Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Preludium: Altdorf.
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vortex
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Lut 17, 2008 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-No skoro mam tutaj umrzeć nie będę sam. Pożegnajcie swojego rannego.
<Gryze leżącego aż do krwii w szyje. Niech jad na ludzi który nadal mam w ustach wniknie w jego ciało. No cóż byłem na to gotowy od dnia w którym ... w którym stało się to co się stało. Nadal jestem blisko ciała i zasłonie się nim przed ewentualnym atakiem. Szykuje się do skoku maczając ręce w wyciekającej z manierki truciźnie.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
tetraedr
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 16 Lis 2007
Posty: 87

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jeśli choć na chwilę nizioł odkryje swą pozycję na strzał - strzelam>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<"A to ciekawa sprawa...ludzie tak bezsensownie odbierają sobie życie, które i tak jest krótkie.Powinnie się wstydzić. Tego niestety nie można tak zostawić Muszę zobaczyć co tam się dzieje.Może będę mogła pomóc" Udaję sie z kieliszkiem w dłoni do miejsca skąd dochodzą hałasy. Po drodze dopijam wino.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Gdy słyszę że Niziołek chce zabić mojego Pana krzyczę >
- Stój...nie zabijaj go, weź mnie zamiast jego.... Nie musisz tu teraz umierać....- proszę...
< Odkładam szkatułkę, tak by leżała koło nóg hrabiego...Podnoszę ręce do góry i robie dwa kroki w kierunku niziołka...>
- Mój Pan nic ci nie zawinił... więc zlituj się.... - mówie
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Już mam gryżc ale się powstrzymuje. Nie wychylam się.>
-Masz racje nic nie zawinił ale hrabia i tak mnie zabije a ja nie mam ochoty umierać samemu. Przekonaj go żeby oprzytomniał i porozmawiał ze mną a twój pan może przeżyje.
< Zalanymi truciną dłóńmi ciągle próbuję chwycić nóż. Jeśli ktoś się bardziej zbliży morduje leżącego bez wahania , wgryzając się w jego szyję. >
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zwracam siÄ™ do Hrabiego >
- Panie najjaśniejszy... zmiłuj się... Niech powie co ma do powiedzenia... Jesteś uzbrojony więc zdołasz się obronic przed nim.... My wyjdziemy za drzwi, a on powie ci co ma do powiedzenia.... Mój Pan nic nie zawinił, więc czemu miałby umrzeć...Badź litościwy - proszę błagalnie, rozkładając ręce w geście beznadziejności.....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariana
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 15 Lut 2008
Posty: 8

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<dawno już życie nauczyło mnie, by nie mieszać się w nieswoje sprawy, chyba że zostanę bezpośrednio poproszona o pomoc...Jednak słowa "Zamordowanie maga kolegialnego " działają elektryzująco. Po prostu nie mogę tego tak zostawić! I tak zamierzałam prowadzik dziennik mej podróży, a teraz nadarza się okazja, by wysłać pierwsze sprawozdanie do kolegium. Spokojnie sięgam do sakwy podróżnej, wyciągam zwitek pergaminu i pióro, po czym pochylam się nad czystym arkuszem,z namysłem kreśląc kolejne zdania. Jednocześnie zachowuję pełną czujnośc-a nuż ktoś zechce mi przeszkodzić? Trzeba mieć oczy dookoła głowy!>
_________________
fly me to the moon and let me play among the stars...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Johanie... on ma rację. Jeśli możemy trzeba ograniczyć ilość morderstw w tym pokoju.
<Zwracam sie do niziołka>
- Porozmawiasz z hrabią, ale w mojej obecności. Jesteś zbyt śliską bestią by ci w pełni zaufać.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
tetraedr
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 16 Lis 2007
Posty: 87

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zatrzymuję się, wściekły i zdeterminowany>
- On zabił moją przyjaciółkę! Maginię, która wielokrotnie opatrywała mi rany! Swołocz już jest martwy, tylko odwleka nieuniknione!

<Zwracam siÄ™ do lokaja>
- Twój pan umiera, mój drogi, właśnie teraz. Miałem wyizolować truciznę z jego krwi ale nie znam się na leczeniu. Ten gnój zabił jedyną osobę, która wiedziała, jak skorzystać z tego co potrafię i mogła uleczyć twego pana a teraz zasłania się chorym, a ty chcesz bym go wysłuchał?

