Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Stirland i Sylvania
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Wrz 06, 2008 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Nim wyruszymy staram się szybko przygotować kryształ dla Zira - za jego pomocą będzie mógł mnie wezwać
Czekam na oddział Wuert z którymi mam iść. Maskuję się za mocą pierścienia, ale jednocześnie "wygaszam" do minimum aurę którą roztaczam.
Czekam spokojnie, nie rzucając się w oczy. Obserwuję i zapamiętuję.... >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Wrz 06, 2008 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIR/VALTHARYS

Zanim wojska wyruszyły z Gromheim, przybył list od Reinera Starke, nakazujący wszystkim wojskom Konkordatu o natychmiastowe stawienie się w Altdorfie. Trzy tysiące żołnierzy oraz pozostała bateria armat wyruszyli z miasta na zachód, spływając rzekami Stir i Reik.

Decyzja Starke była bolesna, lecz konieczna. Konkordat należy do sił sojuszniczych, a Reikland nie posiada żadnej obronnej siły od czasu wyruszenia na wyprawę przeciwko Chaosowi.

Przeliczyłeś się także z "przewagą magii Ognia". Josef Rott niestety nie może zaoferować żadnej pomocy ze strony swojego nadwątlonego Kolegium. Tych kilku Magów Ognia którzy wciąż żyją, prowadzą szkolenia i dobór nowych kandydatów. Jedynie Marianne Kessler przybyła do Gromnik i zadeklarowała chęć pomocy.

Przeciwnik ma potężną przewagę technologiczną. W jego szeregach dostrzeżono moździerze, miotacze ognia, nowoczesną broń palną i działa, kartaczownice oraz kilka prototypów nowego rodzaju broni - broni maszynowej. Mały jednoręczny pistolet, większy peem oburęczny, ręczny karabin maszynowy, stacjonarny ciężki karabin maszynowy oraz montowane na umocnieniach, najcięższe karabiny maszynowe.

Wszystkie te bronie są bardzo ciężkie do ogarnięcia, stworzenia i utrzymywania. Są cholernie wadliwe i wrogowie szybko je wycofali ze służby. Wiedza pozyskana o nowym rodzaju amunicji oraz samej konstrukcji tych spluw została wykorzystana przez Karrasa w swoim tajemnym projekcie.

Skryty atak Wuert i Valtharysa dał pewne, choć niewielkie, efekty i spowolnił nieco marsz wroga.

Najemnicy Tileańscy oraz oddziały z miotaczami ognia ruszyli w las by wywołać pożary i przeczesać teren. W kierunku wzgórz zmierza reszta armii.

Wróg w końcu wytoczył swoją najważniejszą, najbardziej tajną z broni - własne czołgi parowe. Te pierwsze ich wersje są bardziej gówniane od waszych, wolniejsze, wadliwe i uzbrojone w polowe działa oraz broń maszynową. Jeden z waszych czołgów jest wart dziesięć ich... ale ich jest więcej. Zaobserwowano ich nawet pięćdziesiąt w całej armii, a skoro uznali że broń oraz same konstrukcje są wadliwe, to zapewne niedługo poślą do bitwy pierwsze modele będące plagiatem czołgów Mechanistów.

Ponadto, wróg wykorzystuje zwiad... powietrzny. Używając nowej inwencji, tak zwanych balonów, są w stanie przeprowadzić niezwykle dalekosiężny, choć powolny i widoczny dla wszystkich zwiad. Opracowali także nieco większe balony i możliwość zrzucania przeszkolonych żołnierzy na tak zwanych "spadochronach" - o czym przekonało się boleśnie kilkanaście posterunków granicznych...

Zanim do Stirlandu dotarłyby ewentualne posiłki z Cesarstwa lub chociażby Ligi, minie co najmniej kilka dni. Do tego czasu na pewno dotarliby do Gromheim i zarządzili szturm.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Wrz 06, 2008 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Wzywam do siebie dowódcę Wuert, mam dla nich proste zadanie: mają wywęszyć jakie są szanse na dostanie się do obozu Mortimera, a także jaką obstawę mają Eleazar, Fedorov oraz Mortimmer. Potrzebuję dokładnych informacji o położeniu obozu Mortimera a także o lokacji każdego z tych trzech panów.

