Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ulica 艢wi膮tynna
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Obaj tracicie przytomno艣膰 zamykaj膮c oczy przed o艂tarzem. Jest ciemno , tylko ciemno艣膰, pustka, nico艣膰. 呕adnych sn贸w, obraz贸w, dzwi臋k贸w. Tylko cisza... Niespodziewanie pojawia sie 艣wiate艂ko w tunelu. Obaj pod膮rzacie do niego mimowoli. Obaj osobno. Powoli stawiacie krok za krokiem. Swiat艂o staje sie coraz bli偶sze, ja艣niejsze. W ko艅cu docieracie...
Otwieraj膮 si臋 wam oczy i widzicie nad sob膮 bia艂e p贸艂koliste sklepienie. W oko艂o pe艂no 艣wiat艂a, zapach palonej oliwy i kadzide艂. Panuje cisza.
Dociera do was b贸l kt贸ry promieniuje z ran. Jest prawie 偶e nie do wytrzymania. Nadzy , tylko w opatrunkach, le偶ycie na solidnych 艣wi膮tynnych 艂贸偶kach. Mimo b贸lu czujecie sie dobrze , przynajmniej w stosunku do tego co by艂o wcze艣niej. Nieopodal przed o艂tarzykiem Shalyi modli sie kilka kap艂anek w 艣nie偶nobia艂ych szatach.>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2006 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Na mojej twarzy wida膰 grymas b贸lu kiedy pr贸buj臋 podnie艣膰 si臋 na 艂okciach. Po chwili opadam z powrotem na 艂贸偶ko. Przypominam sobie powoli co si臋 tak w zasadzie sta艂o na cmentarzu>

<`Na Sigmara... jaki b贸l. Nigdy nie zosta艂em tak zmasakrowany. Nawet jak star艂em si臋 z band膮 Rudego... Randalu, dzi臋ki ci 偶e prze偶y艂em...`>

- Dzi臋ki Randalu <szeptam> dzi臋ki 偶e nie zostawi艂e艣 g艂upiego Lestata. Nigdy wi臋cej cmentarzy...

<`Hah.. jak to brzmi... nigdy wi臋cej cmentarzy... oczywista 偶e nie... jak najp贸藕niej.. hah`>

<Spogl膮dam na modl膮ce si臋 kap艂anki>
- Ekhrr... kh.. kh... wody... dziewcz臋ta... wodyyy!

<M贸j wzrok przenosi si臋 na le偶膮cego maga>
- Jak tam towarzyszu? Czujesz 偶e 偶yjesz? Bo ja czuj臋 jakby mnie 偶ywcem rozrywano... haha...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Wto Lut 07, 2006 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosz臋 leniwie, zlepione powieki, mrugaj膮c kilkakrotnie jakby niedowierzaj膮c 偶e ci膮gle jestem w 艣wiecie 偶ywych.
- t... tak, chyba tak... - odwracam g艂owe w stron臋 艂贸偶ka kompana
- To by艂a d艂uga podr贸偶... nie wiesz ile ju偶 tu le偶ymy? Co z pozosta艂ymi? Czy im uda艂o sie? - skrzywiam si臋 nagle czuj膮c piek膮ce uk艂ucie w boku. Podnosz臋 ostro偶nie po艣ciel aby przyjzec si臋 mojej ranie i og贸lnemu stanowi mojego cia艂a.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lut 25, 2006 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Albert , podchodzi do ciebie jedna z kap艂anek, ale nie jest to 偶adna z modl膮cych si臋. Przyk艂ada ci do ust kubek wody , unosz膮c delikatnie i ostro偶nie twoj膮 g艂ow臋. Twoje mi臋艣nie spinaj膮 si臋 samowolnie i b贸l narasta. Woda jednak wp艂ywaj膮c w twoje wn臋trzno艣ci 艂agodzi b贸l i pragnienie. Twoja g艂owa powrotnie l膮duje na pos艂aniu. Nast臋pnie kap艂anka podchodzi do Ortha i jemu tak偶e daje pi膰 przynosz膮c znaczn膮 ulg臋. Stoi nad nim troszk臋 d艂u偶ej u艣miechaj膮c sie 艂agodnie. >
-Ju偶 nied艂ugo dojdziecie do siebie Orthoxeliusie. Medykamenty i modlitwy czyni膮 wi臋ksze cuda ni偶 magia.
<Orth nagle co艣 szarpn臋艂o twoim sponiewieranym umys艂em. Gdzie艣 ju偶 s艂ysza艂e艣 te s艂owa. Zaczynasz wpatrywa膰 si臋, nadal troch臋 nieprzytomnie, w lico kap艂anki . Jej 艂agodne rysy uk艂adaj膮 sie w twojej g艂owie w znajom膮 twarz. Tem drobniutki nosek , ma艂e usteczka , fio艂kowe oczy, przecie偶 to jest... >