<Zwracam siÄ™ do Wolfa>
- On dobrowolnie nie pójdzie na sąd - przy najmniejszej okazji spróbuje zabić któregoś z nas lub uciec. A na to mu nie pozwolę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrzę przez chwilę niezdecydowany na Johanna, ale po chwili w moich oczach pojawia się zrozumienie. Robie kilka kroków w stronę lokaja. Jeśli będzie próbował sie rzucić i ratować swojego pana, powstrzymam go, czy to przytrzymując czy też ogłuszając pochwą. Jeśli jednak niziołek się odkryje, wyskoczy z tego łóżka, to nie waham się i zadaję pchnięcie wykorzystując przewagę długości miecza>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<A więc już jest zatruty, znaczy niewiele trzeba aby mu pomóc odejść. Ale może uda mi się inaczej mu pomóc.>
-Może ja mu pomogę. Jeśli Ty panie szlachcic nie będziesz mi przeszkadzał. Widać gołym okiem że nie chcesz uratować tego tu tylko dopaść mnie. Żałosny jesteś wiesz. Masz dwóch ludzi do pomocy, nabity samopał , znasz sztuczki którymi wytrącasz broń słowami, wezwałeś straż a mimo to nadal pożera cię strach. Jesteś tchórzem nie szlachcicem. Gniew to jedno , tchórzostwo to drugie. Mnie możesz zaufać ponieważ wiesz że jeśli odwrócisz się do mnie plecami to ja wbije w nie nóż. Kobieta zapłaciła życiem za to że mnie uśpiła. Każdy musi za swoje czyny jakoś zapłacić. Nie chcesz ze mną rozmawiać , proszę bardzo. Twoja strata bo zginią kolejne osoby. Kto wie może nawet będziesz na to patrzył. Moja trucizna już na ciebie działa. Zatrułem twój umysł i serce. Sam się teraz zabijasz i nawet tego nie wiesz.
Chcesz tak bardzo mnie dopaść to proszę bardzo, chodź !! Tchóżliwy sztukmistrzu. Czekam tu na ciebie.
<Nadal się nie wychylam. Chwytam pewnie za inny nóż. Jestem gotowy>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Lut 19, 2008 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< SpoglÄ…dam na hrabiego >
- Panie cokolwiek uczynisz ród mego Pana jest potęzny i to oni wyciągną konsekwencje... Jeśli niziołek może mu pomóc niech spróbuje i tak czeka go albo szafot, albo śmierć z twojej ręki... A tak może przekonać nas do swojej osoby
< Spoglądam na Wolfa i posyłam mu uśmiech delikatnie kręcąc głową....>
- To twoja decyzja....lecz pamiętaj oczy tu zebranych zwrócone są ku tobie...
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Lut 19, 2008 02:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zaprawdę wierzysz w to że ten morderca może pomóc twemu panu? Przejrzyj na oczy... toż to kolejne kłamstwo.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
tetraedr
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 16 Lis 2007
Posty: 87

PostWys³any: Wto Lut 19, 2008 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<ZatrzymujÄ™ siÄ™ w miejscu>
- Ty pokurczu! Ty głupi gnoju, sądzisz, że się ciebie boję? Ja, który na rubieżach Kisleva pomiot chaosu wycinałem przeląc miałbym się szalonego nizołka? Żyjesz, bo darowałem ci życie. Mogłem cię zabić za sam fakt trzymania mnie na ostrzu i nawet byś tego nie zauważył. A teraz żałuję, żem tego nie zrobił, bo żyła by jeszcze.... Aby było jasne - to ja cię uśpiłem
<Uśmiecham się szyderczo>

<Zwracam siÄ™ do lokaja>
I sądzisz, że po tym wszystkim bezinteresownie pomoże twemu panu? Nawet potężna szlachta nie stoi ponad prawem Imperatora - nic już nie uchroni go od rychłej śmierci. Twoim zadaniem jest chronić twego pana - więc go chroń!

<Zaczynam okrążać łoże od lewej strony>
- ahtrenam fjcnxyai klucdtar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Lut 19, 2008 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< SpoglÄ…dam z gniewem na hrabiego >
- Skoro tak chcesz to załatwić nie przyłożę do tego ręki...tchórz!! Wiedz że moja Pani dowie się iż zmarnowałeś szansę na uratowanie jej pierworodnego, i zapewniam Cię...JEJ GNIEW DOSIĘGNIE WAS WSZYSTKICH!!!! krzyczę....
< Spoglądam na niziołka >
- Wiedz że ja do tej zbrodni i samosądu nie przyłożę ręki..
< Odwracam siÄ™ ponownie do hrabiego >
- Pewno jest zabójca, ale pewno też wie jak niwelować trucizny.... to nawet taki głupi i tępy lokaj ja ja wie... A ty i ta twoja pycha < spluwam na ziemie >...rób co chcesz.... Jeśli istnieje cień szansy na uratowanie mego Pana, to wolę zaryzykować i dać "diabłu" szansę... niż zaprzepaścić ją.... Lecz ty wiesz zapewne co robisz, i wiesz jak wywinąć się z oskarżeń za współmorderstwo...bo to właśnie czynisz....Sąd Cię czeka a ród któremu służe, tego dopilnuje
< Powoli wychodzę ze szkatułką w dłoni.... zatrzymuję się w progu i patrzę na dalszy rozwój wypadków >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vortex Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Nastêpny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group