Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Cmentarz
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Lis 03, 2010 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrz Hans twierdzi艂 zawsze, 偶e gniewnej osobie nale偶y zej艣膰 z drogi lub ukierunkowa膰 jej z艂o艣膰 gdzie indziej. Nie walczy si臋 z gniewn膮 osob膮. Nie k艂贸ci si臋 z krzykaczem. Tak mawia艂. Co prawda umar艂 na stosie spalony w samowoli wie艣niak贸w... ale mo偶e jednak mia艂 troch臋 racji?

- Ty jeste艣 wi臋藕niem - m贸wi臋 spokojnie wskazuj膮c wej艣cie sk膮d przyszed艂em - Nie widzisz tego? Omami艂 ciebie czarami. Musisz z tym walczy膰! Musisz! Wywalcz sobie wolno艣膰! Twoja duma i honor tego wymagaj膮! Zwykli ludzie tego nie zrozumiej膮. Potrzebujesz oddycha膰!

Wyrzucam z siebie kolejne zdania jednym tchem pr贸buj膮c by膰 na tyle przekonuj膮cy na ile tylko potrafi臋.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lis 04, 2010 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Krasnolud spojrza艂 na ciebie chwil臋 zdezorientowany>

-Co ty pleciesz cz艂eczyno! Uderzy艂e艣 si臋w 艂eb spadaj膮c i teraz gadasz jak pijany gobos. Ty jeste艣 wi臋藕niem!! Ja mog臋 wyj艣膰 kiedy chc臋 ale dopiero kiedy... Hmm co tu z tob膮 zrobi膰?? Ubi膰?? Siadaj na dupie i si臋 nie kr臋膰 a ja uradze do czego mo偶esz si臋 przyda膰. Hmmm ...

<Zergar zacz膮艂 si臋 przechadza膰 w te i spowrotem my艣l膮c o czym艣 intensywnie. O dziwo kurz pod jego stopami ani drgnie... Jego gniew widocznie zmala艂 poch艂oni臋ty na rzecz wykoncypowania po co kto艣 taki jak Jonas zosta艂 tu zes艂any...Krasnolud gwa艂townie si臋 zatrzyma艂 i zawr贸ci艂 ku tobie>

-Wiem. P贸jdziesz do mojej pani i przyniesiesz mi znak, 偶e mog臋 opu艣ci膰 posterunek. Tylko wracaj pr臋dko... Powiesz, 偶e przysy艂a Ci臋 Zergar Ribbenson, jej zarz膮dca. Musia艂e艣 ko艂o niej przechodzi膰. Wychodz膮c skr臋cisz w lewo i schodami pod g贸r臋... Twoja w tym g艂owa aby艣 przekona艂 moj膮 pani膮 by da艂 ci co trzeba. Tylko pami臋taj! W lewo. W prawo zab艂膮dzisz... zreszt膮tam nic nie ma...

<Krasnolud odkluczy艂 drzwi prowadz膮ce na zewn膮trz magazynu.>

-B臋d臋 czeka艂 twego rych艂臋go powrotu Jonasie...

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Lis 05, 2010 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwam g艂ow膮 na znak, 偶e zrozumia艂em.

Ja te偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰 - my艣l臋 w duchu - mojego rych艂ego powrotu.

Przechodz臋 przez drzwi i wracam si臋 do spotkanej wcze艣niej kobiety. Nie przypominam sobie co prawda, 偶eby by艂a jaka艣 odnoga w prawo... czy te偶 w lewo gdy szed艂em do krasnoluda, ale nawet je艣li jest, nie waham si臋. Omijam j膮. Gdyby by艂o tam co艣 wartego uwagi, Zergar nie pu艣ci艂by mnie samopas.

