Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Averland i G贸ry Kra艅ca 艢wiata
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoi ludzie, op臋tani sza艂em, ruszyli na nich, podjudzeni rozkazem. Chodzi艂o ci o obron臋, nie o atak... ale jako艣 wierzysz, 偶e tego sza艂u si臋 nie da艂o odeprze膰.

Kl臋kasz i starasz si臋 przela膰 sza艂 w swoje cia艂o. Z wielkim trudem zaczyna ci si臋 to udawa膰. Zm臋czenie ust臋puje, wielka si艂a wt艂acza si臋 w twoje cz艂onki.

Ale jak wezwa艂e艣 Malala by ci w tym dopom贸g艂, o ma艂o co nie grzmotn膮艂e艣 na kamienn膮 posadzk臋 muru. Musia艂e艣 wszystko od nowa zaczyna膰. Przezornie nie wezwa艂e艣 tym razem Malala i uda艂o si臋. Umys艂 masz czysty, a cia艂o pot臋偶ne.

Widzisz 偶e podobnie zrobi艂 Rikkit, gdy偶 kroi bandy Slaaneshyt贸w i Tzeentchian a偶 mi艂o. Wali kosturem i szabl膮 pot臋偶nie, acz m膮drze. Obok niego walcz膮 jego demony.

Ruszasz na krasnoludzkiego kap艂ana Hashuta. Zmiatasz z pot臋偶n膮 si艂膮 krasnoludzkie mendy kt贸re stoj膮 ci na drodze. Jeste艣 zadziwiony swoj膮 si艂膮. Urywasz r臋ce, g艂owy, nogi, ca艂e torsy. Mia偶d偶ysz zbroje, 艂amiesz bronie. Wreszcie star艂e艣 si臋 z klech膮. Z marszu pr贸bowa艂 ci臋 trzasn膮膰 m艂otem. Co艣 mu nie wysz艂o-mia艂e艣 tyle trze藕wo艣ci by unikn膮膰 ataku. Niestety, szybko obr贸ci艂 m艂ot i przyr偶n膮艂 ci w klat臋 resztk膮 impetu. Nawet taki lekki cios pozostawi艂 pot臋偶ne zniszczenia na twoim kirysie. Napier艣nik zwyczajnie nadtopi艂 si臋, spali艂, pordzewia艂 i rozpad艂 si臋 w proch. Widzisz 偶e jedna runa na m艂ocie Hashutowca si臋 zal艣ni艂a. Runy...

Wyprowadzasz szybko sw贸j w艂asny cios. Wr贸g jest zbyt powolny by go unikn膮膰. Po艂ama艂e艣 mu obie nogi, a ten zwali艂 si臋 na klepisko, wyrzucaj膮c m艂ot za blanki muru. Dobijasz skurwiela i rozgl膮dasz si臋. Twoi przyboczni rozerwali na strz臋py krasnali i nurglist贸w z ich szefem, ale zosta艂o ich ledwo trzech. A ci膮gle dochodz膮 nowi wojownicy Chaosu. Jeste艣cie spychani z mur贸w.

Przynajmniej Rikkit wyci膮艂 Slaaneshyt贸w i Tzeentchian. Pozostawi艂 swoje demony by pilnowa艂y schod贸w i czmychn膮艂 na 艣rodek fortecy. Zacz膮艂 wali膰 zielonymi grzmotami, spopielaj膮c kolejnych Chaosyt贸w. Zacz膮艂 wodzi膰 wzrokiem po murach i zatrzyma艂 si臋 na twojej osobie. Zrobi艂 szybki, dramatyczny gest w twoj膮 stron臋-"Chod藕".

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Otrz膮艣nijcie si臋 i przesta艅cie my艣le膰 o bogach wierzcie teraz we mnie i we w艂asny rozum !!! Biegiem za mn膮 !!! I niech lepiej nikt nie stanie na naszej drodze !

<Puszczam si臋 p臋dem w kierunku Rikiego wymachuj膮c m艂ynki dooko艂a. Staram si臋 chroni膰 moich pozosta艂ych elitarnych ... Je艣li mam racje Riki wie jak si臋 przenie艣膰 do miejsca tej mocy>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnosz膮c okrzyk, sp臋dzi艂e艣 sen z powiek najbli偶szym wojownikom. Oni ponie艣li tw贸j rozkaz dalej. Wreszcie, wi臋kszo艣膰 Malalit贸w, op臋tana b膮d藕 nie, kieruje si臋 w stron臋 schod贸w, broni膮c si臋 przed atakami Khornist贸w, wyznawc贸w Obscurasa, Zuvassina oraz pomniejszych bo偶k贸w. Mury zajmuj膮 trzymaj膮ce si臋 do tej pory na uboczu bandy spod sztandaru Niepodzielnego Chaosu.

