Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Elf jako uniwesalna postać
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4000zk!!!! Ja pierdole......to ja za 1300 (a to największa suma jaką kiedykolwiek miałem i to z kumplem na dwuch) wynająłem ostatnio statek z 50 ludźmi na pokładzie(Spróbuj z nimi wygrać jakim kolwiek mieczem) Gdyby moja postać miała 4000 zk to by sobie kupiła dom pod Altdorfem i przestała na jakieś durne wyprawy chodzić Very Happy
Jeśli przyjmować że miałbym taką kase to równie dobrze mógłbym sobie czołg wybódować, jak dla mnie to ten mieczyk jak i umiejętności elfa są mocno przesadzone... To już mocno zalatuje D&D albo jakimś heroikiem.
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak a ja przyjde i puszcze bąka zagłądy i wszyscy zginiecie i nawet Lesionixie twoja łajba zatonie z 50 ludzmi..... i sie przyznam do tego...i rużdzka armagedonu nie pomoze i topor na ktory nasikali bogowie i zaden elfi admentowy mieczyk wam nei pomoże moje bąki was zgładza wraz z cąłym swiatem.... i co wy na taka bron ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te bąki to tak jak ten adamynt , czy tez różdżka armagedonu ? da się to sobie gdzieś zamówić , no nie wie idziesz do nekromanty a on ci to wstawia za jakieś 4000 zk ? Wink Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halfing nekromanta gotuje ci strawe i juz masz takie baki. Troche trzeba zaplacic - a jakze - w koncu nie kazdy moze panowac nad swiatem..

Apropo tych wszystkich mieczy elfickich czy krasnoludzkich - to nigdy nie dane mi bylo widziec miecza ktory jest tak bardzo umagiczniony ze dodaje posiadaczowi +3 do WW. Nie gram krasnoludem ani elfem - wole ludzi. A ze zdaniem Lorda Rahla zgodze sie w zupelnosci. Jak wy takie rzeczy kupujecie na targu to u was na sesji to bogowie jednak czesto placza.. Powiedzialbym ze wylewaja morza lez.. Strzezcie sie - potop idzie!

A wyzszosc krasnoluda nad elfem moge udowadniac do konca (raczej kranca) swiata..
Nie kto inny a krasnoludy po wielkiej wojnie spierdolily za morze.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd juz wie z kad te baki się biorą....a apropo tych artefaktów to nigdy takiego nie miałem miecza i adamentu nie dostane a MG mowi zawsze jak zaczynamy wydziwac to z takim tekstem Panie przynies mi wąs smoka to zrobie ci taką cięciwe ze nigdy nipęknie przynies mi kość zmoka to bedziesz miał tak magczny łuk ze cholera.....tylko mi to przynies...;]a takich rzeczy na czarnym rynku sie niekupi.... a jak nawet tak to mnie niestac a za swoje jao gryfa zapłaciłem dużo 1500sz i na specjalne zamowinie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie tani ten gryf.. Mam tez nadzieje ze piszac 1500 sz nie miales na mysli szylingow. zakladam ze byla to literowka. Wracajac do gryfa. To worek pierza w ilosci bodajze sztuk ponad 50-ciu kosztowalby u nas 300zk. Mozna by zbijac na tym majatek - ale jest jeden problem. Spotkac gryfa jest niezwykle trudno a przezyc takie spotkanie to fart. Juz nie wspominajac o tym ze rzecz jasna nie spotykasz go samotnie tylko z obstawa najemnikow. Bo samotni wedrowcy to latwy obiad.. Kiedys moi gracze spotkali gryfa.. Zabil trojke BN-ow bo wlasnie ukradli jego jajo. Na zlecenie pewnego czarodzieja, ktory zginal rowniez.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nei miałem na mysli szylingów chodziło mi o ZK a zbierałem na te jajeczko długo i ja po nie nie wybierałem sie poprostu kupiłem na czarnym rynku od kolesia co handluje takimi dziwnymi żeczami a mnie już to nie obchodziło z kąd on miał te jajo.....miał je i to ważne ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xandril musisz mi powiedizec w jakim miescie znalazles ten czarny rynek z jajekiem gryfa
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Midelheim jedno z największych miast to i nasz MG usadowaił w tamtym miescie czarny rynek tylko musisz poszukac bo to w kanałach sie znajdowało i było tylko w okreslone dni i godziny...;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No poszukam ale skad ja wezme tyle hajsu porzyczyl bys mi troche :] Laughing
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie a ja hajs ukradłem z zamku w miescie bo upadło tyle ile zdołalłem uniesc zeby uciec jeszcze i potem spieprzyłem a jak dosklepu chciałem się włamac to mnie pułapka jebła magiczna to podziękowałem za sklep....(to tak w skrócie to brałem wszystko co może sie przydac i byc wartościowe z zamku...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tty zlodziejeu
a powiedz mi jak sie dostales do skarbca i do tego jeszcze uciekles Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oblęzenie miasta miasto pada wszystko zostało opuszczone przez straz i wszyscy zucili sie do walki i obrony miasta a ja hmmm.... spokojnie odleciałem zdala od pola bitwy z magiem;]może nie tak do skarbca się nie dostałem ale jakąs kase znalałzem w komnatach krulewskich i jakieś keilichy zlote wssyzstko co sie moze przydac...;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Wto Gru 21, 2004 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez musze tego sprubowac ale u mnie w druzynie nie ma zadnego maga
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 21, 2004 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chujowo sie gra bez Maga.....:/ ja osobiście lubie mieć maga w drużynie pozyteczny osobnik....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group