Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Wissenland
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Wto Cze 24, 2008 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< po przekroczeniu granicy rozpoczynam poszukiwania śladów obecności Cabaal. Ukrywam wszelkie widoczne znaki przynależności do kolegium, zawsze podróżuję w płaszczu z szerokim kapturem, który zakrywa większą część twarzy. Odwiedzam tylko małe miejscowości, udaję 'zwykłego' awanturnika. Pilnie nadstawiam uszu aby usłyszeć plotki o dziwnych wydarzeniach i tajemniczych ludziach. Czasem wypytuję ludzi ( głównie karczmarzy i kupców bo oni mogą coś wiedzieć. ) czy ktoś dziwny nie kręcił się ostatnio w okolicy, słowem i złotem przekonuję ich aby zapominali o mojej tutaj obecności gdyż zależy mi na dyskrecji >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Cze 25, 2008 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Słuchajcie mnie panowie - zacząłem po zbliżeniu się do Nuln. - Proponuję, aby szanowny Magister Cienia udał się na zwiad, w końcu jesteście mistrzami w tej dziedzinie. My będziemy kontynuować pościć naszym tępem. Jeśli szanowny Magister wytropił by tę cholere proszę jak najszybciej powrócić do drużyny. Nie możemy aż tak ryzykować... W końcu to wampir. Spieszmy się! W mieście nie mamy szans, tyle dusz, będzie miała dużo jedzenia i, co gorsza, wtopi się w tłum.

Życzę mu powodzenia i niechaj rusza. Liczę na jego pomoc, a sam przy najbliższej okazji wróżę. Interesuje mnie parę rzeczy: czy wampirzyca dostrze do miasta i gdzie ewentualnie tam się ukryje. Ciekaw jestem ile informacji przedstawią mi gwiazdy.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Cze 26, 2008 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wiedząc,że jestem blisko Nuln przyśpieszam.Będąc już niedaleko bramy wykorzystuję cienie by dostać się do miasta niezauważoną przez strażników.Od razu udaję się między uliczki szukając schronienia.
"Na razie muszę się gdzieś przyczaić i nie wychylać nosa.">
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Cze 26, 2008 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI

Śledzona, tropiona i ścigana zmęczyłaś się okropnie pędząc ku Nuln dzień i noc. Dzięki swojej magii byłaś w stanie wytrzymać dotyk słońca i wysilić swoje nadludzkie zdolności do granic możliwości.

Dotarłaś do miasta pod osłoną nocy, mimo iż jest ono w tej chwili rządzone przez wojsko w stanie wyjątkowym. Znalazłaś sobie kryjówkę w jednej z zatłoczonych karczm średniej klasy. Jak gdyby nigdy nic wynajęłaś pokój.

Głód powoli ci doskwiera, a wiesz że po odpoczynku znacznie się zwiększy. To cena za ten wysiłek. Wiesz, że magowie wkroczyli do miasta za tobą - ale ani oni, ani ty znaleźć siebie nie możecie... tak łatwo.

VENDOM

Zwiady przeprowadzone przez Magistra Cieni nie dały dużego rezultatu. Nie potrafiliście jej doścignąć, ale przynajmniej trzymaliście się na jej tropie.

Dostała się do Nuln. Zapewne już uwiła sobie gdzieś gniazdo i wyjdzie na polowanie. Weszliście do miasta rankiem. Mimo stanu wyjątkowego, udało wam się wejść dzięki papierom, złotu i koneksjom.

Zastanawiasz się co robić. Twoje zdolności wróżenia są prawie bezużyteczne w takiej masie budowli i ludzi.

VOLKER

Dotarłeś do bardziej zaludnionych ziem Wissenlandu dość szybko, bywając tu i tam w zajazdach. Sypiąc czasem złotem, czasem perswazją, zacierałeś po sobie ślady i próbowałeś zyskać informacje na temat grupy Cabaal.

Nic nie zdobyłeś. Najwidoczniej nowe Cabaal dobrze się maskuje. Nauczyło się po ostatniej, prawie totalnej klęsce. Za to dowiedziałeś się o przestępczej bandzie Diego Ganchofa, Mistrza Zabójców który terroryzuje lokalne ziemie.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Cze 27, 2008 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zostawiam sprawę Cabaal, jeśli będą chcieli to sami mnie znajdą. Staram sie zdobyć więcej informacji na temat położenia i składzie bandy Ganchofa. Postępuje podobnie jak do tej pory tylko, że tym razem odwiedzam także zarządców wiosek. Podczas rozmów przedstawiam się jako 'Podróżnik' i oferuję radę oraz pomoc w zamian za istotne informacje. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sob Cze 28, 2008 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zostaję w wynajętym pokoju.Drzwi zamykam na klucz od środka i zastawiam komodą bądź szafą...wolę nie ryzykować...tak przynajmniej zyskam choć chwilę na czasie by uciec.W oknie zamykam okiennice.Pod poduszkę składam katanę...siadam po tyrecku na łóżku i kontaktuję się z [i]Sensei[/i]>

-[i]Genki desuka[/i] Mistrzu?Dotarłam na ziemie Wissenlandu...obecnie przebywam w Nuln...śledzi mnie jakiś Mag,ale nim się zajmę w swoim czasie...tym razem Cię nie zawiodę.

