Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pałac Elektorski
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Wrz 10, 2008 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podaję dłoń Lordowi Nihmedu i daję się odprowadzić do komnat. Żegnam się z nim do naszego kolejnego spotkania. Wchodze do komnat i od razu udaję się do buduaru by się odświeżyć. Poprawiam fryzurę, makijaż...ponownie się perfumuję się kwiatowym zapachem.Ostatni raz spoglądam w lustro i wstaję od toaletki. Przechodzę po komnatach w poszukiwaniu Marie. Jeśli jej nie znajduję, wówczas zgłaszam to służbie palacowej by zlecili odszukanie jej. Następnie siadam wygodnie na leżance i czekam cierpliwie na Lorda Nihmedu.Gdy mój towarzysz w końcu się pojawia otwieram mu drzwi z uśmiechem.>

-Od razu ruszamy na spacer po pałacu czy też wolisz najpierw napić się wina i spokojnie porozmawiać w mych komnatach?
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Wrz 10, 2008 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Gdy już przyjdę po Markizę odpowiadam grzecznie >

- Nie dziękuje Markizo.. osobiście wolałbym się przjeść jednakże jeżeli twoja wola będzie by pozostać w twych komantach tak też się stanie.

< Czekam na reakcjÄ™ ... Nastepnie dodaje >

- Mam nadzieję że Markiza po tych ostatnich przejściach już dobrze się czuje, a koszmary nie nawiedzają Markizy - pytam się
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Wrz 10, 2008 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie,ależ oczywiście nie bedę nalegać.Ja równie chcętnie się przejdę.

<Uśmiecham się i zamykam drzwi komnat na klucz i ruszam z elfem na przechadzkę po pałacu w poszukiwaniu oranżerii.>

-Co do ostatnich zajść...nadal mam problemy by się z tym otrząsnąć. To straszne przeźycie...<Smutnieję.> Na pewno nie wymarzę go z mej pamięci, lecz liczę , iż w końcu będę mogła spokojnie zasnąć i nie będę oglądać się za siebie.Noc spędziłam samotnie bowiem ma służka nie wróciła z wychodnego...pierwiej nie mogłam zasnąć,a gdy już zmożył mnie sen, który z pewnością przybył szybciej dzięki karafce wina...nie spałam tej nocy dobrze. Nie czuję się bezpiecznie, gdy jestem sama...napawa mnie to lękiem. Dlatego też cieszy mnie bardzo możliwość spędzenia tego dnia w Twym towarzystwie Lordzie Nihmedu, lecz nie tylko dlatego...sama możliwość spędzenia tego czasu wraz z tobą jest dla mnie cudownym przezyciem. Wybacz mą szczerość, lecz po wczorajszym dniu odkryłam, iż warto być uczciwym w swych odczuciach i nie kryć ich...ludzkie życie jest na to za krótkie.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składam pocałunek na policzku Joanny, ubieram się, odświeżam szybko i idę na śniadanie.
Widząc gości uśmiecham się do wszystkich... szczerze.
Ale gdy siadam na swoim miejscu poważnieję. Moja głowa szumi od kłótni.
<`Zabijesz Adelbercie... Adamie... Adelbercie! Zabijesz i nie masz wyjścia... wiesz o tym... Nie zabiję. Nie znowu... Ale tylko tak się uwolnisz od bólu i prześladowań Grahama....`>

Staram się jak mogę, aby nie było widać po mnie złego samopoczucia. Układam w głowie listę rzeczy jaki muszę kupić w Hergig dzisiejszego dnia.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Przysłychuję się w spokoju słowom Markizy, nie przerywając jej. Gdy skończy mówię z ciszonym głosem >

- Fakt rzeczywiście wasze życie w porównaniu z naszym jest dość krótkie i wydaje się że gdy odkryjecie czym jest i na czym polega życie już wasze życie powoli się kończy. Lecz wy za to potraficie się cieszyć życiem inaczej niż my.. czego troszkę wam zazdroszczę bo nie rozumiem często waszych uniesień i wzlotów - mówię

- Dla nas wszystko przychodzi z czasem i do wielu rzeczy potrzeba dla nas czasu.. choć różnie to pojmujemy - mówię troszke ze smutkiem w głosie...
- A służąca się znalazła ? - pytam z ciekawością
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spoglądam na elfa z ciekawością.>