Dzi臋ki pomocy Szczurzych Demon贸w i Spaczmagii Rikkita, uda艂o wam si臋 zebra艂 w obronny kr膮g wok贸艂 niego. Stan膮艂e艣 u boku Szarego Proroka, a ten odezwa艂 si臋 sycz膮cym, zm臋czonym g艂osem:

- Spod Wezendorfu dzia艂aj膮 mroczne moce. Wszelkie objawy religii wzmacniaj膮 sza艂.

Uni贸s艂 艂apska w g贸r臋, trzymaj膮c kostur i szabl臋 w zaci艣ni臋tych pi臋艣ciach. Rykn膮艂 g艂osem wzmocnionym przez magi臋:

- Malalici! Niepodzielni Chaosyci! Porzu膰cie fanatyzm! Odrzu膰cie na czas bitwy religi臋! Wybijcie wrog贸w! Wykorzystajcie sw贸j umys艂 i zdolno艣ci, by odeprze膰 szale艅c贸w! Chaos jest z wami!

Pokrzepieni tymi s艂owami, Malalici 艣cia艣nili kr膮g i przyj臋li pierwsz膮 szar偶臋 fanatyk贸w. O dziwo-wytrzymali! Impet i 艣lepa furia fanatyk贸w rozbija si臋 o zwart膮 formacj臋 doskonale wyszkolonych Wojownik贸w Chaosu...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Nareszcie mo偶e teraz zaczn膮 mnie s艂ucha膰...>
- Szyk musi przetrwa膰 ! Nie raz walczyli艣my z psami Khorne'a Wiecie jak si臋 furiat贸w za 艂eb 艂apie !!! Do dzie艂a i my艣lcie ! Ka偶dy wasz cios ma by膰 w jednym rytmie... Pami臋tajcie jeste艣cie jednym organem . Jeden cios i odrazu zastawa. Wojownik pilnuje wojownika przy sobie. Zacznijcie si臋 porusza膰 w ko艂o Rikita . Staniecie si臋 dla nich czarn膮 plam膮 stali nios膮c膮 艣mier膰.
<Sam stoj臋 przy Proroku i obserwuje i synchronizuje poruszaj膮cych si臋 woj贸w gdy kt贸ry艣 padnie natychmiast zajmuje jego miejsce w linii>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sza艂 ca艂kiem min膮艂. Malalici przywo艂ali ca艂膮 swoj膮 dyscyplin臋 i nienawi艣膰 do tych 艣mieci co atakuj膮 was. Kroj膮 jednego za drugim i szybko wype艂niaj膮 dziury w szyku jak kto艣 padnie.

Rikkit raz po raz krzyczy jakie艣 natchnione, demagogiczne sentencje, a偶 ochryp艂. Splun膮艂 na ziemi臋 i wyj膮艂 ze swej przepastnej torby ma艂膮 kulk臋 ze szk艂a. Widzisz 偶e jest wype艂niona pi臋knym, zielonym dymem. Rikkit zacz膮艂 inkantowa膰 co艣 po szczurzemu i kolor kuli zmieni艂 si臋 na bia艂y. Z ca艂ej si艂y cisn膮艂 kul膮 o ziemi臋. Rozbi艂a si臋 i pot臋偶ny, migocz膮cy biel膮 i zieleni膮 dym rozwia艂 si臋 po waszych i wrogich szeregach. Dym jest niezwykle g臋sty. Nic nie widzisz! S艂yszysz tylko kolejne inkantacje Rikkita. Pos艂a艂 jakie艣 pioruny w t膮 chmur臋.

I nagle zda艂e艣 sobie spraw臋 z tego, 偶e widzisz przez t膮 mg艂膮. Wdychasz j膮-wype艂nia ci臋 艣wie偶o艣ci膮 i nowymi si艂ami. Wrogowie kaszl膮 krwi膮 i zataczaj膮 si臋 o艣lepieni. Malalici szybko to wykorzystali i zmasakrowali ostatnich wrog贸w.