<Po przekazaniu mu najważniejszych informacji przerywam kontakt i udaję się na spoczynek by zregenerować siły i oczyścić umysł z przemęczenia i mętliku.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Cze 29, 2008 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Musimy rozdzielić się na dwie grupy - powiedziałem wkraczając do miasta. - Musimy zaczerpnąć informacji w różnych źródłach... Bogaci, biedni, praworządni, skurwiele... U wszystkich! Gdyby któraś z grup wpadła na jej trop niechaj natychmiast poinformuje reszte.

Biorę część magów i ruszam z nimi w dzielnice kupieckie, bogate i takie tam. Wypytujemy o podejżane fakty, osoby tudzież sytuacje. Używamy zdolności magicznych, lecz dyskretnie. Nie chce niepotrzebnego rozgłosu.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pon Cze 30, 2008 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI

Zaszyłaś się w swoim pokoju i złożyłaś raport swojemu Mistrzowi. Jest zadowolony i nie zwrócił uwagi na to że dałaś się zlokalizować i śledzić. Chce byś jak najszybciej wykonała swoją misję dotyczącą Cabaal.

Powiedział że wszystko idzie na razie zgodnie z planem, ale dużo zależy teraz od ciebie i pozostałych agentów. Wspomniał też, że nie będzie miał za złe jak pozbędziesz się tych którzy cię ścigają.

Poszłaś odpocząć i zbudziłaś się z dość dokuczliwym głodem.

VENDOM

Za zgodą reszty się podzieliliście. Magowie Życia i Zwierząt ruszyli w jedną stronę, pozostali zaś (Śmierci i Cienia) skierowali się z tobą.

Czas teraz na obranie kierunku pierwszych poszukiwań.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Cze 30, 2008 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Panowie, jak zwykle... Nie dajmy się ponieść zbędnym uniesieniom ducha - rzekłem. - Udajmy się do karczmy...

Zmierzamy do lepszej karczmy, może być to miejsce schadzek tutejszej szlachty. Obieraliśmy drogi, które były słabo oświetlone, miejsca na kryjówki, spoglądaliśmy na podejżane osoby.

Przed wejściem do karczmy polecam moim kompanom by się rozdzielili i spróbowali pomówić z bywalcami. Po wejściu do karczmy podchodzę do karczmarza.

- Witam - zacząłem. - Wikt i schronienie dla trójki wędrowców. Proszę przygotować coś ciepłego oraz coś do picia... Interesują mnie również informacje.

Kładę parę złotych monet na ladzie, dyskretnie... Gdyby karczmarz kręcił nosem dokładam jeszcze parę.

- Proszę powiedzieć jakieś ciekawe nowinki... Zaginieńcia, morderstwa, skandale, sam pan rozumie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Cze 30, 2008 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wstaję z łóżka i zbieram swoje rzeczy."Czas coś zjeść..."Najpierw wyglądam dyskretnie przez okno..orientuję się jaka jest pora,jak dużo osób kręci się po ulicy.Następnie odstawiam mebel od drzwi i otwieram je.Najpierw wyglądam na korytarz...jeśli niekogo nie ma wychodzę zamykając drzwi za sobą.Kieruję się na strych,a ze strychu na dach karczmy.Przemykam dachami,jeśli są blisko siebie, i obserwuję okolicę...odchodzę jak najdalej od swojej karczmy...wypatruję samotnika...mimo głodu nie śpieszę się..głupio by było popełnić jakiś błachy błąd.Gdy znajdę odpowiadając mi osobę w zacisznym i spokojnym miejscu-zawsze znajdzie się jakiś głupiec,bardzo cicho ją zachodzę i posilam się.Ciało porzucam w kanałach wcześniej zabierając kosztowności ofiary,jeśli posiada, i miażdżąc jej twarz tak by nikt nie mógł jej rozpoznać.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Lip 01, 2008 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI

Niepostrzeżenie wyszłaś na łowy, swoją magią chroniąc się od słonecznych promieni. Udało ci się dopaść jakiegoś samotnego mieszczanina w jednej z ciemniejszych alej. Posiliłaś się, zbrutalizowałaś ciało i posłałaś je w odmęty kanalizacji.

Czas zająć się zadaniem od Mistrza, zanim odnajdą cię magowie.

VENDOM

Za garść złota otrzymaliście wszystko co najlepsze w tej karczmie, a złe to to nie jest.

