Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Las Hergig
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Sie 15, 2008 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< L膮duje na ziemi, tam gdzie zagin臋艂a Markiza i siadam ze skrzy偶owanymi nogami. Kostur k艂ad臋 na przeciwko siebie, zamykam oczy i zaczynam cichutko nuci膰 zakl臋cie Lokalizacji...nuc臋 cichutko skupiaj膮c swe my艣li na Markizie.....
Je偶eli mi si臋 nie powiedzie, splatam wiatr Ghyran i niech Czytanie ze slad贸w pomo偶e mi odnale藕膰 biedn膮 kobiet臋...Szum drzew, powiew wiatru, szept ziemi to kwintesencja mocy Ghyran. Tradycja 偶ycia pozwala je ratowa膰..wi臋c niech Zielony Wiatr oka偶e mi sw膮 pomoc...

Je偶eli natrafi艂em na 艣lad Christiny wsiadam na konia i gnam.... Czuj臋 偶e jeszcze 偶yje i musz臋 j膮 uratowa膰, to przez moje zakl臋cie zgubi艂a si臋.....Poczucie winy dodaje mi si艂....

Je偶eli oba sposoby zawiod艂y, wyczulam swe zmys艂y na magi臋 kt贸ra kr膮偶y po lesie... jad臋 w tym kierunku sk膮d czuj臋 z艂o... skoro tak d艂ugo jej nie ma, co艣 z艂ego musia艂o si臋 sta膰... Wyczulam si臋 na strach, przera偶enie oraz mroczne wiatry kt贸re tu jeszcze zapewne "wiej膮". Ten kto przypu艣ci艂 atak jeszcze tu jest, zbyt wiele trudu sobie zada艂 i nie odpu艣ci.. By膰 mo偶e Markiza wpad艂a w jego 艂apy...je艣li tak trzeba si臋 spieszy膰. Je偶eli mroczne wiatry wiej膮 z kilku stron, jad臋 w t膮 stron臋 w kt贸r膮 istnieje najwi臋ksze prawdopodobie艅stwo 偶e tam Markiz臋 poni贸s艂 ko艅 - wykluczam drog臋 sk膮d nadszed艂 pojawili si臋 mutanci, tak偶e drog臋 z kt贸rej przybili艣my.. >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Sie 15, 2008 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<To co w艂a艣nie zrobi艂a Anna sprawi艂o, 偶e wezbra艂a we mnie z艂o艣膰. Spogl膮dam na ni膮 z nienawi艣ci膮 i pogard膮.Przyjmuj臋 dumn膮 postaw臋 i m贸wi臋 spokojnie w reiku.>

-Zawsze wiedzia艂am,偶e nie zas艂ugujesz na tytu艂 jaki posiadasz...jeste艣 najzwyklejszym w 艣wiecie plebsem....dziwk膮 z rynsztoka, kt贸r膮 nawet w r臋kawiczkach brzydz臋 si臋 dotkn膮膰. Brak klasy, brak taktu i brak gustu zawsze Ci臋 cechowa艂y...a w dodatku nie potrafisz dor贸wna膰 prawdziwej arystokracji..zapewne Twoja matka wkupi艂a si臋 w 艂aski Markiza przez 艂o偶e...a sama by艂a byle kim...ale Ty...Ty nawet nie jeste艣 nikim...stoczy艂a艣 si臋 tak nisko,偶e nawet rynsztok brzydzi si臋 tob膮.

