Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Hergig
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Lip 18, 2008 16:13    Temat postu: Hergig Odpowiedz z cytatem




Hergig to m艂oda stolica Hochlandu. Zyska艂o ten satus kosztem Bergsburga. Jednak偶e nie z byle powodu. Hergig jest pi臋kne, nowoczesne i du偶e. Jest tu praktycznie wszystko, sklepy, gildie, r贸偶noracy rzemie艣lnicy, s膮 urz臋dy, gospody dla bogatych i tych mnie zamo偶nych. Jest nawet garnizon a w nim dobrze wyszkoleni i wyekwipowani 偶o艂nierze.

Miasto prze偶ywa teraz sw贸j renesans, dobrze zarz膮dzane przez Friedricha von Hergig miasto prosperuje i bogaci si臋. Sprawnie zaprojektowane tak, 偶eby ukry膰 dzielnic臋 biedoty najdalej od pa艂acu elektorskiego. Ulice zaprojektowane tak, 偶e ka偶da g艂贸wna doprowadzi ci臋 prosto na rynek.

O samym rynku d艂ugo mo偶na by m贸wi膰. Jest to miejsce handlu, od najdrobniejszego, bo wielkie transakcje. Tu mo偶esz kupi膰 wszystko, tanio rzeczy legalne i te mniej. Tutaj zbiera si臋 najwi臋ksza cz臋艣膰 mieszczan, s膮 nawet ch艂opi pr贸buj膮cy sprzeda膰 zwierz臋ta lub jakie艣 warzywa.
Przy rynku znajduje si臋 ratusz, a w nim urz臋duje burmistrz miasta Hergig, zarz膮dzaj膮cy tym miastem w imieniu elektora.

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sie 07, 2008 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

- to Adam, Konrad, Hans i Fiodor. S膮 naszymi informatorami w mie艣cie, pracuj臋 w urz臋dach i r贸偶nych instytucjach. Wojownik贸w mistrzu, mamy swoich. Ludziom kt贸rych wskaza艂e艣 ka偶臋 si臋 niezw艂ocznie przyjrze膰, ale to mo偶e potrwa膰, zalecam du偶膮, du偶膮 ostro偶no艣膰 w tym czasie... Ta organizacja... jest dosy膰 nietypowania, bardziej 艣ci膮ga do siebie ludzi ni偶 cokolwiek robi, mo偶e si臋 do czego艣 szykuj膮... trudno powiedzie膰, nikt kogo tam wys艂a艂em nie wr贸ci艂...

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Sie 07, 2008 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wi臋c nie wysy艂aj tam nikogo wi臋cej tylko obserwuj! Spr贸buj dorwa膰 jakiego艣 ich cz艂owieka i wyci膮gnij od niego jakie艣 szczeg贸艂y. O mnie sie nie martw dam sobie rad臋, lepiej sam uwa偶aj 偶eby艣 nie wpad艂 i mnie przy okazji nie pogr膮偶y艂. Teraz szybko, co maj膮 to powiedzenia nasi informatorzy? Dzi艣 Elektor urz膮dza polowania i dobrze wiesz musz臋 tam by膰.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Sie 08, 2008 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

- Nic ciekawego. Interesy id膮 dobrze. Nowa organizacja jeszcze nam nie dopieka. Znamy dane co prawda jednego z ludzi obcej organizacji. Tylko, 偶e... jest tu burmistrzem...

Na polowanie i tak ju偶 si臋 sp贸藕ni艂e艣...

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Sie 08, 2008 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kuso! Obserwuj burmistrza, musi mie膰 jaki艣 kontakt.. tego pos艂a艅ca czy kogo艣 dorwij i przes艂uchaj. Je艣li chodzi o dzia艂anie naszej organizacji unikaj zb臋dnych popis贸w, w艂adze nie powinny sie nam jeszcze zainteresowa膰... albo gdyby tak uda艂o nam sie napu艣ci膰 na konkurencj臋 stra偶 miejsk膮... pomy艣le jeszcze o tym dam wam szczeg贸艂owe instrukcje. Je艣li b臋dziesz chcia艂 sie ze mn膮 skontaktowa膰 to jedynie w moim biurze jako np. pos艂aniec albo klient. Ja musz臋 ju偶 i艣膰 ki o tsukete (uwa偶aj na siebie)

< wychodz臋 z pomieszczenia, wracaj膮c na ulice rozgl膮dam si臋 czy kto艣 nie patrzy w t膮 stron臋. Szybkim krokiem, ale nie biegn膮c, udaj臋 sie do pa艂acu... oby tylko Hirokazu naszykowa艂 co mu kaza艂em... mo偶e zd膮偶臋 przynajmniej na cz臋艣膰 polowania...>
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Sie 08, 2008 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Katsuke uk艂oni艂 si臋 Tobie w ge艣cie zgody i po偶egnania.

