Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Reikland
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Lip 17, 2008 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siedzę sobie iczekam...czas wolno płyni, a ciekawość zaczyna mnie irytować..."Ile to może trwać." Od czasu do czasu podchodzę do okna i się dyskretnie rozglądam. Jeśli poczuję magię i panikę ludzi opuszczam karczmę zabierając ze sobą wszystkie rzeczy i kostur towarzysza. Ma dusza karmi się lękiem śmierdzących ludzi...wpadam w ekscytację. Idę w miejsce gdzie jest jej najwięcej.Widząc co się dzieje chowam się w zaułek taki koło którego będzie przebiegał mój kościsty przyjaciel.Chwytam go za szatę i ciągnę za sobą.>

-Chodź ze mną. <Ciągnę go za sobą w cień i wciągam w strefę cieni...staram z nim przejść jak najdalej od żołnierzy i straży trzymając mocno za szaty.Ukrywam się z nim w najbliższym magazynie,piwnicy lub , jeśli jest możliwość w naszym pokoju w karczmie.Wychodzę z nimz krainy cieni gdy jesteśmy w bezpiecznym miejscu.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Lip 17, 2008 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI/VALTHARYS

Natknęliście się na siebie w ogólnym chaosie i zbiegliście do mroczniejszych zakamarków miasta - mimo iż niewiele takich zostało. Dotarliście na teren zachodniej dzielnicy mieszkalnej miasta, w pobliże głównego wejścia do kanałów oraz czystym placu, jaki pozostał po Pałacu Imperatorskim i Ogrodach Pałacowych.

Tamże, Valtharys znów stracił przytomność i zbudził się dopiero parę godzin później. Zgubiliście pościg, ale na jak długo? Trzeba uciekać z tego miejsca, tym bardziej że magia iluzyjna przestała działać.

Kiedy Valtharys się zbudził, pamiętał wszystko do czasu "śmierci" i przemiany w lisza. Nic więcej...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pia Lip 18, 2008 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<"Same kłopoty..."Spoglądam na towarzysza.>

-Nie powinnam wściubiać nosa, ale chyba nie dokońca poszło po Twej myśli Valtharys'ie. Musimy uciekać i to jak najdalej od tego miejsca. Pytanie tylko na jaki wysiłek możesz sobie pozwolić i jak właściwie się czujesz?Z Twoim wyglądem raczej trakt odpada...zostaje las.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Lip 18, 2008 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zbudziwszy się...spoglądam na swoje ciało...oraz na towarzyszkę i mówię spokojnie >
- O to już się nie martw - i aktywuję moc amuletu ,a dokladniej jego drugą właściwośc...
< Moc amuletu obleka mnie w "ludzkie" ciało...i na jakiś czas ponownie jestem człowiekiem z krwi i kości.....Lecz nie starcem , lecz około 29 letnim mężczyzną z długimi rudymi włosami....
WyjÄ…wszy kulÄ™ z piwafi odzywam siÄ™ >
- Mistrzu cel osiągnięty, czekamy na dalsze dyrektywy - mówię wprost

< Spogladam na Amori i gdy już dostanę nowe rozkazy przekazuje je towarzyszce.. Potem podejmujemy decyzję czy się rozpraszamy czy idziemy razem >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lip 18, 2008 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMORI/VALTHARYS

Chaos jaki wybuchł w mieście jest przeogromny. Używając waszej osobistej magii iluzyjnej oraz wskazówek do Mistrza, szybko wydostaliście się z Altdorfu i dotarliście do jednej z podmiejskich wsi. Pościg już was doganiał, gdy pojawił się Mistrz - teleportował on siebie i was gdzieś w nieznane, opuszczając wieś, pościg, Altdorf i Reikland...

Arrow ziemie rozbiorowe Adriana von Zira/Stirlandu (Averland i Góry Krańca Świata)

VOLKER/VENDOM

W dzień waszego spotkania oraz treningów przed misją w Altdorfie wybuchły kolejne zamieszki. Parada wojskowa została zaatakowana przez dwóch wrogich sobie i Konkordatowi zamachowców - zamaskowanego pod zwykłego mieszczanina Lisza oraz upadłego czarnoksiężnika Cabaal, Grompha Baenre. W zamachu zginął Gromph Baenre z rąk Lisza oraz sam Axel Wagner z rąk upadłego arcymaga.

