Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
"Zatem ruszajcie!"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Hubert słysząc huk błyskawicy spojrzał w tamtą stronę i będąc świadkiem spektakularnego "załatwienia" bestii, oddaje swoje śniadanie... Schodzi z drzewa i starając się nie patrzeć na zwłoki potwora rusza chwiejnym krokiem w stronę wozu. Wchodzi do środka i stara się nie zapaskudzić wnętrza. Próbuje opanować mdłości. Szepcze do siebie:>
- A miało być tak miło....
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie najlepiej wyglądasz panie Kain ale wyjdziesz z tego. Jesteś wielki chłop.
<Spoglądam w stronę krasnoluda i medyka i mówię.>
-Panie dragonslayer, szkoda czasu. Już napewno uciekł albo zastawił pułapke. Pomóżcie mi i medykowi zanieść wojownika na wóz. Lepiej już z tąd odejść. Sam nie dam rady go nawet ruszyć. Zbyt wiele wymagacie od starego człowieka.
<Schylam się i zbieram kilka tych robaków co wylazło z ciała i zamykam je w drewnianej butelce. Czekam czy mi ktoś pomoże z Kainem.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Aaa i on jest ranny - mówię odskakując od opatrzonej dziewczyny w kierunku wojownika.

- Oooo hmmm.. tak. No to trzeba amputować rękę.. hehee.. nieee.. Trochę cię pozszywam kolego - mówię podnosząc go i zaciągając na wóz, gdy go ułożę, zaczynam opatrywać.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie podoba mi sie to ... <mówię bardziej do siebie niż do innych, z powrotem zawieszam medalion na szyi, młot przekładam do lewej ręki i pomagam medykowi zanieść (zaprowadzić) Kaina na wóz. Co jakiś czas spoglądam do tyłu... trzeba będzie wystawiać warty...>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Lut 27, 2008 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain okazał się ciężkim chłopem. Mruczał coś pod nosem gdy go nieśliście na wóz, a może tam wam się tylko wydawało?

- BÅ‚agam Was, pomóżcie mi – odezwaÅ‚a siÄ™ dziewczyna ocierajÄ…c Å‚zy. – Nie zostawiajcie mnie na tym odludziu...
- A pewno, że ciÄ™ weźmiemy, biaÅ‚ogÅ‚owo – odezwaÅ‚ siÄ™ woźnica. – Dyćko problemów ni sprawiaj!

Podróż trwała dwa dni. Przez ten czas Kain zdążył wyzdrowieć. Całkowicie! Odzyskał sprawność w nogach, rany zagoiły się... Dziewczyna nie chciała z Wami rozmawiać. Dowiedzieliście się jedynie iż ma na imię Elan i jest zielarką.

19 Jahdrung

Wieczorem dotarliście do obozu. U podstawy małej góry dostrzegacie zabudowania. Wejście do jaskini otoczone jest drewnianymi chatami. Cały obóz otoczony jest skromną palisadą, a na bramie stacjonuje dwóch uzbrojonych strażników.

- Kogo tam niesie?! – KrzyknÄ…Å‚ jeden z nich.
- Ano przywiÄ…zaÅ‚em wam tych... No... Bohaterów! – OdkrzyknÄ…Å‚ woźnica. – BÄ™dÄ… dobrÄ… inspiracjÄ… na jakÄ…Å› wadliwÄ… powieść! Otwieraj pan, zmÄ™czony jestem!

Brama po paru krótkich chwilach otworzyła się, a Wy ujrzeliście dwójkę nowych strażników.

Po wjechaniu do Å›rodka powoli rozumiecie powagÄ™ sytuacji. To nie wyglÄ…da na obóz badawczy. Przypomina Wam to raczej zalążek miasteczka. OÅ›wietlenie obozu jest wyÅ›mienite. Liczne pochodnie, przymocowane na budynkach, dajÄ… wystarczajÄ…cÄ… ilość Å›wiatÅ‚a. Bez problemu możecie dostrzec karczmÄ™, kowala, pracowniÄ™ alchemika, zielarza, spichlerz oraz dom medyka. SpoglÄ…dajÄ…c na wschód od wjazdu widzicie wejÅ›cie do jaskini. Przy ów wejÅ›ciu stoi dwóch strażników. Ich uzbrojenie Å›wieci przykÅ‚adem – zbroje sÄ… dobrze wykonane, możliwe, iż krasnoludzka robota. W obu dÅ‚oniach trzymajÄ… wielkie kusze, chyba samopowtarzalne, na gÅ‚owach heÅ‚my, przy pasach miecze, a na plecach tarcze. Istny przykÅ‚ad wojownika.

