Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
"Zatem ruszajcie!"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Pokaz co masz i powiedz co trzeba, narzędzia mam zawsze przy sobie. To odnosi się do każdego sprzętu, zawsze pomogę w miarę moich możliwości... a jeśli mają tu kowadło i miejsce aby rozgrzać żelazo to będę w stanie zrobić prawie wszystko.

<zwracam sie w stronę niziołka>
- A ty Hubercie masz trochę trunku coby sie podzielić z towarzyszami?
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzdycham ciężko podnosząc na stół moją torbę. Otwieram ją i wyciągam narzędzie. Wszystkie zakrwawione, nie miałem ostatnio czasu ich przemyć.

- Przydałoby się ostrzenie, wyrównanie i czyszczenie... krew... nie zawsze schodzi do końca.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Przyglądam się tym wszystkim ludzion, którzy tak usiedli koło mnie i rozprawiają.... po czym wstaję i podchodzę do baru >
- Ciemne piwo - zamawiam.....
< Eh potrzebuję ciszy..... a oni robia tyle hałasu. Przyglądam się uważnie kobiecie... co robi tu kobieta....>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Hubert grzebie w swoim płaszczu i wydobywa z niego butelkę ciemno-brązowego płynu, kładzie na stół z wyrazem niepokoju na twarzy>
- To niestety ostatnia.... Gdzie się..., no tak zapomniałem. Trzymaj <wręcza krasnoludowi butelkę> - Miała zostać na drogę, ale skoro prosisz.... Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze razem współpracowało.
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zwracam siÄ™ do medyka.>
-To rzeczywiście przyda sie im polerowanie. Na gładkiej stali wystarczy kawałek wełny. A jak się robią wżery to wystarczy zwykły wywar z ziemniaków lub przenicy i już.
<Przyglądam się z uwagą tym wszystkim sprzętom. Wojownik odszedł. Czyżby nie podobało mu się nasze towarzystwo??
<Wyciągam z torby kanapke z solonym mięsem i sałątą i posilam się.>
-Jak..bym miał czekać...na jedzenie ..to bym padł z głodu....<Wymamrotałem pomiędzy mlaśnięciami>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A w warunkach typowo polowych stosuje się nawet piasek, ale to raczej na pancerze i porządnie zakrwawioną broń. <przyglądam się poszczególnym instrumentom medycznym> Z tymi drobnymi pracami problemu nie będzie. Zajmę sie tym po posiłku, jeśli nam go kiedyś podadzą... a za ten napitek dziękuję < upijam łyk z butelki i podaje dalej. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rozumiem. Widzę, że macie doświadczenie. A jak tam wasze wykształcenie? Widzę tu jednego skrybę - kiwam głową - ja sam ukończyłem Uczelnię w Altdorfie. A Panowie? - mówię, podając narzędzia krasnoludowi, odbiorę je później.

Przy okazji podnoszę rękę do góry.

- Przepraszam, czy dostaniemy w końcu naszą strawę? Chcielibyśmy w końcu wieczerzać.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wykształcenie.. no cóż... najwyżej przeszedłem szkolenie wujka Sama, ale czytać i pisać umiem... Znam się trochę na handlu, ale głównie zajmowałem się bardziej jego dostarczaniem towarów, niż aktywnym handlem.
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wykształcenie odebrałem w Nuln. Po trochu wszystkiego i niczego,a mój najwiekszy talent to pisanie. Ale potrafie się obronić jeśli zajdzie taka konieczność więc nie traktujcie mnie jak kogoś gorszego tylko dlatego że kuleje i nie jestem najmłodszy. W razie czego zagadam kogoś aż padnie z nudów.
<zaczynam się śmiać ,upuszczając drobiny chleba na podłoge>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Za młodu odebrałem podstawowe nauki jako syn możnego rodu, potem jak przystało w tradycji rodzinnej poszedłem na wojnę... dobre 30 lat z życia, chyba rozumiecie co mam na myśli: marsze, bitwy, pod nóż medyka i znowu bitwy. Miałem już tego po koniuszki brody i zająłem sie kowalstwem. Kolejne 30 lat praktyki, z czego połowa pod okiem dobrego mistrza. A teraz krew znowu sie burzy i ciągnie na szlak... < zawieszam na chwilę głos jakbym chciał coś jeszcze powiedzieć, ale jednak milknę wypuszczając kolejne kółka dymu... oby mi tylko nie brakło tytoniu... a pozostałe szczegóły zachowam sobie na później.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przysłuchuję się rozmowom."Widać wszyscy mają same zalety,które wychwalają pod słońce...">

