Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pa艂ac Elektorski
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Lip 27, 2008 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


YU TOHEI

Gdy w ko艅cu uda艂o Ci si臋 wej艣膰 na sal臋 balow膮, Twoim oczom ukaza艂a si臋 ogromna wr臋cz hala, ca艂a z艂ota, 艣wiec膮ca i przepe艂niona stolikami, pojawiaj膮cymi si臋 powoli go艣膰mi i s艂u偶b膮.
Przy g艂贸wnym stole zobaczy艂e艣 elektora, wiesz, 偶e Twoje miejsce znajduje si臋 tu偶 przy nim. Z daleka widzisz jednak kr臋c膮cych si臋 obok niego Ivana Ostapovicza i Christian臋 Valois, czego oni mog膮 chcie膰 od Pana? Wiesz, 偶e du偶o os贸b traktuje Ci臋 jak potencjalnego wroga, obcego. A ten Kislevski wojak, Ivan, on najwidoczniej ma Ci臋 za jednego ze s艂ugus贸w Chaosu i najch臋tniej poder偶n膮艂by Ci gard艂o. Musisz by膰 ostro偶ny i eliminowa膰 potencjalne zagro偶enia.

Tymczasem elektor wzywa Ci臋 do siebie, pyta o samopoczucie oraz barwny i intryguj膮cy str贸j.

AEGNOR TARALOM NIHMEDU

Gdy wszed艂e艣 na sal臋 nawet ciebie zaskoczy艂 przepych i elegancja pomieszczenia, nawet jak na siedlisko ludzi. Szybko zaj膮艂e艣 swoje miejsce obok elektora zostawiaj膮c swoich towarzyszy przy innym stole. Friedrich von Hergig jest bardzo zadowolony z Twojej obecno艣ci. Gdy podchodzi艂e艣 do stolika, w艂a艣nie ko艅czy艂 rozmawia膰 z Yu Tohei, obaj spojrzeli si臋 na Ciebie i ich rozmowa szybko umilk艂a, mo偶e rozmawiali o Tobie...

Elektor wymieniwszy z Tob膮 pozdrowienia zacz膮艂 wypytywa膰 o Twoj膮 wygod臋 w pa艂acu oraz mo偶liw膮 nauk臋 dla ludzkich magus贸w.


CHRISTIANA VALOIS

Marie pok艂oni艂a si臋 skromnie przyjmuj膮c li艣cik, po czym znikn臋艂a w Twojej komnacie. Ty sama uda艂a艣 si臋 na sal臋, gdzie czeka艂o ju偶 na Ciebie troch臋 go艣ci.

Swoim wyst膮pieniem najwidoczniej przerwa艂a艣 wa偶n膮 rozmow臋 pomi臋dzy elektorem a kislevskim oficerem, czym raczej nie zyska艂a艣 sobie sympatii, a raczej lito艣ciwy wzrok Anny. Twoje s艂owa o wsparciu wojskowym przyj膮艂 ze sprawnie wypracowanym, przyjaznym u艣miechem. Przecie偶 nie masz 偶adnych wojsk, ale elektor by艂 na tyle kulturalny, 偶e przemilcza艂 i t膮 kwesti臋. Natomiast nie艣wiadoma Twojego po艂o偶enia Anna jest wyra藕nie zazdrosna i zaniepokojona Twoimi rzekomymi mo偶liwo艣ciami.

Poszukuj膮c m臋偶czyzn nie musia艂a艣 szuka膰 daleko. Szybko zwr贸ci艂a艣 uwag臋 na dobrze zbudowanego 偶o艂nierza o wyj膮tkowo wschodniej urodzie. Owego Kislevit臋, Ivana Ostapovicza kt贸ry najwyra藕niej onie艣mielony Twoj膮 urod膮 odsun膮艂 si臋 gdy Ty tak brutalnie przerwa艂a艣 jego rozmow臋 z elektorem.

