz nie ma nic! Jak ktoś mógł to wynieść w biały dzień! Kisama < mówię wskazując na strażnika. > ktoś tu się kręcił dzisiaj od rana? Hayaku kotaeru bakayarou! Gadaj szybko głupcze! Ta kolekcja była warta fortunę i jeśli jej nie znajdziecie to was obciążę kosztami!

< krew buzuje mi żyłach i mam ochotę się na kimś wyżyć... jeśli tylko dorwę kogoś z mojej osobistej służby to naprawdę marny jego los... nieustanie mruczę pod nosem przekleństwa zarówno po nippońsku i staroświatowemu.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Sie 16, 2008 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Strażnik jest skrajnie przerażony.

- N-Nie... Waść !.. Ja.. ni-nigdy ! Nie-Nie wiem jak t-to możliwe ! Proszę.. litości !... Nikogo nie widzieliśmy ! Tutaj wchodziłeś tylko Ty, Panie.. I Twój s-słu-ga...

Właśnie, gdzie jest Hirokazu...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sob Sie 16, 2008 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Temee Hirokazu, omae o korosu! <mówię do siebie, po czym patrzę na strażnika groźnym wzrokiem> No co ty tu jeszcze robisz szukaj mojego sługi Hirokazu, chyba wiesz jak wyglądał, podpowiem, że był Nippończykiem! < sam wchodzę dalej do pokoju, sprawdzam półki i szafki czy nie zniknęły jakieś moje dokumenty, ważne notatki lub inne cenne rzeczy. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sie 18, 2008 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHAI

- Tak jest ! Natychmiast ! - zawołał z ulgą, że może odejść, po czym pobiegł do reszty strażników, zaraz zaczną się poszukiwania.

Przeszukałeś pokój, z ulgą stwierdziłeś, że nie brakuje nic, poza bronią. Kto śmiał okraść ambasadora Nipponu?


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Sie 18, 2008 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< odkładam broń na stół i szukam czegoś co mnie uspokoi - butelki dobrego wina - nalewam sobie kieliszek i siadam w fotelu, upijał spory łyk i wpatrując się to w broń na stole to w puste stojaki porządkuje swoje myśli:

' Kradzież na taka skalę musiała być dobrze przygotowana i z pewnością mieli kogoś na dworze... jeśli Hirokazu się nie znajdzie to będzie znaczyć, ze maczał w tym palce... jako jeden z nielicznych na dworze znał prawdziwą wartość tej kolekcji. Tylko kto mógłby go kupić... może to ta nowa organizacja?! Nie to może być zwykły zbieg okoliczności... ale i tak muszę poinformować o tym Katsuke. Będę musiał mieć oczy i uszy otwarte na informacje o ciekawych aukcjach broni no i należałoby wysłać kogoś na targ aby wypytał tego sprzedawcę o którym mówił rzemieślnik... tylko czy załatwić to prywatnie czy wmieszać w to strażników... poczekam na pierwsze wyniki poszukiwań...'.

Po opróżnieniu dwóch kielichów zabieram broń ze stołu i wychodzę z komnaty zamykając drzwi na klucz. Chyba jednak wyjadę powitać elektora... i tak nie mam teraz nic lepszego do roboty.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Sie 20, 2008 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Po strażnikach i Hirokazu ani widu, ani słychu. Tak samo elektora jeszcze nie ma. Gołe ściany Cię denerwują.

Wychodząc po drodze spotykasz Conrada von Uberleb, wojownika, co on tu robi miast walczyć? Jest widocznie wściekły.

Arrow odpisz w Pałac Hergig

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group