-Waszym atutem jest długowieczność...możecie cieszyć się każdą wolno płynać chwilą. Cudownie jest rozkoszować się uczuciem miłość, które rodzi się długo, powoli rozkwita niczym pąk róży, który trwa wiecznie. Masz Lordzie Nihmedu czas na to by cieszyć się każdym uczuciem...delektować się jego smakiem. Ileż bym dąła by choć raz móc przeżyć coś tak pięknego.Jednakże nie żałuję ludzkiej egzystencji...moje uczucia wybuchają we mnie niczym ogień w kominku...szybko, gwałtowanie wypełniają całe me serce. Daję się ponieść chwili, która się pojawia nie analizując jej, lecz dając się porwać niczym łódeczka przez sztorm w głębiny mórz. <Mówiąc lekki rumieniec oblewa me lico, a oczy świecą się niczym gwiazdy.> To takie cudowne uczucie, które rozlewa się po mym ciele...wypełnia mnie całą i sprawia, iż jestem gotowa poświęcić wszystko by tylko trwać z mym ukochanym...dotychczas tylko raz zakochałam się bez pamięci i dotkliwie odczułam stratę...to jednakże nie jest teraz ważne.Nie można się zadręczać całe życie...<Spoglądam na Lorda Nihmedu rozpromieniona i lekko przygryzam dolną wargę.> Cóż byś Panie począł gdybym rzekła Ci iż me serce i dusza Twym jest?
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Idę cały czas obok Markizy >

- To naprawdę miłe co Pani mówi Markizo, ale czas który znamy się nie jest zbyt długi.... nie wolno podejmować pochopnych decyzji, i to pod wpływem zdarzeń które dzieją się wokół nas. Jeżeli dwie osoby coś łączy i czują powinny to pielęgnowac ostroznie i powoli - mówie spokojnie

< To co Markiza powiedziała lekko mnie zaszokowało...>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Lekko się skrzywiam na słowa ela...zdecydowanie ostudził mnie niczym wiadro lodowatej wody.>

-Rozsądek jest dziedziną starców, którzy nie mają nic od życia i którym pozostało tylko gderać jaki to świat jest zły.

<"Zgaszona" przez Lorda Nihmedu krączę z nim dalej dystansując się wobec niego..."Należąło się zdystansować od początku.Co ty żeś sobie głupia gąsko myślała..że trzy wschody i zachody słońca i będzie Twój...z pewnością ma swą elfkę.">

-Rzekłam Panie do Ciebie : "Co byś uczynił?", gdybym oczywiście zrobiła Ci takie wyznanie...lecz niech Pan nie myśli,że coś po za sypatią, do Pana czuję. Po prostu byłam ciekawa jakie miałbyś podejście do sytuacji Lordzie Nihmedu. Opatrzenie zrozumiałeś me słowa. Toż to absurd by był gdyby tak dostojny elf pokochał zwykłą kobietę...tak po prostu nie wypada.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Ach te kobiety, ciężko zrozumieć elkę ale ludzkie kobiety to już wogóle.... Odwracam się do Markizy, czując że poczuła się urażona >

- Pani, Markizo, Christano nie gniewaj się. Nie wiem co bym powiedział, od dwustu lat siedzę nad księgami, studiując arkana sztuk magicznych nie mając kontaktu ze światem a co dopiero kobietami, zwłaszcza takiej urody jak ty - mówię łagodnie.

- Czy jestem przystojny to nie wiem, nie mi to oceniać. Jednakże Pani ty jesteś szlachcianką i kobieta taka jak Ty zasługuje na "męża" wysokiego pochodzenia oraz godnego jej pozycji i uczuć. Słowo miłość można różnie interpetować jednakże ja nawet nie wiem jak - tu uśmiecham się i proponuję byśmy dalej ruszyli

- Markizo i nie przemawia przeze mnie rozsądek czy jakaś wyższość nad ludźmi, bo jesteś jedną z pierwszych ludzi których poznałem. Zadziwiacie mnie ale też z przykrością stwierdzam że przerażacie. Macie dziwne zwyczaje a także dziwne zachowania których nie potrafię rozgryźć a co dopiero zrozumieć. Jeżeli nie pałasz do mnie uczuciem to czemu zadajesz mi takie pytanie, nie widzę w nim żadnego celu.. Jeżeli coś się czuje to czuć się winno a jeżeli nie to po co wiedzieć co by było gdybv skoro takiej sytuacji nie ma - dokańczam wywód
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ruszam dalej.>

-Mąż...a na cóż mi mężczyzna z ogromnym majątkiem i tytułem skoro me serce moze należeć do kogoś innego! Po cóż żyć z kimś kogo się nie kocha...ja nigdy nie oddam swej ręki mężczyźni, którego nie pokocham. To niczym śmierć za życia spędzać życie z kimś nam obojętnym.