- Moi mili – odezwaÅ‚ siÄ™ niezwykle ciepÅ‚ym, acz przepitym, gÅ‚osem Ulrich, woźnica. – Uważajcie na siebie. W jaskini podobno zginęło, ale ja tam swoje wiem. Pewno wielu wchodziÅ‚o i nikt nie wracaÅ‚. Uważajcie na siebie. A teraz won z wozu! Za wasze leżakowanie nikt mi nie pÅ‚aciÅ‚! A tam siÄ™ macie zgÅ‚oÅ›ci, oo!

Tymże miłym akcentem Ulrich pożegnał się z wami. Wskazał na budynek w cieniu... Wcześniej go nie zauważyliście. On sam, razem z zielarką udali się do karczmy.

Poszliście w tamtym kierunku, a będąc pod drzwiami zapukaliście, bowiem zamknięte były. Otworzył Wam lokaj.

- Druga grupa? – ZapytaÅ‚ jakby sam siebie. – Zapraszam. Pan Sigmund von Fahrenberg czeka już na Was.

Lokaj przeprowadził Was przez cały dom. Dom nie jest wielki, ale jego ozdoby wzbudzają zainteresowanie tych bardziej wrażliwych na dzieła sztuki.
Zatrzymaliście się obok pokoju. Lokaj zapukał i wszedł, Was zostawił na zewnątrz. Po chwili drzwi otworzyły się, a lokaj gestem dłoni zaprosił Was do środka.

- W koÅ„cu jesteÅ›cie – odezwaÅ‚ siÄ™ von Fahrenberg, jest wyraźnie zmÄ™czony. PrzetarÅ‚ oczy i kontynuowaÅ‚. – Pierwsza grupa już wyruszyÅ‚a. Wy wyruszycie jutro z rana. Åšpicie w gospodzie, otrzymacie lampy, pochodnie, liny i inne pierdoÅ‚y... Tylko zgÅ‚oÅ›cie siÄ™ do kowala. JakieÅ› pytania? Nie wstydźcie siÄ™, one mogÄ… Wam uÅ‚atwić zadanie, a nawet uratować życie.

Oświetlenie pokoju jest znikome. To wywołuje w Was uczucie zmęczenia...

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lut 27, 2008 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja mam jedna sprawę: czy możecie udostępnić mi kuźnie na jedną noc? Właściwie to wystarczy kowadło i rozgrzany piec, resztę niezbędnych narzędzi mam ze sobą. Potrzebuje chwili czasu aby zająć sie własnym dobytkiem i jeśli trzeba nie omieszkam sprawdzić broni moich towarzyszy. I nie obraziłbym sie jeśli by nam wydano jakieś dobre jadło i napitek, skoro to może być nasz ostatni posiłek przed śmiercią. <ostatnie zadnie napełniam nutką ironii, kto słucha ten zrozumie.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Lut 28, 2008 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Rozglądając się po pokoju podchodzę całkiem blisko jego właściciela , patrze mu w oczy i pytam>
-Co tak naprawdę tam na nas czeka w tych tunelach?? Sądzę że wiecie tyle że to ukrywacie. My skoro już tam idziemy powinniśmy wiedzieć na co się przygotować. Czy to zielonoskórzy?? A może gigantyczne szczury. Trujace wyziewy smoka czy też hydry?? Co tam jest??
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Lut 28, 2008 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Jeżeli dostanę pokój to po przyniesieniu ciepłej strawy, kieruję swe kroki do pokoju gdzie w ciszy zjadam....... Następnie kładę obie bronie przy łózku i myśle sobie na głos >
- no ciekawe co tam się czai.... wiele widziałem ale założe się że czegoś takiego nie - mówie sam do siebie
< Po krótkich dewagacjach sam z sobą usypiam....Trzeba być wypoczętym.....>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Czw Lut 28, 2008 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mam nadzieję, że to nie będą jakieś mutanty o wybuchających głowach, jak ten co po drodze, bo ja chyba zemrę z obrzydzenia. Jestem prostym niziołkiem, a nie łowcą mutantów. Jednakże, powiedziałem, że pomogę, to pomogę w miarę moich skromnych możliwości.
<Później udaję się na strawę i spoczynek>
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot


Ostatnio zmieniony przez polak9917 dnia Pia Lut 29, 2008 17:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Lut 28, 2008 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po chwili zamyślenia mówię:

- Hmmm... Może być bardzo ciekawie. Napewno czegoś się nauczę, szczególnie jak dacie mi pokroić tego wojownika, strasznie dobrze się regeneruje.... A teraz i ja udam się na odpoczynek, niech Sigmar ma was w opiece, przede mną hehe - mam mroczne poczucie humoru.

Jak mówię, tak czynię, udaję się do siebie.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Mar 01, 2008 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sigmund wysłuchał waszych słów i zastanowił się chwilę.

