Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
"Ciemność"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Cze 14, 2008 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain

Stan Twych nerwów został solidnie poszarpany przez słowa i poczynania drużynowego niziołka. Nie jesteś pewien, ale chyba ta złość bardzo Cię mobilizuje to upolowania monstrum, które jest już blisko Was.
Zagłębiłeś się w korytarze jaskini... Czujesz się pewnie, wiesz, że Twoje potężne zdolności mogą mieć teraz swój egzamin.

Co jakiś czas słyszysz te odgłosy, bez problemu odgadujesz drogę, którą musisz zmierzać. Wydawało Ci się, że źródło odgłosów jest znacznie bliżej. Nie mniej jednak idziesz dalej.

Na pewnym odciunku drogi prawie wleciałeś do dziury. Dziura jest... Wyżłobiona! Nawet dziecko stwierdziłoby, iż ten otwór w skale nie powstał naturalnie. Stamtąd dalej odchodziły odgłosy. Nie jest głęboko więc wlazłeś tam.

Wchodzisz do dużej sali, twoje zdolności pozwalają Ci stwierdzić, że ta sala została również wyżłobiona.

- Krr krr rrr - mruknęło coś przed Tobą.

Potwór. Kolejny. Nieznany rasie ludzkiej mutant, który choć podobny do innych, budzi inny rodzaj strachu. Ten jest niewiele większy od Ciebie. Jego olbrzymie ramiona budzą respekt, doskonale wiesz, że nie będzie łatwo. On, w odróżnieniu od jego ziomków, posiada rzadką sierść na ciele, dostrzegasz również strzępy ubrania.
Ciężko dyszy, widzi Cię z pewnością, ale nie atakuje...

Reszta

Kain opuścił Wasze szeregi, szybko zniknął Wam z oczu. Została Was piątka: Andrejev, Gotthard, Hubert, Kazdin i Albert. Ostatni odcinek drogi może okazać się najtrudniejszy.
Hubert jest lekko poobijany, rzut o ściane w wykonaniu mocarnego wojownika okazał się bardzo skuteczny.

Åšrednio zainteresowany Andrejev obserwowÄ…Å‚ pozornie spokojnÄ… taflÄ™ wody.
Potwór w końcu ukazał się, wynużył się z ogromnym impetem, ukazał swoje wszystkie zębiska, wielkie łapska - a na nich długie paluchy połączone błoną - przypominające wachlarze niźli dłonie. Jego pysk przypomina pysk jakiejś jaszczurki czy innego gada...

Kreatura zamknęła morde i przestała wydawać z siebie mrożący krew w żyłach ryk. Opanowany Andrejev wymierzył i strzelił... W łeb. Strzała utkwiła w łbie potwora, a ten począł miotać się z bólu.

Kazdin, głębokość uniemożliwia wykonanie szarży, póki co musisz czekać aż bestia zdecyduje się na bezpośredni atak.

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Cze 14, 2008 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyglądam się potworowi analitycznie, szukam najkrytyczniejszych, najbardziej odsłoniętych miejsc, pozostaję z tyłu, gdyby potrzebna była moja pomoc.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Cze 15, 2008 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Po spotkaniu z bestiÄ… powracam do towarzyszy i spoglÄ…dam na tafle wody. Podchodze do Kazdina i pytam >
- Zabiliście to, czy nadal się ukrywa i czai do ataku ?

< Jeżeli potwierdzą zaczynam podchodzić do tafli wody, topór trzymam tak by albo rzucić w gada albo lekkim ruchem pozbawić go głowy. Uśmiecham się sam do siebie, czekam na ruch besti >

- Andriejew jak to coÅ› wyskoczy strzelaj po oczach...
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Nie Cze 15, 2008 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Skurczysyn się kryje, poczekajmy aż wyskoczy, zgotujemy mu miłe powitanie. <zajmuję pozycję obok Kaina i czekam aż bestia wychyli sie na tyle aby ją trafić. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Cze 15, 2008 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Nie miałem wcale ochoty sie budzić ale otwieram oczy i staje na własnych nogach. Jestem bardzo zły za to że krasnolud mnie uderzył. Rozglądam sie i orientuje w sytuacji. >
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sob Cze 21, 2008 22:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Wto Cze 17, 2008 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwór schował się pod wodę zostawiając Was w cholernej niepewności. Stres bierze górę.

Andrejev, Kain i Kazdin stoją w gotowości bojowej... Spokojna tafla wody zdradza obecność potwora. Ci, którzy widzą w ciemności i stoją blisko wody dostrzegają cieniutką smużkę krwi, która sunie po wodzie. To zdradza potwora.
Krąży i krąży... A potwór okazuje jedynie swój grzbiet.

