Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pomysł na postać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Reynart
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 01 Mar 2005
Posty: 8

PostWys³any: Nie Mar 13, 2005 20:12    Temat postu: PomysÅ‚ na postać Odpowiedz z cytatem

No właśnie skąd bierzecie pomysły na swoje postacie. Wymyślacie sami czy czerpiecie pomysły z książek, filmów Question

Ja osobiście sam wymyślam jaka będzie moja postać chodź czasami zaczerpnę co nieco pomysłów lub udoskonaleń z innych źródeł by nadać swojej postaci jakąś charakterystyczną cechę lub umiejętność.
_________________
- Apocalypse is coming to begin
- If you chose well, you can live again
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Mar 13, 2005 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee Każda moja postac jest wytworem mojej chorej wyobraźni np taki Kubuś nie jest akurat do WH ale jest prosze zobaczyć ;]

ImiÄ™: Kuba

Wiek: bliżej nieznany około 25

Rasa człowiek

Wygląd: Wysoki około 180 cm czarne oczy średniej długości roztrzepane włosy koźia bródka ubrany w czarne wydarte spodnie i białą koszulę

Charakter: zajebiście zły

Krótkie streszczenie psychiki:Uwielbia wypruwanie wnętrzności z istot żywych i granie w kości nigdy nie gra uczciwie i nienawidzi wszystkiego co jest dobre i twierdzi że jak się zachowa raz w sposób dobry to koniec z jego życiem załamie się i będze chciał się zabić typ psychopata udaje w towarzystwie spokojnego opanowanego ale gdy..... <cenzura> i straszne nadużywa przekleństw no i to natyle reszte zostawie sobie

Ekwipunek: Długi miecz i sztylet przypięte przy pasie w tobołku ma wytrychy troche jedzenia

Umiejętności
-Magia iluzyjna poziom 1 (przerwał nauke bo mu się znudziło a mistrza zabił we śnie )
-Kartografia
-Czytanie
-Pisanie
-posługiwanie sie dwoma brońmi
-Chirurgia (wie gdzie się znajduja jakie części ciała i narządy jest w stanie je wycinac ze zwłok )
-Otwieranie zamków
-Ciche poruszanie siÄ™
-Sztyletowanie
-Walka długim mieczem
-Zna Rosyjski i Å‚acinÄ™

A więc Kuba został wyżucony na śmietnik przez swoja matke która była dziwką urzodził się w Polsce Przygarneła go rodzina szlachecka Kubuś od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie złem i sadyzmem na początku w wieku 4 lat urwał swojemu kotkowi dwie łapy opiekunowie byli przesrażeni. sytuacje tego typu się powtarzały Kubuś miał bardzo chłonny umysł i uczył sie bardzo dobrze i pałał fascynacją do mordowania i walki mieczem i sztyletem twierdził ze to najlepsza kombinacja dwóch broni dostał solidne wykształcenie w wieku 12 lat zaczął zadawać się z jakimis nieciekawymi mętami którzy szerzyli kult szatana zafascynował go ten typ ale stwierdził na koniec że Lucyfer to idiota bo włada niczym jakimis potempionymi duszami i w wieku 13 lat zakończył zabawe w sataniste następne lata przebiegały mało brutalnie uczył się pilnie ale w wieku 17 lat zamordował swoją rodzine łącznie ze służącymi i uciekł z polski podrózował do Angli gdzie spotkał MAga który uczył go iluzji a w wieku 19 lat zaczęły go fascynować ludzkie organy i krew zaczął mordowac na ulicach londynu i zjadać niektóre części ciał spodobało mu się to więc to samo zrobił ze swoim mistrzem i gdy miał 20 lat zabił go zjadł i uciekł do Rosji gdzie wstąpił do Gildi morderców i tam dostał pożądnął szkołe walki wie jak zabić ofiare zeby ona się dopiero po śmierci dowiedziała że nie zyje. I jest w swym fachu dobry ostatecznie pożucił Gildię i pracuje na własny rachunek mordując kogo kolwiek kto mu się nie spodoba jak i na zlecenia nienawidzi Żydów jak jakiegos widzi to zabija na miejscu twierdzi że to plaga świata.Kiedy był w gildzie strasznie wciągneła go gra w kości i uznaje siebie za mistrza przekrętów ma wysokie mniemanie o sobie. Ale potrafi byc samokrytyczny kiedy trzeba P.S zabija jak się nie może z kimś dogadać A więc to jest moja postać

