Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jakie macie wspomnienia?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Martwe Ziemie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
th3mon
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk眃: Ruda 艢l膮ska

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Interesuj膮ce.

Pami臋tam me spotkanie z nieumar艂ym 艣cierwem do dzi艣.
Druga moja w 偶yciu i ulubiona posta膰 - krasnolud in偶ynier, kt贸ry by艂 troch臋 nietypowy jak z reszt膮 wi臋kszo艣膰 mych postaci Razz.

To by艂a tylko jedna noc w karczmie. A o co chodzi. Chodzi o to, 偶e moja posta膰 i jej dru偶yna wpakowa艂a si臋 do przydro偶nej karczmy, jak to bywa na trakcie. W 艣rodku wypas 偶arcie. Tanie i dobre. Piwa nie 偶a艂owano, a nawet ziomk贸w krasnali tam spotka艂em.

Nie pami臋tam jak do tego dosz艂o, ale zabezpieczali艣my karczm臋 przed "czym艣" z艂ym. Wszuscy bez wyj膮tku pracowali. My艣leli艣my, 偶e nie ma dziury przez kt贸r膮 z艂o si臋 przeci艣nie. Jednak by艂o. Piwnica mia艂a gruntow膮 pod艂og臋. Tamt臋dy to nieumar艂e 艣cierwo wparowa艂o. A potem by艂a d艂uuuuga walka o 偶ycie.
A偶 w pewnym momencie wszystkie zdechlaki si臋 cofn臋艂y pod 艣ciany sali, w kt贸rej toczy艂a si臋 batalia. Stali艣my w kole. Ci co prze偶yli. Ja, przyjaci贸艂ka elfia, kt贸rej nigdy nie zapomn臋, z艂odziej, na kt贸rego wszyscy w naszej bandzie m贸wili "Z艂odziej" Razz i Natsu, kt贸rego imi臋 pami臋tam i o ma艂o sukin... chaos raz o ma艂o nie wci膮gn膮艂, ale to inna historia.
Naraz truposze si臋 z jednej strony troch臋 przerzedzali. Ka偶dy z nas zauwa偶y艂, ze co艣 idzie mi臋dzy nimi. To by艂 nekromanta. Natsu nawet si臋 nie zastanawia艂 i rzuci艂 si臋 na gnid臋. A my mu w miar臋 wolnego placu robili. Gdy tu nagle zacz艂o 艣wita膰. Pami臋tam to do dzi艣. Jeden promie艅 pad艂 na szubrawego maga i spali艂 mu ciupek twarzy. Umarlaki jakie艣 s艂absze si臋 wydali. Ja chyba to wyda艂em rozkaz "Chodu!" i my z karczmy uciekli cali. Potem na wszelki wypadek 偶e艣my karczm臋 spalili.
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Lut 10, 2006 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przpomnia艂o mi si臋 jeszcze jedna rzecz....by艂o to dawno gra艂em wtedy po raz pierwszy. Moja posta膰 to by艂 chyba 艁owca Nagr贸d...by艂a noc nudzi艂o mi si臋 i poszed艂em na cmentarz (nie wiem nawet czego tam szuka艂e. w dodatku. Nawet MG by艂 zdziwiony) Szuka艂臋m chyba k艂opotow i je znalaz艂em. Wszed艂em do jakiegos grobowca czy co艣 w tym stylu i natkn膮艂臋m si臋 na nekromante...wynik by艂 prosty umar艂em...ale jak: zabi艂 mnie moim w艂asnym mieczem...Od tamtej pory m贸j bohater mial paniczny strach przed cmentarzami..
Osobi艣cie jako MG uwielbiam wprowadzac nieumar艂ych w t艂o r贸偶nych historii czy jako przeszkadzajki. Chyba sobie kiedy艣 zagram wampirem czy nekrusiem:)
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sob Lut 11, 2006 02:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mia艂em kilka bardziej i mniej efektowniejszych spotka艅 z wampirami i zdechlakami.

1. Moja 2 sesja w 偶yciu. Stary zamek 5 osobowa ekipa wpada do mojej celi gdzie by艂em wi臋ziony. Wypuszczaj膮 mnie. Znajduje bro艅, pancerz, prawie wszystko. Ide z nimi, eksplorujemy pokoje. Patrzymy, kole艣 le偶y sobie na takim niby o艂tarzu. Miecz ma wbity w serce. Podchodze ja z moim kompanem, wyjmujemy miecz. Jak kole艣 nie rozpizdga艂 si臋 to mojego brata druida z艂apa艂 i zacz膮艂 mu krew z 偶y艂 偶艂opa膰, zanim kto艣 cokolwiek zczai艂. Przy********艂em temu wampirowi w potylice r臋koje艣ci膮 miecza a ten tylko "Ghhrrr!!". Odrzuci艂 mojego brata w 艣ciane (a silny by艂 skurwiel), i rzuci艂 si臋 na nas. Ale by艂o nas 6 to dali艣my mu rade.