IVAN OSTAPOVICZ

Elektor wyj膮tkowo przej臋ty Twoimi s艂owami powiedzia艂:

- Przyjacielu. Twoja i twoich 偶o艂nierzy odwaga wzbudzi艂膮 podziw najwiekszych skuba艅c贸w tego Imperium. Ciesz臋 si臋, 偶e mog臋 go艣ci膰 Ciebie i Twoich 偶o艂nierzy. A skoro oni odebrali swoj膮 nagrod臋, to i ja mam co艣 dla Ciebie - m贸wi膮c to wr臋czy艂 Ci zapiecz臋towan膮 kopert臋 - ale otworzy膰 ja mo偶esz, dopiero po balu, taki ma艂y psikus... - m贸wi膮c to za艣mia艂 si臋 g艂o艣no.

Tymczasem nie masz wie艣ci o poczynaniach Twoich podkomendych. Mo偶esz mie膰 tylko nadziej臋, 偶e nie przynios膮 Ci wstydu...

ADAM DERRITZ

Aktorzy szybko pojmuj膮 co maj膮 robi膰 i przygotowuj膮 si臋 do swoich r贸l. Wygl膮daj膮c przez kurtyn臋 widzisz, jak powoli zbieraj膮 si臋 go艣cie, a wi臋c nie zosta艂o ci du偶o czasu. Dosta艂e艣 notk臋, 偶e sam elektor chcia艂by przed wyst膮pieniem go艣ci膰 Ci臋 przy swoim stole.

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Lip 27, 2008 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podchodz臋 dostojnym krokiem do Elektora, i gdy ten sko艅czy rozmawia膰 k艂aniam si臋 lekko i m贸wi臋 w staro艣wiatowym >

- Rad jestem Panie za tw膮 go艣cin臋 i hojno艣膰 jak膮 mnie i moich braci obdarzy艂e艣. Jestem pe艂en podziwu dla pi臋kna i blichtru Twego pa艂acu

< Siadam we wskazanym mi miejscu i kontynuje dysput臋 >

- Dzi臋kuje Panie za przyznane mi i moim braciom apartamety, s膮 one doprawdy wygodne i niczego im nie brakuje a widok z okna raduje m膮 dusz臋 i serce. Napewno podczas pobytu nie zabranie nam niczego, cho膰 wiele nie oczekujemy. Co do kwestii nauczania..

< Tu bior臋 g艂臋bszy wdech i ci膮gn臋 dalej >

- ... my艣l臋 偶e z szacunku dla Ciebie, twych zacnych go艣ci i wyj膮tkowo艣ci tego wieczoru proponuj臋 by艣my t臋 kwesti臋 poruszyli jutro. Dzi艣 powinni艣my 艣wi臋towa膰 twe wielkie i donios艂e zwyci臋stwo a sprawy przyziemne pozostawmy na p贸藕niej... lecz napewno do nich powr贸cimy
- Czy wspania艂y Gospodarz m贸g艂by zdradzi膰 jakie偶 to atrakcje przygotowa艂 na dzisiejszy wiecz贸r ?

< Oddaj臋 si臋 dyspucie z Elektorem z zaciekawieniem i pasj膮... Intryguje mnie ten cz艂owiek, jego osoba i otoczenie. Troch臋 mi czasu pewnie jeszcze zejdzie nim zrozumiem ich kultur臋, zwyczaj臋...
W szczeg贸lno艣ci zainteresowa艂 mnie ten obcy przybysz z daleka, jego str贸j i odcie艅 sk贸ry.. Przygl膮dam mu si臋 z zaciekawieniem i lekkim rozbawieniem dla jego dziwnego ubioru...Obserwuje jego gesty i zachowanie - nie wolno lekcewa偶y膰 przeczucia.
Je偶eli na stole jest wino, prosz臋 s艂u偶膮cego aby nala艂 mi 1/4 kielicha i delektuj臋 si臋 smakiem i bukietem s膮cz膮c powoli wytrwany trunek, czekaj膮c na rozw贸j wypadk贸w >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przygl膮dam si臋 uwa偶nie nie艣mia艂emu kislevicie. Niestety takich m臋偶czyzn zdobywa si臋 zbyt 艂atwo i szybko...ale kto wie...wiele tego kwiata na 艣wiecie. Przygl膮dam si臋 m臋偶czy藕nie jeszcze par臋 chwil po czym m贸j wzrok pada na dostojnego elfa...wzdycham cicho. " To by by艂o wyzwanie...a Anna...zzielenia艂a by ze z艂o艣ci." Szukam jej wzrokiem i gdy juz j膮 odnajd臋 przepraszam towarzystwo i odchodz臋.Podchodz臋 do Anny. Uprzejmie si臋 u艣miecham jakby nigdy nic.>