- B臋dzie jak naka偶esz

Szybkim tempem uda艂e艣 si臋 w stron臋 pa艂acu, kiedy co艣 przyku艂o Twoj膮 uwag臋. Jaki艣 rzemie艣lnik broni sprzedawa艂 w swoim sklepie wyj膮tkow膮 katan臋... Twoj膮 katan臋...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Sie 08, 2008 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zatrzymuj臋 sie z lekkim niedowierzaniem... 'sk膮d tu sie wzi臋艂a moja bro艅! ', u艣miecham si臋... ' zapytam sk膮d j膮 ma i wyci膮gn臋 z niego prawd臋 a potem uka偶臋 ka偶dego kto bra艂 w tym udzia艂!' wchodz臋 do 艣rodka i udaj臋 zainteresowanego klienta... wskazuj膮c na bro艅 pytam>

- Kowalu, czy to twoja robota? Naprawd臋 wy艣mienity widok... nie s膮dzi艂em, 偶e zobacz臋 co艣 takiego poza Nipponem... odwiedza艂e艣 mo偶e kiedy艣 moj膮 pi臋kn膮 ojczyzn臋, nauczyli ci臋 tam wykuwa膰 bro艅?

<uwa偶nie obserwuj膮 reakcje sklepikarza, je艣li kiedykolwiek by艂 w Nipponie to zaprzeczy... my nie zdradzamy naszych tajemnic przybyszom.>
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Wto Sie 12, 2008 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Kowal zdziwi艂 si臋 lekko widz膮c kogo艣 Twojej rasy, po czym spojrza艂 ze stoickim spokojem ale i zafascynowaniem w oczach na bro艅, kiedy rzek艂:

- To niestety nie moja robota, znalaz艂em ten miecz... hmmm.. u rynkowego sprzedawcy, nie by艂 nawet rzemie艣lnikiem, ale bro艅 mia艂 przedni膮 do sprzeda偶y i bardzo tanio, mo偶e to jaki艣 dostawca, czy.. hurtownik.... A interesuje waszmo艣膰 ta bro艅? Ch臋tnie j膮 odsprzedam.



_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Sie 12, 2008 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rynkowego sprzedawcy powiadasz... ja bym go raczej nazwa艂 zb贸jem albo z艂odziejem. Tak si臋 sk艂ada rzemie艣lniku, 偶e mam du偶膮 kolekcj臋 takiej broni i ten egzemplarz 艂udz膮co przypomina jedna z moich w艂asno艣ci, zadziwiaj膮ce nieprawda偶? Zastan贸w si臋 ile razy w swoim 偶yciu widzia艂e艣 tanio tak膮 bro艅? Zapewniam ci臋, 偶e ceny nie schodz膮 poni偶ej kilku lub nawet kilkunasty setek z艂otych koron za zwyk艂膮 bro艅 bitewn膮, a przekraczaj膮 kilka tysi臋cy za bro艅 kolekcjonersk膮, a ile ty za to da艂e艣? Dwie艣cie? Trzysta? Nie roz艣mieszaj mnie bajkami, ta bro艅 zosta艂a skradziona z mojej kolekcji i nie mam co do tego 偶adnej w膮tpliwo艣ci. Wiesz dlaczego? Bo nikt inny w tym mie艣cie jej nie kolekcjonuje w taki stopniu jak ja! <k艂ad臋 d艂o艅 na r臋koje艣ci katany, obna偶am kilka milimetr贸w ostrza> Lepiej nie pogarszaj swojej sytuacji i m贸w prawd臋.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Wto Sie 12, 2008 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Rzemie艣lnik troch臋 si臋 przestraszy艂, ale nie zamierza艂 rezygnowa膰 z cennej broni.

- [i]O nie drogi Panie. 呕yjemy w mie艣cie prawa... zawo艂am stra偶nik贸w i trafi waszmo艣膰 do wi臋zienia. Powiedzia艂em prawd臋, t膮 bro艅 zakupi艂em na rynku, nie obchodzi mnie sk膮d si臋 wzi臋艂a ani kim jest sprzedawca...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- W mie艣cie prawa nie okradaj膮 dyplomat贸w z Ksi膮偶臋cego dworu!