Mają to zrobić wyjątkowo dyskretnie, jeżeli to okazuje się niemożliwe wzywam na pomoc zjawy i duchy. Niech poprzez swoją niewidzialność dowiedzą się tego co potrzebuje, a także niech bacznie przyjrzą się Lordowi Mortimerowi

Jeżeli chodzi o Tilleańczyków pomagam Victorowi rozprawić się z nimi używam do tego magii, nie patyczkuję się z nikim kto mi wrogiem a następnie wskrzeszam poległych tworząc własną małą armię.
Dopóki nie dostanę informacji o położeniu obozu i "ochronie" tych trzech ludzi nie zaczynam przeciw nim akcji >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Wrz 06, 2008 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slucham z rosnącym przerażeniem raportów.
Zwiad ma mi przedstawić dokładny plan sytuacyjny. Chcę wiedzieć dokładnie gdzie są siły wroga i jak są rozmieszczone. Siły w lesie powinny sobie poradzić.
Nie okopuję się. Wciągam siły przeciwnika we wzgórza. Kessler ma za zadanie niszczyć ich czołgi parowe. Pod wpływem ognia i wysokiej temperatury cały mechanizm powinien się zepsuć jeśli nie eksplodować. To samo tyczy się balonów. Czynnikiem ludzkim ma zająć się reszta mojej armii. Nie wdaję się w długotrwałą walkę, ciągle zmieniam pozycje, to będzie dezorientować obsługę wrogich dział.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Wrz 06, 2008 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VALTHARYS/ZIR

Starcie w lesie przebiegło korzystnie dla obrońców, jednakże Tileańczycy nie próbowali za wszelką cenę zdobyć tej hałdy drzew. Wycofali się i zaczęli rozniecać potężne pożary, które zmusiły obrońców do ucieczki w pobliże traktu prowadzącego na Gromheim.

Rzeką Stir przypłynęła wroga, niewielka flota rzeczna złożona głównie ze statków parowych i potężnych Ironcladów, wikłając się w walki ze statkami Tancreda von Martens.

Umiejętności Kessler nie wystarczyły by powstrzymać całkiem ofensywę wroga. Nie bawił się on również w wielkie pochody piechoty ani kawalerii. Wykorzystuje swoje wielkie zapasy amunicji do metodycznego bombardowania wzgórz. Jego szpiedzy wydają się znać każdy wasz ruch. Tak jak wy ich.

Balonów nie da się zdjąć w tak prosty sposób, gdyż żaden czar ani kula nie mają takiego zasięgu. Za to oni wszędzie mogą zrzucić duże ilości spadochroniarzy, komandosów, którzy mogą wam nawet w nocy narobić wiele dymu - co skrzętnie wykorzystują. Jedynie siły Todwaffe i Wuert mają podobne wyszkolenie co oni.

Przeciwnik zabrał wojska spod lasu do głównej grupy, za to wysłał szerokim łukiem duże zgrupowanie w kierunku dawnych ziem von Bachów.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Wrz 06, 2008 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mortimer ty sukinkocie - szepcę do siebie wpatrując się w zawieszone w powietrzu balony zwiadowcze - ładnie sobie wszystko obmyśliłeś.

- Nie mamy już zbyt wielu opcji - mówię do Victora - jestem skłonny posłuchać się Ciebie przyjacielu... ale to oznacza poświęcenie części Księstwa...

Wyciągam kryształ, który otrzymałem od Valtharysa i przekazuję, aby wszystkie siły z lasu dołączyły do głównego obozu.

- Jednak wypróbujemy przed tym krokiem jeszcze jedną rzecz. Widziałeś Victorze jak wolne są te balony? Mortimer dostaje strasznie opóźnione raporty. Możemy do wykorzystać.

