Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Talabekland i Hochland
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaśmiałem się pod nosem.
- Chyba słyszałeś jaką opinię o bogach ma Czarny Miecz? - Powiedziałem to z uśmiechem na twarzy. - Ale cóż... Mógłbym okazać się agonanckim pyszałkiem i odprawiłbym cię, ale... Nic nie mam do stracenia. Mogę obiecać, iż poprawię się w jakimś stopniu i ruszylibyśmy razem do Altdorfu.
Upijam Å‚yk.
- A wyruszam jutro, mówiłem ci już.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- W dzisiejszych czasach nie ma ateistów. Oni leżą tam... na polu. Część z nich zadźgałeś ty.

Samuel odpalił fajeczkę i zaciągnął się tytoniem.

- Jest jedna grupa do której możesz przystąpić od razu. To Malek i ja.

Parsknął urywanym śmieszkiem.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ateiści... Kiedyś, jak będę umierał, pewnie uwierzę, iż moc bogów może mi pomóc, ale póki co wierzę w miecz - powiedziałem stanowczo. - Kiedy mam ci przysiąc, że się poprawię? Wolałbym mieć to już za sobą... Ach! I jedno, mam nadzieje, że sprawą oczywistą jest to, że gdy napotkam wroga z przeszłości chciałbym z nim wyrównać rachunki.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co do wroga, to jest jasna sprawa. Nikt ci, a w szczególności Prawo i Alluminas, tego nie broni. A co do przysięgi. Powtórz te słowa z prawicą na sercu i lewicą lekko w górze.

Powiedział ci słowa w obco brzmiącym, tajemnym języku.

- A, i pamiętaj... może błysnąć, ale tylko my dwaj ujrzymy ten błysk.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postępuje wedle jego wskazówek, powtarzam wyraźnie słowa. Gdy skończy się ów "ceremionia" powracam do swego zajęcia.
- A wy macie co do roboty w Altdorie? - Zapytałem.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błysk, kiedy wypowiedziałeś te słowa, był nieco oślepiający. Masz dziwne uczucie... jakbyś wiedział, że ciąży na tobie pewna odpowiedzialność, jednak jesteś wspierany w tym... przez kogoś. Lub coś. Czujesz... optymizm. Samozadowolenie...

Samuel uśmiechnął się.

- W Altdorfie? Sprawdzić sytuację, obejrzeć parę rzeczy i może pomóc Konkordatowi w ostatkach walki z Chaosem w Reiklandzie. Szukam też ludzi, którzy mogą pomóc mnie i Malekowi w naszym celu-stabilizacji Imperium. Ta ziemia dość już wycierpiała i potrzebuje nowego władcy i rządu.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po otrząsznięciu się dopijam szybko piwo i ciągne parę głobokich wdechów z fajki.
- Co? Kto? Co mówiłeś? - Mówię zdezorientowany. - Ach... Kolegia, Altdorf... Cóż, obiecałem, że się poprawię. Mogę ci pomóc, wiesz, że to dla mnie nie problem, ale chcę czegoś w zamian. Dawniej władałem magią, prostą, ale magią, niestety gdy zostałem wydalony z Zakonu Rycerzy Sid magia opuściła me ciało. Chciałbym, aby moc magiczna ponownie wstąpiła we mnie. Wiem, że możesz mi w tym pomóc. Ty albo magowie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Wrz 28, 2007 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Są tylko dwa wyjścia, mój przyjacielu... albo przyjmiesz szaty kapłańskie i wyuczysz się kapłańskiej magii, albo udasz się do Konkordatu na badania. Byłeś Sidem i potrafiłeś władać pewną magią, więc jesteś uzdolniony magicznie. Powinni tam określić, z twoją pomocą, do jakiego Kolegium będziesz należeć. To jest duży problem dla ciebie, bo tyś wolny duch, a Kolegia to nauka i restrykcje. Ale może... jakoś uda ci się pobrać nauki na specjalnych zasadach. Ale pewną jurysdykcję ci nałożą. Inaczej zaliczą cię w poczet guślarzy, czarowników czy kogoś pokrewnego-i albo Wygaszą, albo zabiją...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Wrz 29, 2007 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja kapłanem? Ha ha! - Zaśmiałem się w domu. - Sam nie wiem... Mógłbym badać, poznawać, lecz nigdy nie pozotać tam na stałe. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli.
ZiewnÄ…Å‚em.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Wrz 29, 2007 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Okaże się w przyszłości. Wiedz, że oko Alluminasa na tobie spoczęło, i każdy Chaos jaki zwalczysz, szczególnie Chaos Obscurasa, zostanie ci wynagrodzony tak samo jak poprawa. Ja idę zamówić dla siebie pokój. Spotkamy się jutro rano w tej sali. Dobranoc...

Samuel wziął młot, dopił piwo i ruszył do szynkwasu, zamawiając pokój. Wziął klucz i ruszył na piętro.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Wrz 30, 2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tej przemiłej rozmowie zbieram swoje rzeczy i również udaję się spać.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Paz 11, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruszyłeś do swego pokoju, dostawszy klucz od barmana. Tam, rozebrałeś się, zamknąłeś pokój od środka i poszedłeś spać...

Obudziłeś się o poranku. Słońce jest jeszcze pod kątem. Wygląda to na godzinę siódmą lub ósmą. Ubierasz się i schodzisz na dół.

Zdałeś klucz u barmana i otrzymałeś od niego to co zamówiłeś wczoraj. Sprawdziłeś... wszystko tak jak być powinno, i to w bardzo dobrej jakości.

- Za wszystko łącznie jedna złota korona. -powiedział barman.

Za zapasy takiej jakości oraz dobry pokój, jedna złota moneta wydaje się być niewielką ceną... Możliwe że karczmarz zaniżył ją dla ciebie ze strachu. Zapewne wie kim jesteś. Dużo ludzi wie kim jesteś...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Paz 14, 2007 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daję mu złotą koronę oraz dziesięć srebrnych szylingów, uśmiecham się i zasiadam przy wolnym stoliku. Czekam na mego nowego kompana od podróży.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Paz 14, 2007 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karczmarz spojrzał na ciebie przychylniejszym okiem i uśmiechnął się lekko widząc napiwek. Podziękował ci skinieniem głowy.

Po chwili, ze schodów zszedł ubrany w swoją częściową, płytową zbroję kapłan Alluminasa. Na plecach ma przytwierdzony swój młot, a drzewce są złożone bokiem. Sprytny patent-składane drzewce i broń już nadaje się do wygodnego transportu.

- Jestem gotowy, widzę że ty również. W stajni mam dwa wierzchowce. Ruszymy najpierw do ruin Talabheim. Muszę się tam rozeznać w pewnej rzeczy i zaraz potem ruszamy do Altdorfu. Chodźmy już.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Paz 15, 2007 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbieram swoje rzeczy i wstaję. Ostatni raz upewniam się, iż wziąłem wszystko. Idę za kapłanem.
- Możesz mi zdradzić czego tam szukasz? - Pytam zaciekawiony.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  Nastêpny
Strona 2 z 49

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group