Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Fajne motywy z gry "dziwnymi" postaciami
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 13:53    Temat postu: Fajne motywy z gry "dziwnymi" postaciami Odpowiedz z cytatem

jak ktos zacznei grac kims takim , albo w jego przygodzie pojawi sie ktos taki to neich psize jak ta psotac wyglada i jak sie zachowuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas np. gość który gra gościem pół człowiekiem pół ryba ma na klatce piersiowej łuski ( dodaja mu plus dwa do klasy pancerza ) i skrzela , jak pierwszy raz je zobaczylismy to zygalimy prze dobra kika minut i sie punkty obledu sypaly , fajny motyw do ucieczki np. podchodza do was dwaj stażnicy i maja zamair wyciagać braon na co edgar ( pół ryba ) :
- to ja pokazuje im moja klate :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grał z nami kiedyś gość którego postać była także nieco inna... Na początku próbowaliśmy go rozgryźć bo nikt nie wiedział kim on jest. Zachowywał się jak zwykły porywacz zwłok chodził z workiem i obczjał denatów... Pytamy się go
-co z obą gościu jesteś spaczony cy coś??
-(on na to)-Spaczenie?? No kiedyś w Sigil miałem sklep ze spaczeniem.....
Podobnych historyjek miał nieco więcej.... w końcu okazało się że to Demon który zszedł na ziemie i wcielił sie w człowieka Confused
-To po co zwłok szukasz? (pytamy)
-Bo jak sie tu zjawiłem to ten gość w którym siedze szukał zwłok no i pomyślałem że to taki zwyczaj tutaj że wszyscy ze zwłokami chodzą wiecie światów jest wiele.... Niechciałem żeby mnie wzieli za oobcego Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luise wampir ( bardzo młody ) ma zdolność wysuwania z palców ostrzy ( potrzebuje do tego punktów krwii , coś jak punkty mocy ) , no na poczatku jak zbieraliśmy naszom drużyne to musiał powalić na ziemie wójka wostera ( który jest wilkołakiem dośc zmęczonego po walce ludźmi ) no i zrobił to , potem rzucił się na mojego droda i zaczął pic krew, ale ledwo sie przyzsał, odciągnoł go Edgar (gość po trafieniu spaczeniem , ma łuski na całym siele płetwe na plecach i troche oczy mu sie rozchodzom ) , Luise jak to wampir zacisnoł pięscił a następnie rozgioł palce ( tak wyciaga ostrza; wypowiadajac charakterystyczne szinggg ), ostrza wysunoł ( miał 2 atkaki ) , obo nei trafił , za to edgar jednym potężnym ciosem powalił go na ziemie, od tej pory się śmiejemy że Luise jest najwiekszym pośmiewiskiem wśród wampirów bo jako pierwszy w historii tej "rasy" dostał w tyłek od "ryby" Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No po dzisiejszym scenarjuszu moj kumpel Mate czarodziej czlowiek
Zostal ugryziony przez cos wilklakowatego i moze teraz sie przemeinac w wilkolaka i bardzo sie podnieca ta opcja
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko pamietaj o jednym wilkołak jak się przemienia to rozrastją się mięsni a co za tym idzie rozrywają się ciuchy, pasy się odpinają , więc to lekka przesada będzie jak po powrocie do normalnej postaci bedzie miał dalej wszyskie swoje przedmioty Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiem bralismy to pod uwage ale MG na dzisiejszym scenarjuszu zapomnial o tym ze mu ciuchy sie rozerwaly

A magiczne przedmioty co powino sie z nimi stac no chyba sie nie rozzerwal np. magiczny napiersnik??
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm wiesz co te magiczne przedmioty powinny zostac tam gdzie się przemienił porozżucane lub coś takeigo według mnie a magiczny napiesnik hmmm..... powinien albo sie rozerwać albo wbić mu sie w skóre i zadać obrazenia a tego napierznika po przemianie spowrotem w maga nie powinien juz potem nosic zadnej zbroi takiej ktora si eporwać lub coś takiego nie da
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w czym ma chodzic w matkach z metalu i woguel calym ubraniu z metalu bo tego sie chyab za bardzo nie da porwac
Albo przed kazda zmiania moze ise rozebrac ale w sumie zanim sie rozbierze to moze juz go nie byc na tym swiecei Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to neich łazi w skurzanej zbroi czy czymś takim coś takeigo sie porwie przy przemianie albo kolczudze tez by sie porwała przy przemianie a nie pełna płytową czy coś takeigo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do dziwnych postaci to kiedys miałem elfa z kozimi rogami i kopytami ;] dotknołem spaczenia ;] ale polowali namnie i nieprzezyłem długo....Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grałem kiedyś Krasnoludem saperem i nosiłem przy sobie zawsze dynamit i kilka bomb w plecaku kiedyś postawiłem plecak blisko ognia i BUM BUM urwało mi ręce i nogi
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorigon to trzeba bylo odrobine uwazac

Ja tez bylem kiedys saperem ale jakos bardziej uwazam bo mam jeszcze wszystkei konczyny
Jak narazie to tylko wrogom urwalo konczyny Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wyrzej to moje
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdeK napisa³:

A magiczne przedmioty co powino sie z nimi stac no chyba sie nie rozzerwal np. magiczny napiersnik??


Wole nie widziec co dzieje sie z wilkolakiem noszacym magiczney napiersnik w trakcie przemiany.. Nie bylby to przyjemny widok.. Zwlaszcza dla kompanow wilkolaka..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group