Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ulica ÅšwiÄ…tynna
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Kwi 04, 2006 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hugo?
<Widząc jak upada wstaję i kucam przy moim łóżku i sprawdzam co się stało. Przysłuchuję się ostatnim słową starca i śledzę wzrokiem oddalającą się sylwetkę>
- Magu... znasz Hugo? bo jeśli ty nie... <ubieram się>.. to ciężko mi domyśleć się o co tu chodzi. Wiem jedno <zawiązuję sznury na kurcie> ja i tak stąd muszę iść, a warto odwdzięczyć się mu za powrót do zdrowia.. no i nie odmawia się ostatniej prośby.
<Wybiegam ze świątyni i kieruję się w stronę doków. Sprawdzam czy mag biegnie za mną>

<`No Lestat... Hugo... Hugo... to imię jednego z przemytników... doki by pasowały, ale czy to on?`>

<W biegu sprawdzam czy mam sakwę z pieniędzmi przy sobie>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Kwi 05, 2006 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko zauważam uciekiniera, i całe zajście rzucam się do przybysza, który właśnie upadł na ziemię. Jeśli żyje, lub jest ranny staram się mu pomóc magią, jesli po spawdzeniu pulsu okaze sie ze uciekinier go zabił - ruszam natychmiast w pościg - tak jak stoję za uciekającym.

Jeśli zabójca jest, lub wejdzie w zasięg mojego wzroku staram się rzucić czar telekinezy na jego buty lub obranie i w ten sposób szarpiąc i plącząc telekinetycznie jego ubiór, wywrócić złoczyńcę na ziemię.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Kwi 05, 2006 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Orth , Albert człowiek który wam podarował mikstury leży martwy na podłodze. Z jego szyi sterczy mała drewniana strzałka nasączona jakimś płynem. Orth nie zastanawiajac sie i nie patrząc na Alberta ruszasz za zabójcą. Jednak kiedy wybiegasz przed swiątynie nie widzisz żywej duszy. Nikogo nie ma. Po chwili twej zadumy świątynie opuszcza Albert wołając że zmierza do doków. Ogląda sie jeszcze czy podążasz za nim. >
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pia Kwi 07, 2006 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odwracam się i wesoło mówię. Cieszy mnie szybki powrót do zdrowia. Może uda mi się wykonać zlecenie w terminie...>
- Idziesz? Tamtego już nie znajdziesz... zna się na swoim fachu. Z drugiej strony jestem ciekaw kim był ten starzec, skoro nasłali na niego zabójcę... wyższej klasy. No i kim jest ten Hugo...

<Przeliczam monety w sakiewce>
- Trzeba będzie pójść do tych doków... Pośpiesz się
<Chowam sakiewkÄ™ i czekam na maga>

<`Ciekawe kto to był... zabójca`>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Kwi 11, 2006 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilę jeszcze oddaję się konsternacji, po czym zabieram swoje rzczy, ubieram się i wychodze. W progu odwracam się jednak na pięcie jakby przypominając coś sobie.
- Lawenda... - cicho dodaje sam do siebie - ... znów bez pożegnania... - chwilkę jeszcze stoję zamyślony po czym znów się odwracam i wołam za Albertem:
- Poczekaj na mnie! - ruszam biegiem za towarzyszem kierującym się w stronę doków...
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group