Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
"Wolni!"
Id do strony 1, 2, 3  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Paso偶yt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Lip 02, 2008 11:01    Temat postu: "Wolni!" Odpowiedz z cytatem

Przysz艂o艣膰 nie wydaje Wam si臋 艣wietlana, mimo tego pora znale藕膰 trakt, a nast臋pnie schronienie. Po oko艂o dw贸ch godzinach odpoczynku ruszyli艣cie w drog臋.

Nie macie zielonego poj臋cia gdzie jesteste艣cie. Wsz臋dzie g贸ry, czasem jaka艣 dolina, zamiast lasu pojedyczne drzewa albo ca艂a masa zaro艣li. Powietrze jest tutaj r贸wnie偶 inne... Nie ma si臋 co dziwi膰 - jeste艣cie bardzo wysoko.

Mijaj膮 dwa dni. Macie pewno艣膰, i偶 pod膮偶ali艣cie na wsch贸d, ku Imperium. Nie spotkali艣cie 偶adnej 偶ywej duszy po drodze, ni potwora, ni bestji. Spok贸j, cisza i g艂贸d.

Jest wiecz贸r, zaczyna wia膰 porywisty i zimny wiatr, co gorsza - zanosi si臋 na deszcz. Je艣li deszcz przerodzi si臋 w burze b臋dziecie mi臋li spore k艂opoty.

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Lip 03, 2008 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< zarz膮dzam kr贸tki post贸j, chyba to na mnie spad艂 obowi膮zek nia艅czenia tej grupy poszukiwaczy przyg贸d... zapalam fajk臋 i my艣l臋 przez chwil臋.. potrzeba nam jakiego艣 schronienia, najlepsza by艂aby p艂ytka jaskinia lub zag艂臋bienie skalne... szukam w pami臋ci czy mijali艣my niedawno co艣 takiego takiego. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lip 03, 2008 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Pod膮偶am w milczeniu za krasnoludem. Zastanawiam si臋 nad sob膮 i tym co si臋 ostatnio dzia艂o. Cholernie du偶o przyg贸d jak na kilka dni. Co z tego wyniknie?? JAk ja wygl膮dam...>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
polak9917
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk眃: z wszech艣wiata

PostWys砤ny: Pon Lip 07, 2008 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Marudz膮c pod nosem jak to jest 藕le etc. podr贸偶uj臋 z reszt膮 kompan贸w. Ciesz臋 si臋 , gdy s艂ysz臋 o postoju.> - Jak b臋dziemy d艂ugo wypoczywa膰? Ja proponowa艂bym jak najszybsze wyruszenie w dalsz膮 drog臋, ale oczywi艣cie najpierw narad藕my si臋 kt贸r膮 stron臋 i co zrobimy z naszymi pustymi brzuchami.
_________________
"Ten, kt贸ry walczy z potworami, winien uwa偶a膰, by samemu nie sta膰 si臋 jednym z nich... kiedy sopogl膮dasz w otch艂a艅, ona r贸wnie偶 patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Paso偶yt" - Hubert Proudfoot
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Lip 07, 2008 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jedzeniem zajmiemy si臋 gdy znajdziemy jakie艣 schronienie, teraz mi nie przerywaj bo szukam w pami臋ci takiego bezpiecznego miejsca... proponuje wam zrobi膰 to samo, a je艣li komu艣 naprawd臋 si臋 nudzi to mo偶e zrobi膰 ma艂y zwiad.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Lip 09, 2008 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyruszyli艣cie dalej. Szcz臋艣cie chyba u艣miechn臋艂o si臋 do Was. Pod膮偶aj膮c dalej trafili艣cie na... 艢cie偶ke! O tak, to z pewno艣ci膮 jaka艣 droga. Mo偶e dr贸偶ka dla paste偶y? Ca艂kiem mo偶liwe, okoliczne tereny porastaj膮 bujne trawy.