Dym rozwiewa si臋 po chwili. Widzisz 偶e z mur贸w zle藕li ju偶 Niepodzielni Chaosyci. Stoj膮 w szyku, gotowi by na was zaszar偶owa膰 i zmie艣膰 z powierzchni ziemi. Jeden z nich wyst膮pi艂. W jednym r臋ku niesie pot臋偶ny sztandar, w drugim ma wielki miecz. Siedzi na okrytym pancerzem demonicznym rumaku. Podje偶d偶a do was.

- Pax! Pax! Do艣膰! Kim偶e wy, 偶e legli艣cie pi臋膰 setek szalonych? Bogowie musz膮 mie膰 was w swej opiece. Jestem Ksvar, Diakon Chaosu! Kto tu dowodzi? Wyst膮p!

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wyst臋puje z szeregu id臋 powoli w jego kierunku. Gdy podejd臋 na odpowiedni膮 odleg艂o艣膰. Zdejmuje he艂m >

- Jam jest Lord Ichneumon Ten kt贸ry przynosi 艣wiatu nienawi艣膰 obecny w艂a艣ciciel Wezendorfu. A to jest moja Kohorta ...
<Rzucam okiem na to co z niej zosta艂o...>

- Co was tu do milion贸w dusz uwi臋zionych przez Khaine'a przygna艂o !!! Ca艂y chaos, zieloni, elita pokurczy ze wsparciem ksi臋stw granicznych ... I to wszyscy na raz ! Dawno tylu dobrych wojownik贸w nie zabi艂em...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksvar spojrza艂 na ciebie. Jego ko艅 lekko zaszamota艂 si臋. Chaosyta szarpn膮艂 za cugle i odwr贸ci艂 konia bokiem do ciebie, a ten prychn膮艂 ognistym wyziewem z nozdrzy.

- Ja i moja horda pochodzimy z p贸艂nocy, z ziem Kurgan贸w. Wkroczyli艣my dawno na wojenn膮 艣cie偶k臋 i ruszyli艣my na po艂udnie, przez Kislevsk膮 Dolgani臋 i Mroczne Ziemie, pal膮c i morduj膮c. 艁upy jednak by艂y znikome, a skalp贸w zebrali艣my niewiele. Wtedy odnale藕li艣my hord臋 Chaosyt贸w r贸偶nych b贸stw. Nie widzia艂em takiej zgodno艣ci mi臋dzy nimi od czas贸w Upadku Imperium s艂abych ludzi z po艂udnia! Zaoferowali nam 艂upy i mord-wi臋c poszli艣my za nimi. Teraz wiem-to byli szale艅cy op臋tani nieczyst膮 moc膮. Przyp艂acili to swoim 偶yciem, tak samo pokurcze i zielone 艣cierwo.

Ksvar zamrucza艂, zastanawiaj膮c si臋 nad czym艣. Obserwuje ciebie ca艂y czas uwa偶nie.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Robi臋 gest tak jakbym si臋 nad czym艣 zastanawia艂 i drapie si臋 p艂ytow膮 r臋kawic膮 po nagiej czaszce... >

- A wi臋c tak drogi Ksvarze mamy par臋 wyj艣膰 z tego ... ba艂aganu...
Mo偶ecie sie zabra膰 z powrotem na p贸艂noc ... Jak dla mnie troch臋 nudna wersja...
Mo偶emy zawalczy膰 starym prawem o przyw贸dztwo nad naszymi wojskami ... Ciekawe ale tylko my sie zabawimy...
Mo偶emy zetrze膰 si臋 teraz w krwawej bitwie i powyrzyna膰 si臋 wzajemnie. To przyznam ciekawe by by艂o tylko ma艂o op艂acalne...
No i ostatecznie mo偶ecie do nas do艂膮czy膰 pod moj膮 komend膮 znajdziecie ciekawego dow贸dc臋 i jeszcze ciekawsze masakry. W艂a艣ciwie zaczyna艂o mi si臋 ju偶 troch臋 nudzi膰 i planowa艂em par臋 interesuj膮cych przedsi臋wzi臋膰 podczas tego jak nas zaatakowali艣cie...

Pozostawiam Ci wyb贸r wariantu odpowiedzi ...
<Rozpalam lekko p艂omie艅 w moich oczach >
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, 偶e Ksvar si臋 jeszcze bardziej zas臋pi艂. Wreszcie porwa艂 za cugle i skierowa艂 konia ku swym oddzia艂om. Pomkn膮艂 galopem. Po chwili wr贸ci艂, bez sztandaru oraz konia i zdj膮艂 he艂m. Widzisz 艂ys膮, blad膮 twarz poznaczon膮 bliznami. Ma czerwone oczy. Mutacja o kt贸rej s艂ysza艂e艣-Albinos.

