Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Las Hergig
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Wto Sie 12, 2008 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrugam pr贸buj膮c odzyska膰 wzrok. Wiele s艂ysza艂em o mocy i m膮dro艣ci mag贸w Asur贸w ale ten chyba nieco odstaje od reszty nie panujac nad wlasna moc膮... Gdyby by艂 przy mnie wr贸g w艂a艣nie by艂bym zabijany przez jego brak rozwagi...

Galopem wracam tam sk膮d przyjecha艂em i, jesli kolejne zaklecie elfa nie zabije wszystkiego co zagraza arystokracji, jade na ratunek Anieli.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Wto Sie 12, 2008 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


NIHMEDU

Czar zadzia艂a艂. W ok贸艂 was nagle zrobi艂o si臋 pusto, a raczej brak 偶ywych wrog贸w, wsz臋dzie 艣ciel膮 si臋 ich ohydne trupy.
Nagle podszed艂 do Ciebie Tw贸j brat, kt贸ry mia艂 pilnowa膰 tej ludzkiej kobiety, Christiany... zgubi艂 j膮 w t艂umie...

IVAN OSTAPOVICZ

Elektor szybko zareagowa艂.

- Lord Nihmedu ma racj臋 ! Tu na pewno czai si臋 kto艣 odpowiedzialny za tak zorganizowany atak ! Ci, kt贸rzy nie potrafi膮 walczy膰 a z nimi kobiety niech wr贸c膮 do Pa艂acu, reszta, formowa膰 si臋, ruszamy w g艂膮b lasu !

CONRAD VON UBERLEB

Szcz臋艣liwie jeste艣 ca艂y, Aniela te偶. Elfi mag zdo艂a艂 pot臋偶nym czarem zmie艣膰 z powierzchni ziemi wszystkich otaczaj膮cych was wrog贸w. Tw贸j chlebodawca ucieka wraz z innymi, ale Tobie ka偶e broni膰 jego honoru Twoim mieczem.

CHRISTIANA VALOIS

Zamroczona, ot臋piona i s艂aba dotar艂a艣... gdzie艣. Nie masz poj臋cia gdzie jeste艣. Przez przypadek oddali艂a艣 si臋 od grupy a nikt tego w zamieszaniu nie zauwa偶y艂.
Pr贸bowa艂a艣 przynajmniej us艂ysze膰, sk膮d mog膮 dochodzi膰 ich g艂osy, jednak偶e nic nie s艂ysza艂a艣. Ujrza艂a艣 za to w ko艅cu Ann臋, siedzi pod ogromnym drzewem i p艂acze. Twarz ma schowan膮 w d艂oniach.

WSZYSCY

Zacz臋li艣cie si臋 dzieli膰, niekt贸rzy uciekaj膮, ale wi臋kszo艣膰 zosta艂a i zaczyna przygotowywa膰 si臋 do poszukiwa艅 potwora. Nikt jeszcze nie zauwa偶y艂 znikni臋cia Christiany Valois.

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zsuwam si臋 z siod艂a i chwytam lejce w jedn膮 d艂o艅. Podchodz臋 do rywalki lekko zaniepokojona...偶o艂膮dek mam "skuty" lodem...nerwowo rozgl膮dam si臋 dooko艂a.Bior臋 kilka g艂臋bszych wdech贸w i zbil偶am si臋 do Anny. Siadam na ziemii obok niej i jedn膮 d艂oni膮 dotykam jej ramienia, druga nadal kurczowo trzyma wodze, by ko艅 mi nie uciek艂. M贸wi臋 do niej lekko ochrypni臋tym g艂osem.>

-Anno...nic Ci nie jest? Co si臋 sta艂o?Gdzie Tw贸j wierzchowiec...zreszta to nie wa偶ne teraz.Mo偶esz chodzi膰...?Trzeba wraca膰...same w lesie sobie nie poradzimy.<Podci膮gam lekko nosem.> Lepiej wr贸ci膰 do ciep艂ego pa艂acu...<Kiwam potakuj膮co g艂ow膮 jakbym sama do siebie m贸wi艂a.>Lepiej wracajmy...<Rozgl膮dam si臋 ponownie dooko艂a.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prze艂daowa艂em bro艅, a w艂贸cznie uj膮艂em w jednej d艂oni. Jad臋 tu偶 obok elektora i wypatruj臋 niebezpiecze艅stwa.

Co jaki艣 czas spogl膮dam na elfa, by ten znowu nie zaskoczy艂 mnie czarem, po kt贸rym strac臋 wzrok mo偶e i na zawsze.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< M贸wi臋 po elficku do brata >
- Wracaj do grupy i chro艅 za wszelk膮 cen臋 Elektora. Poszukam Markizy, przez moje 艣wiat艂o zapewne gdzie艣 znikn臋艂a - poczucie winy chyba mn膮 zaw艂adn臋艂o, a mo偶e troska....