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Lut 26, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dzi臋kuj臋... B贸l mija szybko, kiedy cz艂owiek opatrywany jest... przez tak pi臋kne s艂u偶ki mi艂osierdzia. <u艣miecham si臋> Ile byli艣my nieprzytomni? I ile b臋dziemy go艣ci膰 w tym przybytku? Ostatnie jeszcze pytanie... czy jest tu siostra Lisa? Chcia艂bym j膮 pozdrowi膰 skoro tu jestem

<`Ciekawe jak reszta kompanii. Pewnie ju偶 ich nie spotkam... Na Ranalda! zapomnia艂em zupe艂nie o zleceniu! Trzeba b臋dzie st膮d uchodzi膰 jak najszybciej. Szczypta szproszkowanego Lotosu i nie b臋dzie b贸lu...`>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lut 28, 2006 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<... Przecie偶 to siostra Lawenda. Przewcierasz chaotycznie i w po艣piechu poklejone oczy aby si臋 upewni膰 czy to aby nie sen. Nie , nie myl膮 ci臋 twoje oczodo艂y, to ona. Twoja g臋ba rozszerza si臋 w u艣miechu. Nadal jeszcze dochodzisz do pe艂ni 艣wiadomo艣ci. B贸l znika do艣膰 szybko. >
-Czy偶by艣 zapomnia艂 jak wygl膮dam Orthoxeliusie?? Czy mo偶e sen nadal targa twoim rozumem.?
<Lawenda odwraca lekko g艂ow臋 do Alberta bacznie go obserwuj膮c.>
-Mija drugi dzie艅 jak tu jeste艣cie. Modlitwy zosta艂y wys艂uchane i Shaliya otoczy艂a was sw膮 opiek膮. Wasze rany goj膮 si臋 nadwyraz szybko. Musicie tu zosta膰 jeszcze te noc a jutro z rana je艣li b臋dzieice czu膰 si臋 dobrze mo偶e pozwolimy wam odej艣膰. Siostra Lisa?? Ach by艂a dzi艣 przy was ale spali艣cie jak nied藕wiedzie snem zimowym... Je艣li jej nie spotkacie pozdrowie j膮 od was.
<U艣miecha si臋 do ciebie a potem zwraca sw贸j wzrok na Ortha.>
-A ciebie co tak zatka艂o czarodzieju?? Nawet mnie nie przywitasz?? Widz臋 偶e ju偶 ci znacznie lepiej . Ty udawaczu!! No dalej ocknij si臋.
<Zaczyna si臋 lekko , kokieteryjnie 艣mia膰. Jej oczy jakby rozb艂yskuj膮 rado艣ci膮.>
-G艂uptasie, tak si臋 ciesz臋 偶e jeste艣 ca艂y...

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sro Mar 01, 2006 22:45, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Sro Mar 01, 2006 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Lawendo... - wspieram si臋 i siadaj膮c lekko na 艂贸偶ku, chwil臋 patrz臋 w ogromne, migda艂owe, fio艂kowego koloru oczy dziewczyny, po czym 艣ciaskam j膮 w obj臋ciu zamykaj膮c oczy, po d艂u偶szej chwili serdecznego, niemego u艣cisku pytam j膮:
- Udo艂o ci si臋 dotrze膰 ca艂o do miasta?... wiedzia艂em 偶e dasz rad臋... - po chwili dodaj臋. - Jak d艂ugo jeste艣 ju偶 w stolicy? Czy... czy twoje 艣luby ju偶 si臋 odby艂y?... a mo偶e zmieni艂a艣 zdanie?... Ja... ja... - opadam bezradnie na pos艂anie, jakby rado艣膰 spotkania w jednej chwili opu艣ci艂a moj膮 dusz臋... - ja... brakowa艂o mi tego zapachu... - ko艅cz臋 przymykaj膮c zn贸w oczy i pozwalaj膮c aby moje nozdrza wype艂ni艂 delikatny zapach olejku lawendy unosz膮cy si臋 od przyby艂ej dziewczyny...
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Mar 07, 2006 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dzi臋kuj臋 za opiek臋 i za pozdrowienie mej siostry... ale ca艂膮 noc? Czas nagli...