Nie jest jednak głupi, czeka na dogodny moment, ale Wy jesteście skoncentrowani.
W końcu pokazał się! Wyskoczył szybko z wody i chciał chapnąć Kazdina - nie powiodło mu się, ponownie celne oko Andrejeva okazało klasę. Stwór oberwał strzałą w okolice malutkiego oka. Opadł z rykiem na lewą stronę i na leżąco chciał ugryść Andrejeva, który właśnie szykował następną strzałę, ale w napływie stresu wypuścił ją. Życie uratował mu duet wojowników - Kazdin i Kain. Dwójka mocarzy odrąbała łeb potworowi.

To koniec kłopotów... Ale czy napewno? Słyszycie ciężkie kroki za swoimi plecami, coś bardzo szybko biegnie w waszym kierunku, mało tego! Kain i Gotthard upadli na glebę i poczęli wić się w ogromnych męczarniach. Ich ciała zaczynają dziwacznie nabrzmiewać a ich mięśnie rosnąć w oczach.
Czasu zostało bardzo mało, macie świadomość, że sami przedostaniecie się na drugą stronę jeziora i wyjdziecie z tych jaskiń. Decyzja należy do Was.

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sro Cze 18, 2008 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Szybkim ruchem wyciągam dobrze wyważony nożyk. Patrze z przerażeniem na wijącą się i wyraźnie mutującą na naszych oczach dwójkę.>
- Yyyy... Co robimy chłopaki? Chyba nie zostawiamy ich tak tutaj?
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Cze 18, 2008 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Komu sił starczy w nogach niech ucieka. <spluwam klnąc pod nosem, run na młocie zaczyna świecić nieco jaśniej. > Postaram sie zatrzymać to co nadbiega, a wy postarajcie sie pozbierać Kaina i Gottharda. <odwracam się wyostrzam wzrok aby zobaczyć to co sie do nas zbliża. Jeśli mnie zaatakuje to skupiam sie na uniknięciu pierwszego ciosu i wyprowadzeniu skutecznej kontry.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Cze 18, 2008 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaciskam zęby, łapie Kazdina za nogę >
- Wiej....zaufaj mi...wyprowadz ich bo umrzecie bez sensu....Poradzę sobie...jakoś - kwasny uśmiech pojawia się na mojej twarzy

< Zamyka oczy....niech On oczyści me ciało....niech je ogarnie ogień....niech me zmysły wrócą do porządku....Oczy stają się czarne, a blizny czernieją również......Podpierając się mieczem powoli wstaje i odprowadzam wzrokiem tych co ocaleją....>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Cze 18, 2008 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zdziwiony patrzę na Kaina... może ma jakiś plan...>
- Niech ci będzie, sam prosisz sie o bezsensowną śmierć... mam nadzieje, że wiesz co robisz. Do zobaczenia na powierzchni albo po drugiej stronie! <'wygaszam' młot i krzyczę do reszty. >
- Do wyjścia, kto zostanie z tyłu tego sam wykopię do przodu! No ruszać te babskie zadki! <jeśli ktoś sie ociąga to ciągnę go za ubranie i zgodnie z zapowiedzą nie tylko słowami wypycham go do wyjścia. Zamykam odwrót, co jakiś zerkam do tyłu. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
wendar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 25 Mar 2008
Posty: 27
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Cze 18, 2008 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie możemy ryzykovać utraty życia! Muszę mieć ich na oku - celuje w dwojga mutujących. Jednak póki co nie mam zamiaru oddawać strzału w żadnego z nich. Jestem co najmniej zdziwiony zaistniałą sytuacją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Czw Cze 19, 2008 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mówiąc krótko - uciekam do wyjścia, wolę nie oberwać w dupsko ani od tych mutków, ani od krasnoluda>.
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Cze 19, 2008 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Impuls bierze górę, uciekam tak szybko, jak tylko potrafię.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Cze 21, 2008 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Czy to już czas?? Moment na który czekałem tyle lat?? Czy wręcz przeciwnie, coś czego starałem się uniknąć tak mocno. No dalej wyłaź ze mnie. Jestem gotowy...>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
wendar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 25 Mar 2008
Posty: 27
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Cze 23, 2008 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc uciekających kompanów zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy stanie tutaj ma jakiś sens, więc i ja chcąc to wszystko przeżyć zmierzam do wyjścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nastêpny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group