< Zamykam na chwil臋 oczy, skupiam si臋 na naturze, 艂膮cze si臋 z nia w jedno艣膰... Niech szum drzew, 艣piew ptak贸w odpowie na me pro艣by. Je艣li odpowiedz膮 pod膮zam tam, ko艅 p臋dzi co si艂...Trzeba unikn膮膰 kolejnych ofiar.... zycie jest zbyt cennym darem by tak 艂atwo i g艂upio je traci膰.....
Je艣li nie za pomoc膮 magii staram si臋 j膮 zlokalizowa膰, nawo艂uj膮c.....>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otton to 偶a艂osny tchurz... jestem zdziwiony 偶e uda艂o mu sie prze偶y膰 a偶 tyle...

Jede na samym koncu zamykajac poch贸d. bron mam ca艂y czas w r臋kach a konia kieruje kolanami. Rozgl膮dam sie wok贸艂, lepiej nie wpasc w kolejn膮 zasadzke.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


IVAN OSTAPOVICZ / CONRAD VON UBERLEB

Nie min臋艂o du偶o czasu a偶 wasza "ekspedycja" natrafi艂a na prowizoryczne obozowisko. Wszystko by艂o tu zbudowane tak, by si臋 trzyma艂o, ledwo.
Zauwa偶yli艣cie pewien ruch, lecz nie wrogi. Schowani z zaro艣lach, zauwa偶yli艣cie kobiety i dzieci, r贸偶norako zmutowane, nigdzie do oko艂a nie wida膰 nikogo, kto by艂by w stanie dzier偶y膰 bro艅, wszystkich m臋偶czyzn prawdopodobnie zabili艣cie...

Elektor m贸wi cicho:

- Trzeba ich wyr偶n膮膰 raz, na zawsze...

LORD NIHMEDU

Bracia si臋 zgadzaj膮 i zostawiaj膮 Ci臋 dla elektora. Po chwili wszyscy odje偶d偶aj膮 i zostajesz sam, mo偶esz si臋 w ko艅cu skupi膰. Jednak偶e ani las ani magia nie chc膮 lub nie mog膮 Ci pom贸c. Pozostaje tylko w艂asny zmys艂 orientacji i tropienia.

CHRISTIANA VALOIS

Anna nie reagowa艂a, po chwili powiedzia艂a strasznym, wr臋cz upiornym szeptem:

- Boj臋 si臋 ich... oni tutaj s膮...

M贸wi膮c to podnios艂a dr偶膮c膮 r臋k臋 i palcem wskaza艂a za Ciebie. Nie musia艂a akurat tam, podnosz膮c g艂ow臋 zauwa偶y艂a艣 ludzi, do oko艂a was. Zachowuj膮 si臋 cicho, ale nei maj膮 raczej dobrych zamiar贸w... Jeden z nich si臋 wyr贸偶nia艂, w spodniach mia艂 dziur臋 w kroczu, widocznie oblizywa艂 i podnieca艂 si臋 na Tw贸j widok. Nie mia艂 koszuli.. na jego ciele widnia艂 znak.. jaki艣.. kiedy艣 o nim s艂ysza艂a艣, to znak jakiego艣 Boga Chaosu...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Prze艂ykam g艂o艣no 艣lin臋 i z przera偶eniem przygl膮dam si臋 istotom, kt贸rych boi si臋 Anna...opieram si臋 plecami o to samo drzewo co ona. Kurczowo trzymam lejce w d艂oni...chwila odr臋twienia spowodowana zaskoczeniem przeradza si臋 w panik臋 i strach...zaczynam 艂apa膰 ustami powietrze...bledn臋...po chwili dociera do mnie samej, 偶e z mojego gard艂a wydobywa si臋 m贸j w艂asny przera藕liwy krzyk, z pewno艣ci膮 niesiony echem przez las. Dr臋 si臋 jakby mnie ze sk贸y obrywano.D艂onie, kt贸re nadal trzymaj膮 kurczowo wodze, w臋druj膮 na wysoko艣膰 uszu.Przerywam wrzaski,zrywam si臋 z ziemi i chwytam d艂on艅 Anny. Pr贸buj臋 wsi膮艣膰 szybko na konia i zabra膰 ze sob膮 rywalk臋. Je艣li mi si臋 udaje, w贸wczas spinam konia i wraz z drug膮 markiz膮 uciekam z tego miejsca.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosze g艂owe i wpatruje si臋 przez straszliwie d艂ugi膮 chwile na przemian na towarzyszy, to na mutanty. Podje偶d偶am do ja艣nie elektora, zsiadam z konia i szybko sie k艂aniam.

-Szlachetny Panie, nazywam si臋 Konrad von Uberleb i je艣li pozwolisz chcia艂bym co艣 powiedzie膰.