-Czary jakei zna to
-iluzoryczny wyglÄ…d
-Powielenie siebie
-Osłona działalności

No a tak się przypadkiem złożyło że wyszedł Kubuś Rozpruwacz niezamierzone to było... Każda moja postac jest wymyślana przezemnie no moze poza jedną jak byłem młodszy zafascynował mnie Drizzt Do'Urden to chciałem grać takim Drowem ale przeszł mi szybko i twierdze że Dobry Mroczny Elf to syf !! Czasami jedynie mnie zainspiruje do grania jakąś klasą jakąs postać to najwyżej....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postacie którymi gram to zawsze wymyślam sam. Very Happy Nie biorę ich z nikąd. Co innego jak wymyślam bohaterów niezależnych. tych to biorę skąd popadnie z gier, filmów, książek, dodatków. Ewentualnie imiona postaci biorę z filmów i książek.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sob Mar 19, 2005 13:22, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postacie.../ bo ja wiem..? czasami zdarza mi się ściagnąć z jakiejś książki/filmu ale zazwyczaj kontynuuję historię mojej postaci głównej - Vifura Razenfara (najnowsze jego działania wojenne są opisane w kampani "Wzgorza Hager"; czy jak ją tam zwał)

p.s. Xsarandil ja się zaczynam cię bać.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co ty Wilku Kubuśia się boisz(ja mam na imie Kuba Very Happy ) ?? przecież on Delikatny taki i wogule milusi tylko wyobraźnie ma chorą i czasami jak trzeba wymyślić złą postać to udaje mu się.... Cool A to jest postać na inne forum do wojny jeśli ktoś kiedyś słyszał o takich komiksach LOSUX to na te forum postać do wojny... jest do frakcji Diabłów;] A tak na serio to tylko żeby śmieszny motyw albo taki niecodzienny wymyślić i jest postać dziwna i całkiem nieźle mi wychodzą...A więc żeby nie był totalny oftop powiem ja jestm za wymyślaniem postaci włąsnych i najwyżej czerpać klase postaci jaieś zachowania ale nie wszystko bo to jest jak dlamnie dziwne ale jest jedyna postać którą mógł bym skopiwować w całośći chyba bo wg mnie super by się nią grało jest Mordimer Maderdin Inkwizytor to jest super barwna postać !! Z książki Młot na Czarownice albo Śługa Boży Książki Polecam !! Są Bardzo dobre!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymyślam sam, czasami dodaję jakiś szczegół przyuwążony gdzieś indziej, jak np fascynacja Orrendila do wina, które zgapiłem z Elmariela, postaci w Zamku Drachenfels. Pewnie gdybym nie znał Elamriela, też bym wpadł na to wino, elfy jakby na to nie patrzeć lubią w jakimś stopniu wino:) Uważam, że granie kimś całkiem ściągniętym nie przynosi takiej satysfakcji, jak postać, którą się samemu wymyśliło, którą się czuje, z której ma się satysfakcję, a nie próbowanie zrozumienia postaci zaczerpniętej z jakiegoś źródła.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
BlackRider
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk±d: Gorlice

PostWys³any: Wto Mar 15, 2005 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomysły na swoje postacie czerpie z dokładnie wszystkiego. Ostatnio zainspirowała mnie moja nauczycielaka od niemieckiego...
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ilidan
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 16
Sk±d: Gorlice

PostWys³any: Wto Mar 15, 2005 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam przeważnie łącze cechy jakiś postaci filmów książek itp. dodaje troche od siebie i jest Very Happy
Black Rider: Można wiedzieć co to za postać? Bo jeśli to ma być w tej zapowiedzianej przez ciebie kampani to już sie boje ...
_________________
"There are no winners or losers, only the living and the dead"-Ha'asek, The Archon of Twilight
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Mar 19, 2005 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jest całkiem niezła koncepcja. Kurde czemu ją przeoczyłem. Też będę się teraz wzorował na ludziach z ulicy i znajomych, nauczycielach, politykach, aktorach itd Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group