Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy Macie zwierzęta ??
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Mar 12, 2005 09:39    Temat postu: Czy Macie zwierzÄ™ta ?? Odpowiedz z cytatem

Czy Macie zwierzęta ?? A jak tak to jakie ?? Jakie macie z nimi problemy jak się wabią i jakiej rasy są ?? i może morzecie poweidzieć jakieś śmieszne zdażenia z ich udziałem ??

Ja mam 3 psy ;]
Owczarek Francuski <----Kodi
Przybłęda<------Humor
Pies którego znaleźliśmy 4 dni temu po wypadku samochodowum nazwałem go <-----Fuks
Chce mieć jeszcze kota i nazwał bym go Ibis ;]
Fuks w poniedziałek będzie miał operacje

A ciekawych historii było trochę..... ale nie zabardzo pamiętam w tym momęcie jak się cos przypomni to napisze....;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Sob Mar 12, 2005 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice mają psa (kundla). Dali mu Filip, ale ja wołam na niego Filipesku. Jakie są z nim problemy? Pierdzi na potęgę i śmierdzi mu z pyska. W dobre dni potrafi porazić oddechem na 5 metrów.

Mi też marzy się pies, ale na razie to nie jest zbyt realne, bo mieszkam w akademiku. Poza tym nie mogę zdecydować się jakiego psa chcę. Nie znoszę tych śmiesznych "staropanieńskich" miniaturek. Lubię za to dobermany, wiwczarki (przepraszam, owczarki) niemieckie, labradory, alaskany i w ogóle mnustwo innych ras, a także kundle (jak Filipesku właśnie)...
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sob Mar 12, 2005 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kota mam
kot nosi imiÄ™ Nokia
[miało być Samsung ale okazało się że nie, że ona to ona]
to najmądrzejszy kot jakiego zrodził ten padół, w ogóle najmądrzejszy zwierz. Szarik to debil w porównaniu do mojej Nokii.
Ulubione zajęcia?
- Trwanie w bezruchu na żyrandolu na czas
- Spanie na oponach samochodu którym właśnie chce ruszyć
- OglÄ…danie Panoramy
- Oglądanie Telekspresu, ale tylko gdy jest Orłoś
- Penetracja wnętrza mojego komputera
- Poza tym lubi godzinami wpatrywać się na parapecie jak za oknem sikorki żrą słonine i inne świństwa
Powrót do góry
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Mar 13, 2005 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy pół krwi kota rosyjskiego niebieskiego i nazywa się Filemon. Jak się rozcziągnie (wzdłuż) to ma dł. 1 metra, a waży 5.5 kg. Jest pocieszny i skończył 8 marca 4 lata. W domu robi co chce i nic mu nie jest zabraniane Smile Największym fenomenem jest fakt, że robi siku do tolalety.... Jest kastratem, więc problemu z nim nie ma.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Mar 13, 2005 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja opowiem pewną historie o kotce która miała cieczke było coś takiego że rodzice poszli do takiej Kobiwty która jest architektem w jakiejś tam sprawie no i mój tata siedzi a ta kotka podchodziła podnosiła ogon do góry i ystawiała tyłek przed nim.... Cool Laughing A do mojej mamy podchodziła skakała nad głowe i łapą głaskała.... szurnięty kot

A kiedyś mój Kodi jak był mały pamiętam jest po świętach Bożego Narodzenia sprzątamy po Wigili no i stoi galareta z rybą to Kodi wpada jeden skok po galarete nikt na niego nie krzyczy tylko wszyscy się śmieją to skoczył po drugą odrazu i trzecią... Twisted Evil Jest strasznym żarłokiem i żebrakiem ale tak to jest jak się psa dokarmia....albo jak był maly przyszedłem do taty do pracy z nim po klucze od domu bo zapomniałem Kodi taki zadowolony biega mój tata stoi woła go a ten przybiegł i opsikał mojego tate.... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Antares
Go¶æ





PostWys³any: Wto Wrz 06, 2005 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja opowiem o swoim kocie. Otuż nawet jeżeli twój, Orth, jest najmądzejszy to mój jest jednym z najgrubszych. Warz jakieś 8kg, a wszystko co robi składa się na spanie przed TV, jedzenie oraz zmienianie miejsca snu. Żadko wychodzi z domu i w ogule to tylko na podwórko. Właściwie to nigdy nie wychodził ale strach przed tym co znajduje się poza jego terenem wywodzi się również z tego, kiedyś zniknoł na cały miesiąc i przez ten czs zapewne siedział gdzieś udając płaszcząc się na chodniku jak zwykł to robić będąc wyprowadzany na smyczy, pił wodę z kałurzy i odrzywiał się nagromadzonym tłuszczem. A tak nazywa się Ramzes II (nie wiem dla czego drógi nie ja nazywałem, a poprzedniemu kotu Marek było).
Powrót do góry
Madras
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 28 Paz 2005
Posty: 18
Sk±d: Kraków :>