-Witaj Markizo, c贸偶 za niebywa艂a niespodzianka. Jaki ten 艣wiat jest ma艂y. Pi臋knie wygl膮dasz?Nie spodziewa艂am si臋 Ci臋 spotka膰. Mam nadziej臋, 偶e sp臋dzisz czas r贸wnie dobrze jak ja.
<Przygl膮dam jej si臋 uwa偶nie.>

- Pi臋kny pa艂ac, nieprawda偶? Pe艂en go艣cinno艣ci i uprzejmo艣ci. <Spogl膮dam jej prosto w oczy.> Pozw贸l, i偶 zapytam...czy ju偶 kogo艣 wybra艂a艣? Ja mam paru pan贸w na oku. Wybacz mi, lecz mam ochot臋 zat艅czy膰.

<Odchodz臋 od Anny, a swe kroki kieruj臋 do kislevity, kt贸ry wpad艂 mi w oko. Zwracam si臋 do niego pod warunkiem, 偶e nie jest zaj臋ty rozmow膮. Je艣li jest, w贸wczas czekam, a偶 po艣wi臋ci mi uwag臋.>

-Witaj Panie....Jestem Christine de Valios...wybacz mi, 偶e przerwa艂am w tak nieprzyjemny spos贸b Tw膮 rozmow臋 z Elektorem. Pozwoli Pan, 偶e porw臋 go do ta艅ca?

<Czekam na reakcj臋.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< na zako艅czenie rozmowy o moim stroju z elektorem m贸wi臋>

- Wiesz Ksi膮偶臋 u mnie w Nipponie sprawa oficjalno艣ci i uroczysto艣ci ubrania jest zdecydowanie prostsza ni偶 w Imperium. Nie rz膮dzi nami moda lecz tradycja. Oficjalne kimona z zasady s膮 czarne, koniecznym dodatkiem jest hakama, taka jak moja, lub p艂aszcz haori. Jakiekolwiek inne dodatki, czyli dla przyk艂adu tabi i zori powinny by膰 bia艂e.

< Przys艂uchuj膮c sie 'jednym uchem' rozmowie elektora z elfem obserwuj臋 sal臋, na pewno znajdzie sie tu kto艣 interesuj膮cy... jaka艣 pi臋kna i interesuj膮ca kobieta lub przynajmniej jaki艣 kr膮g rozm贸wc贸w... przy okazji racz臋 sie jakim艣 dobrym winem, ale rozs膮dnie bez przesady. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U艣miecham si臋 nieznacznie s艂ysz膮c s艂owa szlachcianki.

-Nazywam si臋 Konrad von Uberleb, Pani. Obecnie podr贸偶uje w orszaku lorda von Vilenburga. Czy b臋dzie nietaktem je艣li spytam, co sk艂oni艂o tak anielsk膮 istot臋 jak madame, do pojawienia si臋 w tym gronie?

Czekam na jej wypowied藕 okazuj膮c swoje zainteresowanie rozmow膮. Po jej odpowiedzi czekam jeszcze pare sekund by upewni膰 si臋 czy nie ma nic do dodania i zadaje pytanie kt贸re mnie nurtuje od pocz膮tku tej konwersacji:

-Czy zaszczycisz nas, Pani, swoj膮 obecno艣ci膮 na planowanym balu?
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spogl膮dam na breto艅sk膮 pann臋. Jedno oko mam przymru偶one, to znak, 偶e robi臋 tak zwany "przegl膮d osoby". Odstawi艂em kielich na st贸艂 i powsta艂em.

- Porwa膰? - Zapyta艂em i u艣miechn膮艂em si臋 tajemniczo. - Musz臋 rzecz, i偶 jestem lekko zaskoczony. Zwykle to m臋偶czyzna porywa kobiet臋. Wczesna pora na ta艅ce. Chcia艂bym pierwej upi膰 par臋 kielich贸w, aby me nogi p艂yn臋艂o lekko po parkiecie. Je艣li b臋dzie pani taka 艂askawa, prosz臋 zaj膮膰 miejsce obok mnie, porozmawiamy o tym i o tamtym.