<Wymierzam jej woln膮 d艂oni膮 siarczysty policzek i staram si臋 wyrwa膰 drug膮 d艂o艅 w tym samym momencie..je艣li mam problemy z ca艂ej si艂y staram si臋 r贸wnie偶 nadepn膮膰 na jej czubek buta (w palce) obcasem swego pantofla. Je艣li mi si臋 udaje ponownie pr贸buj臋 wsi膮艣膰 na m膮 klacz...pr贸buj臋 te偶 wymierzy膰 Annie kopniaka w twarz siedz膮 ju偶 na koniu i ruszam galopem z tego miejsca.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Sie 15, 2008 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


IVAN OSTAPOVICZ

Twoje zachowanie jest co najmniej dziwne. Kiedy wszyscy w ciszy przygotowuj膮 si臋 do ataku na mutanck膮 osad臋, ty kr臋cisz si臋 w t臋 i nazad szukaj膮c bezsensownie Christiany, kt贸rej od dawna ju偶 tu nie ma.
Elektor, i tak ju偶 w艣ciek艂y, nakazuje Ci spok贸j i poprowadzenie szar偶y na osadnik贸w.

LORD NIHMEDU

W ko艅cu uda艂o si臋. Czujesz obecno艣膰 Christiany i gnasz w to miejsce czym pr臋dzej si臋 da.
Jedziesz tak przez d艂u偶sz膮 chwil臋, a偶 zn贸w pojawiasz si臋 w "gorszej" cz臋艣ci lasu. Jednak偶e nie to jest teraz wa偶ne. W ko艅cu do niej dotar艂e艣, jest roztrz臋siona, p艂acze. Ale nie tylko ona. Z ty艂u wo艂a do Ciebie, swoim s艂odkim g艂osikiem druga kobieta, wygl膮daj膮ca... tak samo. Obie prosz膮 o Twoj膮 pomoc. Co艣 tu jest nie tak.

CHRISTIANA VALOIS

Uderzenie w policzek rozci臋艂o go, ale zamiast b贸lu wywo艂a艂o swoist膮 rozkosz u Anny. Kiedy ko艅czy艂a艣 swoje przem贸wienie chcia艂a艣 si臋 wyrwa膰, ale w tym momencie poczu艂a艣 b贸l z ty艂u g艂owy, a potem nasta艂a ciemno艣膰...

Budzisz si臋.. gdzie艣... wygl膮da to jak komnata, ale stara, brudna i zalana krwi膮. Chcesz si臋 uwolni膰, ale czujesz, 偶e jeste艣 przykuta do 艣ciany, naga.

Po chwili, orientuj膮c si臋, 偶e ju偶 oprzytomnia艂a艣, podchodzi do Ciebie Anna, w jakim艣 dziwnym i niezakrywaj膮cym du偶o stroju.

- Christiano... moja droga... po co by艂o si臋 tak stawia膰? Jeste艣 Bretonk膮, powinna艣 nas rozumie膰...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Sie 15, 2008 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<W g艂owie mi huczy po uderzeniu...rozgl膮dam si臋 rozkojarzona i zl臋kniona po komnacie, w kt贸rej jestem. Uczucie nago艣ci wprawia mnie w lekkie zawstydzenie...na ciele pojawia si臋 g臋sia sk贸rka spowodowana ch艂odem miejsca. Gdy zobaczy艂am Ann膮 wykrzywi艂am lekko usta w niesmaku.Mru偶臋 oczy by jej si臋 dobrze przyjrze膰.>