-To gdzie kto odebrał wykształcenie nie ma znaczenia...wątpię by te istoty na które będziemy polować sprawdzały dyplomy ukończenia uczelni. Po za tym ludzkie uczelnie i ludzka wiedza jest niczym w porównaniu z elfią.Z całym szacunkiem dla krasnoludów,ale oni zwykle są mistrzami w rzemiośle,zaś elfy zgłębiają tajniki wiedzy. Nie ma lepszych magów nad elfich i lepszych kowalów nad krasnoludy. My ludzie jesteśmy ułomni...taka nasza natura i taki urok już w nas jest.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zwraca siÄ™ do kobiety odzianej na czarno>
- Jak zwykle nic o niziołkach... <robi obrażoną minę> Wy duzi ludzie macie za nic niziołki, cały czas tylko ludzie, elfy i krasnoludy, krasnoludy, elfy i ludzie, a niziołki gdzie? W rzyci, jak zwykle... Ale nie martwcie się ja wam pokażę niziołka, zobaczycie na co takiego stać! <Odwraca się na krześle, krzyżuje ręce na piersiach i demonstruje swą miną jaki on jest obrażony>
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot


Ostatnio zmieniony przez polak9917 dnia Sro Lut 20, 2008 19:30, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Każde rzemiosło 'moja droga' niesie za sobą wiedzę, a wiedza kowalska nie ma granic, zupełnie jak magia... ale nie czas na takie dysputy. Powiem jednak coś na obronę ludzi, dużych i małych <dodaje głośno aby niziołek usłyszał> choć człowiekiem nie jestem, chłoną oni każdą wiedzę bo brak im pewnych uprzedzeń które maja starsze rasy. A w kwestii wyprawy, wiedza pozwala szybko reagować, jeśli miało się zajęcia praktyczne rzecz jasna.
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas mija szybko, po wypowiedzi Kazdina wybiła godzina dziewiąta.

Drzwi od kantorka otworzyły się, a wasze nozdrza wyczuły woń pieczeni. Karczmarz pojawił się wraz ze swoją pomocnicą, niosą półmiski z wypieczoną wieprzowiną. Kładą półmiski przed wasze oblicza życząc smacznego, następnie poszli do kantorku. Sam szynkarz wyszedł raz jeszcze, niesie dwa antałki piwa. Jeden postawił przed Albertem, drugi przed Kainem.

- Smacznego, na zdrowie – rzekÅ‚ karczmarz i westchnÄ…Å‚. – Mam nadzieje, że miÄ™siwo i moje najlepsze piwo wystarczajÄ…co was pokrzepi... Jutro otrzymacie toboÅ‚ki z jedzeniem. Pan Sigmund nakazaÅ‚ mi dać wam prowiant na drogÄ™ do jaskini.

Właśnie miał odchodzić, ale klepnął się w czoło i wrócił do was.

- Bym byÅ‚ zapomniaÅ‚... – MruknÄ…Å‚ i z kieszeni wyjÄ…Å‚ pÄ™k kluczy. – Mmm... Eee... Ten, ten, ten... Mmm... No. Tutaj macie klucze od swoich pokoi, na każdym kluczy jest numerek. ProszÄ™ bardzo.

Karczmarz począł gasić świece w całej karczmie, zamknął również drzwi i okiennice.

- Dobranoc, proszÄ™ paÅ„stwa! – PowiedziaÅ‚ gÅ‚oÅ›no i udaÅ‚ siÄ™ do kantorku.

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sro Lut 20, 2008 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wyraz twarzy Huberta momentalnie się zmienił. Przystąpił do pałaszowania . Ze stołu potrawy zaczęły znikać w zastraszającym tempie. Gdy zakończył napełnianie swego niepozornie pojemnego brzucha, zabrał się za opróżnianie antałka, chodź to szło mu już wyraźnie wolniej... Po sutym posiłku wybrał któryś z kluczy, odczepił od kółka i pomaszerował w stronę pokoi. Wychodząc rzucił do reszty.>
- W razie czego, hikm, zapukajcie do moich drzwi... hikm. Dobra noc.
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group