Wołam dwóch gońców. Jednego posyłam do Gromheim. Cała moja rodzina ma opuścić stolicę i udać się na południe, do Cesarstwa. Mają ruszyć wschodnimi rubieżami, wzdłuż gór by uniknąć spotkania z wojskiem Mortimera. Drugiego posyłam do Kuźni Dusz. Niech Karras zbierze swoich inżynierów, moją siostrę, plany technologiczne, matryce, wszystko co potrzebne do odbudowy informacji zawartych w tej twierdzy i niech również umyka do Cesarstwa.

Poza tym wysyłam listy do Bretonii, Ligi, Cesarstwa, Kislevu i Krasnoludów z prośbą o wsparcie.

Może Fedorov ruszy na Cesarstwo - uśmiecham się do siebie w myślach - w każdym bądź razie Hammerites stracą zapał, a ja będę spokojny o Karrasa i moją rodzinę.

Jesteśmy na wzgórzach Księstwa Stiru. Moi ludzie znają te tereny. Zamierzam to wykorzystać. Siły Mortimera są powolne i będę go kąsał, póki nie wytraci choć części swoich sił. Plan jest następujący:

Balony zwiadowcze mimo że użyteczne, są powolne. Możemy zmienić ich użyteczność na naszą korzyść. Pierwsze co, moździerze mają zrobić zasłonę dymną z pocisków zapalających. Zbliża się jesień. Deszcze bywają tu nierzadko, a mokra trawa mocno dymi. Z początku wycofamy się na większą odległość. Potem odłączę od swoich sił cześć żołnierzy by posłać ich na flankujących wissenlandczyków (tych na ziemiach von Bacha). Resztą sił ruszę do kontrataku. Balony wychwycą taki manewr z łatwością i na to liczę. Jak zwiadowcy niosący właśnie tą informację znikną z pola widzenia, wycofam siły, które ruszyłem na flankujących wissenlandczyków (tamci będą się już pewnie szykowali do bitwy, zanim zwiadowcy doniosą o kolejnym manewrze, zyskam trochę czasu). Następnym krokiem będzie rozpostarcie sił na dużej przestrzeni i rozciągnięcie flank. Ruszę na siły Mortimera ławą, próbując go oflankować. I to będzie wiadomość do konnych zwiadowców z Wissenlandu (jestem pewien, że Mortimer nie bazuje tylko na balonach). W ten sposób Mortimer dostanie w tym samym czasie dwie sprzeczne wiadomości, ale zrobi to co bym zrobił ja na jego miejscu. Uwierzy konnym bo mają świeższe informacje i pewniejsze (domyśli się, że próbowałem oszukać balony). Ja w tym czasie podczas natarcia zwinę siły w klin i wbiję się w środek sił Mortimera szukając jego chorągwi. Kessler będzie odpowiedzialna za masową destrukcję i czyszczenie pola wokół nas. Valtharysa zadaniem będzie ożywienie w szeregach przeciwnika zjaw, upiorów i zombie, coby siać postrach... oraz masowa destrukcja. Jeśli takie zagranie się nie powiedzie, każdy z dowódców ma takie same rozkazy - wycofać się w stronę Soulforge, a potem do Gromheim.

Wyjaśniam wszystkim plan.

- Niech Morr ma nas w opiece i przyjmie dusze tych, którzy dziś polegną.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Gdy dostanę już rozkazy od Zira, wykonuję je. W wolnym czasie regeneruje swoją siłę i spędzam czas na medytacji.....

Gdy nadejdzie pora walki wskrzeszam tych co polegli i posyłam ich na rzeź niech oni dokonują zagłady tego kogo wskazał mi mój Mistrz. Każdy poległy wstaje z martwych jako zombie, kościej czy zjawa/widmo to nie ma znaczenia mają szerzyć panikę , śmierć i strach w obozie wroga... >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VALTHARYS/ZIR

Zgodnie z rozkazem Księcia, rodzina książęca oraz wiedza zgromadzona w Kuźni Dusz zostały czym prędzej wysłane do Cesarstwa Południa skrajem Gór Krańca Świata i Gór Czarnych.

Karras i jego ludzie kategorycznie odmówili wycofania się. Nie mają zamiaru tchórzyć w obliczu wroga.

