Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Averland i Góry Krańca Świata
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Sie 08, 2008 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Spoglądam z podziwem na Amori , lecz słowa nie wypowiadam. Spogladam również na Daesa i oceniam jego rekację. Potyczki słowne mego Mistrza są trochę zabawne: rozumiem położenie wampirzycy jak i dążenia Mistrza..ciekawe jak skonczy się konfrontacja ....
Choć musze przyznać że i ja mam pewien cel w odzwiedzina Nagaroth...antyczne miejsce, pełne potęgi i wielu możlwości... Czasem jednak trzeba pójśc na kompromis >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Sie 09, 2008 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI/VALTHARYS

Mistrz zastanowił się chwilę, po czym założył ręce na piersi i spuścił głowę, zamyślony.

- Jeśli to co mówisz jest prawdą, stworzysz lub znajdziesz ten diadem. Stworzysz również armię i wrócisz z nią do Przełęczy Wściekłego Psa, gdzie użyjesz kuli by mnie przyzwać. Pamiętaj, że nie toleruję rebelii. Jeśli mnie zdradzisz albo nie wykonasz jednej z misji: zdobycia diademu albo informacji o Cromie, będę miał twoją głowę na tacy. Przymknę oko jeśli wykonasz tylko jedną misję... ale jeśli obu naraz, stanie się to co mówiłem. A teraz ruszaj.

Słychać przytłumione okrzyki, niezwykłe eksplozje i serie z broni odłamkowej oraz shurikenowej. Przybysze z gwiazd walczą ze sobą.

- Nie mamy czasu. Valtharys... zbieraj mięso armatnie. Ja również się tym zajmę. A ty Amori nie stercz tu! Już, precz!

Stworzył dla wampirzycy portal i zaczął przywoływać demony oraz istoty cienia. Jego potęga i siła woli gnie umysły tych istot do niewolniczej służby bez żadnych konsekwencji dla niego.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Sie 10, 2008 16:08, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Sie 09, 2008 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaczynam inkantować zaklęcie które "przebudzi do życia" kościeje, zombie,duchy, zjawy, widma, upiory. Niech to co umarłe stawi się na me wezwanie >

- Quantus tremor est futurus,Quando iudex est venturus,Cuncta stricte discussurus! - głos mój rozbrzmiewa echem

< Za pomocą kostura unoszę się nad ziemią, i naginam "powstałych" do mej woli. Potem przywołuje Heucuve i niech on będzie mym "strażnikiem">

- Tuba, mirum spargens sonum, Per sepulcra regionum,Coget omnes ante thronum - gdy już się pojawi mówię chłodnym i mrożącym krew w żyłach głosem - Jeśli chcesz powrócić będziesz mnie strzegł, podążysz dziś za mną gdzie Ci każe....Jestem twoim Panem!!!!

< Zbliżam się powoli do Mistrza, nakładając na siebie Duchową Zbroję i na wszelki wypadek Życie po śmierci. Spoglądam spokojnie na armię która powstała by służyć Mi. Choć wiem że do całkowitego spełnienia brakuje mi jeszcze jednej rzeczy, ale to z czasem...już wkrótce...
Uśmiech pojawił się na kościstych wargach....Otaczam się również aurą grozy i mówię do mego Mistrza >

- Panie wydaj rozkaz, a armia ruszy niszcząc tych którzy stoją Ci na drodze.... - czekam na sygnał

< Ogarniam wzrokiem to co się dzieje, poszukując potencjalnych przeciwników...z podziwem patrzę jak przyzywane istoty stają się posłuszne memu Mistrzowi.... >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Sie 10, 2008 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spoglądam przez chwilę na Mistrza po czym mówię spokojnym i lodowatym tonem.>

-Jak sobie życzysz Sensei...tak też uczynię.

<Skłaniam się i przechodzę przez portal.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Sie 10, 2008 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI

Portal odesłał cię gdzieś w nieznane...

Arrow południowo-wschodnia granica Lasu Laurelorn (Middenland i Nordland)

VALTHARYS

Po zwycięskiej bitwie nad przybyszami z gwiazd, Mistrz oddał pod twoją komendę wszystkie swoje siły istot cienia i demonów.

- Wiem czego pragniesz, Valtharys. Przeniosę ciebie i twoją armię do Middenlandu, gdzie będziesz miał okazję zabić Balthasara Gelta. Jest mi to na rękę. Postaraj się wyeliminować również Radę Konkordatu oraz Feldmarszałka Reiklandu. Oczywiście... masz również przetrzebić Chaos, naszego wroga. Myślę, że śmierć Chaos Lordów Surtha Lenka i Crukka wystarczy. Ruszaj.

Mistrz stworzył potężny portal dla ciebie i twojej armii.

- Ja z Daesem ruszymy na wschód, w Góry Mourn. Tam odnajdziemy ruiny Twierdzy Tytanów... jest to rzecz dla mnie ważna. Kiedy wykonasz swą misję, złożysz raport kulą i przeniosę ciebie i tylko ciebie do mnie. Armię traktuj jak mięso armatnie.

Obydwaj zniknęli, tak jak ty z armią...

Arrow zachodni Middenland (Middenland i Nordland)

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group