Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jakie macie wspomnienia?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Martwe Ziemie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ulfgar Grime Readsson
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 01 Kwi 2006
Posty: 25
Sk±d: Z Karak-a-Karak

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam ja spotkanie z niecałkiem miłą wampirzycą. Gralismy we dwojga. ja - czyli krasnolud i mój towarzysz - czyli tancerz wojny. Mnóstwo było watków ale ponoc liczy sie efekt końcowy. Tak więc na końcu wywołalismy rozruchy w Nuln podpalając starą świątynie Shaliy i zabijając (a właściwie mój towarzysz zabił) mutantów którzy sie tam ukrywali. A ponieważ dawna Sara była utalentowana magicznie i wyjątkowo przebiegła zwabiła mego towarzysza w gorącej wodzie kompanego do podziemi i tam przemieniła go w swego syna. Od tamtej pory biegam po rubiezach Imperium ścigając mego kompana i kierując się zapomniana legendą o cudownym źródle powstałym z łez Bogini miłosierdzia który potrafi przywrócić z tego stanu pół - życia.

Drugie spotkanie z wampirem było nieco przyjemniejsze. Przez przypadek w raz z kompanami natknąłem się na mały sabat w drodze. Wyrżnęliśmy wszystkich w pień, następnie wpadliśmy do wozu gdzie ukrywał się neofita. Zabił dwóch towarzyszy potem zostałem tylko ja. Opiszę to w ten sposób: Dużo szóstek, bardzo duuużo. Przyszpiliłem go moim ostrzem do dna wozu. Potem przykułem go do skały i patrzyłem jak smarzy się w promieniach jutrzenki.
A najzabawniejsze jest to że kompani byli juz po trzech profesjach a ja na początkowych rozwinięciach.
_________________
Ungor czy Gor, skaven czy goblin wszystko umiera równie szybko jak się wpakuje w nie dwie stopy dobrej krasnoludzkiej stali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Martwe Ziemie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group