Kolejn膮 dobr膮 wiadomo艣ci膮 jest fakt, i偶 pod膮偶acie w d贸艂. Po przej艣ciu kolejnych kilometr贸w znale藕li艣cie skromn膮 jaskini臋, w kt贸rej mo偶na si臋 schroni膰. Oby nie by艂a zamieszkana. Stoj膮c przy wej艣ciu do jaskini widzicie ma艂e wzniesienie... Co艣 na nim b艂yska, lecz nie mo偶ecie sprezycowa膰 c贸偶 powoduje to zjawisko. Zbyt du偶a odleg艂o艣膰, pozatym robi si臋 ciemno.

Co艣 艣mierdzi z tej jaskini... 艢mierdzi nie ludzko. Pewnie jaka艣 zwierzyna si臋 tam rozk艂ada.

Gotthard jest blady, jego oczy zaczynaj膮 si臋 robi膰 podkr膮偶one, a on sam wygl膮da jak siedem nieszcz臋艣膰. Mimo tego zachowuje prost膮 postaw臋.

Strzeli艂 piorun... Na wasze g艂owy spad艂y pierwsze krople deszczu.

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Lip 11, 2008 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Andrejev za mn膮, reszta niech tu zostanie my sprawdzimy t膮 jaskini臋.
< z m艂otem w r臋ku wchodz臋 powoli do 艣rodka, je艣li nic nie wida膰 to zapalam pochodnie i rozgl膮dam sie doko艂a. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lip 12, 2008 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Sam nie wiem dlaczego ale nie s艂ucham krasnoluda. Wchodze za nim do jaskini rozgl膮daj膮c si臋 za wygodnym , bezpiecznym za艂omem w kt贸ry mo偶na by si臋 po艂o偶y膰 i zasn膮膰. Mrucze pod nosem:>
-Ale co艣 tu cuchnie okropnie. Jak zdech艂y szczur.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
wendar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 25 Mar 2008
Posty: 27
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lip 14, 2008 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艢ci膮gam wszystkie nie potrzebne mi rzeczy, bior臋 艂uk i ko艂czan ze strza艂ami i ruszam. 艁uk przygotowuje do ewentualnego strza艂u.
- 艣mierdzi mi ta jaskinia tak samo jak poprzednia...w艂a艣ciwie mam ju偶 dosy膰 jaski艅...m贸wi臋 do krasnoluda. W razie czego zajmij wroga, a ja postaram si臋 jak najszybciej odstrzeli膰 mu 艂eb.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Lip 14, 2008 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie ma obawy... tym razem przynajmniej wiemy co mo偶e na nas czeka膰... b膮d藕 czujny.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lip 14, 2008 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaskini znale藕li艣cie truch艂o jelenia... Co艣 go tutaj przetr膮ci艂o i, najwidoczniej, mia艂o zamiar zje艣膰. Mniejsza o to, wynie艣li艣cie trupa na zewn膮trz i po艂o偶yli艣cie si臋 spa膰.

Po dalszej penetracji jaskini Hubert odnalaz艂 kawa艂ek papieru, na kt贸rym widnia艂 taki tekst:

"Droga Marlene!

Mam g艂臋bok膮 nadzieje, 偶e nic Ci nie jest. Ju偶 nied艂ugo powr贸cimy do domu, ja oraz - tutaj zamazane czarn膮 substancj膮 - ale miewam powa偶ne napady gor膮czki, wi臋c pan Teodrin b臋dzie musia艂 si臋 mn膮 zaj膮膰 jeszcze par臋 dni. To dobry cyrulik, zna si臋 na swym fachu - tutaj list si臋 urywa"

List odczyta艂 Gotthard, reszta mia艂a problem z odczytaniem poszczeg贸lnych liter, medyk do tego omin膮艂 szereg archaizm贸w, kt贸re w 贸w li艣cie wyst臋powa艂y.
Tylko sk膮d on tutaj?

Trup na szcz臋艣cie wydziela艂 tylko okropny smr贸d zgnilizny, wi臋c 偶adne z drapie偶nik贸w nie zainteresowa艂o si臋 Wami podczas snu.

