Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rozdzia艂 Drugi: Wyspa Wiatru i Mroku
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja twarz przelotnie pochmurnieje na uczynek 偶o艂nierza. Zaraz potem, nie odchodz膮c od okna zwracam si臋 do Sleevee'a.
- Alex von Zir. Pochodz臋 z Imperium. Jak tu trafili艣my? Mog臋 m贸wi膰 za mnie i za Skalfa - kiwam g艂ow膮 w stron臋 krasnoluda - Jeste艣my rozbitkami na tej wyspie. Statek, kt贸rym podr贸偶owali艣my... gdzie i co to za statek to ju偶 niewa偶ne... rozbi艂 si臋, a nas wyrzuci艂o na l膮d przy tym piekielnym lesie. Zdo艂ali艣my dotrze膰 do granic tego co chyba jest tutaj pa艅stwem no i spotkali艣my w贸z oraz Astiana - wskazuj臋 na nowego towarzysza. Wo藕nica zgodzi艂 si臋 nas podwie藕膰, ale po drodze wpadli艣my w zasadzk臋... czego艣. Potem uciekali艣my na tym wozie do bram miasta, ale z艂apa艂a nas burza. Ostatnie co pami臋tam, to w艂a艣nie ta burza.

Staram si臋 wyczu膰, czy magiczne wst臋gi jako艣 specjalnie si臋 wok贸艂 tego cz艂owieka zachowuj膮.

- Od wo藕nicy dostali艣my list. Chcia艂 偶eby go komu艣 przekaza膰. Nie wyjawi艂 imienia tej osoby. Mam go w tej torbie.

Przerywam na moment 偶eby z艂apa膰 oddech.

- A czy teraz mo偶ecie wyja艣ni膰 nam, gdzie na Sigmara jeste艣my?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Skalf z rodu Thoragrinson. <dodaj臋. > W odniesieniu do tego co powiedzia艂 Alex o tym ataku mog臋 doda膰, 偶e by艂o to kilka istot i jaka艣 drewniana kuk艂a.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Alex, Astian , Skalf>
<Christian wyci膮gn膮艂 z kieszeniu surduta ma艂y notes oprawiony w sk贸re i wertuj膮c stronnice bacznie wam si臋 przygl膮da. Znalaz艂 kilka interesuj膮cych rinformacji poniewa偶 zatrzyma艂 na nich wzrok na d艂u偶ej.>

-Astian , okazuje si臋 偶e jeste艣 tylko du偶ym ch艂opakiem a nie m臋偶czyzn膮. By艂e艣 w obstawie wozu , kt贸ry teraz stoi na zewn膮trz a jego "za艂oga" zagin臋艂a prawdopodobnie wszyscy zgin臋li. Jak mog艂e艣 do tego doprowadzi膰?? A mo偶e chcia艂e艣 ukra艣膰 w贸z razem z tymi dwoma tu , Alexem i Skalfem? Albo samemu uciec i zabra膰 艂adunek.

<nie czekaj膮c na odpowied藕 wygarn膮艂 do Alexa>

-Alex von Zir, to brzmi dumnie. <u艣miechn膮艂 sie z艂owieszczo> - szkoda tylko 偶e jeste艣 galernikiem. Jedyny statek kt贸ry si臋 tutaj ostatnio rozbi艂 to galera transportowa naszej kompanii handlowej. Nie ma cie na li艣cie pasa偶er贸w wi臋c jeste艣 galernikiem. Chocia偶 musze przyzna膰 偶e m贸wisz najbardziej do rzeczy z waszej tr贸jki... jednak pomijasz wiele, zbyt wiele.

<przeni贸s艂 wzrok na Sklafa>

-Skalf Toragrinson, krasnolud. Zosta艂e艣 zatrudniony tymczasowo jako dodatkowa ochrona statku. Nie podpisa艂e艣 umowy ale by艂y ustalenia ustne.
Tobie mo偶na najmniej zarzuci膰 jednak jeste艣 zbyt ma艂o m贸wny...

<M臋偶czyzna wzi膮艂 g艂臋boki wdech.>

-Nie powiedzieli艣cie dok艂adnie jak weszli艣cie w posiadanie wozu, nie odpowiedzieli艣cie tak偶e gdzie jest eskorta. Mo偶e jeste艣 zm臋czeni i nie bardzo rozumiecie co do was m贸wi臋. Mo偶e kilka nachajek i rozgrzane 偶elazo was obudzi. Uprzedzi艂em was 偶eby艣cie nie pomijali nic a wy z艂o艣liwie prawie nic nie m贸wicie. za kradzie偶 mienia kompani jest lekka kara pozbawienia d艂oni ale za zab贸jstwo kar膮 jest 艣mier膰. Chcia艂em by膰 mi艂y , troskliwy , da膰 wam prac臋 , dach nad g艂ow膮 ale wy idziecie w zaparte...