Zanim wejd臋 do pomieszczenia z kobiet臋 zatrzymuj臋 si臋 by przyjrze膰 jeszcze raz i dok艂adniej tej dziwnej postaci. Przede wszystkim - czy ma pier艣cie艅.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lis 06, 2010 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas opu艣ci艂e艣 magazyn. Krasnolud nie k艂ama艂, przed wej艣ciem na schody korytarz odchodzi艂 w prawo, Ty jednak uda艂e艣 si臋 schodami na g贸r臋. Dotar艂e艣 na miejsce i zaczai艂e艣 si臋 jednak... Przed tob膮 stoi posta膰 kobiety, jakby czeka艂a na Ciebie. Tym razem przygl膮dasz si臋 jej dok艂adniej. Odziana w br膮zowe przypruszone siwizn膮 palto z niedzwiedziego futra i oliwkow膮 suknie podr贸偶n膮 z zamierzch艂ych czas贸w, z aksamitu i jedwabiu . Ma blad膮 sk贸r臋 a jej oczy s膮 bez wyrazu, puste jak oczy lalki. Patrzy si臋 w twoim kierunku i tym razem jeste艣 pewien, 偶e Ci臋 zauwa偶y艂a. Po ubiorze wnioskujesz, 偶e napewno nale偶a艂a do szlachty z Pa艅stw Wschodu. Kobieta nie spuszcza Ci臋 z oczu cho膰 ani drgnie , nie mrugnie ani nawet nie oddycha. Jest w tej kobiecie co艣 niepokoj膮cego. Jej martwe szarostalowe oczy kojarz膮 Ci si臋 z pos艂a艅cem 艣mierci. Bia艂e jak 艣nieg w艂osy, blada sk贸ra, delikatne nagie d艂onie. Na serdecznym palcu prawej d艂oni spoczywaj膮 dwa z艂ote pier艣cienie z kamieniami szlachetnymi. Nie widzia艂e艣 ich wcze艣niej. W lewej zamkni臋tej d艂oni co艣 niewyra藕nie pob艂yskuje, jaki艣 pod艂贸偶ny przedmiot. Widzisz j膮znacznie wyra藕niej ni偶 poprzednio. Wahasz si臋. Masz dziwne wra偶enie , 偶e czego艣 tu brakuje, co艣 jest nie tak...Serce wali Ci jak oszala艂e. Kobieta czeka na tw贸j ruch...
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Lis 06, 2010 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post臋puj臋 krok do przodu z pochylon膮 g艂ow膮 i wykonuj臋 uk艂on, kt贸ry cho膰 troch臋 m贸g艂by przypomina膰 dworski.

- Zergar Ribbenson mnie przysy艂a pani. Pyta czy mo偶e opu艣ci膰 posterunek. Na dow贸d twych s艂贸w prosi o jaki艣 znak, by wiedzia艂, 偶e nie pr贸buj臋 go oszuka膰.

W g艂owie mam ju偶 gotow膮 formu艂臋 na zakl臋cie strza艂 Arha, gdyby pr贸bowa艂a mnie zaatakowa膰. Pierwsze co to zacz膮膰 rozmow臋. Poprowadzi膰 j膮 dalej nie b臋dzie trudno... chyba.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Lis 08, 2010 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas pocz膮tek by艂 nawet dobry. Kiedy si臋 uk艂oni艂e艣 zdawa艂o ci si臋, 偶e na twarzy kobiety pojawi艂 si臋 grymas przypominaj膮cy u艣miech. Ale kiedy wypowiedzia艂臋艣 swoje s艂owa wszystko potoczy艂o si臋 przeciw Tobie. Momentalnie w sali zrobi艂o si臋 przera藕liwie zimno a bia艂e wyblak艂e 艣wiat艂o otoczy艂o posta膰 kobiety. Zda艂o Ci si臋 jakby uros艂a dwa razy. Ju偶 szykowa艂e艣 na ni膮 strza艂y kiedy z jej ust wydoby艂 si臋 przera藕liwie wysoki a jednocze艣nie dono艣ny , pe艂en si艂y krzyk rodzieraj膮cy ci czaszk臋 od 艣rodka:>

- Nie!!!!

<To jedno s艂owo uderzy艂o ci臋 z tak膮 moc膮 , 偶e rozp艂aszczy艂e艣 si臋 na 艣cianie. Poczu艂e艣 si臋 jak w tej bajce co to dziecko przepycha si臋 brzuchami z ogrem... Osun膮艂e艣 si臋 oszo艂omiony siadaj膮c na pod艂odze, wtedy wszystko wr贸ci艂o do stanu poprzedniego. Kobieta zmala艂a , blada po艣wiata rozp艂yn臋艂a si臋 a temperatura otoczenia zn贸w sta艂a si臋 zno艣na. Ta kobieta najwidoczniej nie chce z Tob膮 rozmawia膰 a samo imi臋 krasnoluda zdaj臋 si臋 j膮 denerwowa膰. Nie atakuj臋 ci臋 ani si臋 nie zbli偶a. Patrzy...nas艂uchuje gotowa zrobi膰 pewnie co艣 bardzo ma艂o przyjemnego. Nie masz chyba nic czym m贸g艂by艣 j膮 przekona膰 chocia偶by do rozmowy...>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Lis 13, 2010 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubisz rozmawia膰, co?