< poklepuj臋 r臋koje艣膰 miecza. >

- Powinno pana to interesowa膰, handel kradzionym towarem to przest臋pstwo. Czy ma wa艣膰 dow贸d na to, 偶e nie wsp贸艂pracowa艂 z tym hurtownikiem ? Nie s膮dz臋... wiec jak ? Za艂atwimy to pokojowo miedzy sob膮 czy mo偶e mam wezwa膰 stra偶nik贸w albo kogo艣 z prywatnej obstawy?
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

- Drogi panie... Nie ma nic z艂ego w zakupie nawet kradzionej broni, je偶eli si臋 o tym NIE WIEDZIA艁O. Je偶eli znajdzie waszmo艣膰 dow贸d, 偶e z nim wsp贸艂pracowa艂em, sam oddam si臋 w r臋ce stra偶y. A teraz... pozwoli wa艣膰, ale musz臋 prowadzi膰 interes.

M贸wi膮c to po艂o偶y艂 d艂o艅 na mieczu.


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kisama! Dobre zachowanie w stosunku do szlachty nie jest wida膰 zasad膮 w tym waszym 'Imperium'. <wzdycham zrezygnowany.> W Nipponie mia艂bym prawo pozbawi膰 ci臋 g艂owy ale tutaj ogranicza mnie prawo i bez dowod贸w nie mog臋 zrobi膰 niczego. Jednak nie zmienia to faktu, 偶e jedno moje s艂贸wko szepni臋te do ucha Elektora wystarczy aby przeprowadzi膰 szczeg贸艂ow膮 kontrol臋 tego miejsca. Cie艅 podejrzenia wystarczy aby zamkn膮膰 ten interes, skonfiskowa膰 dobra, a pana wtr膮ci膰 do lochu. R贸wnie dobrze mo偶emy za艂atwi膰 to teraz miedzy sob膮, ale czy ta bro艅 jest dla pana warta a偶 tyle aby odda膰 za ni膮 偶ycie ?

<robi臋 kr贸tk膮 pauz臋 obserwuj膮c reakcj臋 kowala>

Mo偶emy jednak oszcz臋dzi膰 sobie tych nie przyjemno艣ci. Pan odda mi bro艅 i dok艂adnie opisze okoliczno艣ci jej zakupu i sprzedawc臋, a za to otrzyma przyzwoit膮 sumk臋 w brz臋cz膮cej monecie. To jak rozwi膮偶emy ten problem, moje z艂oto czeka na pana decyzj臋 ? Hayaku hato nie mam ca艂ego dnia aby czeka膰 na odpowied藕.

< na wszelki wypadek robi臋 krok do ty艂u, lew膮 r臋ka przytrzymuj臋 saya[pochw臋] w okolicy tsuby [gardy]. praw膮 r臋k臋 trzymam wzd艂u偶 cia艂a ale gotow膮 do szybkiego dobycia broni. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Na wzmiank臋 o z艂ocie w zamian za oddanie broni rzemie艣lnikowi za艣wieci艂y si臋 oczy.

- Dobrze... Oto bro艅. Je偶eli chodzi o tego cz艂owieka, to znajdzie go waszmo艣膰 na targu. Nie trudno b臋dzie go znale藕膰, szczeg贸lnie, 偶e sprzedaje wyj膮tkow膮 bro艅... A teraz, prosz臋 o moj膮 rekompensat臋...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<odbieram bro艅 i si臋gam po sakiewk臋. Wa偶臋 j膮 w d艂oni, je艣li 'wa偶y' na wi臋cej ni偶 pi臋膰set koron ujmuj臋 gar艣膰 i rzucam sakiewk臋 rzemie艣lnikowi m贸wi膮c. >

- To dla waszmo艣ci za informacje. Dostaniesz drugie tyle je艣li ten sprzedawca zaproponuje ci inn膮 nippo艅sk膮 bro艅, a ty niezw艂ocznie mnie o tym powiadomisz. Szukaj mnie na dworze Elektora, pytaj o ambasadora Nipponu. Aha i jeszcze jedno... je艣li mia艂by艣 inn膮 interesuj膮c膮 bro艅 pami臋taj, 偶e we mnie zawsze znajdziesz dobrego kupca.

< sk艂adam lekki uk艂on i wychodz臋 ze sklepu. Kieruj臋 si臋 na targ i szukam stoiska z broni膮 egzotyczn膮. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Mo縠sz pisa nowe tematy
Mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group