<Alex jakie艣 tam drobinki sie ko艂o sleevee'a kr臋c膮 ale to raczej czyja艣 aura>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Peres
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Lis 2008
Posty: 49
Sk眃: Dalekie okolice Olsztyna

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Po prostu przyjecha艂em tu do pracy nikogo nie chcia艂em okra艣膰 a to 偶e inni zgin臋li to ju偶 nie moja wina to wszystko ten napad dzia艂o si臋 tak szybko 偶e nie zdo艂a艂em nic zrobi膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Je艣li chcesz nas przestraszy膰 to Ci si臋 nie uda艂o panie Sleevee. Mog臋 Ci臋 zapewni膰, 偶e po tym co prze偶y艂em mo偶e by膰 ju偶 tylko lepiej. Powiedzia艂em jak weszli艣my w posiadanie wozu. Wo藕nica zabra艂 nas z drogi, a w trakcie zasadzki umar艂, wraz z reszt膮... obstawy. Jak dobrze zauwa偶y艂e艣 by艂em galernikiem i to nie z w艂asnej woli, ani z przewinie艅. Zosta艂em porwany. Nie musisz zna膰 szczeg贸艂贸w, bo nie dotycz膮 sprawy. Ani to co prze偶yli艣my w lesie, ani przed. Kra艣膰 w贸z? Na Sigmara! Panie Sleevee. Dw贸jka rozbitk贸w bez 偶adnych znajomo艣ci na wyspie? Jak mieli艣my sprzeda膰 ten w贸z? ...

Urywam, na moment

- Sk膮d wiecie, 偶e to galera si臋 rozbi艂a? Wy艂owili艣cie szcz膮tki? Tam s膮 moje rzeczy na Bog贸w!
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ot贸偶 maj膮c w贸z i list przewozowy kt贸ry znajduje si臋 w torbie kt贸r膮 posiadasz m贸g艂by艣 sprzeda膰 go legalnie ka偶demu kogo by艂o by sta膰 aby go kupi膰. Dlaczego ci o tym m贸wi臋 poniewa偶 oddasz mi ten list...
<chwila ciszy>
-A co do galery. Chyba nie s膮dzili艣cie 偶e jeste艣cie jedynymi kt贸rzy prze偶yli napad i katastrofe??
Sprytny jeste艣 mo偶e si臋 nadasz...

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrz臋 na stra偶nik贸w
- Chyba nie mam wyboru... prawda? Dobrze dla Ciebie panie Sleevee, 偶e zdo艂a艂em uratowa膰 ten list. Gdyby nie on, wszystko by wpad艂o w r臋ce Kompanii. Prawda? Nic to. W贸z mnie nie obchodzi, dop贸ki b臋dziemy 偶ywi.

Znowu przenosz臋 wzrok na Christiana. Nie on nas uratowa艂. Zatem, jest kto艣 pot臋偶niejszy od niego w tym miejscu... Kto艣 kto w艂ada magi膮.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Gru 11, 2008 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A co niby mam m贸wi膰 Panie Sleevee? 呕e g贸wno rozumiem z tego co si臋 tutaj dzieje? Jakie艣 stwory biegaj膮 lesie, wyskakuj膮ce z wody dziwy, ciemno艣ci w 艣rodku dnia i kto艣 bawi si臋 jakim艣 'voodoo' lub czym艣 innym bo kuk艂y same nie chodz膮. < zawsze jestem bezpo艣redni, a ten facet na prawde mnie irytuje...>
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Sob Gru 13, 2008 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przygl膮dam si臋 uwa偶nie mojej dobrodziejce. Chc臋 przyjrze膰 si臋 ranie najlepiej jak mog臋. Po ogl臋dzinach szukam w pami臋ci zasad opatrywania. Wychodz臋 z le偶a i id臋 po wod臋. Najlepiej deszcz贸wk臋. Najpierw odczyszczam z brudu cz臋艣膰 ubrania potem wracam z wod膮 i prowizorycznym opatrunkiem do kryj贸wki. Staram si臋 zbli偶y膰 do niej dotykaj膮c j膮 delikatnie i m贸wi膮c spokojnie. Staram si臋 j膮 opatrzy膰 je艣li to mo偶liwe.>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Gru 15, 2008 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-殴le mnie zrozumia艂e艣. Ja pracuje dla kompanii handlowej. Dbam o jej interesy, za to mi p艂ac膮. Oddajcie spokojnie torbe i udamy si臋 do Hrabiego, w艂adcy tej wyspy, my艣le 偶e on znajdzie dla was odpowiedni膮 prac臋...
i zap艂at臋. Oczywi艣cie to on zdecyduje czy wog贸le si臋 do czego艣 nadajecie.