- Nie ma tam orków, goblinów ani innego zielonego Å›cierwa. PoradzilibyÅ›my sobie z nimi – rzekÅ‚. – Kuźnia zostanie panu udostÄ™pniona, proszÄ™ tylko obudzić kowala. Teraz wybaczcie, jestem zmÄ™czony...

Udaliście się na spoczynek, a Kazdin poświęcił parę godzin na pracę w kuźni. Sprzęt kowala jest średniej jakości, widocznie na to zabrakło pieniędzy... To źle. Jednakże znalazłeś wszelakie potrzebne Ci narzędzia i wykonałeś zamierzone prace. Dostałeś również podstawowy ekwipunek, który przyda się Tobie i Twoim towarzyszą podczas penetracji jaskini. Dla każdego znajdą się cztery pochodnie, lina z kotwicą, nadziak, olej.

Od karczmarza dostaliście spore racje żywnościowe.

Strawa, jaką dostaliście na kolacje okazała się być prosta kasza ze sporą ilością skwarek. Prosto, acz smacznie. Do tego kubek mleka na lepszy sen.

I tak, zasnęliście...

20 Jahdrung

Po wyjściu na podwórze okazało się, iż jest fatalna pogoda. Pada ostry deszcz, gęsty, mocny i głośny, do tego jest chłodno i szaro. Idealna pogoda na pogrzeb. Przed wejściem do jaskini czekają na Was dwie osoby. Jedną z nich jest von Fahrenberg, a drugą widocznie jego paź. Ubrani są w płaszcze.

- ChciaÅ‚em Wam życzyć powodzenia – odezwaÅ‚ siÄ™ gÅ‚oÅ›niej archeolog. W tym momencie gruchnęła bÅ‚yskawica, paź aż wzdrygnÄ…Å‚. – Wyjdźcie stamtÄ…d caÅ‚o i powiedzcie mi co siÄ™ tam wydarzyÅ‚o. Ostatni raz mówiÄ™, jakieÅ› pytania? JeÅ›li nie, wÅ‚azić do Å›rodka, odpalać pochodnie i powodzenia!

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Mar 01, 2008 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Ubrałem się, pod płaszcz nałożyłem skórznię na korpus...Do pasa przypiołem sztylet, a na plecy zarzuciłem miecz. W jednej dłoni trzymam topór a w drugiej palącą się pochodnie. Spoglądam na reszte grupy...>
- Dobra, ruszajmy...Czasu nie ma....Dobry dziś dzień.....na śmierć - mowie to śmiejąc się, po czym zaczynam powoli zagłębiać się w jaskinie. Idę tak, by reszta nadążyła za mną...Sam stąpam małymi kroczkami....Pochodnią rozświetlam sobie drogę...Bacznie obserwuję samą jaskinie, czy są jakieś poboczne odstaje, jak wysoka jest jaskinia, czy woda spływa po ścianach, czy jakieś kości walają się na podłożu >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sob Mar 01, 2008 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Rześka i wypoczęta wstaję rano i spoglądam na łóżko na którym leży młody pomocnik karczmarza.>

-Miło że zgodziłeś się mi towarzyszyć...Twoje towarzystwo będzie mi bezcenne.

<Ubieram się w swój strój i biorę ze sobą swego towarzysza i nasz prowiant.Staję z nim przy wejściu do jaskini.>

-Pytań nie mam,ale ten młody pan chce mi towarzyszyć..opłacę go z własnej kiesy,a przyda nam się jeszcze jeden w drużynie.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sob Mar 01, 2008 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podwijam i opinam płaszcz specjalnymi paskami, dzięki czemu staje się grubą kurtką i nie wisi tuż przy ziemi oraz nie plącze się pod nogami. Wchodzę przed ostatni, gdy zanurzam się w jaskini mruczę do siebie:>
- Obym jeszcze ujrzał Słońce...
<Zbieram kilka kamieni z podłogi i chowam po kieszeniach>
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Mar 01, 2008 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak. Ja mam. Dalibyście mi trochę czasu? Muszę jeszcze z kimś.... hmmm.. porozmawiać. To zajmie chwilę, a wy dobrze się przygotujcie.

Lecę z powrotem, do miejsca, w którym przebywa niedawno przez nas uratowana dziewczyna, zielarka.

- Cześć, wybacz, że nie miałem dla Ciebie więcej czasu ostatnio, a i teraz muszę wyruszać. Uważam jednak, że mogłabyś pójść z nami. Twoje umiejętności napewno by mi się przydały, nie martw się o nic. Opłacę Twój udział a i ty możesz nauczyć się czegoś ode mnie. Co ty na to?

Jeżeli się zgadza, wracam z nią do grupy, jak nie to też, tyle, że sam i jestem bądź jesteśmy gotowy do zejścia.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group