Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Cmentarz
Id do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Kwi 06, 2005 19:49    Temat postu: Cmentarz Odpowiedz z cytatem

Poch贸d p艂aczek sp艂yn膮艂 z lekkiego wzniesienia na kt贸rym znajduje si臋 cmentarz. Lepki deszcz powoli zaczyna liza膰 kamienne grobowce nekropolii, gdzie艣 daleko dobiega zg艂uszony, zmi臋kczony przez deszcz odg艂os, jednego z siedemdziesi臋ciu siedmiu dzwon贸w. Go艣cie pogrzebowi rozchodz膮cy si臋 z w艂a艣nie zako艅czonej ceremonii dziwnie ci si臋 przygl膮daj膮 przechodz膮c obok, i rzeczywi艣cie zdajesz sobie spraw臋, 偶e osoba o twoim wygl膮dzie i ubiorze nieco wyr贸偶nia si臋 w tym miejscu. Kto艣 m贸g艂by pomy艣le膰, 偶e jeste艣 porywaczem zw艂ok, kt贸ry obserwuje teren pracy przed nocn膮 zmian膮. Cmentarz ogrodzony jest kamiennym murem na szczycie kt贸rego wmurowano ostro zako艅czone pr臋ty, zapewne aby utrudni膰 dostanie si臋 na teren cmentarza, gdy masywna metalowa brama z艂o偶ona z grubych metalowych pr臋t贸w i sztab troch臋 ju偶 pokrytych rdz膮 i mchem , jest zamkni臋ta. Przy bramie stoi do艣膰 nowy murowany budynek wygl膮daj膮cy na str贸偶贸wk臋. Jednak偶e mech i grzyby ju偶 na sta艂e si臋 na nim zadomowi艂y. W g艂ebi cmentarza wida膰 rz臋dy r贸偶norakich nagrobk贸w, kilka mauzole贸w oraz innych wynosz膮cych si臋 ponad wzg贸rze bogatych grobowc贸w. Ludzie m贸wi膮 , 偶e podobno pod cmentarzem s膮 katakumby pe艂ne o艂tarzy i trumien ze z艂ota i klejnot贸w, ale jeszcze nikt tego nie udowodni艂.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodz臋 niepewnie na cmentarz okryty p艂aszczem. G艂owe chroni kaptur przed deszczem. Podchodz臋 do str贸偶贸wki i pukam do drzwi.... Rozgl膮dam si臋 w ko艂o.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Drzwi str贸偶贸wki s膮 drewniane, wzmacniane metalowymi okuciami. Nosz膮 na sobie 艣lady uderze艅 i drapania ale nie naruszy艂o ich to zbyt mocno. Mo偶na by pomy艣le膰 , 偶e kto艣 przytarga艂 je z loch贸w. Po chwili otwiera si臋 wizjer w drzwiach i wida膰 pomarszczon膮 twarz grabarza. Plotki s膮 prawdziwe , naprawd臋 wygl膮da troch臋 jak pomarszczony owoc. Grabarz otwiera usta i cedzi przez z臋by:>
-Tak, o co chodzi? Czego tu szukasz, co?

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艢ci膮gam kaptur i lekko skinam g艂ow膮.

- Czyta艂em og艂oszenie. Chc臋 pom贸c w zakopywaniu, wiem 偶e ju偶 nie dzi艣 ale chcia艂bym sobie zaj膮膰 to miejsce.

U艣miecham si臋 nie znacznie. Po chwili moja mina powa偶nieje a nawet staje si臋 smutna.