-Jako Bretonka rozumiem wiele i znam takich spo艣r贸d szlachty, kt贸rzy zaprzedali si臋 Panu Przyjemno艣ci...cho膰 czynili to z wi臋ksz膮 klas膮 jak Ty. Ja nie stroni臋 od przyjemno艣ci, lecz swej duszy i cia艂a nie zaprzedam tylko po to by mie膰 orgazm za orgazmem...nie tylko to si臋 dla mnie liczy. Tym si臋 w艂a艣nie r贸偶nimy Anno...Ja potrafi臋 powiedzie膰 do艣膰...opami臋ta膰 si臋....a wczoraj...wczoraj kto艣 mi co艣 u艣wiadomi艂. Co艣 tak wa偶nego, 偶e chcia艂am zakopa膰 ten nasz top贸r wojenny...w ko艅cu przesta膰 si臋 martwi膰 o wsp贸ln膮 pod艂o艣膰 tylko cieszy膰 si臋 偶yciem. <U艣miecham si臋 lekko.> Z pewno艣ci膮 nie wypu艣cisz mnie teraz, wi臋c mo偶e zdradzisz co zaplanowa艂a艣 wobec mnie? Tortury...gwa艂t...poni偶enie mnie...odebranie mi ch臋ci 偶ycia...a mo偶e nawet zamordowanie mnie?Sprawi Ci to przyjemno艣膰 prawda?
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Sie 16, 2008 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Pierw widok Markizy rozradowa艂 me serce, jednak gdy ujrzawszy "drug膮" Christian臋 co艣 wzbudzi艂o we mnie l臋k straszny. Zsiadam z konia na ziemi臋, a p艂aszcz delikatnie faluje na wietrze, kula w kosturze zaczyna b艂yska膰 jaskrawo-b艂臋kitnym 艣wiat艂em. Rzucam na siebie Oczy Prawdy. Gdy wyczu艂em Chaos jak emanuje od tych stworze艅 rzek艂em gniewnym tonem >

- Wy s艂u偶ebnice Chaosu m贸wcie gdzie Markiza Valois ? - pytam

< Gdyby nie chcia艂y odpowiedzie膰 na zadane pytania, zamieniam jedn膮 z nich - t膮 kt贸ra p艂aka艂a - w kupk臋 popio艂u. Gniew i nienawi艣膰 do tego co z艂e, haniebne i plugawe wzbudza we mnie s艂uszno艣膰 i偶 czyni臋 dobrze. Spogl膮dam z obrzydzeniem i odraz膮 na "drug膮" Markiz臋 i pytam po raz drugi >

- Stworzenie nikczemne, m贸w mi gdzie jest Markiza, gdzie i kto j膮 porwa艂 ? - g艂os m贸j powoduje, ci obdarzeni wied藕mim wzrokiem b膮d藕 wyczuleni na magi臋 mog膮 to dostrzec, 偶e wok贸艂 mnie wzbieraj膮 si臋 wst臋gi Aqshy

< Je偶eli plugawiec pr贸buje mnie zaatakowa膰 otaczam go strumieniem ognia - lecz nie tak by zabi膰...Sam膮 my艣l膮 sprawiam i偶 ogie艅 powoli zaciska si臋 wok贸艂 ofiary, a temperatura coraz bardziej ro艣nie >

- M贸w przekl臋ta, inaczej zginiesz w agonii. Tw贸j Pan zostawi艂 Ci臋 na moj膮 艂ask臋, nawet nie jeste艣 godna by splun膮艂 na Ciebie - ton staje si臋 coraz bardziej ostry - M贸w !!!!

< Je偶eli wyjawi mi - wspomagam si臋 magi膮 Azyr - zaciskam kr膮g ognia wok贸艂 Chaosytki, lecz nie patrz臋 jak umiera w cierpieniu, cho膰 dla Chaosu nie ma lito艣ci ta kobieta by艂a kiedy艣 "cz艂owiekiem" by艂a ludzka...Niech odejdzie w godno艣ci >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sob Sie 16, 2008 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Niech i tak b臋dzie.

Zawracam konia i kieruje si臋 do pa艂acu. Ch艂opi maj膮 wi臋cej honoru ni偶 oni. Gardze arystokracj膮 kt贸ra ruszy艂a na te wioske... bezwzgl臋dni rze藕nicy.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Sie 16, 2008 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne zdawa艂o mi si臋.

- Prosz臋 o wybaczenie - rzuci艂em do towarzystwa.

Wyje偶d偶am przed szereg, staj臋 tu偶 obok elektora. Nie powinno by膰 jakich kolwiek trudno艣ci z dalsz膮 cz臋艣ci膮 polowania. Elf gdzie艣 znikn膮艂, inni panowie stch贸rzyli... Co za 艣wiat.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Sie 18, 2008 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


CHRISTIANA VALOIS

Anna przygl膮da si臋 Tobie lubie偶nie, w og贸le nie przejmuje si臋 tym, co do niej m贸wisz.