Krasnoludy mogą was wesprzeć jedynie garścią sprzętu, finansów oraz bezpiecznym azylem dla was w Górach. Kislev po bitwie o Morze Szponów jest wyczerpany wojnami i wstrzymał wsparcie nawet dla Ligi. Cesarstwo zapowiedziało pomoc i mobilizuje wojska. W odpowiedzi jednak, Tilea również ma zamiar wmieszać się w konflikt, nie chcąc dopuścić do rozwoju potęgi Cesarstwa.

Bretonia nie zna powodów waszego konfliktu i zapowiedziała, że sprawy Imperium nie są jej sprawami. Pozostaje neutralna.

Zasłona dymna wyszła dość dobrze i częściowo pokryła ruchy waszych wojsk. Nieprzyjaciel prawie natychmiast wycofał większość balonów z obiegu, pozostałe zaś skierował w rejony które nie są ogarnięte pożogą.

Jakimś cudem przewidział wasze manewry. Siłami które wysłał na ziemie Bach zablokował zgrupowanie które tam wysłałeś. W tej chwili toczy się tam zażarta, wyrównana walka.

Pożary lasu już wygasły, co Mortimer skrzętnie wykorzystał wysyłając tam zagon kawalerii celem szabrowania i oflankowania.

Miejsce oraz plany waszej bitwy również przewidział. Stworzył bardzo solidne pozycje obronne z okopanymi w ziemiankach czołgami i armatami. Zawiesił balony przed swoimi pozycjami, z których zrzucane są bomby i granaty. Na flanki podesłał siły kawalerii oraz komandosów. Jego mag, Eleazar, wzmacnia armaty i czołgi.

Bitwa się zaczęła, ale wróg jest na was przygotowany. Pytanie tylko skąd wiedział o waszych ruchach. Nawet on nie potrafi przewidzieć wszystkiego, a jego zwiadowcy nie są idealni.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycofuję swoje siły. To nie ma sensu. Jedyną szansą było uderzyć we wroga gdy będzie miał rozciągnięte siły.

Wycofuję się aż do Gromheim. Nie czekam, aż flanka skończy się bić, tamte siły też zbieram.
Niech Wuert sprawdzi czy nikt nie opuszcza naszego obozu. Możliwe że gdzieś mamy zdrajcę i chcę aby został złapany.
Nie mówię nikomu o szczegółach planu wycofania się. Sam komenderuję żołnierzami i sam wysyłam gońców do flank.

Wycofywanie się ma być składne. Wykorzystuję to, że przeciwnik nie jest tak szybki, jeśli chce korzystać z przewagi maszyn. Kilku zwiadowców posyłam by pilnowali konnicy, która nas flankuje. W razie czego poślę tam Kessler. Valtharys ma spowalniać pościg stawiając ściany z trupów.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Czekam na razie nie ujawniając swojej prawdziwej tożsamości. Gdy jestem na osobności z Zirem >

- Książę ktoś zdradził .... i to jest fakt ? - mówię wprost - Moja rada wycofać się.. wykorzystaj Louisów niech odnajdą szpiega wśród nas.... choć prawda może okazać się brutalna

< Czekam spokojnie na rozwój wypadków... Mortimer jak i Eleazar bardzo działa mi na nerwy... ale w końcu moja zemsta dopadnie ich

Staram się wyczuć magiczne wibracje, ślady jakiegokolwiek magicznego przekazu.... A także obserwuję w miarę moich możliwości najbliższych współpracowników Zira >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VALTHARYS/ZIR

Wycofaliście się prędko z bitwy pod osłoną truposzy. Wróg nie ścigał was i zaprzestał ostrzału.

Wojska na ziemiach Bach poniosły dość spore straty (jedną trzecią stanu ogólnego), ale zmusiły wroga do wycofania się do głównej grupy przed powrotem do was.

Szybkim marszem znaleźliście się w Gromheim. Wróg posłał Hammerites do zablokowania i oblężenia Kuźni Dusz gdzie zebrali się wszyscy Mechaniści.