<Christian wsta艂 i wyciagna艂 znacz膮co d艂o艅 w kierunku Alexa>

-A co do dziwnych rzeczy panie Skalf. Wielu wypadk贸w i zjawisk dokonuj膮cych si臋 na tej wyspie nawet ja nie pojmuje a mieszkam tutaj ju偶 jaki艣 czas. A w艂asnie wyspa na kt贸rej si臋 znajdujemy nazywa si臋 wysp膮 Wichru i Mroku. Zapewne ze wzgl臋du na dziwne zjawiska tutaj panuj膮ce. Mo偶e Hrabia wam wyt艂umaczy to i owo je艣li oczywi艣cie poczuje tak膮 potrzebe...

<Muf艂aje nazbiera艂es deszcz贸wki i stworzy艂e艣 prowizoryczny opatrunek. Pani domu pozwoli艂a ci si臋 zbli偶y膰 i opatrze膰 zwoj膮 wylizan膮 ju偶 dok艂adnie rane. Kiedy sko艅czy艂e艣 warkn臋艂a na ciebie , podesz艂a do zdobyczy, wyrwa艂a z niej kawa艂 soczystego krwistego mi臋sa i poda艂a ci. Sama te偶 wydar艂a spory kawa艂 dla siebie i zacz臋艂a si臋 posila膰

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Gru 15, 2008 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Westchn膮艂em i odwr贸ci艂em si臋 na drugi bok. Ignoruj臋 otoczenie.

" Zero odpowiedzi, zero zrozumienia, przekl臋ta wyspa! Powinienem zosta膰 w kopalniach, co mnie kurwa podkusi艂o aby 艂azi膰 po powierzchni!... tylko spokojnie... musz臋 odpocz膮膰... potem b臋dzie lepiej..." >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Pon Gru 15, 2008 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przygl膮dam si臋 uwa偶nie och艂apowi. Tak... Teraz to nawet ognia nie rozpal臋 po tym deszczu. Staram si臋 je艣膰 to mi臋so. Powtarzam sobie 偶e jestem tutaj kr贸lem a takie posi艂ki to i艣cie kr贸lewska uczta. 呕uje powoli i dok艂adnie. Gdy ju偶 si臋 nasyc臋 zaczynam oddziela膰 mi臋so od ko艣ci. Chc臋 si臋 zorientowa膰 czy nie da艂o by si臋 wykorzysta膰 ko艣膰ca tego zwierza na bro艅. Bro艅 jest niezb臋dna w tym miejscu. Cia艂o poka藕ne. Mo偶e nawet z 艂opatek uda si臋 zrobi膰 tarcz臋. Z zapa艂em w oczach przyspieszam prac臋. Taa... z g艂owy mo偶e b臋dzie he艂m. Najbardziej mnie interesuje jednak bro艅. Potem b臋d臋 si臋 martwi艂 o reszt臋. Je艣li moja dobrodziejka czego艣 potrzebuje lub sprawia takie wra偶enie to spe艂niam jej zachciank臋. Staram si臋 pracowa膰 bez przerwy. Mi臋so odk艂adam na jedn膮 kup臋, ko艣ci na drug膮, p艂aty sk贸ry na trzeci膮. Taaak ju偶 to widz臋. Wreszcie b臋dzie mi ciep艂o! Wreszcie b臋d臋 mia艂 bro艅! Nareszcie poczuj臋 偶e 偶yj臋! Gdy zako艅cz臋 偶mudny proces oczyszczania. Przygl膮dam si臋 ko艣ciom i staram si臋 wybra膰 co ciekawsze rzeczy. Hmm z tego b臋dzie n贸偶. Taaak to b臋dzie dobre na t艂uk! A co z tego zrobi膰?....?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Gru 15, 2008 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwil臋 si臋 waham ale w ko艅cu oddaj臋 torb臋 i jej zawarto艣膰 Christianowi.

- Jak to jest z t膮 wysp膮 panie Sleevee? To jest autonomia, czy podlega jakiej艣 wi臋kszej pot臋dze? Du偶o studiowa艂em, lecz nigdy w 偶yciu o tym miejscu nie s艂ysza艂em. Mog臋 chyba spokojnie za艂o偶y膰, 偶e gdyby nie... - powstrzymuj臋 si臋 od s艂贸w: Deterministyczny uk艂ad konwencji Eteru - ... zbieg okoliczno艣ci, to bym nigdy o niej nie us艂ysza艂.