Podpieraj膮c si臋 o 艣cian臋 podnosz臋 si臋 na nogi. Uwa偶nie j膮 obserwuj臋. Zn贸w wykonuj臋 uk艂on. Staram si臋 przyjrze膰 czym jest ten pod艂u偶ny przedmiot kt贸ry trzyma w d艂oniach. Nast臋pnie post臋puj臋 krok do przodu z lekko zmartwion膮 twarz膮 i dotykam piersi. Otwieram usta jakbym chcia艂 co艣 powiedzie膰, ale od razu je zamykam. Zmartwienie zmieniam w u艣miech, a nast臋pnie dotykam otwart膮 d艂oni膮 ust i posy艂am w stron臋 kobiety ca艂usa w powietrzu.

Raz si臋 偶yje.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lis 16, 2010 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas jakkolwiek tw贸j gest m贸g艂 wygl膮da膰 mi艂o, zalotnie czy nawet lubie偶nie, kobieta nawet nie drgn臋艂a. Nie zmarszczy艂a czo艂a ani brwi. Wpatruje si臋 w Ciebie spokojnie. Je艣li odczuwa teraz jakie艣 emocje to nie pokazuje tego. Przedmiot kt贸ry trzyma w d艂oni jest raczej niewielkich rozmiar贸w. W pierwszym momencie pomy艣la艂e艣 , 偶e to sztylet , jednak to co艣 mniejszego , b艂yszcz膮cego. Mo偶e gdyby艣 zamiast gest贸w przeszed艂 do czyn贸w zareagowa艂a by na to. Nie wida膰, 偶eby mia艂a co do ciebie z艂e zamiary. Mimo to czujesz niepok贸j. Sam nie wiesz czy to tw贸j niepok贸j czy jej niepok贸j. Przez g艂owe przesz艂a Ci my艣l jak pi臋kne cia艂o kryje si臋 pod tym do艣膰 grubym odzieniem.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Lis 17, 2010 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chocia偶 mam 艣wiadomo艣膰, 偶e wszystko co mnie spotka w tym miniaturowym 艣wiecie zamkni臋tym w zegarze, b臋dzie mia艂o wp艂yw na moje 偶ycie, nie waham si臋. Podchodz臋 do kobiety i ujmuj臋 jej d艂o艅, drug膮 r臋k膮 艂api膮c za tali臋. Bez 偶adnej wrogo艣ci. Nast臋pnie, tak jak mnie uczono za m艂odu zaczynam taniec w rytm zapami臋tanego taktu zegara.

Niech mnie spr贸buje rozszarpa膰. Skracaj膮c dystans dzia艂am r贸wnie偶 na swoj膮 korzy艣膰. Nie b臋dzie raczej mia艂a swobody ruch贸w.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lis 19, 2010 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas post膮pi艂e艣 kroku ku kobiecie. Zacz臋艂a si臋 cofa膰 daj膮c ci do zrozumienia , 偶e nie masz si臋 zbli偶a膰 ale ty szybko z艂apa艂e艣 j膮 za r臋k臋 i porwa艂e艣 do ta艅ca. Twoje d艂onie i ramiona wr臋cz sklei艂y si臋 z ni膮 jak karmelowy cukierek przykleja si臋 do z臋b贸w. Wykona艂e艣 trzy kroki i zamarz艂e艣, dos艂ownie. Przenikliwe, przera偶aj膮ce zimno wdar艂o si臋 wg艂膮b ciebie i opanowa艂o twoje cia艂o. P艂ynny l贸d rozla艂 si臋 od czubk贸w palc贸w po serce i wn臋trzno艣ci. Krew zakrzep艂a, oczy zasz艂y mg艂膮 , p艂uca przesta艂y wci膮ga膰 powietrza a serce zatrzyma艂o si臋. Wtedy twoja partnerka od ta艅ca odklei艂a si臋 od Ciebie a ty zacz膮艂e艣 p臋ka膰 jak rozbite lustro , szyba na kt贸r膮 kto艣 nast膮pi艂. Upad艂臋艣 na ziemi臋 rozpadaj膮c si臋 na miliony od艂amk贸w...
... ... ...Czer艅 , nico艣膰 , pustka... ... ... ... ... ....>