<Uśmiecham się.>

-My kobiety i owszem jesteśmy bardziej skąplikowane niźli kłębek wełny..a pytam bom ciekawską jest istotą.Cóż tu Ci rzec na swe usprawiedliwienie. Ganiam za chwilą i namiętnością nie bacząc na czas, którego tak pieczałowicie bronisz, i któremu ufasz bardziej niż sobie.Cóż...
<Wzdycham lekko i wzruszam ramionami.> A cóż mi szkodzi...<Spoglądam z ukosa na elfa.>Wybacz jeśli Cię urażę, lecz...<W tym momencie przerywam czcze słowa i wykorzystując zaskoczenie obejmuję ramionami szyję Lorda Nihmedu.Przylegam do niego ciałem i składam gorący,namiętny pocałunek.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Ruch Markizy zaskoczył mnie bardzo a tym bardziej sam pocałunek. Choć w pierwszej chwili chcę odsunąć od siebie Markizę - co też delikatnie czynię to w mgnieniu oka przyciągam ją do siebie i odwzajemniam pocałunek. Obejmuję ją mocno w pasie i przez chwilę nie wypuszczam.
Gdy nasz pocałunek zakończy się spoglądam na nią i milczę.. Brak słów, a mysli tysiące, nie setki tysięcy mnie nachodzi....>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po namiętnym pocałunku spoglądam na elfa, lecz nie puszczam jego szyji nadal go obejmując.Spoglądam mu w oczy zarumieniona i drżąca.>

-Może Ty tego jeszcze nie odczuwasz...może nawet nie zaczniesz odczuwać...lecz gdym ujrzała Cię przy śniadaniu od razu zrobiło mi się weselej na duszy i wówczas pojęłam.Czy kochać mnie będziesz czy obdarzysz tylko przyjaźnią,a to był tylko jeden pocałunek...me serce należeć do Ciebie tylko będzie i nikogo innego. Me życie przy Twym ulotne, lecz każą chwilę chcę poświęcić na miłość do Ciebie...lecz teraz decyzja do Ciebie należy...czy ją przyjmiesz ode mnie?
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Spoglądam na Markizę i spróbuję znaleźć odpowiednie słowa >

- Pani chcesz teraz mej odpowiedzi... Nie wiem co rzecz... Coś ciągnie mnie do Ciebie lecz .... proszę daj mi czas. Daj nam czas. Nie chcę składać obietnic ulotnych, obietnic bez pokrycia lecz jeśli coś rzeknę chcę by to miało moc i spełnienie. Dlatego proszę Cię daj mi trochę czasu na poukładanie tego wszystkiego w mojej główce... i rozkoszujmy się spacerem - proponuję

< Na Kości Calderona co ja robię, co powiedzą bracia i Mistrz.. choć nie jeśli nie skrzywdzę nikogo to czemu mam uciekać od tego co ważne i istotne... Lecz co istotne będzie czas pokaże... Ona w końcu umrze a to może być bolesne, jak ona czuć się będzie gdy będzie już nie młoda a ja taki jak dziś. Co wtedy będzie czuła, czy strata tego nie będzie zbyt wielka.. Ludzie są nieprzewidywalni, bardziej niż elfki i może to mnie tak pociąga w niej - znowu myślę ludzkimi kategoriami... Chyba odosobnienie źle mi przysłużylo, a może Mistrz to przewidział i chciał bym dokonał wyboru. Jeśli zostanę z nią NIGDY nie osiągnę pełni wielkości, ale jeśli ją odrzucę to zranię ją i pewnie siebie - cóż większym grzechem będzie..
Przerywam me myśli i wracam do Markizy >

- Nie traktuj tego jako odrzucenie, lecz po prostu nie chcę obiecać Ci czegoś pod wpływem chwili... Mam prośbę wielką Christiano : powiedz mi czy wiesz gdzie Cię trzymali, oraz co zobaczyłaś gdy Cię szlachetny Lord uwolnił... - pytam subtelnie

- Wiem że to cieżkie ale proszę opowiedz mi wszystko... Od tego może zależeć bezpieczeństwo Księcia - mówię biorąc jej dłoń w swoją a drugą delikatnie muskając jej policzek
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Wrz 11, 2008 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Trochę zbita z tropu opuszczam ręce i odsuwam się od elfa. Milczę przez moment spoglądając na Lorda Nihmedu, po czym odpowiadam mu spokojnie.>

-Rozumiem Cię doskonale...jesteś w rozterce...cóż tu począć z taką kobietą, której uroda i życie minie tak prędko. Oczywiście poczekam na Twą decyzję nawet gdybym miała czynić to kilkanaście bądź kilkadziesiat lat. Poczekam cierpliwie, lecz z nadzieją i póki nie uzyskam odpowiedzi, ni jeden mężczyzna nie spocznie u mego boku czy to z kaprysu czy z pożądania.Będę tylko Twa i będę czekać...jeśli postanoiwsz jednak nie wiązać ze mną uczuć...wówczas pozostanie nam jedynie przyjaźń,w której wiernie będę trwać.<Wzdycham.> Mam ochotę napić się wina... może wrócimy do mych komnat gdzie w ciszy i spokoju bez zbędnych uszu opowiem ci wszystko com zapamiętała dokładnie. Nie będę się narzucać...

<Ruszam na powrót do mej komnaty tylko wtedy gdy czyni to mój towarzysz.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group