Informacje głównie odnoszą się do eliminacji przeciwników politycznych, bandytów i wichrzycieli podczas wszechobecnego stanu wyjątkowego. Podobno sam Lord Mortimer bierze w tych obławach udział, odreagowując stres po porażce w Stirlandzie.

Nic konkretnego odnośnie poczynań twojej zwierzyny. Przynajmniej na razie.

VOLKER

Po kilku ostatnich dniach przepełnionych stratami, dyskusjami i walką z Cabaal i bandytami Ganchofa, w końcu udało ci się dotrzeć w pobliże granicy Wissenlandu i Reiklandu.

Dotarłeś do małej wioski przez którą wcześniej przejeżdżałeś. Nie pamiętasz nawet jej nazwy.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lip 02, 2008 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< ukrywając się jak podczas całej wędrówki pod płaszczem i fałszywą tożsamością odwiedzam lokalna karczmę. Zamawiam tam posiłek, skromny ale porządny, do tego dzban piwa oraz pokój na noc. Siadam w kacie nie wdaje się w żadne dyskusje, jedynie słucham uważnie tego co dzieje sie wokół mnie. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Lip 02, 2008 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągła pogoń męczy mnie, ale muszę wykonać swoje zadanie. W końcu powierzono je mi, a ja nie lubię zawodzić... Ja nie mogę zawieść.
Spożywam spokojnie mój posiłek, od czasu do czasu podnoszę wzrok celem zorientowania się czy nikt nie przygląda się mi oraz moim braciom magom.

- Przeklęta polityka... - Mówię cicho gdy wszyscy magowie znajdą się przy stole. - Zamiast uganiać się za Chaosem i jego poplecznikami, ludzie dalej prowadzą plugawe machlojki. Jakieś wieści panowie? Może jakieś sugestie? Pomysły? Mówcie, mówcie, nawet oczywiste oczywistości.

Zachęcam ich, mam nadzieję, że zależy im na schwytaniu wampirzycy tak mocno jak mi.

- Kiedy słońce na niebie się schowa ponownie użyję mych wróżbiarskich umiejętności - rzekłem. - Mam nadzieję, że teraz okarzą się bardziej przydatne chociaż trudno mi cokolwiek przewidzieć w tym mieście. Za dużo zabudowań i ludzi.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Lip 03, 2008 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po smakowitym posiłku ruszam w miasto...odwiedzam różne zaułki,targ...podsłuchuję ludzi,trochę wypytuję ich i płacę złotem za informacje i zapomnienie o tym,że mnie wogóle widzieli.Wyostrzam zmysły do granic możliwości...nie dam się tak łatwo nikomu złapać.
Po wielogodzinnych poszukiwaniach i zdobyciu odpowiednich informacji i dowodów wracam do karczmy...posilam się po drodzę i ukrywam zwłoki w kanałach."Czas odpocząć...ten dzień był wyjątkowo ciężki i pracpwity"
Potajemnie wracam do karczmy i barykaduję drzwi jak poprzedniego wieczoru."Poszło nawet łatwo...parę komplikacji....ale nawet łatwo."
UdajÄ™ siÄ™ na spoczynek.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lip 04, 2008 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI

Po wykonanej misji i zniszczeniu lokalnej komórki Cabaal, wróciłaś do swego pokoju i udałaś się na spoczynek...

VENDOM

Przez pewien czas wymienialiście poglądy co do sprawy. W końcu zgodziliście się by sprawdzić mroczne zaułki miasta, tam gdzie łatwo o łup lub kryjówkę. Zrobiliście to na zaczątek wieczoru, korzystając z pomocy gwiazd.

Udało wam się szybko znaleźć trop. Najpierw zmasakrowany, wypity do cna człowiek zrzucony do kanałów. Potem zabici bandyci, gwałciciele i mordercy w zaułkach miasta. Na koniec - ślady walki i magii w szerokiej alei.

Masz niejasne przeczucie, że cokolwiek ta wampirzyca dzisiaj zrobiła, to był koniec jej celu w Nuln. Gwiazdy mówią ci, że niedługo stąd ucieknie. Gdzie - nie wiadomo.

Znaleźliście także drugą grupę. Maga Bestii i Maga Życia. Otoczeni kilkoma trupami sekciarzy w granatowo-czarnych ubraniach ze złotymi lub srebrnymi dodatkami. Chaos... to na pewno. Ale czyj kult? Niepodzielny? Tzeentch? W każdym razie wasi magowie bronili się przed nimi i zginęli biorąc ze sobą kilku do grobu. Dlaczego ich zaatakowali? I gdzie ukrywa się wampirzyca?

VOLKER

Podróżując incognito pozyskałeś za pieniądze wikt i opierunek w tejże wsi. Rankiem spakowałeś swoje manatki i ruszyłeś śladem Anona Gala prędko ku Altdorfowi.

Arrow Altdorf (Reikland)

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Nastêpny
Strona 21 z 22

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group