<O艣lepiaj膮cy blask wdziera si臋 do twoich oczu, si艂膮 podno艣ci ci powieki i wpada przez oczy do m贸zgu. Nie bronisz si臋, pozwalasz oczom si臋 otworzy膰. Czujesz si臋 bezpieczny. Widzisz j膮. Szczup艂a sylwetka o majestatycznych rysach i 艂agodym wyrazie twarzy. Z艂ote w艂osy rozpuszczone, sp艂ywaj膮ce niczym wodospad do po艂owy plec贸w. B艂臋kitne oczy jak czyste bezchmurne niebo ,weso艂e , przyjemne. Szczup艂a szlachecka twarz , troche z zadartym noskiem. Kobieta... Jest naga... trzyma Ci臋 w ramionach ale nie jak kochanka, inaczej... Czujesz jej ciep艂o i dotyk delikatnej jedwabistej sk贸ry. Czujesz jej zapach, najcudowniejszy zapach na 艣wiecie... Kr膮g艂e, nabrzmia艂e, twarde piersi z r贸偶owymi sutkami. Masz na nie ochot臋, ogromn膮 ochot臋. Kobieta przyciska lekko twoj膮 g艂ow臋 do swej lewej piersi a twe usta samoczynnie opinaj膮 si臋 na jej sutku. Zaczynasz ssa膰. >
-Ssij male艅stwo, ssij tyle ile pragniesz.

<Czujesz jak ciep艂y g臋sty p艂yn wype艂nia ci gard艂o , sp艂ywaj膮c do brzucha. Jest przepyszny. Zaciskasz mocniej usta na sutku kobiety i ssiesz 艂apczywie , coraz mocniej. Kobieta poj臋kuje ale pozwali ci ssa膰 dalej. Zamykasz oczy aby delektowa膰 si臋 smakiem, czasem je otwierasz i sycisz wzrok widokiem najpi臋kniejszej bia艂og艂owy jak膮 kiedykolwiek widzia艂e艣. Czujesz jak energia 偶yciowa wype艂nia twoje cia艂o. Serce bije coraz szybciej. Mi臋艣nie staj膮 si臋 twarde , umys艂 silniejszy. W zak膮tku twojej g艂owy czai si臋 podniecenie. Wi臋cej ju偶 nie prze艂kniesz ale absolutnie nie masz ochoty przesta膰. Przypominasz sobie, znasz t臋 kobiet臋. To twoja matka. W艂a艣nie tak wygl膮da艂a kiedy ty si臋 urodzi艂e艣..... >

-Ju偶 dobrze Skarbe艅ku...

<Kobieta g艂aszcze Ci臋 po g艂owie i u艣miecha si臋. Odwzajemniasz u艣miech i zwalniasz uchwyt ust na jej sutku. Nagle wszystko znika...>


<Targany drgawkami ockn膮艂e艣 si臋. Le偶ysz na zimnej kamiennej pod艂odze w ponurej sali. Nieopodal , wpatruj膮c si臋w ciebie, stoi kobieta , z kt贸r膮 chcia艂e艣 pota艅czy膰. R臋ce piek膮 ci臋 jakby艣 chodzi艂 na mrozie bez r臋kawic, a potem zamoczy艂 d艂onie w bali z gor膮c膮 wod膮>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Lis 23, 2010 04:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nnnnie ddddottttykkkaa膰.... - szcz臋kam z臋bami do siebie rozcieraj膮c d艂onie - kkkkiedy ttty ssssi臋 nnnnauczysz, 偶eby nnnnie pcha膰 pppalc贸w wwwsz臋dzie...

Masuj臋 sk贸r臋 by przywr贸ci膰 kr膮偶enie. Jednocze艣nie pr贸buj臋 si臋 zdecydowa膰 na jaki艣 kierunek dzia艂a艅.

Nie mog臋 tu sp臋dzi膰 wieczno艣ci i jestem zbyt m艂ody by umiera膰. To oczywiste, 偶e nie nale偶y dotyka膰 tej kobiety. R贸wnie偶 jej nie zaatakuj臋... lodowa kr贸lowa. Jak j膮 rozgrza膰 bez dotyku. Jak rozpali膰 wyobra藕ni臋 bez s艂贸w? My艣l Jonas... i 偶a艂uj 偶e艣 nie piromanta.