<czekam na zgode, je艣li ona nast膮pi kontynuuje>

-Nie brak mi odwagi, udowodni艂em to na wojnie. Jestem w stanie po艣wi臋ci膰 swe 偶ycie dla dobra Imperium i Twego, lecz, wybacz Panie, nie zniose krwi kobiet i dzieci na mych r臋kach. Wiem 偶e jest ona ska偶ona Chaosem ale to nadal istoty w艂a艣ciwie bezbronne, a jas nie jestem rze藕nikiem. Prosze o wybaczenie.

Kiwam g艂ow膮.

Wiem co w艂a艣nie zrobi艂em i mo偶liwe 偶e moje 偶ycie wisi teraz na w艂osku, je艣li nie przez elektora to przez plotki i 艁owc贸w Czarownic, jednak nie moge inaczej.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


CHRISTIANA VALOIS

Schwyta艂a艣 d艂o艅 Anny i chcia艂a艣 z ni膮 wskoczy膰 na konia. I ju偶 podczas skoku odebra艂o Ci dech, kiedy nagle polecia艂a艣 w przeciwnym kierunku. Czujesz tylko strasznie silnie zaci艣ni臋t膮 d艂o艅 Anny na Twojej.

- Kochana... nie mo偶esz nam tak 艂atwo uciec...

KONRAD VON UBERLEB

Elektor zwr贸ci艂 si臋 do Ciebie zimnym tonem.

- Panie von Uberleb. Prosz臋 od艂o偶y膰 uczucia na bok. To nie s膮 niewinni, nie s膮 to ju偶 te偶 ludzie. To mutanci, kt贸rzy mog膮 zarazi膰 Pana lub.. pa艅sk膮 ukochan膮... Prosz臋 nie robi膰 problemu, kiedy taki jest m贸j rozkaz...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchodze krok od w艂adcy i podnosze g艂owe, o艣mielaj膮c si臋 spoj偶e膰 mu w oczy.

-Najja艣niejszy Panie, w艂adasz mn膮 i mym 偶yciem, lecz nie moim sumieniem i godno艣ci膮. Je艣li teraz wykonam tw贸j rozkaz nie b臋d臋 m贸g艂 spoj偶e膰 w lustro do ko艅ca mych dni. Znam konsekwencje swojego niepos艂usze艅stwa, jednak nie moge inaczej.

Wsiadam na ko艅 nie patrz膮c ju偶 nikomu w twarz, jednak nie opuszczam g艂owy... wierze 偶e moje czyny s膮 w艂a艣ciwe, a bogowie mi wybacz膮.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaczynam nuci膰 pod nosem zakl臋cie. Przypomina to jakby 艣piew, cho膰 w rzeczywisto艣ci inkantuje Si艂臋 Natury...Gdy ju偶 czar osi膮gnie zamierzony efekt, rzucam kolejny czar Przemiana w Kruka i wzbijam si臋 w przestworza poszukuj膮c Markizy >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Sie 13, 2008 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowuj臋 si臋 do dalszej w臋dr贸wki. Zbieram si臋 w sobie i staram si臋 ukoi膰 nerwy.

Zaraz... Gdzie jest markiza?

Rozgl膮dam si臋 w ko艂o. Je艣li widz臋 gdzie jest podje偶d偶am do niej.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sie 14, 2008 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


CONRAD VON UBERLEB

Widocznie rozz艂o艣ci艂e艣 elektora, ale powstrzyma艂 os sw贸j gniew i powiedzia艂 tylko.

- A wi臋c wracaj do pa艂acu, je偶eli nie zdzier偶ysz widoku krwi mutanta. Reszta, przygotowa膰 si臋 do ataku.

IVAN OSTAPOVICZ

Markizy nigdzie nie ma, co nie jest dziwne, bo wszystkie kobiety i s艂u偶ba ju偶 dawno oddalili si臋 do pa艂acu w obliczu zagro偶enia.

LORD NIHMEDU

Pierwszy czar sprawi艂, 偶e okolica sta艂膮 si臋 nagle przyjemniejsza, pi臋kniejsza i przyja藕niejsza. Bez trudu zmieni艂e艣 si臋 w kruka i ulecia艂e艣 w przestworza. Niestety, drzewa lasu Hergig nie tylko s膮 ogromne, ale i g臋ste w li艣cie i ga艂臋zie, odnalezienie Christiany b臋dzie je偶eli nie niemo偶liwe, to bardzo trudne...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Sie 15, 2008 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety...

Gdzie ona si臋 podzia艂a? Rozgl膮dam si臋 nerwowo w poszukiwaniu markizy. Spogl膮dam ostatni raz na grup臋, kt贸ra oddala si臋 od nas w kierunku miasta, je艣li tam nie dostrzeg臋 markizy bez s艂owa jad臋 tam gdzie ostatni raz j膮 widzia艂em.

Nie mo偶na dopu艣ci膰 do tego by pojawi艂y si臋 kolejne 艣miertelne ofiary.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Mo縠sz pisa nowe tematy
Mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group