Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Preludium: Altdorf.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vortex
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
tetraedr
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 16 Lis 2007
Posty: 87

PostWys砤ny: Sob Lut 23, 2008 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Dw贸ch ceremonii? Przecie偶 ja jeszcze 偶yj臋!>
- Jakich dw贸ch ceremonii? Nie za szybko spisujesz mnie na straty, stary druchu?

<U艣miecham si臋. Rami臋 cholernie boli, kurde, miesi膮ce rekonwalescencji>
- Masz co艣 na ten b贸l? Rwie jak demony - m贸wi臋 spokojnym acz obola艂ym tonem do magini, kt贸ra poda艂a mi t膮 paskudn膮 driakwie.
<Czemu偶 to lekarstwo musi by膰 paskudne?>

- Ja ci臋 wzywa艂em. Nie spieszyli艣cie si臋 zbytnio - m贸wi臋 do kapitana stra偶y - Jestem hrabia Johann Gustav von Britz a tamto 艣cierwo, co le偶y na ziemi, zamordowa艂o imperialnego maga kolegium Jadeitu.

- B臋d臋 potrzebowa艂 waszej pomocy przy nieprzytomnym baronecie- sam nie dam rady z niesprawn膮 r臋k膮 <kurcze, tyle czasu min臋艂o ale mo偶e jeszcze nie jest za p贸藕no?>

<Wstaj臋 i podchodz臋 do 艂贸偶ka baroneta by sprawdzi膰 w jakim jest stanie>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Lut 23, 2008 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- My艣la艂em o Pani Arielce Johannie... - m贸wi臋 cicho - My艣l臋, 偶e jej przede wszystkim nale偶y si臋 ceremonia艂.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
tetraedr
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 16 Lis 2007
Posty: 87

PostWys砤ny: Sob Lut 23, 2008 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Smutniej臋>
- Masz 艣wi臋t膮 racj臋, drogi przyjacielu. Kto艣 powinien poinformowa膰 kolegium Jadeitu - i prawdopodobnie ja b臋d臋 tym kim艣...
<Otrz膮sam si臋>
- Ale najpierw pom贸偶my baronetowi - ona by tego chcia艂a...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Lut 23, 2008 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Spogl膮dam na m臋偶czyzn臋 jak na debila....podaj臋 mu solniczk臋 i m贸wie>
- Ja艣nie Pan do mnie m贸wi艂...bo nie zrozumia艂em....Mo偶e mi to Pan wyja艣ni膰 ? - pytam si臋, a oczy i buzi臋 nadal mam szeroko rozwart膮 z szoku...
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariana
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 15 Lut 2008
Posty: 8

PostWys砤ny: Sob Lut 23, 2008 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< I na obola艂e rami臋 te偶 co艣 poradzimy-mrukn臋艂am u艣miechaj膮c si臋 lekko, i dokonuj膮c ogl臋dzin uszkodzonej ko艅czyny, a czyni臋 to z uwag膮 i ostro偶no艣ci膮. W ko艅cu podejmuj臋 decyzj臋:-We藕cie to, tylko wypijcie na raz. Powinno pom贸c.Wyci膮gam r臋k臋 z b艂臋kitnaw膮 miksturk膮.
_________________
fly me to the moon and let me play among the stars...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
atrida
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 18 Wrz 2007
Posty: 354

PostWys砤ny: Nie Lut 24, 2008 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thomas
M臋偶czyzna zrobi艂 zdziwion膮 min臋:
- Ja co艣 m贸wi艂em? Prosi艂em o s贸l... - zaduma艂 sie na chwil臋 - A co m贸wi艂em? Jeszcze nie do ko艅ca panuj臋 nad wizjami. C贸偶, takie 偶ycie...
Przysiad艂 si臋 do twego stolika i przygl膮da si臋 twoim d艂oniom...