Lisz i jakaś dziwaczna kobieta która mu pomogła uciekli za miasto do jednej z wsi, gdzie teleportowali się z pomocą jakiegoś zakapturzonego maga.

Mag został rozpoznany jako ten który pomógł wampirzycy uciec spod Nuln, zaś sama kobieta to właśnie owa wampirzyca która sprawiła tyle problemów Konkordatowi.

Sytuacja została opanowana, spokój wrócił na ulice miasta, lecz Konkordat trzęsie się w posadach po tym ataku i utracie jednego z najważniejszych wodzów.

Wstał kolejny dzień. Jesteście gotowi do wyprawy. Cała drużyna zebrała się na Ulicy Magii...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Sob Lip 19, 2008 02:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Lip 18, 2008 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< fatalny czas na wyprawę... oby nie skończyła sie kolejną porażką... >

- Ruszamy czy zamierzacie jeszcze obserwować tą nudną ulicę? Czas nagli i jak przekonaliśmy sie wczoraj wróg nie śpi. < chowańcowi nakazuje wylecieć przodem i zrobić mały zwiad. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pia Lip 18, 2008 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny raz plugawy pomiot Chaosu uciekł nam sprzed nosa. Co się dzieje? Przecież tak być nie może! Środek miasta, wielka parada, giną ludzie, a agresorzy uciekają? Ktoś powinien położyć temu kres.

- Ruszajmy - rzekłem niezwykle mrocznie. W głowie mam uciekającą wampirzyce. - Kolejnej porażki nie zdzierżę. Tym razem musimy szczególnie wysilić swoje magiczne zmysły i... I nie spaprać tego zadania.

Jestem raczej oschły. Otaczają mnie same porażki, to nie tak powinno być.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Lip 19, 2008 02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VENDOM/VALTHARYS

Zdeterminowani, ponurzy i wściekli po ostatnich porażkach, zebraliście się w silną drużynę najlepszych magów polowych Konkordatu i ruszyliście w dużej obstawie na granicę Reiklandu. Tam wojsko was opuściło i ruszyliście przez Wissenland i Nuln do niedawno podbitej przez siły Lorda Mortimera, Adriana von Zira i Cesarza Południa ziemi Averlandzkiej - domniemanego miejsca istnienia zbiegłej komórki Cabaal - waszego pierwszego celu.

Arrow ziemie rozbiorowe Lorda Mortimera/Wissenlandu (Averland i Góry Krańca Świata)

EDIT:

VENDOM/VOLKER

Po następnej kilkudniowej podróży dotarliście z powrotem do waszych domów w Altdorfie. Zasłużyliście na odpoczynek. Jest już wieczór, a następnego dnia ma być zebranie w głównej Kapitule Magów, celem odprawy po zwycięskiej misji na Cabaal.

Z tego co słyszeliście, kiedy wy wykonywaliście zadanie w Averheim, agenci Stirlandu i Konkordatu wespół zinfiltrowali pozostałe prowincje oraz komórki Cabaal i ich sojuszników. W ledwo dwie noce i jeden dzień strzaskali całą cholerną sektę.

Przeżyli jednak zorganizowali się w Gromheim, stolicy Stirlandu i dokonali serii odwetowych zamachów na ród von Zirów. Był to bolesny kontratak, ale Magowie i Zirowie już wiedzą jak wywabić Cabaal i zmiażdżyć je ostatecznie.

Tymczasem - Marianne i Anon udali się do swoich Kolegiów i komnat na sen. Jutro wasz wielki dzień.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem wszystko idzie po naszej myśli. Mam nadzieję, że w Gromheim uporają się z sektą.

Nie kładę się jeszcze spać, oglądam niebo. Szkoda, że nie jesteśmy w górach, powietrze było by tu czystsze, niebo lepiej widoczne, ach! Szkoda, szkoda.

Kiedy już popatrzę sobie w gwiazdy układam się do snu.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< przez ostatnie dni byłem milczący, zastanawia mnie ta sprawa ze szpiegami von Zira... czego na prawdę ode mnie chcą i jak długo zamierzają zatruwać moje i tak już trudne życie...