- Zap艂aty nie pragn臋... Miejsce do spania bym wola艂, bo pieni臋dzy nie mam na nocleg a spa膰 na ulicy nie chce.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Grabarz mierzy ci臋 wzrokim od st贸p do g艂贸w, po czym otwiera powoli drzwi, rozgl膮da si臋 czy jeste艣 sam i m贸wi>
-No nie wygl膮dasz na kogo艣 kto zakopuje zw艂oki ale niech ci b臋dzie. Ostrzegam , 偶e praca nie jest zbyt przyjemna, a czasem nawet niebezpieczna. Wi臋c masz ostatni膮 szans臋. Po przest膮pieniu tego progu nie b臋dzie odwrotu wi臋c zastan贸w si臋. To nie znaczy , 偶e b臋dziesz ca艂y czas musia艂 siedzie膰 na cmentarzu ale wi臋kszo艣膰 czasu tak. I twoje obowi膮ki nie b臋d膮 si臋 ogranicza膰 do zakopywania cia艂. Czasem trzeba przenie艣膰 jakie艣 zw艂oki , czasem obch贸d cmentarza zrobi膰. Jeste艣 got贸w na co艣 takiego , ch艂opcze.
<Ostatnie s艂owo grabarz wypowiedzia艂 z ironi膮 , jakby specjalnie sprawdzi膰 czy si臋 przestraszysz, zniech臋cisz a mo偶e zdenerwujesz. >
-Je艣li jeste艣 got贸w , to wchod藕.

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej twarzy wida膰 grymas nie pewno艣ci. Spogl膮dam na moje d艂onie, nie wygl膮daj膮 najlepiej. Sk贸ra jest twarda i szorstka. Spogl膮dam na grabarza i niepewnym krokiem wchodz臋 do str贸偶贸wki.

- Co mi tam... - mrucze pod nosem.

Rozgl膮dam si臋 po domku.

- Chc臋 jutro odwiedzi膰 mego starego przyjaciela... Podobno tutaj le偶y...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Gdy wchodzisz grabarz zamyka za tob膮 drzwi i rygluje. Na zaewn膮trz s艂ycha膰 przyt艂umiony odg艂os zacinaj膮cego deszczu. Rozgladasz si臋 i widzisz jedn膮 izb臋 , na 艣rodku kt贸rej stoi stary wys艂u偶ony st贸艂 i trzy krzes艂a, a na stole dzban i dwa kubki. Izba wype艂niona zapachem spalonego taniego tytoniu ,zawiera trzy 艂贸偶ka w膮tpliwej konstrukcji z czego dwa s膮 zaj臋te. Na jednym siedzi du偶y facet z siwymi w艂osami i twarz膮 pokryta starymi bliznami, g艂upkowato si臋 do ciebie u艣miechaj膮c. Na p贸艂nocnej 艣cianie wisz膮 cztery naci膮gni臋te kusze , a na p贸艂ce obok drewniane pojemniki zawieraj膮ce r贸偶nego rodzaju be艂ty. Na po艂udniowej 艣cianie stoi du偶a d臋bowa szafa na ubrania. Wschodnia 艣ciana to kominek pokryty sadz膮 i brudem. W pod艂odze pod sto艂em jest zej艣cie do piwnicy albo Morr sam wie dok膮d. >
-Rozgo艣膰 si臋 ch艂opcze. Wolne 艂贸偶ko jest twoje.

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Kwi 09, 2005 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Przepraszam nie przedstawilem si臋. Na imi臋 mam Elesten...

Zdejmuj臋 p艂aszcz i k艂ad臋 go na swoim pos艂aniu. Koszula r贸wnie偶 nie wygl膮da najlepiej. Jest do艣膰 stara. 艁uk i ko艂czan r贸wnie偶 k艂ad臋 na 艂贸偶ku, siadam na wolnym krze艣le. U艣miecham si臋 lekko i patrz臋 na cz艂owieka z siwymi w艂osami, potem na grabarza.

- Nie znasz przypadkiem nazwiska Verbin? Dok艂adnie Asten Verbin. Le偶y tutaj na cmentarzu... Przynajmniej tak s艂ysza艂em.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Grabarz drapie si臋 po swojej wy艂ysia艂ej g艂owie, po czym odpowiada>
- P贸艂nocno wschodnia cz臋艣膰 cmentarza ,ta starsza. Nagrobek 25 lub 26 od g艂贸wnego przej艣cia. Pochowany 24.4.2496.
No i mam nadzieje , 偶e ostatnimi czasy nie wylaz艂 zgrobu i sobie gdie艣 nie poszed艂. Co艣 ostatnio cz臋sto si臋 to zdarza. I jako艣 nie mo偶na znale藕膰 przyczyny. By艂 kap艂an Morra , z艂azi艂 ca艂y cmentarz i nic. Nic nie wyczu艂 ani nie znalaz艂. I tak uganiamy si臋 czasem za zdechlakami. Ale to nic. Dobrze , 偶e si臋 zgodzi艂e艣 bo my nie dajemy ju偶 rady. Prawda Breem?
<M臋偶czyzna o siwych w艂osach przytakuje skini臋ciem g艂owy>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej twarzy pojawi艂o si臋 zdziwienie.