- Godz臋 si臋 na to, by艣 przewodzi艂 mi. Wydajesz si臋 by膰 bo偶ym palcem, zdob臋d臋 przy tobie 艂upy i chwa艂臋. Masz m贸j miecz i ostrza moich wojownik贸w. Ale pami臋taj-nie interesuje mnie twoje b贸stwo ani idea艂y. Jestem z wami bo mam w tym honor i zap艂at臋. Je艣li otrzymam je, to moi ludzie b臋d膮 przelewali krew za ciebie i twoj膮 spraw臋. Przysi臋gnij 偶e nie zdradzisz mnie, a ja przysi臋gn臋 偶e nie zdradz臋 ciebie. Na krew!

Wyj膮艂 po艣wi臋cony Chaosem d艂ugi n贸偶 i zdj膮艂 r臋kawic臋. Najpierw poda艂 n贸偶 tobie... Rikkit kiwn膮艂 g艂ow膮, uspokajaj膮c ci臋.

---

"No tak... mam nadziej臋, 偶e to symboliczne i 偶e si臋 nie obrazi jak zobaczy 偶e nie mam krwi."-pomy艣la艂 Ichneumon.

Wybraniec Malala zdj膮艂 r臋kawic臋 i naci膮艂 sobie w rytualnym miejscu d艂o艅, oddaj膮c n贸偶 Ksvarowi. Ten r贸wnie偶 naci膮艂 i zacisn膮艂 d艂o艅, a kilkana艣cie kropel krwi 艣ciek艂o na ziemi臋. Obaj Chaosyci u艣cisn臋li d艂onie i za艂o偶yli na powr贸t r臋kawice, a Ksvar schowa艂 n贸偶, zadowolony, i na艂o偶y艂 he艂m na g艂ow臋.

- Tak Ksvarze... na Krew... -westchn膮艂 Ichneumon, a Ksvar kiwn膮艂 g艂ow膮.

---

- Tak, na Krew. Moi ludzie s膮 teraz twoimi sojusznikami, tak samo jak ja. Wydam im rozkazy. Pomog膮 twoim Malalitom uprz膮tn膮膰 i naprawi膰 fortec臋.

To m贸wi膮c, ruszy艂 ra藕no do swoich ludzi i zacz膮艂 nimi dyrygowa膰. Podszed艂 do ciebie zadowolony Rikkit.

- Dobre posuni臋cie. Zrekompensowa艂e艣 sobie straty. Wyczu艂em, 偶e ta moc emanuje z podziemi i chwilowo wygas艂a. Wyczuwam, 偶e kto艣 pr贸buje j膮 zn贸w zbudzi膰. Naka偶 ludziom zaj膮膰 si臋 fortec膮, rozstawi臋 Demony by strzeg艂y zej艣cia do podziemi. Ty, ja i Ksvar zejdziemy tam.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Wto Wrz 18, 2007 15:09, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Panowie kolejna wygrana bitwa ! Teraz robota i przyjemno艣膰... Zebra膰 cia艂a ekwipunek na osobne stosy. Zebra膰 z tych ps贸w krew do naczy艅. Rozpocz膮膰 konserwacje zamku. Za nied艂ugo wr贸cimy z podziemi.

<Ruszam z towarzyszami do podziemi... Pora na moc... >
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po chwili wyruszyli艣cie w trzech-Rikkit, ty i Ksvar do podziemi. Demony przepu艣ci艂y was i zag艂臋bili艣cie si臋 w o艣wietlone pochodniami i latarniami zej艣cie.

Przeszli艣cie pr臋dko przez piwnice fortecy i podziemne tunele i doszli艣cie do Poddrogi. To st膮d emanuje moc.

Kiedy otworzyli艣cie pot臋偶ne, krasnoludzkie wrota ukaza艂 wam si臋 straszliwy widok. Masy sekciarzy, niewolnik贸w i r贸偶nego rodzaju mutant贸w, zwierzoludzi oraz szczuroludzi napiera艂a na obronny 艂uk Malalit贸w z Dalekiego Wschodu, ludzi Shin Tana. Jego samego nie wida膰, a jego ludzie dzielnie odpieraj膮 ataki ho艂oty. Rikkit ju偶 chcia艂 czarowa膰, ale zacz膮艂 kl膮膰 i zwr贸ci艂 si臋 do ciebie:

- Za艂atw to z Ksvarem! Moja religia zabrania mi podnosi膰 r臋ki na pobratymca Skavena w obronie "ni偶szych ras"!