Wolf+Ariana+Luthien+Johann
Kapitan stra偶y bacznie obserwuje ka偶dy ruch Piromantki. Powieka zadrga艂a mu kiedy zobaczy艂 w jej r臋kach flakonik.
- Na chwile obecn膮 nie b臋d臋 nikogo przes艂uchiwa艂. Ale pojawi臋 sie tu jutro i przes艂ucham ka偶dego z was - warkn膮艂 surowo. Odwr贸ci艂 sie do swoich ludzi - Zabierzcie to ma艂e truch艂o do kostnicy. Zobaczymy co na prawd臋 go ubi艂o...
Dw贸ch ros艂ych m臋偶czyzn chwyci艂o cia艂o nizio艂ka i wynie艣li je.
- Miasto zajmie si臋 nizio艂kiem, ale poch贸wek magini le偶y w gestii Kolegium. Czy mam poinformowa膰 Rad臋 Kolegium o zaistnia艂ym fakcie? - rozejrza艂 si臋 po twarzach zebranych.
Baronet na 艂贸偶ku zacz膮艂 ci臋偶ej oddycha膰. S艂ycha膰 czasem 艣wist w jego oddechu. Na jego czole zn贸w pojawi艂 si臋 perlisty pot. Trucizna przypuszcza drugi atak...


_________________
Id膮c w g贸r臋 bacz by艣 nie sika艂 na tych, co ni偶ej od ciebie. Albowiem gdy spada膰 b臋dziesz sra膰 na ciebie b臋d膮...
#Wojna Mag贸w-> Elizabeth Morgan
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Nie Lut 24, 2008 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Aha - m贸wie
< Widz膮c i偶 przypatruj臋 sie mym d艂oni膮, k艂ade je na stole wyci膮gniet w jego kierunku >
- Czy co艣 wida膰 na nich..... jake艣 znaki ? - pytam si臋
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariana
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 15 Lut 2008
Posty: 8

PostWys砤ny: Pon Lut 25, 2008 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*zerkn臋艂a na kapitana po czym wyja艣ni艂a spokojnie* wiadomo艣膰 do kolegium zosta艂a wys艂ana, ale je艣li taki wasz obowi膮zek czy te偶 wola, by osobi艣cie rzecz opisa膰, tedy tak uczy艅cie.
_________________
fly me to the moon and let me play among the stars...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
atrida
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 18 Wrz 2007
Posty: 354

PostWys砤ny: Czw Lut 28, 2008 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf+Ariana+Luthien+Johann
Rana hrabiego powoli zasklepi艂a si臋. Cia艂o nizio艂ka usuni臋to, a jeden ze s艂u偶膮cych z zajazdu poszed艂 zawiadomi膰 Kolegium Jadeitu o 艣mierci Arielki. Baronet mimo z艂ego stanu odzyska艂 艣wiadomo艣膰:
- Eeeekhert, zarazo, pi膰... Daj mi wina... - wychrypia艂...

Thomas
Astromanta po chwili dziwnej rozmowy odszed艂 do swojego stolika zabieraj膮c solniczk臋. Przez uchylone drzwi zauwa偶y艂e艣 jak do zajazdu wesz艂a niewysoka i pulchna starsza kobieta w szatach podobnych do tych, kt贸re nosi, raczej nosi艂a Arielka...



_________________
Id膮c w g贸r臋 bacz by艣 nie sika艂 na tych, co ni偶ej od ciebie. Albowiem gdy spada膰 b臋dziesz sra膰 na ciebie b臋d膮...
#Wojna Mag贸w-> Elizabeth Morgan
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Lut 28, 2008 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podchodz臋 do kobiety w zieleniu >
- Pani wybaczy, 偶e przeszkadzam ale tam na g贸rze... nieszcz臋scie...prosz臋 o pomoc... - m贸wie cicho 艂kaj膮c
< Je偶eli zechce p贸j艣c ze mn膮, pokazuj臋 mego Pana >
- On potrzebuje pomocy....b艂agam
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sob Mar 01, 2008 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spogl膮dam si臋 na wszystkich w pokoju.>

-Wy ludzie macie dziwne zwyczaje...najbardziej niedoskonali.Jednak偶e we wszystkim jest ukryte pi臋kno...nawet w waszym 艣miesznym dramaty藕mie.Niczego nie doceniacie,a gdy przychodzi kres waszego istnienia chwytacie si臋 wszystkiego by przed艂u偶yc egzystencj臋.Dochodzicie do zdrowia i zn贸w zaczynacie wszystko lekcewa偶y膰 do czasu,gdy zn贸w si臋ga po was 艣mier膰.Niech ci臋 cz艂eczyno to wydarzenie czego艣 nauczy...
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
tetraedr
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 16 Lis 2007
Posty: 87