- Christiano... Dlaczego tortury, czy gwa艂ty... mam dla Ciebie o wiele lepsz膮 ofert臋... wieczn膮, niesko艅czon膮 przyjemno艣膰, jak膮 oferuje nasz Pan. Zobaczysz... nie ma czego si臋 ba膰...

LORD NIHMEDU

Obie "Christiany" nic sobie nie robi膮 z Twoich gr贸藕b. Wi臋cej, sam by艂e艣 nieprzygotowany na to, co potrafisz. Przecie偶 nigdy nie walczy艂e艣. Gdy zobaczy艂e艣 spopielone, ohydnie powykr臋cane cia艂o pierwszej "Markizy" poczu艂e艣 si臋 s艂abo, ale nie da艂e艣 tego po sobie pozna膰.

Gorzej by艂o z drug膮. Te偶 nic nie m贸wi艂a, a robi艂a lubie偶ne pozy i miny. Gdy ogie艅 powoli si臋 zaci艣nia艂, ona zacz臋艂a si臋 przysma偶a膰, p艂on膮膰. To by艂o dla Ciebie za du偶o. Gdy w ko艅cu zgin臋艂a, musia艂e艣 zwr贸ci膰 dzisiejsze 艣niadanie.

Nadal jeste艣 bez poszlak, a czas ucieka...

CONRAD VON UBERLEB

Arrow Pa艂ac Elektorski

IVAN OSTAPOVICZ

Przygotowujesz si臋 do szar偶y. Przed sob膮 widzisz prowizoryczn膮 osad臋. Gdzieniegdzie chodz膮 jakie艣 kobiety, czasem przebiegnie dziecko. Wszystko to, mutanci. Powykr臋cane nogi, nienaturalnie du偶e r臋ce, kilka par oczu.
Konfrontujesz serce z rozumem i s艂u偶b膮.

- Panie pu艂kowniku, zaczynajmy... - m贸wi elektor

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Sie 18, 2008 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spogl膮dam na ni膮 zniesmaczona.>

-Nie mam ochoty s艂u偶y膰 Twemu Panu...nie interesuje mnie podrz臋dny seks z byle kim i byle gdzie i nie wiadomo ile razy. Dla mnie uciechy cielesne nie maj膮 a偶 tak ogromnego znaczenia bym si臋 zaprzeda艂a plugawcom.

<Rozgl膮dam sie po pomieszczeniu.>

-Ponadto pragn臋 zauwa偶y膰 i偶 warunki, w kt贸rych jestem przetrzymywana s膮 obskurne i nie do pomy艣lenia.Nawet niewolnik na takie traktowanie nie zas艂uguje...a co dopiero ja <dodaj臋 pod nosem.>艢mierdzi, jest wilgotno i brzydko...nie zaprzedam si臋 komu艣 kto nie lubi pi臋kna i wygodny, kt贸ra dla mnie jest najwa偶niejsza...jedwabie, puchy, czekolada i pi臋kna bi偶uteria s膮 o niebo lepsze <U艣miecham sie lekko rozmarzona.>...zapach r贸偶 w ogrodzie i 艣piew ptak贸w...Wol臋 wygody dworu ni偶 uciechy cielesne w takich czy innych warunkach z kim艣 bez czci i rodowodu.<Wzdrygam si臋.>Ceni臋 r贸wnie偶 zaloty kochank贸w,westchnienia i prezenty...nie por贸wnuj mnie do siebie...nie chodz臋 z ka偶dym do 艂o偶a jak ty.Lubi臋 by膰 rozpieszczana...a tego Ty i ci Twoi towarzysze nie mozecie mi zapewni膰.
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Sie 18, 2008 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety i dzieci. Nie b臋dzie z nimi problemu... Chaos jest bezlitosny wi臋c i my winni艣my nie zna膰 lito艣ci.