- 呕e jak? Walczycie czasem tu z nieumarlakami?

Mrucz臋 co艣 pod nosem.

- W co ja si臋 wpakowa艂em - mrucz臋 do siebie. - Gdy by co艣 si臋 dzia艂o obud藕cie mnie... A teraz wybaczcie <ziewam> spa膰 okropnie mi si臋 chce.

Wstaj臋 z krzes艂a i przenosz臋 si臋 na 艂贸偶ko. K艂ad臋 si臋 i pr贸buje usn膮膰.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Starasz si臋 usn膮膰 ale jako艣 nie mo偶esz. Deszcz na zewn膮trz musi ca艂kiem nie藕le la膰 , bo s艂ycha膰 jak krople roztrzaskuj膮 si臋 o nagrobki , ziemi臋 i dach str贸偶贸wki. Przewracasz sie z boku na bok ale nic to nie daje. Milczenie przerywa grabarz.>
-Hej ch艂opcze , a kim by艂 dla ciebie ten Asten Verbin? Opowiedz o nim a jak nie o nim to opowiedz o sobie albo jak膮艣 ciekaw膮 histori臋 ,kt贸r膮 znasz .

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siadam na 艂贸偶ku.

- Echh... Asten? M贸j stary przyjaciel. Znam go od lat, podr贸偶owa艂em z nim.

Cie偶ko wzdycham.

- Po kolei panowie. Ja nie jestem cz艂owiekiem... Moja matka by艂a cz艂owiekiem a ojciec elfem. Dziwne doprawy... Wyprowadzi艂em si臋 z domu maj膮c lat szesna艣cie. Przepraszam nie wyprowadzi艂em si臋, wywie藕li mnie i mojego ojca. Tyle 偶e mnie do Kislevu a mego ojca do Bretonii. Tam si臋 wychowywa艂em w odst臋pach. By艂em odmie艅cem <na mojej twarzy pojawi艂 si臋 smutek>. Ale nie winie ludzi... Dostawa艂em jedzenie, mia艂em gdzie spa膰 wi臋c nie by艂o najgorzej. Spa艂em w ma艂ej przytulniej i do艣膰 suchej celi, razem z jakim艣 cz艂owiekiem. W艂a艣nie tym Astenem. Zaprzyja藕ni艂em si臋 z nim na dobre. Pewnej nocy uciekli艣my z wi臋zienia... Nie by艂o trudno. W trakcie ucieczki zabili艣my kilku stra偶nik贸w. Ja wzi臋艂em jego dwa sztylety, Asten wzi膮艂 miecz.

U艣miecham si臋.

- Wiem 偶e w waszych oczach jestem zbiegiem lecz postawcie si臋 w mojej sytuacji. Ka偶dy powinien by膰 wolny nie zale偶nie kim jest. Dalej opowiadam... Uciekali艣my do艣膰 szybko i do艣膰 d艂ugo lecz w ko艅cu zgubili艣my pogo艅 w lesie... Tak potru偶owali艣my lat dziesi臋膰. Zarabiali艣my pieni膮dze w najr贸偶nieszy spos贸b. Gdy mia艂em lat sze艣膰dziesi膮t osiem a Asten czterdzie艣ci jeden zmierzali艣my do Quenelles przez Las Loren. Poczu艂em co艣 dziwnego... Czyi艣 wzrok na moich plecach. Nie myli艂em si臋 w oko艂o nas pojawi艂o si臋 wiele postaci w kapturach i z napi臋tymi strza艂ami. Byli gotowi do strza艂u. M贸wili nam 偶eby艣my opu艣cili to miejsce, Asten by艂 bardzo uparty i nie chcia艂... To by艂 ostatni jego b艂膮d... Po chwili w jego ciele znalaz艂o si臋 pi臋膰 strza艂 je艣li licz臋 dobrze...