Tyle gadania, a w gardle sucho. 艁api臋 za pucharek i upijam 艂yk. Zni偶y艂em g艂os i u艣miechn膮艂em si臋.

- Jestem twardy i aby mnie porwa膰 potrzeba wielkiej si艂y - po tych s艂owach ponownie upi艂em 艂yk i za艣mia艂em si臋 cicho.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<U艣miecham si臋 weso艂o.>

-Ale偶 oczywi艣cie...z mi艂膮 ch臋cia do艂膮cz臋 do Pa艅skiego towarzystwa. Pozwoli Pan, 偶e sie przedstawi臋...Markiza Christina de Valois z Bretonii.

<Siadam obok nowego towarzysza rozmowy. Prosz臋 s艂u偶膮cego by nala艂 mi wina. Bior臋 kielich i s膮cz臋 powoli trunek napawaj膮c si臋 jego smakiem.>

-C贸偶 sprowadza Pana z tak daleka? Przyznaj臋, 偶e mia艂am przyjemno艣膰 go艣ci膰 dwa lata temu w Kislevie. Niestety trafi艂am na por臋 zimow膮, wi臋c obawiaj膮c si臋 przezi臋bienia, po miesi膮cu, wybra艂am si臋 na po艂udnie...w cieplejsze rejony. Cho膰 musz臋 przyzna膰, 偶e z pewno艣ci膮 bawi艂am si臋 wybornie w Kislevie. Wielekie uczty suto zakrapiane trunkami i ta艅ce do bia艂ego rana...a p贸藕niej polowania na dziki...a偶 mi艂o si臋 wspomina.

<U艣miecham si臋 i spogl膮dam uwa偶nie na Ivana Ostapowicza.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy s艂u偶膮cy przycz艂apa艂 si臋 z winem karz臋 r贸wnie偶 dope艂ni膰 m贸j kielich. Je艣li jest jeszcze troch臋 innego wina w pucharku opr贸偶niam naczynie jednym chaustem.

- Znakomite! - Powiedzia艂em zadowolony. - Cho膰 s艂abe.

S艂owa markizy uszcz臋艣liwi艂y mnie. Ma艂o os贸b docenia poranne eskapady, na kt贸rych dzielni jegomo艣ciowie poluj膮 na zwierzyn臋, a niekiedy na gorsze stworzenia.

- Ma godno艣膰 Ivan Ostapovicz, czasem zwany Lew, herbu Czarnego Nied藕wiedzia z Bu艂aw膮 - powiedzia艂em w mym rodzimnym dialekcie, w g艂臋bi mam nadziej臋, 偶e markiza zrozumia艂a. Dalej rzecz臋 we wsp贸lnym. - R贸d m贸j stary, czasy Magnusa Pobo偶nego z Imperium pami臋ta. Przejd藕my do pytania... Jako, 偶e m贸j r贸d od dawien dawna sympatyzowa艂 z rodem elektora zaofiarowa艂em mu swe us艂ugi militarne. Znam si臋 na sztuce wojennej, dowodzeniu i walce. To tyle. Cele s膮 wiadome, prawda?

U艣miecham si臋.

- A pani膮? C贸偶 sprowadza pani膮 na dw贸r elektora?
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<W przeciwie艅stwie do mojego rozm贸wcy,wino pij臋 wolno...mam czas,a szkoda si臋 upija膰.>

-Zatem Pani z zacnego rodu pochodzisz.<Wachlu臋 si臋 powoli.> Ja przyby艂am na dw贸r na zaproszenie Naszego Wspania艂ego gospodarza. Jako kobieta nie znam si臋 na sztuce wojennej, lecz studiuj膮c histori臋 mia艂am przyjemno艣膰 przeczyta膰 o wielu bitwach. Jednak偶a sama bym sobie pewnie nie da艂a rady na wojnie...zdecydownie wol臋 polityk臋.

<Przypatruj臋 si臋 temu jak szybko znika wino towarzysza.>

-Wybaczy Pan,偶e pytam...ale czy zawsze Pan tak du偶o pije?
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troch臋 mi huczy we 艂bie. Bujam si臋 lekko na siedziszku.