Rano obudzi艂y Was pierwsze promienie s艂o艅ca, po zebraniu si臋 na r贸wne nogi ruszyli艣cie dalej.
Wolny marsz m臋czy Wasze nogi, jeste艣cie wyczerpani i g艂odni...

Nadzieja gas艂a kiedy schodz膮c z pag贸rka dostrzegli艣cie osad臋. Le偶y ona tu偶 pod g贸rami i graniczy z pot臋偶nym lasem, kt贸rego ko艅ca nie wida膰.
Dzi臋ki temu Wasze morale zosta艂y odbudowane, z mizernym u艣miechem ruszyli艣cie w stron臋 wioski.

Tu偶 przed jej wej艣ciem widzicie dziwn膮 scen臋... Wielki, barczysty facet w艂a艣nie uderzy艂 w bark m臋偶czyzne, kt贸ry, dos艂ownie, z艂ama艂 si臋 od si艂y ciosu. Do tej sytuacji w艂膮czy艂o si臋 dw贸ch nast臋pnych, kt贸rzy w nast臋pstwie zostali rozcz艂onkowani. Tak ogromnej w艣ciek艂o艣ci i pasji podczas walki nie widzieli艣cie nigdzie.
Agresor musi by膰 mutantem...

Tej scenie przygl膮da si臋 smuk艂a posta膰, tyle widzicie, p贸ki co.

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Lip 16, 2008 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< zapami臋tuje tre艣膰 listu, przemy艣le to p贸藕niej gdy dowiemy sie gdzie jeste艣my. Zdarzanie przed osad膮 tylko pog艂臋bia moje obawy i zdecydowanie dzia艂 mi nerwy. >
- Zachowa膰 spok贸j, nie dajcie sie sprowokowa膰, ale bro艅 w pogotowiu. Musimy kupi膰 jakie艣 zapasy i dowiedzie膰 sie gdzie jeste艣my... za mn膮.
<powoli id臋 w stron臋 osady, k膮tem oka przygl膮dam si臋 tej smuk艂ej postaci, je艣li nie zareagowa艂a to musi mie膰 w tym jaki艣 interes...>
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Lip 16, 2008 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kr贸tkiej i burzliwej rozmowie smuk艂y m臋偶czyzna pocz膮艂 i艣膰 w Wasz膮 stron臋. Wymin膮艂 Was, a Wy mogli艣cie zauwa偶y膰, i偶 w艂osy jegomo艣cia j膮 艣nie偶niobia艂e, a jego twarz blada jak 艣ciana. Przera偶aj膮cy i odra偶aj膮cy cz艂owiek.

Osob膮, z kt贸r膮 rozmawia艂 okaza艂 si臋 Kain, jednak prze偶y艂. Wygl膮da conajmniej nienaturalnie - jego gabaryty znacznie powi臋kszy艂y si臋, jego wzrok oszala艂y, oczy jakby czerwone...

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Lip 17, 2008 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zamykam na chwil臋 oczy, staram si臋 uspokoi膰...lata do艣wiadczenia nauczy艂y w pe艂ni kontroli nad cia艂em....gniew odchodzi i oczy znowu staj膮 si臋 normalne. Odwracam si臋 ku towarzyszom i m贸wi臋 rado艣nie pocz膮tkowo widz膮c krasnoluda >
- Widze 偶e przezyli艣cie...- lecz gdy m贸j zwrok spotyka nizio艂ka dodaje z ironi膮 - wszyscy...
- Mo偶e wejdziemy do karczmy i napijemy si臋 - proponuje
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Lip 17, 2008 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chyba kpisz. Nie podchod藕cie do niego ! Je偶eli czegokolwiek si臋 uczy艂em o medycynie, to na cia艂膮ch mutant贸w, takich jak ty !

Wyci膮gam miecz, jestem przera偶ony, w艣ciek艂y, dr偶臋 i ledwo trzymam bro艅, ale nie dam si臋 zaci膮gn膮膰 w pu艂apk臋, nie po tym.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Paso偶yt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group