Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Raporty z bitew i turniej贸w.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gry Bitewne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pon Mar 14, 2005 20:20    Temat postu: Raporty z bitew i turniej贸w. Odpowiedz z cytatem

Nazwa tematu m贸wi sama za siebie...

A tak poza tym zosta艂em poproszony o zdanie relacji z turnieju na kt贸rym by艂em w ostatni膮 sobot臋. Grali艣my w system przysz艂o艣ciowy Warzone dziej膮cy si臋 w uniwersum gry RPG Mutant Chronicles oraz karcianki Doom Trooper.
No i jeszcze punktacja... 5 punkt贸w strategicznych do przej臋cia + 1 punkt dla zwyci臋zcy (posiadacza wi臋kszej ilo艣ci punkt贸w) maksymalnie 6.

Wi臋c tak po pierwsze odsy艂am do odpowiedniego tematu na by艂ym forum Lini Frontu (teraz forum wydawcy), poniewa偶 tam s膮 opisy wszystkich bitew z punktu widzenia graj膮cych w nich.

A ja napisz臋 jeszcze co艣 od siebie...

Bitwa 1
Wilko艂ak (Imperial) vs. Rafa艂 (Mishima)
Grali艣my w kana艂ach.. M贸j imp jest co prawda przystosowany do walki bezpo艣redniej wybitnie ale moje odzia艂y utworzy艂y pi臋kne zatory i ponios艂y 艣mier膰 od mieczy samuraj贸w i bohatera z dzia艂kiem mikrofalowym (to dzia艂ko b臋dzie mi si臋 艣ni艂o po nocach - dwa moje odzia艂y zgine艂y w ci膮gu dw贸ch akcji (atak贸w). 0:6

Bitwa 2
Wilko艂ak (Imperial) vs. Pietia (Legion Ciemno艣ci)
Ponownie kana艂y ale inne. Imperial ten sam kontra Legion id膮cy na HMG (ci臋偶ki karabin maszynowy) i miotaczach ognia czyli pi臋kne starcia na bliskie odleg艂o艣ci i ponownie (nie) prze偶y艂em pi臋kn膮 rze藕ni臋. Moje g艂贸wne odzia艂y posz艂y 艣rodkiem, wsparcie bokami - 偶eby uchroni膰 si臋 od oflankowania... Wsparcie zgine艂o od mutk贸w z HMG... Reszty mo偶na si臋 domy艣li膰. 0:6

Bitwa 3 (ostatnia)
Wilko艂ak (Imperial) vs. Przemek(?) (Bauhaus)
Wreszcie jakie艣 sukcesy (przeciwnik gra tyle co ja = jego 1 turniej Smile ). Na pocz膮tku w bardzo g艂upi spos贸b straci艂em wsparcie mechaniczne pod postaci膮 Nekrope艂zacza, nast臋pnie poleg艂a Barrakuda nic nie robi膮c. No ale moja Piechota Okopowa ustrzeli艂a dosy膰 du偶o 偶o艂nierzy wroga, a wilki zaatakowa艂y wr臋cz odzia艂 palant贸w na jaszczurkach (bardzo dobrze sprawdzi艂 si臋 te偶 CKM szczeni膮t na minimalnym zasi臋gu). 艁owcy G艂ow zajeli 2 punkty, drugi dow贸dca armi kolejny 1. Przeciwnik zd膮偶y艂 doj艣膰 tylko do 1 punktu. 4:1 (moja pierwsza wygrana Smile )
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!


Ostatnio zmieniony przez Wilko艂ak dnia Czw Mar 24, 2005 16:44, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Mar 14, 2005 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Gratulacje Wilku swojej pierwszej wygranej !!i 偶yce wi臋cej sukces贸w ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gry Bitewne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group