Ksvar uj膮艂 w jedn膮 r臋k臋 miecz, w drug膮 brodaty top贸r i czeka艂 na rozkazy. Malalici ze Wschodu kroili coraz to kolejnych 艣mieci za pomoc膮 swoich egzotycznych broni. Mimo doskona艂ej jako艣ci or臋偶a oraz wielkiej mocy w walce, cofaj膮 si臋 pod ich naporem. Wiesz te偶, 偶e nie mo偶esz wezwa膰 posi艂k贸w-nie zmieszcz膮 si臋 tutaj.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- To nas wzmocnij Riki... Ksvar ch臋tnie zobacz臋 twoj膮 sprawno艣膰 w boju...
<Czekam na jakie艣 zakl臋cie Rikiego i ruszam w ciszy i spokoju na poczwary. Staram si臋 jeden cios jeden trup... W tym szale nie powstrzyma ich strach... >
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skaven mrukn膮艂 z odraz膮 i rzuci艂 jakie艣 proste czary magii powszechnej. Bodaj偶e d藕wi臋ki i rozb艂yski, kt贸re odwr贸ci艂y uwag臋 atakuj膮cych na tyle, by Malalici przyst膮pili do kontrataku.

- Nie pro艣 o wi臋cej Ichneumon... nie mam zamiaru zdycha膰 dla was z r臋ki mojego b贸stwa!

Ksvar rzuci艂 si臋 do walki, przepychaj膮c si臋 mi臋dzy Malalitami. Zacz膮艂 siec toporem i mieczem, zmiataj膮c kolejnych wrog贸w. Jest do艣膰 powolny w tej zbroi i z t膮 ci臋偶k膮 broni膮, ale niezwykle silny i wytrzyma艂y. Doskona艂y wojownik. Nawet jak mu rozwalili top贸r to wsadzi艂 u艂amany trzonek jakiemu艣 Skavenowi w oko i zacz膮艂 bi膰 i chwyta膰 woln膮 r臋k膮 pozosta艂ych oraz siec mieczem.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Staram si臋 przepcha膰 do przodu i w艂膮czy膰 do walki odsuwaj膮c najbardziej wycie艅czonego Malalite. Zaczynam m艂贸ci膰 broni膮 na po艂owie zasi臋gu 偶eby nie zrobi膰 nikomu krzywdy >
- Gdzie jest Shintan ?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Wrz 18, 2007 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsun膮艂e艣 jakiego艣 zm臋czonego wojownika a ten pobieg艂 os艂ania膰 Rikkita ze s艂owami:

- Nikt nie wie gdzie on jest! Poszed艂 pierwszy i potem zaatakowali ci 艣mieciarze!

Ruszy艂e艣 do walki. Razem z Ksvarem zmiatacie kolejnych wrog贸w i dajecie przyk艂ad Malalitom.

Rzucali si臋 na was kupami, wal膮c czym popadnie. Rozerwali ci kolczug臋 i sk贸rzni臋 na torsie, spad艂 ci naplecznik, poci臋li ci ubranie i poranili tors. Jeden mutant splun膮艂 ci kwasem w he艂m, kt贸ry momentalnie si臋 przepali艂. Poparzy艂oby ci twarz gdyby nie to, 偶e jej nie posiadasz. Zerwa艂e艣 prawie zniszczony he艂m z g艂owy i roztrzaska艂e艣 nim 艂eb mutanta, zostawiaj膮c resztki metalu w jego g艂owie. Ruszy艂e艣 dalej, kopi膮c, bij膮c, rozpychaj膮c si臋, gniot膮c, mia偶d偶膮c i 艣cinaj膮c wrog贸w. Tak samo Ksvar i Malalici. Wreszcie, wrogowie padli. Pi臋ciu Malalit贸w nie wyrobi艂o ze zm臋czenia i w toku walk zgin臋li.

Za艣cielili艣cie korytarz 艣cierwami wrog贸w. Dobili艣cie ostatnich rannych. Przyby艂 Rikkit i towarzysz膮cy mu Malalita.

- Ichneumon... wydaj rozkazy Ludziom Wschodu by przypilnowali tej sali... wyczuwam, 偶e moc jest bardzo blisko. I wyczuwam, 偶e Shin Tan jest jeszcze bli偶ej.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Nast阷ny
Strona 3 z 23

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group