Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Podniebny ch贸d - czar magii powszechnej problem z dzia艂ani

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Czacha41
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Paz 2006
Posty: 60
Sk眃: G艂og贸wek

PostWys砤ny: Wto Paz 16, 2007 20:44    Temat postu: Podniebny ch贸d - czar magii powszechnej problem z dzia艂ani Odpowiedz z cytatem

Czo艂em!
mamy ma艂y problem w interpretacji tego czaru, mianowcie ja uwa偶am 偶e w trakcie trwania tego czaru jestem w stanie przej艣膰 (lecie膰) odleg艂o艣膰 r贸wn膮 potrojonej warto艣ci szybko艣ci.
Zak艂adaj膮c 偶e przy szybko艣ci 5 przbywam odleg艂o艣膰 120 m na minut臋 czyli podczas dzia艂ania czaru przebywam odleg艂o艣膰 360 m (czyli tak jakbym mia艂 15 szybko艣ci)

Natomiast kolega interpretuje ten czar nast臋puj膮co:
Mno偶y warto艣膰 mojej szybko艣ci razy trzy i wychodzi mu 15 m, mnie wydaj臋 si臋 偶e przelecenie w ci膮gu jednej minuty odleg艂o艣ci r贸wnej 15 m jest troch臋 ma艂e, przecie偶 ja lec臋, a nie czo艂gam si臋 Smile

pozdr. i czekam na odpowiedzi
_________________
#Wiara, nadzieja, naiwno艣膰: Felix Cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Paz 16, 2007 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w podr臋czniku czytamy tak:

"Adept mo偶e przeby膰 odleg艂o艣膰 r贸wn膮 potr贸jnej warto艣ci jego szybko艣ci po czym powoli opada."

czyli wychodzi na to ze po tych przyk艂adowych 15 metrach (3*warto艣膰 cechy szybko艣膰) zaczyna powoli opada膰 na ziemi臋, czas trwania to runda... i je艣li sie nie myl臋 runda to kilka sekund - wed艂ug podr臋cznika oko艂o 10... wi臋c przez rzeczone 10 sek utrzymujesz si臋 w powietrzu i przechodzisz te 15 metr贸w.

Aby podtrzyma膰 dzia艂anie czaru proponuje test splatania magii Wink w zale偶no艣ci od okoliczno艣ci bez modyfikatora ujemnego nawet do -20 gdy cos wyra藕nie utrudnia skupienie np. wiej膮cy silnie wiatr.

mo偶e by膰?
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Paz 16, 2007 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cranmer ma racj臋, ale Splatanie Magii podczas dzia艂aj膮cego czaru bym sobie darowa艂. W zamian logiczniejszym wyborem by艂by test Si艂y Woli, tak samo jak w wielu czarach kt贸re mo偶na przed艂u偶y膰 (np. Kosa 呕niwiarza magii Shyish).
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Pia Gru 21, 2007 18:59    Temat postu: Podniebny ch贸d Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie przychylam si臋 do wyk艂adni zak艂adaj膮cej 15 m, sam graj膮c magiem tak ten czar stosowa艂em. Czar ten mo偶e pos艂uzy膰 do wej艣cia na dach kamienicy, ale absolutnie nie do np. przej艣cia na drugi brzeg Reiku. Do tego s艂u偶y Witch Flight z True Dhar.
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group