Podchodz臋 bli偶ej. Niech nas wreszcie zaprowadzi. Po drodze zerkam to tu, to tam by zebra膰 jak najwi臋cej danych do analizy tego miejsca.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Gru 15, 2008 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Astian Alex Skalf>
-M膮dry wyb贸r. <Christian wzi膮艂 torbe od Alexa i zajrza艂 czy list jest w 艣rodku. U艣miechn膮艂 i si臋 zapi膮艂 torb臋 za艂o偶y艂 j膮 na ramie i ruszy艂>

-Prosz臋 za mn膮 panowie. Hrabia chce z wami porozmawia膰... Tylko si臋 nie zgubcie...

<Wyszli艣cie z Christianem i jego stra偶膮 bardziej lub mniej po dobroci. Zeszli艣cie schodami w d贸艂, dalej na ulic臋 przed budynek, kt贸ry z zewn膮trz jest du偶y pi臋trowy ma solidne 艣ciany. Nad drzwiami umieszczona napis SZPITAL. Christain odda艂 ,czekaj膮cemu przy wozie, wo藕nicy torb臋 z dokumentem , po czym w贸z odjecha艂 drog膮 w do艂 i znikn膮艂 skr臋caj膮c w lewo. Wy ruszyli艣cie drog膮 w g贸r臋. 艁adna zadbana zabudowa. Wszystkie budynki s膮 murowane, solidne i zadbane. Patrole stra偶y rzadkie. Na pierwszy rzut oka wida膰 偶e w mie艣cie panuje porz膮dek. Kolorowe kamienice, schludne warsztaty, pi臋kny wysadzany kostka rynek w centrum kt贸rego stoi studnia z wodotryskiem. Idziecie dalej w g贸r臋 ulicy, ca艂y czas prosto. Dochodzicie do du偶ego g艂贸wnego rozstaju. Droga w lewo wiedzie do dzielnicy przemys艂owej. Wysokie budowle z kominami i wsz臋dobylska para. gdzie艣 w oddali z najwy偶szego komina bucha dziwny zielony p艂omie艅. Droga w prawo to bogata dzielnica mieszkalna, parki i ogrody... Idziecie dalej prosto ca艂y czas eskortowani przez Christiana i jego ludzi. Po du偶ych szerokich kamiennych stopniach podchodzicie do pa艂acu. Wysoki alabastrowy po艂yskuj膮cy budynek z kolumnad膮 na wej艣ciu. Przy wrotach dw贸ch stra偶nik贸w odzianych identycznie jak ci przy bramie za miastem, tak偶e uzbrojeni w halabardy. Drzwi otwar艂y si臋 i waszym oczom ukaza艂 sie szeroki korytarz z pluszowym niebieskoczarnym dywanem. Po bokach poustawiene s膮 statu艂y a na 艣cianach wisz膮 ozdobne obrazy. Drzwi otwar艂 lokaj. Stary i zeschni臋ty ale nienagannie odziany.>

-Tutaj nasza wsp贸lna w臋dr贸wka si臋 ko艅czy. Arnold zaprowadzi pan贸w przed oblicze Hrabiego. <Christian u艣miechn膮艂 si臋 i po偶egna艂 skinieniem g艂owy po czym odszed艂 razem ze swoj膮 eskort膮.>

-Szanowni go艣cie pozwol膮 ze mna , Hrabia oczekuje. Prosze trzyma膰 si臋 blisko. Hrabia trzyma w domu dzikie zwierz臋ta i zagubiony go艣膰 m贸g艂 by straci膰 zdrowie a nawet 偶ycie...
<Lokaj uk艂oni艂 si臋 wam dworsko po czym ruszy艂 wolnym r贸wnym krokiem naprz贸d.>

<Muf艂aje zabra艂e艣 si臋 ostro do pracy. Ko艣ci mi臋so sk贸ra , masz wra偶enie 偶e wszystko si臋 przyda. Czeka ci臋 pracowity dzie艅 i noc a mo偶e d艂u偶ej. Twoja pani posiliwszy si臋 u艂o偶y艂a si臋 na pos艂aniu i wpatruj臋 si臋 w ciebie kiedy tak walczysz z rozcz艂onkowaniem cia艂a.

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Nie Mar 22, 2009 13:41, w ca硂禼i zmieniany 4 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Gru 15, 2008 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ekscentryczni ludzcy 'mo偶ni' psia ich ma膰 < ledwie s艂yszalnie mrucz臋 pod nosem ale pod膮偶am za reszt膮. Id臋 ostatni a wzrok wlepiam w plecy tego idzie przed mn膮. >
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Nast阷ny
Strona 28 z 30

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group