Gdy ju偶 b臋d臋 w stanie opanowa膰 drgawki, a r臋ce przestan膮 tak bole艣nie piec, podnosz臋 si臋 na nogi. Splatam magi臋 i si臋gam po najprostsze z mojego repertuaru zakl臋cie, czyli uczniowski magiczny p艂omie艅. Trzymam go na wyci膮gni臋tej d艂oni, gotowy j膮 zamkn膮膰 rozpraszaj膮c jednocze艣nie magi臋. Obserwuj臋 uwa偶nie jej reakcj臋.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lis 23, 2010 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas zapali艂e艣 ma艂y p艂omyk na swej d艂oni. Kobieta pojawi艂膮 si臋 momentalnie przy Tobie. Chcia艂e艣 si臋 wycofa膰 ale w g艂owie pojawi艂 ci si臋 obraz twojej matki. Dzielnie sta艂e艣 czekaj膮c na rozw贸j sytuacji. Nieznajoma przy艂o偶y艂a d艂o艅 do p艂omienia a ten p臋k艂 niczym ba艅ka mydlana przek艂uta drzazg膮 i rozwia艂 si臋 w unosz膮cym dymie. Kobieta ponownie cofn臋艂a si臋 zostawiaj膮c Ci臋 samego. Co艣 jednak przyku艂o twoj膮 uwag臋. Dym... a para... Wij膮c si臋 w powietrzu zda艂a si臋formowa膰 w co艣 na kszta艂t ikony z twarz膮, chyba dziecka. Chwil臋 p贸藕niej ob艂oczek rozmy艂 si臋 w powietrzu, porwany jakby wg艂膮b korytarza prowadz膮cego do magazynu.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Lis 27, 2010 04:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tu nie wsk贸ram. Je艣li mnie instynkt i zmys艂y nie zwodz膮 tylko dziecko ociepli jej serce. Potwierdza艂aby to wizja, kt贸r膮 mia艂em przy dotkni臋ciu tej kobiety. A mo偶e zwariowa艂em? Nie mniej jednak, musz臋 si臋 cofn膮膰...

Je艣li pozwoli, wychodz臋 z pomieszczenia i id臋 do rozga艂臋zienia. Chwil臋 si臋 zastanawiam nad tym czy nie zej艣膰 do krasnoluda, ale karc臋 si臋 w duchu za g艂upot臋 i krocz臋 korytarzem, kt贸ry wcze艣niej omin膮艂em.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lis 30, 2010 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas>
<Zostawi艂e艣 "Lodow膮 Kr贸low膮" i cofn膮艂e艣 si臋 do pomini臋tego wcze艣niej korytarza. Znowu schody w d贸艂. Ma艂e , kr臋te i dosy膰 w膮skie. 艁atwo mo偶na spa艣膰 i skr臋ci膰 kark. Zszed艂e艣 ostro偶nie po kilkudziesi臋ciu stopniach do zagraconego pobojowiska? Truch艂a koni i zw艂oki ludzkie porozrzucane s膮 wsz臋dzie. Poci臋te , zmia偶d偶one, rozcz艂onkowane. Nie ,to nie pole bitwy, to pole rzezi. Nie ma tu 偶adnych wojownik贸w, sami mieszczenie i ch艂opi. Kobiety , dzieci , m臋偶czy藕ni. Co tu jednak jest nie do ko艅ca takie jak wygl膮da. Nagle poczu艂e艣 t臋pe uk艂ucie w plecy a za Tob膮 odezwa艂 si臋 m艂odociany g艂os>

-Hej ty! Oddawaj wszystkie kosztowno艣ci i monety albo sko艅czysz jak Ci doko艂a. M贸wi臋 powa偶nie.

<Zn贸w poczu艂e艣 t臋pe uk艂ucie w plecy>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2010 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzdycham g艂o艣no i niemal teatralnie. Powoli mam tego wszystkiego dosy膰.

- Matka ciebie szuka.

M贸wi臋 kr贸tko robi膮c krok do przodu jakby ignoruj膮c osob臋 za moimi plecami. Nie robi r贸偶nicy czy pozostawiam j膮 w gniewie czy zw膮tpieniu.

- Je艣li nie udasz si臋 ze mn膮, b臋dziesz si臋 b艂膮ka艂 bez celu przez kolejne wieki niesko艅czono艣ci. Podobny los czeka twoj膮 rodzicielk臋.

Kucam przy zw艂okach, pr贸buj膮c zorientowa膰 si臋 po ubiorze, ekwipunku i broni z jakiego okresu to pobojowisko mo偶e pochodzi膰. Zastanawia mnie, czy to tylko wizja, czy nekromanta rzeczywi艣cie uwi臋zi艂 ca艂e pobitewne pole w tym magicznym urz膮dzeniu.

- Podejmij doros艂膮 decyzj臋 - je艣li poprzednie s艂owa go nie przekona艂y, mo偶e zrobi to nawi膮zanie do jego buntowniczej natury.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Nast阷ny
Strona 46 z 48

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group