Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Potrzebni redaktorzy!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sob Lis 24, 2007 17:00    Temat postu: Potrzebni redaktorzy! Odpowiedz z cytatem

Szukam ludzi.
Redaktorów do serwisów starwars i fabularny.net
Redaktorki też mile widziane Smile
Ważne żeby się znać na rzeczy, mieć pasję, no i od czasu do czasu nieco czasu.

Pierwsza rzecz www.starwars.fabularny.net - serwis uruchomiony w tym roku, wszystko szło super i z rozmachem - niestety po kilku miesiacach brak czasu nie pozwolił redaktorowi na dalszą jego aktualizację.
Oddam ten serwis osobie lub najlepiej grupie osób które pasjonują się star wars i chciałyby coś podziałać w tym kierunku. Serwis jest cały gotowy, ma wszystkie potrzebne mechanizmy i inne szmery bajery.

Druga rzecz - www.fabularny.net - jest to bardzo ruchliwy adres będący węzłem sieci naszych serwisów m.in. Zamku. Chciałbym jeszcze w tym roku zdynamizować go wprowadzając do niego system niusów ze świata gier fabularnych, s-f, karcianek, planszówek etc. Dlatego buduję od kilku dni zespół redaktorów którzy pomogliby mi w jego prowadzeniu - ludzi z różnych dziedzin. Praca taka polegałaby na dodawaniu krótkich niusów na różne tematy ze świata gier. Niusy o których fajnie jest wiedzieć, typu konwenty, premiery książek, wydane nowe dodatki do systemów itd.
W przyszłości chciałbym go także rozbudować o dział recenzji i inne ciekawe sekcje.

Za pomoc w prowadzeniu serwisów, jak zwykle oferuję dożywotnie konta pocztowe w klimatycznych domenach.
Dla redaktorów przewidziane są także rabaty na zakupy w sklepach z którymi współpracuje Zamek, a w przypadku rozwinięcia działu recenzji - darmowe egzemplarze książek i podręczników dla recenzentów.

Zainteresowanych zapraszam na GG: 1967668
lub mejlowo: orth [małpa] drachenfels.pl
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sob Lis 24, 2007 22:48    Temat postu: Re: Potrzebni redaktorzy! Odpowiedz z cytatem

orth napisa³:
Szukam ludzi.
Redaktorów do serwisów starwars i fabularny.net
Redaktorki też mile widziane Smile
Ważne żeby się znać na rzeczy, mieć pasję, no i od czasu do czasu nieco czasu.

Pierwsza rzecz www.starwars.fabularny.net - serwis uruchomiony w tym roku, wszystko szło super i z rozmachem - niestety po kilku miesiacach brak czasu nie pozwolił redaktorowi na dalszą jego aktualizację.
Oddam ten serwis osobie lub najlepiej grupie osób które pasjonują się star wars i chciałyby coś podziałać w tym kierunku. Serwis jest cały gotowy, ma wszystkie potrzebne mechanizmy i inne szmery bajery.


Niestety napotkałem trudności w prowadzeniu serwisu Star Wars: głównie to brak czasu Crying or Very sad Zdawać się mogło, że serwis będzie wspaniały (bo tak jest) patrząc na liczbę aktualizacji na stronie (dziennie potrafiłem wrzucić minimum 3 niusy ze świata SW), lecz praca i szkoła skutecznie mi to uniemożliwia na jego dalszą aktualizacje. Gdy serwis startował byłem pełen optymizmu i chęci. Z początku sam byłem na siebie zły, że znowu będę musiał czytać od nowa książki/komiksy ze świata SW, lecz był to pozytywny gniew Wink Teraz gdybym mógł to z miłą chęcia bym tylko czytał Wink

No nic czas na mnie a raczej brak czasu żeby rozwodzić się dłużej. Mam nadzieję, że nikt zły na mnie nie jest no i powodzenia wszystkim, którzy się zajmią działem Star Wars.

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group