- Zaj膮膰 swe pozycje, szybko! - Wyda艂em rozkaz. - Szereg lu藕ny, naciera膰 szybko... Wyr偶n膮膰 wszystkich i nie dajcie nikomu uciec! Na pochybel Chaosowi!

Tak na prawd臋 targaj膮 mn膮 w膮tpliwo艣ci. To mutanty, s艂u偶膮 Chaosowi, nie wierz臋 w to, i偶 ho艂duj膮 naszym bogom. Gdyby tak by艂o nie wygl膮dali by tak jak teraz. Tak... To zwykli mutanci. Nale偶y im si臋 kara.
艁upie偶cy r贸wnie偶 nie maj膮 wgl膮du czy morduj膮 kobiety, m臋偶czyzn czy dzieci.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Sie 18, 2008 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Gdy ju偶 zwr贸ci艂em poranne 艣niadanie, wyjmuj臋 z kieszeni b艂臋kitn膮 chust臋 ozdobion膮 trzema paskami i wycieram sobie usta. Nast臋pnie zabieram si臋 za "oczyszczenie" terenu ze 艣lad贸w po chaosie za pomoc膮 Si艂y Natury - nie mog臋 pozwoli膰 by drzewa, ro艣linno艣膰 i jakiekolwiek istnienie 偶y艂o w tym "nieczystym" lesie. Je偶eli drzewa lub ro艣linno艣膰 dozna艂y jakiegokolwiek uszczerbku wspomagam ich czarem Rozkwitanie
Wyjmuj臋 manierk臋 z wod膮 i bior臋 solidny 艂yk. Cho膰 to co ujrza艂em do tej pory gdzie艣 boli mnie to jednak musz臋 odnale藕膰 Markiz臋, niewinna kobieta jest zagro偶ona przeze mnie.
Zaczynam inkantowa膰 Szum drzew i pytam si臋 okolicznej flory "Czy widzieli kto zabra艂 t臋 kobiet臋 w czerwonej je藕dzieckiej sukni, kt贸ra tu przyjecha艂a na siwym koniu?" oraz "W kt贸r膮 stron臋 j膮 zabrali?" b膮d藕 "Czy wiedz膮 dok膮d j膮 uprowadzili?"
Je偶eli napotykam zwierz臋ta to r贸wnie偶 za pomoc膮 Mowy zwierz膮t pr贸buje ustali膰 po艂o偶enie Christiany.
Gdyby jednak i to nie zda艂o rezultatu siadam na ziemi i spogl膮dam na niebo, zaczynam splata膰 wiatr Azyr wok贸艂 siebie a nast臋pnie za pomoc膮 Wr贸偶byoraz Lokalizacji si臋gam po informacje o miejscu przebywania poszukiwanej przeze mnie Markizy. Gdy ju偶 si臋 dowiem wsiadam na ko艅 i udaj臋 si臋 tam...mam nadziej臋 偶e zd膮偶臋. Delikatne krople potu pojawiaj膮 si臋 na mojej twarzy, lecz 艣cieram je chust膮 i gnam dalej....>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Sie 20, 2008 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


NIHMEDU

Natura nie mog艂a by膰 Ci pomocna, kiedy dzia艂y si臋 te wydarzenia, by艂a pod wp艂ywem chaosu...

Natomiast wr贸偶biarstwo i lokalizacja daj膮 rezultaty. Widzisz, cho膰 obraz jest mocno zamazany, komnat臋 a w niej pod 艣cian膮 dwie kobiety, jedna z nich jest Christian膮. Jednak偶e nie wiesz gdzie ta komnata, w lesie ci臋偶ko o tak膮...

CHRISTIANA VALOIS

- Och.... kochaaaniee.. wygody mo偶emy sobie zapewni膰, ta tutaj jest... chwilowa... Ty nie rozumiesz. My nie tylko pieprzymy si臋 po kontach, korzystamy z 偶ycia ca艂ymi gar艣ciami. Nawet nie wiesz, jak du偶o nas w艣r贸d Twoich znajomych... nawet z Hergig... noo... nie daj si臋 d艂u偶ej prosi膰... - m贸wi膮c to z艂apa艂a Ci臋 mocno i poca艂owa艂a w usta.

