Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jaki jest wasz stosunek do Bogów Chaosu??
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
madnecromaster
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 08 Lut 2007
Posty: 58
Sk±d: Z ZaÅ›wiatów

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, o to miałem spytać; Khaine to niby bóg elfów wysokich, ale gdzieś czytałem też, że jest bogiem nekromancji, czy jakijś innej czarnej magii. To po prostu był jakiś błąd/żart czy mrocne elfy czczą jakiś inny aspekt Kahine, czy po prostu są dwaj bogowie o tym samym imieniu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to błąd przy pierwszej edycji młotka i bym zapomniał o tym.

Khain występuje ew. w aspekcie boga skrytobójców u ludzi, ale jak dla mnie to jest głupie, nie lubie czarno-białego świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Pon Lut 19, 2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawmy temat Khaine'a.

Zastanawiam się co tak naprawdę ludzie lubią w Slaneeshu? To jednen z najbardziej prymitywnych bogów chaosu w moim mniemaniu... Niech mnie ktoś do niego przekona.

Osobiście uwielbiam Malala. Szkoda tylko, że GW nie zaliczyło go do grona czterech potęg.
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys³any: Pon Lut 19, 2007 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co lubią w Slaneeshu? Ojej to przecież dziwne pytanie...

Ludzie zatracają się w szaleństwie płynącym z rozkoszy... najpierw niewinne spotkania grupowe potem coraz bardziej perwersyjne czyny...

Na początku wcale można nie wiedzieć, że to wszystko od Slaneesha jest.. pozatym co taki zwykły chłop, mieszczanin wie o Slaneeshu... praktycznie nic. Więc jeśli się dowie o takich przyjemnościach prawdopodobnie mu się spodobają i brnąc dalej wreszcie pozna Pana Rozkoszy i złoży mu hołd bo w jego mniemaniu ( i tak zdegenerowanym już umyśle) w tym nie ma nic złego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Aidan
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 01 Lis 2006
Posty: 124
Sk±d: Ze wszÄ…d

PostWys³any: Sob Lut 24, 2007 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bogach Chaosu można by sporo debatować ale ja to podsumuje prosto i zwiężle.Myśle że tacy bogowie to bardzo dobry sposób na urozmaicenie Warhammera Smile Ktoś kto ma dosyć świętobliwych bogów prawości i takich tam może się przeżucić na taką wiare i to mu odpowiada bo może przeciwstawiać się ogółowi.

Ja osobiście wyznawałem Khaine'a oraz miałem w zamyśle Slaanesha (on jest super).Także reasumując moją wypowiedz można wywnioskować że jestem ZA bogami Chaosu. I tak zostanie!

Thx za przeczytanie tego posta oraz pozdro dla czytajÄ…cych:)
_________________
,,Za chwałe Slaneesha Pana Przyjemności i Rozpusty''

,,wiele jest za mnÄ… i jeszcze sporo przede mnÄ…''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group