PostWys砤ny: Pon Mar 03, 2008 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wstaj臋 ostro偶nie gdy偶 nie chc臋 by rana zn贸w si臋 otwar艂a. Podchodz臋 do skrzynki z aparatur膮, otwieram j膮 i zaczynam rozstawia膰 na stole. Czyni膮c to zwracam si臋 do magini kolegium p艂omienia>
- Dzi臋kuj臋, 偶e mi pomog艂a艣. Pozw贸l jednak, 偶e m膮 wdzi臋czno艣膰 spr贸buj臋 okaza膰 za chwil臋 a teraz postaram si臋 pom贸c temu m艂odzianowi <zerkam na 艂贸偶ko, w kt贸rym le偶y baronet> Musz臋 wyizolowa膰 trucizn臋 z jego krwi a potem trzeba by znale藕膰 kogo艣, kto zna si臋 na truciznach i odtrutkach. Albo magistra kolegium Jadeitu. <Smutniej臋 na chwil臋. Przypominam sobie Arielk臋. Po chwili otrz膮sam si臋 jednak - mam teraz wa偶n膮 rzecz do zrobienia>
<Pracuj臋>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Mar 18, 2008 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zamykam drzwi, 偶eby otwarte nie przyci膮ga艂y ewentualnych gapi贸w. Przenosz臋 delikatnie cia艂o Arielki na pod艂og臋 i przykrywam prze艣cierad艂em. Cia艂o nizio艂ka r贸wnie偶 przenosz臋 na pod艂og臋. Staram si臋 nie przeszkadza膰 hrabiemu w pracy. Je艣li potrzebuje jakiej艣 pomocy to oczywi艣cie pomagam>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
atrida
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 18 Wrz 2007
Posty: 354

PostWys砤ny: Nie Mar 23, 2008 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thomas
Korpulentna kobieta blado u艣miechn臋艂a si臋:
- Kochany ch艂opcze, wiem, 偶e pope艂niono tu co艣 strasznego. Nie wiem jak powiem o tym jej matce, biedna Matilde mia艂a tylko j膮 jedn膮. - magini zamy艣li艂a si臋 - No dobrze, pozw贸l, 偶e najpierw dowiem si臋 co sta艂o si臋 z Ariel, moj膮 siostrzenic膮. Potem zobacz臋 co z twoim panem.
Kobieta,mimo tuszy, 偶wawo ruszy艂a w g贸r臋 schod贸w...


Ariana+Luthien+Wolf+Johann
Hrabia widocznie czuje si臋 lepiej - zacz膮艂 nawet rozstawia膰 swoj膮 aparatur臋. Sprawia mu to du偶o trudu, jego cia艂o nie wr贸ci艂o jeszcze do pe艂nej formy. Szklane retorty, kt贸re powoli wyjmuje z kufra delikatnie dr偶膮 mu w d艂oniach. Siergiej patrzy z uwag膮 na poczynania swego dow贸dcy:
-Wasza mi艂o艣膰 pr臋dzej poszatkuje bardziej swoje r臋ce. Nie godzi si臋, to膰 wida膰, 偶e wasza mi艂o艣膰 rozgrzewki potrzebuje i kura偶u. - kislewita wyj膮艂 niewielki buk艂ak i odkorkowa艂 go. Zapach jaki rozp艂yn膮艂 si臋 w pomieszczeniu wskazuje tylko na jeden p艂yn - alkohol. Mocny, zaprawiony zio艂ami alkohol.
Nagle w drzwiach stan臋艂a pulchna kobieta ubrana w szaty koloru dojrza艂ej zieleni. Rozejrza艂a si臋 po pokoju i zblad艂a:
- Na bog贸w, to prawda...
M艂ody baronet na 艂贸偶ku zaczna j臋cze膰 coraz g艂o偶niej i cz臋艣ciej:
- Wina, Ekhert! 艁ajzo zatracona, przynie艣 mi wino, boli mniiiieee!
Krzyk b贸lu m艂odego m臋偶czyzny poni贸s艂 si臋 echem...


_________________
Id膮c w g贸r臋 bacz by艣 nie sika艂 na tych, co ni偶ej od ciebie. Albowiem gdy spada膰 b臋dziesz sra膰 na ciebie b臋d膮...
#Wojna Mag贸w-> Elizabeth Morgan
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Mar 29, 2008 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< pod膮偶am w milczeniu za kobiet膮. Nie 艣miem si臋 odzywa膰.....
Gdy wchodz臋 do pokoju sprawdzam jak si臋 czuje m贸j Pan, je偶eli ju偶 si臋 przebudzi艂 i czego艣 potrzebuje spe艂niam jego 偶yczenie >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vortex Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Nast阷ny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group