Reszta ruszyła za wami. Za około dzień lub dwa będą przy mieście.

Nocami Louisom udało się złapać kilku szpiegów którzy byli z waszą armią już od dłuższego czasu. Niektórzy zinfiltrowali siły Księstwa Stir już od czasu walk z Averlandem i dorobili się wysokich pozycji oficerskich.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowuję Gromheim do oblężenia.

Każę przygotować cały sprzęt obronny. Smoła, armaty, kartaczownice... wszystko. Obie bramy mają zostać dwukrotnie wzmocnione. Louisowie mają opuścić Gromheim i rozproszyć się. Nie chcę by ewentualny pogrom objął agentów. Jeśli wygram, mają wrócić pod moją komendę. Zostawiam przy sobie jedynie dwóch agentów.

Wykorzystuję ich do wydostania ze zdrajców wszystkich informacji. Jak się kontaktowali z Mortimerem.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Czekam ze spokojem na rozkazy od Zira, starając się nie wpaść w oko Kessler.
Idę wraz z Loisuami na przesłuchanie szpiegów. Jeżeli tortury nic nie dadzą, za pomocą przekleństwa ożywienia zamieniaj jednego w bezrozumnego zombiego po czym każę mu żreć robaki. Po czym pytam się chłodno "kto chce dołączyć do niego".... jeżeli to ich nie przestraszy to za pomocą kolejnego zaklęcia "Uwięzienie duszy" sprawiam że zabieram pierw mu duszę a następnie ją mu zwracam przez co szpieg staje się bezrozumnym stworzeniem... Taki pokaz powinien sprawić iż będą gadać >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cholera... - Mruknąłem widząc to co zastałem na tych zmiemiach. - Musimy jak najprędzej dostać się do Adriana von Zira. Tak więc w drogę.

Nasz marsz musi być równy. Musimy trzymać swoje tempo, więc nie pospieszam ludzi by szli jak najszybciej. Będą się męczyć, a przecież niosą także sprzęt.

Każdego ranka wysyłam dziesięcio osobową ekipę na zwiad. Kiedy pojawią się gwiazdy na niebie wróżę i odczytuję wszystkie informacje.

Jeśli napotkamy ludzi Mortimera lub jego popleczników, Liga daje im poznać swojego gniewu.

Do naszego marszu przyłączamy wszystkich tych, którzy pragną nam pomóc. Partyzantów, medyków, zwykłych ludzi, którzy mogą nam coś zaoferować lub nam pomóc.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Wrz 09, 2008 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VALTHARYS

Wycofaliście się do Gromheim gdzie obległy was siły Lorda Mortimera. W wielkiej bitwie udało wam się je odeprzeć wielkimi stratami.

W tej krwawej bitwie udało wam się między innymi zniszczyć wrogą flotę rzeczną, lecz ceną była utrata własnych statków i śmierć Tancreda von Martensa.

W trakcie bitwy spotkałeś się ponownie z potężnym Czarnoksiężnikiem Tzeentcha, Goro Kasahara. Tym razem pojedynkowaliście się. Zażarta walka na kostury i czary zakończyła się remisem i osłabiła was obu. Goro zapowiedział, że niedługo zetrze się z tobą ponownie...

VALTHARYS/VENDOM

Mortimer i Eleazar wycofali się, gonieni przez połączone wojska Ligi i Stiru aż na samą granicę Wissenlandu. Do uciekinierów dołączyli żołnierze Hammerites, którzy wycofali się po zdobyciu i zniszczeniu Kuźni Dusz. W bitwie zginęli Fedorov oraz sam Karras - a przynajmniej takie są wieści, lecz ciał nie odnaleziono. Hammerites przeszli pod kierownictwo Mortimera, zaś Mechaniści zostali bardzo mocno przetrzebieni i rozproszeni.

Mimo tego małego zwycięstwa, siły wroga poniosły dużą klęskę pod Gromheim i wycofały się aż do Nuln. I tam będzie ostateczna rozgrywka...

Arrow okolice Nuln (Wissenland)

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group