Milcz臋 d艂u偶sz膮 chwile zamykam oczy i m贸wi臋 jakie艣 przekle艅stwa.

- To dzia艂o si臋 na skraju lasu ko艂o jakiej艣 mie艣ciny. Przy sobie mia艂em sto z艂otych koron... Poleci艂em wie艣niakom aby zawie藕li jego cia艂o do Aldorfu. Stad pochodzi. Odda艂em im ca艂e pieni膮dze i inne kosztowno艣ci... Kto go zabi艂? My艣le 偶e Le艣nie Elfy skurwysyny jedne! Po stokro膰 za艂uje 偶e mam domieszke ich krwi! Nie jestem pewien ale wtargn臋li艣my do ich siedziby. Uratowa艂o mnie to 偶e podobny do elfa jestem <wskazuje na uszy> to mnie skurwysyny zostawi艂艂y przy 偶yciu i szybko uciek艂y w las... Ojca wiecej nie widzialem... Zyje zapewne, zawsze poradzi膰 umia艂 sobie. Matke odwiedzam od czasu do czasu. C贸偶... Nie mam nawet pensa przy sobie... Szukam dorywczo pracy, noclegu. Nie obchodzi mnie co inni m贸wi膮 o innych. Ufam tym co mi ufaj膮...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Kwi 10, 2005 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Grabarz i ros艂y m臋偶czyzna z siwymi w艂osami s艂uczaj膮 ci臋 uwa偶nie a potem siedz膮 w zadumie. Grewe oddzywa sie po chwili namys艂u.>
-No to widz臋 , 偶e nie jeste艣 ch艂opcze pierwszy lepszy mieszczuch albo wie艣niak, tylko swoje prze偶y艂e艣. To dobrze, mo偶e nie uciekniesz na widok pierwszego z brzegu umrzyka wa艂臋saj膮cego sie po cmentarzu.
<Breem nas艂uchuje po czym oddzywa si臋>
- P贸jd臋 zamkn膮膰 bram臋 bo ju偶 p贸藕no i przy okazji zrobie obch贸d. hej Elesten , jak chcesz to chod藕 ze mn膮 a jak nie to zosta艅.
<Breem zak艂ada p艂aszcz przeciw deszczowy i wychodzi. >

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Kwi 11, 2005 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A c贸偶 mam lepszego do roboty? - M贸wie rado艣nie.

Wstaj臋 i zak艂adam p艂aszcz. Na g艂ow臋 zak艂adam kaptur.Chwyci艂em za 艂uk ale... Pu艣ci艂em go.

- Sztylety mi wystarcz膮 - mrucz臋 pod nosem.

R臋kawiczki poprawiam i id臋 w stron臋 wyjscia.

- Ja jestem gotowy... Mam nadzieje 偶e wielu ich nie spotkamy...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Kwi 12, 2005 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wychodzicie razem z Breemem an zewn膮trz. Jest ciemno i pada ulewny deszcz. Podchodzicie do bramy. Breem zamyka bram臋 na klucz , po czym zak艂ada na ni膮 艂a艅cuch i satrzaskuj臋 durz膮 pordzewia艂膮 k艂ud臋. Zabiera stoj膮c膮 opart膮 o jeden z nagrobk贸w 艂opat臋 i ruszacie w g艂膮b cmentarza.>
-Tylko si臋 nie oddalaj zbytnio, bo cmentarz du偶y mamy i m贸g艂 by艣 si臋 zgubi膰.
<Ledwo rozumiesz s艂owa Breena, przez odg艂os chlustaj膮cego deszczu. Co jaki艣 czas niebo roz艣wietli b艂yskawica a grzmot pioruna da si臋 s艂ysze膰 gdzie艣 daleko. Mijacie brudne i poro艣ni臋te mchem nagrobki. >
-Chcesz zobaczy膰 gr贸b swojego znajomego? Znajduj臋 si臋 tam, w g艂ebi cmentarza.
<Breem wykonuje wskazuj膮cy gest g艂ow膮>
-Normalnie sam tam nie chodz臋 szczeg贸lnie w nocy, ale jeste艣my razem wi臋c mo偶emy si臋 przej艣膰 je艣li chcesz.

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Nast阷ny
Strona 1 z 48

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group