- Ech... - Mrukn膮艂em i odstawi艂em wino. - Ja du偶o nie pije... To jest, jak wy to m贸wicie, rozkoszowanie si臋 s艂odkim smakiem wina. Aby si臋 nachla膰 potrzeba sporej ilo艣ci gorza艂ki, cho膰 tak wyrafinowanej osobie jak pani gorza艂ke odradzam.

Polityka. Politycy nie ufaj膮 nawet samym sobie.

- To do艣膰 dziwne, wie pani? - Rzek艂em ju偶 ochrypni臋tym g艂osem. - Prosz臋 wybaczy膰, ale znam troch臋 obyczaje breto艅skie i wiem, 偶e kobiety w sprawach polityki nie maj膮 nic do powiedzenia. No chyba, 偶e si臋 myle... To najmocniej przepraszam.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Argoth
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 19 Paz 2006
Posty: 18
Sk眃: O艣wi臋cim

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwijaj膮c si臋 w pocie czo艂a, staram si臋 dogodzi膰 go艣ciom tak w rozmowie, jak i w innych zachciankach. Powoli zaczynam te偶 si臋 zastanawia膰 czy znajd臋 czas na cokolwiek innego. Nie do艣膰, 偶e mam pe艂ne r臋ce roboty to jeszcze dochodz膮 problemy z Bernardem. Musze si臋 go pozby膰 jak najszybciej. Tylko jak...

Kiedy wreszcie udaje mi si臋 znale藕膰 chwil臋 czasu podchodz臋 do mojego Pana.

- Panie, wszyscy go艣cie ju偶 przybyli. Czy zapowiedzie膰 wyst臋p Mistrza Derritza? Po us艂yszeniu odpowiedzi oddalam si臋. Szukam wzrokiem stolika, przy kt贸rym siedzi Christina. Kiedy wreszcie udaje mi si臋 go znale藕膰, zmierzam w tamtym kierunku. Wykonuj膮c przepraszaj膮cy gest w kierunku rozmawiaj膮cej z Ostapoviczem Markizy, zwracam si臋 do starej, dobrej znajomej.
- C贸偶 za przyjemno艣膰 widzie膰 Ci臋 na zamku, droga Christino!- z mi艂ym u艣miechem ca艂uje d艂o艅 kobiety, k膮tem oka obserwuj膮c reakcj臋 Ivana. - 呕ywi臋 g艂臋bok膮 nadziej臋, 偶e w nocy uda nam si臋 troszk臋 pofiglowa膰, jak za starych, dobrych czas贸w - m贸wi膮c te s艂owa wykonuje d艂oni膮 umowny gest, znany tylko mnie i Christinie, a w tej chwili oznaczaj膮cy perfidny 偶art i pogard臋 dla siedz膮cego opodal Kislevity. Po efektownej pauzie, daj膮cej czas na gromki i szczery 艣miech wtr膮cam po breto艅sku. - Jak ju偶 si臋 troche pobawisz i ten ca艂y mot艂och si臋 rozejdzie, wpadnij do mnie na breto艅sk膮 brendy. Powspominamy stare czasy - czekam na to co odpowie Markiza, po czym dodaje w staro艣wiatowym - A teraz wybaczenia prosz臋, obowi膮zki wzywaj膮.

Po sko艅czonej rozmowie wracam do moich sta艂ych obowi膮zk贸w. Usi艂uj臋 sobie tak偶e przypomnie膰, gdzie ju偶 widzia艂em Derritza...
_________________
Zrobi臋 to szybko, cicho i bezbole艣nie...

#sesja: Witamy na Dworze: Nat Krebs
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ze藕lona spogl膮dam na kislevit臋.>

-M贸g艂by Pan troch臋 pochamowa膰 sw贸j j臋zyk. Ot贸偶 jako dziedziczka rodu nie posiadaj膮c nad sob膮 m臋偶czyzny, ani m臋偶a mam du偶e prawo wypowiada膰 si臋 na tematy jaki mi sie 偶ywnie podoba.