IVAN OSTAPOVICZ

Rze藕 nie trwa艂a d艂ugo. Pod waszymi kopytami i mieczami pad艂y wszystkie mutanty, naj艂atwiej by艂o zabija膰 dzieci.

Elektor podni贸s艂 miecz w ge艣cie zwyci臋stwa.

- Uda艂o si臋 ! Mordercy naszych rodzin, w ko艅cu posmakowali w艂asnego ognia ! Niech 偶yje Cesarz ! Niech 偶yje Imperium !


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Sie 20, 2008 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze si臋 spisali艣cie - rzek艂em po okrzyku elektora. Zwracam si臋 do mego pana. - Panie, proponuj臋 by艣my powr贸cili do pa艂acu. Nasza "zwierzyna" okaza艂a si臋 godna naszych 艂ow贸w i wszyscy zas艂u偶yli na spoczynek. Chaos znalaz艂 si臋 gdzie powinien by膰 od zawsze, pod kopytami naszych wierzchowc贸w.

Wzi膮艂em g艂臋boki oddech i u艣miechn膮艂em si臋.

- Wracajmy panie... - Mrukn膮艂em. - W sercu chowam g艂臋bok膮 nadziej臋, i偶 nic nie sta艂o si臋 damom, kt贸re nam towarzyszy艂y podczas polowania oraz innym "m臋偶nym" samcom, kt贸rzy uciekli do mur贸w bezpiecznego pa艂acu.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Czw Sie 21, 2008 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Z obrzydzeniem odwzajemniam poca艂unek...gdy ju偶 sko艅czy m贸wi臋 do niej.>

-Wybacz kochanie,ale nie masz u mnie si艂y przebicia i nie przekonasz mnie. Zdecydowanie nie gustuj臋 w kobietach...<Poci膮gam nosem.> Zimno tu...zapewne chcesz bym nabawi艂a sie kataru lub przeziebienia...a na dodatek nie potrafi臋 uwierzy膰 Twym zapewnieniom...wygoda i elegancja mo偶e si臋 rozmija膰 znacznie z czerpaniem z 偶ycia pe艂nymi gar艣ciami. <Odwracam od niej twarz zadzieraj膮c lekko nosek.> Jestem g艂odna, jest mi zimno,niewygonie i odechciewa mi si臋 jakichkolwiek rozm贸w...a ju偶 igraszek z Tob膮 to na pewno. <Ziewam lekko zniech臋cona ju偶 t膮 ca艂膮 sytuacj膮 i znudzona monotematyzmem Anny.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Sie 21, 2008 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaczynam si臋 koncentrowa膰 na terenie mnie otaczaj膮cym, si臋gam d艂oni膮 ku Wiatrom Magii, szukaj膮c ich plugawej formy... Chc臋 odnale藕膰 kierunek, 藕r贸d艂o sk膮d "rodzi" si臋 Dhar...chc臋 odnale藕膰 prowodyra tej ca艂ej sytuacji....
Uzywaj膮c mowy zwierz膮t prosz臋 okoliczne ptaki by "poszuka艂y" wszelkich zamk贸w, pa艂acyk贸w, dom贸w tych wi臋kszych kt贸re s膮 w okolicy i da艂y mi zna膰...
Ja natomiast rozpoczynam poszkuwania.....zar贸wno Markizy jak i tego kto przygotowa艂 ten atak na Elektora...czuj臋 偶e zapewne gdy znajd臋 jedno to i znajd臋 drugie. Posilam si臋 magi膮, przeczuciem oraz wszelk膮 pomoc膮 z kt贸rej mog臋 skorzysta膰 >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Mo縠sz pisa nowe tematy
Mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group