PostWys³any: Sro Lis 02, 2005 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem słodkiego kochanego kotka, ale niedawno robiliśmy czarną mszę z kumplami i to był ostatni w okolicy... No ale cóż, Szatan wymaga ofiar TT.
_________________
Nadchodzi zima.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 10 Wrz 2006
Posty: 31
Sk±d: Kaleki szczyt

PostWys³any: Pia Wrz 15, 2006 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie hoduje ptaszniki i skorpiony.... Aktualnie mam 3 pająki i 1 skorpa... Ale przez moje ręce przewinelo sie łącznie 6 ptaszników i 2 skorpiony
Aktualnie mam
A.Geniculata
P.regalis
P.irminia
H.hottentota

A miałem
Kędziora- źle przeszedl pierwsza wylinke i zdechl
B.Emilia- Okazała sie samcem i sprzedalem ją
H.lividum- Tez samczycho sie okazalo... Ale ja jestem uparty i kupie sobie dorosła samice jak tylko przy kasie będe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GrindGorond
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 18 Paz 2006
Posty: 14
Sk±d: biÅ‚goraj

PostWys³any: Czw Paz 19, 2006 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Ptasznika Kedziezawego po 9 wylince , i za jakis miesiac kupuje sobie Ptasznika Smithi

Mam rownierz Jaszczurke Gekon lamparci-super polecam

I rownierz psa York wabi sie Kiler

No i 3 braci Very Happy
_________________
Strzeszcie sie sily ciemnosci ! !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Pia Paz 20, 2006 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidze pajakow Shocked Smile ale kumpel miał jaja były jak mu uciekl Smile jego mama powiedziala ze sie wyprowadza dopoki go nie znajda Smile Laughing ....sam nie mam zwierzecia Smile mialem kupic psa ale w blokach by sie meczyl bidula Smile nie mogl by sie wybiegac a na dlugie spacery niestety czas nie pozwala
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 10 Wrz 2006
Posty: 31
Sk±d: Kaleki szczyt

PostWys³any: Nie Lis 12, 2006 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadeszły poprawki w spisie gatunków
teraz mam
A.Genicluata l9 samica (narazie ma tylko 5cm od ząbków do końca odwloka wiec to jeszcze maluch jest)
H.lividum dorosła samica około 5cm cialka (nie dała sie zmierzyć)
P.Regalis samica l7 (piękny nadrzewny ptasznik- tyle że bardzo jadowity)
P.Irminia nieznane l5 (fajny i Å‚adny pajÄ…k)
Ch.Fimbrilatus nieznany l6 (azjatycki bardzo agresywny i piękny pająk)
H.hottentota l2 (mały jadowity skorp)
I za jakiÅ› czas dojdzie pajÄ…czek z gatunku H.Incei.

No i mam jeszcze psa zwanego Vica. Jst to piękna duża "owczarka" niemiecka

Mi raz Irminia uciekła z pojemnika, 4 dni chodziła po domu i pewniego dnia znalazła się podczas nocki użądzonej w moim domu. Po prostu siedzimy sobie, gramy jest luz i nagle widze ze Irminia sobie chodzi po ściane za kumplem (który jakby nie było bał się pająków) Fajnie wszyscy uciekali jak ja łapałem tą bestie. Podczas ucieczki straciła jedną noge, ale ją złapałem (ktora już jej na szczęscie odrosła)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk±d: Pruszków

PostWys³any: Nie Lis 12, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam 4 koty i 2 psy psy głównie należą do mojej siostry a co do kotów to każdy w domu ma swojego mój jest pieszczoch chociaż ta nazwa zupełnie do niego nie pasuje zawrze chodzi swoimi ścieżkami i nielubi gdy się go głaszcze bez pozwolenia (wtedy drapie) ma już prawie 7 lat i jest naprawdę duży rozciągnięty ma ponad metr długości waży prawie 8 kilo a trzyma linie co do reszty kotów nie bende się tak rozpisywał bo nie są moje ale jest jeszcze burasia kot mojej siostry (11 lat), tika kot perski mojej mamy w podobnym wieku do pieszczocha, pączek który jest średniej wielkości ale jest cięższy od pieszczocha i to sporo czyści miski jak odkurzacz pieski to smolucha jest tydzień młodsza od pieszczocha i jej cura pysia ta nazwa pasowała jej jak była mała teraz wygląda trochę jak diabeł tasmański i wariuje jak on no to chyba wszystko Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
alicja



Do³±czy³: 17 Gru 2014
Posty: 4

PostWys³any: Sro Gru 17, 2014 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kiedyś rybki ale wszystkie pozdychały. Chyba nie mam ręki do zwierząt ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
VikiCristina
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 23 Gru 2014
Posty: 5

PostWys³any: Wto Gru 23, 2014 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam dwa koty i żyjemy w idealnej symbiozie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
ruzal



Do³±czy³: 30 Gru 2014
Posty: 1

PostWys³any: Wto Gru 30, 2014 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś miałem psa ale zabiłem go ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group