Odpoczywam przed tym zebraniem, znając Konkordat na pewno poza gratulacjami wymyśli jakąś nowa misję, chociażby po to aby mnie czymś zająć... Kładę się wcześniej spać. Następnego dnia wstaję wcześniej, przed zebraniem zamierzam przejrzeć dokumenty kolegialne z ostatnich dni i sprawdzić jak radzi sobie Joseph.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VENDOM/VOLKER

Wasze kolegia działają świetnie. Wygląda na to że całe miasto stanęło na nogi, podbudowane wielkimi zwycięstwami nad plugawą sektą Cabaal.

Następnego dnia zostaliście zgodnie z waszymi przewidywaniami wezwani do Kapituły. Zajęliście swoje miejsca, te same co były zajmowane przez was podczas niedawnego osądu. W ogóle sytuacja cała wygląda podobnie - lecz zamiast was ganić, tym razem będziecie chwaleni.

Balthasar Gelt uciszył zgromadzonych gestem ręki i wstał.

- Witam wszystkich zgromadzonych. Siostry, bracia, oto wielka chwila wieńcząca zwycięstwo nad Be'lakorem i jego Cabaal. Sekta jest zniszczona. Jej resztki są dorzynane przez sojusz Reiklandu i Stirlandu w Gromheim. Pierwszy cios w tą hołotę wyprowadziła drużyna którą wysłaliśmy na karną ekspedycję do Averheim. Arcymaginii Bitewna Magii Ognia - Marianne Kessler, Arcymag Kolegium Światła - Anon Gal, Mistrz Magii Kolegium Niebios - Vendom Tarsatir, Patriarcha Kolegium Ognia - Volker von Schaffer. Powstańcie!

Wzniósł ręce.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy miałem wolną chwilę zasiadłem w fotelu i wypiłem kieliszek wina oraz zapaliłem fajkę. Chwila relaksu.

Na zebraniu byłem skupiony na tym co mnie otacza, a przynajmniej próbowałem. Kiedy mnie wywołali powstałem wedle prośby.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< wstaję i uśmiecham się lekko, nie chce wyglądać na niezadowolonego. Faktycznie jednak nie podzielam entuzjazmu Balthasara Gelta... to na pewno nie jest koniec... jeszcze długa droga przed nami i Cabaal to tylko jedna w wielu kłód na naszej drodze... >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Sie 05, 2008 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VOLKER/VENDOM

Powstaliście, a Balthasar Gelt opuścił ramiona. Przemówił grzmiącym głosem:

- Myślę, że tym oto ludziom należą się podziękowania. Cabaal jest zniszczone. Jedno z największych zagrożeń dla stabilności Imperium i Konkordatu zniknęło raz na zawsze, dzięki właśnie tym bohaterom!

Zgromadzeni powstali i rozległa się burza oklasków. W końcu wszyscy zasiedli, a Gelt odczytał jeszcze oficjalny dekret z Kolegium Niebios, mianujący Mistrza Magii Vendoma Tarsatira na stanowisko Arcymaga Azyr. Kolejne brawa, głównie ze strony Astromantów.

Na koniec Gelt poprzysiągł razem z innymi dygnitarzami Konkordatu, że śmierć Axela Wagnera zostanie pomszczona. Już teraz agenci poszukują Lisza, Wampirzycy oraz dziwnego Maga którzy przysporzyli sporo kłopotów w Altdorfie i Nuln oraz zamordowali Marszałka.

Spotkanie zostało zakończone, tłum rozchodzi się do swoich Kolegiów.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Sie 06, 2008 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< po skończonej ceremonii podchodzę do Vendom wyciągam ku niemu dłoń i składam gratulacje>
- Dobrze widzieć, że Konkordat nadal posiada silnych magów, ta myśl mnie uspokaja. Rozwijaj dalej swoje umiejętności, mam przeczucie, że wkrótce znowu staniemy na polu walki, bądź czujny.

<po tych słowach odchodzę. Po powrocie do budynków kolegium szukam Josepha, chcę z nim porozmawiać o ostatnich wypadkach w Reiklandzie na pozostałych ziemiach byłego Imperium. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Nastêpny
Strona 39 z 41

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group