<pr贸buj臋 wsta膰>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Mar 08, 2006 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Orth,kobieta spogl膮da na ciebie z rado艣ci膮. Zapach lawendy sprawia , 偶e troch臋 kr臋ci ci sie w g艂owie.>
-Tak uda艂o mi si臋. Pewien tajemniczy rycerz pom贸g艂 mi. Potem odeskortowa艂 mnie do miasta. Pierwszy raz widzia艂am tak膮 zbroj臋... W Altdorfie jestem ju偶 kilka miesi臋cy. A 艣luby, no c贸偶, jeszcze ich nie z艂o偶y艂am. Waha艂am si臋 a teraz jeszcze bardziej si臋 waham. Pami臋tasz?? Um贸wili艣my si臋 a ty nie przyszed艂e艣 . Czeka艂am tam. Przychodzi艂am codziennie przez o艣miodzie艅 a Ciebie nie by艂o. Ale w ko艅cu jeste艣.
<Przytula ci臋 do piersi tak aby nie sprawi膰 ci b贸lu>

<Albert siadasz na 艂贸偶ku i czujesz okropny b贸l mi臋dzy 偶ebrami. Stajesz na nogach. Trz臋s膮c si臋 jak trzcina na wietrze siadasz spowrotem na 艂贸偶ku. Kiepska sprawa, nawet kaleki starzec dop臋dzi艂 by ci臋. Jak zbierzesz sie w sobie to p贸jdziesz tylko jak daleko?? Do pierwszych drzwi, mo偶e nawet do wr贸t wej艣ciowych 艣wi膮tyni a potem?? Potem nie dasz rady, jeste艣 tego 艣wiadom>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Sro Mar 08, 2006 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ciesz臋 si臋, nawet nie wiesz jak bardzo si臋 ciesz臋 Lawendo, 偶e tu teraz jeste艣. Razem z Albertem i grup膮 innych 艣mia艂k贸w penetrowali艣my krypt臋 cmentarn膮. Nie wiem ilu prze偶y艂o, by膰 mo偶e nied艂ugo pojawi膮 si臋 tu jeszcze inni w potrzebie opieki medycznej... Ja... - zawieszam na chwil臋 g艂os - Ja musze powiadomi膰 kilka os贸b, by膰 mo偶e wr贸ci膰 na cmentarz... miastu grozi膰 mo偶e ci膮gle spore niebezpiecze艅stwo. - Zerkam na Alberta i namy艣lam si臋 chwil臋.
- Lawendo jutro z rana ruszamy - prosze ci臋 uwa偶aj na siebie, w mie艣cie dziej膮 si臋 przedziwne rzeczy... wr贸c臋 po ciebie... wiem jak to brzmi po tym co sta艂o si臋 ostatnio... ja... my... - patrz臋 jej g艂eboko w oczy... - Wr贸c臋 po ciebie Lawendo, obiecuj臋... - 艁api臋 j膮 za r臋k臋 i mocno przyciskam do swojej piersi, po czym opadam z powrotem na 艂贸偶ko i zamykaj膮c oczy staram si臋 wypocz膮膰.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Mar 11, 2006 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<K艂ad臋 si臋 zniech臋cony>
- Ciekaw jestem, czy 艣wi膮tynia Morra zrobi艂a porz膮dek na cmentarzu... jak tam ostatnio byli艣my, jak to wspaniale brzmi... nie by艂o zbyt weso艂o. W zasadzie zawdzi臋czam Ranaldowi moje 偶ycie i oczywi艣cie wam <odwracam g艂ow臋 do kap艂anki>