<Ju偶 mia艂am wsta膰 od sto艂u, gdy podszed艂 do mnie 贸w Jegomo艣膰. Zszokowana jego swawolno艣cia odpowiadam mu w breto艅skim.>

-Comme vous pouvez! Pour qui vous avez moi?! Ce devait &ecirc;tre une plaisanterie si vous vouliez me rire? Ne disons pas oui agrave; moi... (Jak 艣miesz!Dlaczego tak do mnie m贸wisz?! To mia艂 by膰 偶art czy chcia艂e艣 mnie o艣mieszy膰? Nie m贸w tak do mnie wi臋cej.)

<PRzechodz臋 na staro艣wiatowy.>

-Porozmawiam sobie z Panem chc臋tnie, ale p贸藕niej.

<Spogl膮dam na kislevit臋.>

-Przepraszam za t臋 scen臋.
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca


Ostatnio zmieniony przez Ariena dnia Pon Lip 28, 2008 21:14, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie zawsze si臋 oburzaj膮 kiedy us艂ysz膮 najszczersz膮 prawd臋. Troch臋 mi g艂upio, 偶e zdenerwowa艂em markiz臋. Pora to naprawi膰, ale pierwej ten fircyk...

Podczas wymawiania jego s艂贸w patrzy艂em na niego z przymr贸偶onym okiem. 艢mieszny ten jegomo艣膰, my艣la艂, 偶e zdenerwuje mnie tym gadaniem. Moj膮 ripost膮 by艂 szeroki u艣miech.

Kiedy odejdzie ten 艣mieszny cz艂owiek powracam do rozmowy.

- Przepraszam za me s艂owa, ale moi ludzie nie myl膮 si臋 - rzek艂em. - Oczywi艣cie sam nie twierdz臋, i偶 ten system jest dobry. Wiele kobiet przecie偶 jest doskona艂ymi politykami, prawda?

Co za brednie. Kobiety nadaj膮 si臋 tylko do jednego, napewno nie do rz膮dzenia.

- Prosz臋 mi opowiedzie膰 o Bretonii - zaproponowa艂em szczerze. - Nigdy nie by艂em w tym kraju, a s艂ysza艂em o nim wiele dobrego.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Pan mnie dok艂adnie nies艂ucha Panie Ostapovicz...nie rzek艂am nawet s艂owa o tym ,偶e interesuj膮 mnie rz膮dy,a jedynie dysputa o polityce...Pozostawmy jednak ten w膮tek bowiem m贸j humor do ko艅ca skwa艣nieje jak wino.

<Spogl膮dam przymru偶onymi oczami na m臋偶czyzn臋. "Co te偶 on sobie my艣li?..." Na s艂owa o Bretonii lekko sie rozchmurzam.>

-Bretonia jest petit ! Nie czas i miejsce o rozprawianiu na temat mego kraju. To nie jest istotne w t臋 dzisiejsz膮 noc, kt贸ra jest 艣wi臋tem Naszego gospodarza. Radujmy si臋 Jego zwyci臋stwem.

<Pipijam wino.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Lip 28, 2008 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Panowie arty艣ci... przygotowa膰 si臋. Zaraz wyst臋pujemy. Niech to b臋dzie nasz klucz do tego znamienitego miejsca, a b臋dziemy wszyscy ustawieni. Lecz przede wszystkim panowie arty艣ci... sztuka. Poka偶my szlachcie pi臋kno.
Poprawiam miecz spoczywaj膮cy lu藕no obok biodra i czekam oparty o filar, na znak, 偶e mog臋 zaczyna膰. Muzykanci dostali ode mnie odpowiednie nuty na ka偶d膮 scen臋 w sztuce. Mam nadziej臋, 偶e mnie nie zawiod膮.
Zerkam przez szpar臋 mi臋dzy materia艂em kurtyny a 艣cian膮 na sal臋. Szukam wzrokiem Nathaniela, kt贸ry ma mnie zapowiedzie膰. przeczesuj膮c sal臋, dostrzegam m艂od膮 arystokratk臋, kt贸ra zwr贸ci艂a moj膮 uwag臋 podczas wjazdu do pa艂acu. Pi臋kna... b臋d臋 musia艂 z ni膮 porozmawia膰. Koniecznie.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Nast阷ny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Mo縠sz pisa nowe tematy
Mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group