<`Rzeczywi艣cie ciekawe... wspomnienia s膮 zatarte... wiem tylko 偶e wzi膮艂em spor膮 dawk臋 narkotyku... Ech, b臋d臋 musia艂 oczy艣ci膰 organizm... jakie艣 siedem dni w jakiej艣 dziurze.... mo偶e dziesi臋膰... ale po zadaniu... w艂a艣nie... zadanie`>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Mar 25, 2006 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Obaj zasypiacie jak dzieci czuj膮c w powietrzu zapach lawendy i kadzide艂 艣wi膮tynnych. Panuje taka cisza... Cisza przerywana waszymi oddechami...
Nie wiadomo ile czasu min臋艂o kiedy kto艣 mocnym szturchni臋ciem budzi was obu. Niska zgarbiona posta膰 , ledwie widoczna w p贸艂mroku u艣pionej swi膮tyni. Cichy charcz膮cy g艂os roznosi si臋 mi臋dzy wami jakby nies艂yszalny dla reszty 艣wiata:>
-Zbud藕cie si臋 magu i wojowniku. Zbud藕cie si臋. Wasza pomoc potrzebna szybko. Wypijcie to i idziemy...
<Posta膰 roz艂o偶ywszy r臋ce odziane w szerokie zakurzone r臋kawy podsun臋艂a wam pod nos jakie艣 naczy艅ka, mo偶e kryte kubki??>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Mar 25, 2006 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podnosz臋 si臋 uwa偶nie przygl膮daj膮c si臋 nieznajomemu. Przyjmuj臋 z jego r臋ki kubek.>
- Wojowniku? Musia艂e艣 mnie pomyli膰 z kim艣 innym. Jestem Albert, bard... twego miana natomiast nie s艂ysza艂em.
<W膮cham zawarto艣膰 kubka, potem smakuj臋 pierwszy 艂yk. Sprawdzam czy to nie jest trucizna. Dopiero potem wychylam zawarto艣膰>
- Gdzie mieliby艣my i艣膰?
<Rozgl膮dam si臋 po 艣wi膮tyni. Przemawiam szeptem, 偶eby nikogo nie zbudzi膰>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Pon Mar 27, 2006 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwieram z niech臋ci膮 oczy i zerkam na specyfik i nieznajomego. Wyd艂ubuj臋 niepozornie zza pazuchy amulet trzykrotnie b艂ogos艂awionej miedzi i zbli偶am do mikstury, je艣li nie wykryje niczego podej偶anego, zamaczam palec, w膮cham i smakuje, aby rozpozna膰, co to za dziadostwo. Jesli wyczuj臋 偶e to trucizna - szukam odruchowo po omacku, staraj膮c sie nie wzbudza膰 podje偶e艅 - mojego miecza. Je艣li stwierdzam, 偶e to mikstura wzmacniaj膮c膮 b膮d藕 lecznicza - poci膮gam 艂yk i pytam:
- Kim jeste艣? kto ci臋 przysy艂a? I kto na Tzeenetha potrzebuje pomocy takich kalek jak my?
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Kwi 04, 2006 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mikstura pachnie dziwnie, troche jak gaz bagienny.. Smakujecie jej i okazuje sie偶e to nie trucizna a je艣li tak to d艂ugo dzia艂aj膮ca i zasklepiaj膮ca rany. Czujecie jak wraca wam reszta si艂 i wzmagaja sie jeszcze dodatkowe. Jeste艣cie gotowi do szybkiego biegu je艣li trzeba. >
-No teraz szybko , szybko ubierajcie sie i do dok贸w. On potrzebuje waszej pomocy . Szybko, Hugo potrzebuje pomocy. Spotkacie go przy ...
<W tym momencie opatulony jegomo艣膰 pada na pod艂og臋. Ledwo widzicie jego cia艂o le偶膮ce na pod艂odze w mroku. Krztusi sie i wie偶ga przez chwile , charcz膮c.>
przy... pr... szku... tnii...
<Nasta艂a cisza, przera偶aj膮ca cisza. Nagle kto艣 zerwa艂 sie w ciemno艣ci i zacz膮艂 biec oddalajac sie od was. Kieruje sie ku wyj艣ciu.>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group