2. Mieli艣my w艂asn膮 posiad艂o艣膰, na kt贸rej mieszka艂 wampir. Konkretniej- na strychu do kt贸rego NIBY nie by艂o wej艣cia. Wej艣cie znale藕li艣my, by艂o okryte iluzj膮. Weszli艣my, patrzymy, kole艣 w bryle lodu. Bry艂a si臋 roztapia... Kole艣 wychodzi. Wampir sprytnie znika艂 i si臋 pojawia艂 ataku膮c znienacka. Gdyby nie odwa偶ny elf skrytob贸jca i kap艂an Solkana nie zabiliby艣my wampirka. Napizdgali艣my mu, spowrotem pojawi艂 si臋 w bryle lodu. Za艂atwili艣my u Teologonisty Sigmara (ma si臋 znajomo艣ci Laughing ) trumn臋 ze srebra. W艂o偶yli艣my tam pajaca by spoczywa艂 tam na wieki...

3. Moja PIERWSZA sesja. W starej kopalni spotkali艣my licha. By艂o nas 6 wi臋c wszystkie szkielety jakie przyzwa艂 rozwalili艣my my, albo same sie powybija艂y. Lich by艂 najtrudniejszy, Nie do艣膰, 偶e 2 z nas wymi臋k艂o gdy go zobaczy艂 to mia艂 przekl臋ty miecz (M贸j kompan z艂apa艂 t膮 bro艅 i po chwili zacz膮艂 wymachiwa膰 nim W NAS). Ostatecznie ca艂膮 walk臋 przerwa艂o wielkie pierdykni臋cie (Magiczny przedmiot stykn膮艂 si臋 z magicznym przedmiotem o takich samych w艂a艣ciwo艣ciach).
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brujah napisa:
Za艂atwili艣my u Teologonisty Sigmara (ma si臋 znajomo艣ci Laughing ) trumn臋 ze srebra. W艂o偶yli艣my tam pajaca by spoczywa艂 tam na wieki...

Czy nie 艂atwiej by艂o po prostu pajaca po膰wiartowa膰? Albo chcia偶 odci膮膰 g艂ow臋? Zako艂kowa膰? To jednak s膮 troch臋 ta艅sze sposoby ni偶 trumna ze srebra... ale zawsze mog臋 si臋 myli膰... Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie by艂 zwyk艂y wampir (kraw臋偶nik). O ile dobrze pami臋tam by艂 jakim艣 wodzem wampir贸w czy co艣 takiego. Ko艂ki na niego nie dzia艂a艂y. Tak to jest jak wampir posi膮dzie zbyt du偶膮 moc...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet po膰wiartowanie nie dzia艂a艂o? oj to by艂 chyba jaki艣 trzeciopokoleniowiec.... Wink albo Kain sam... Jak 偶e艣cie go pokonali???
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, nie 膰wiartowali艣my go bo sie nie dawa艂 Very Happy Wierzga艂 si臋 itp Very Happy

Jak go pokonali艣my? By艂o nas wielu, troche wody 艣wi臋conej, troche sprytu, si艂, odwagi i si臋 uda艂o... Musz臋 wspomnie膰, 偶e by艂 te偶 tam kap艂an Solkana Twisted Evil
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba by艂o tego wampira spali膰 na dnie rzeki po艣wi臋conej przez kap艂an贸w Morra... Od tego by si臋 nie wywin膮艂.

Co do wspomnie艅. My艣leli艣cie kiedy艣 o pokonaniu licza u偶ywaj膮c tylko go艂ych pi臋艣ci. Sytuacja nast臋pj膮ca: kilku BG, jeden licz. BG dobiegaj膮 do licza przyjmuj膮c liczowe zakl臋cia "na przys艂owiow膮 klat臋", 艂api膮 go za r臋ce, czaszk臋 etc i rozmontowywuj膮 na cz臋艣ci w przeci膮gu 20 sekund (silni byli, nawet bardzo). A co p贸藕niej? Pami臋tacie scen臋 z jednego z dramat贸w Szekspira. U nas wygl膮da艂o to bardzo podobnie, tylko czaszka odpowiada艂a...

Teoretycznie, przy du偶ej sile BG jest to mo偶liwe prawda? Takie wspomnienia jak powy偶ej maj膮 przynajmniej moi BG. Tym te偶 chyba najbardziej mnie kiedykolwiek zaskoczyli...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spali膰 na dnie rzeki?! To chyba przeno艣nia, prawda?...
Je艣li chodzi o pokonanie licza go艂ymi r臋kami, to wydfaje mi si臋, 偶e to jest mo偶liwe... Pod warunkiem, 偶e do偶yjesz momentu w kt贸rym b臋dziesz na tyle blisko by go dopa艣膰...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Czw Mar 30, 2006 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sk膮d ja bym Ci wzi膮艂 rzek臋 po艣wi臋con膮 przez kap艂an贸w Morra W 艢RODKU ALTDORFU?? Very Happy

Rozwali膰 lisza go艂ymi r臋coma Razz no no... A lisz ma a偶 tak silne zakl臋cia, 偶e podej艣膰 trudno? Jako艣 jeszcze nie odczu艂em tego na sobie... Razz
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pia Mar 31, 2006 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licze jednak bo najs艂abszych nie nale偶膮... do tego jak maj膮 w ok贸艂 siebie armijk臋 ziom贸w-bez-mi臋cha to mo偶e by膰 ci臋偶ko do nich doj艣膰...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pia Mar 31, 2006 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕eby nie by艂o niedom贸wie艅. Miejsca by艂o ma艂o, armmii trup贸w brak w pomieszczeniu. Dobiegli do licza w czasie 5 sekund... Niewiele zakl臋膰 da si臋 rzuci膰 w takim czasie.

Nie偶ycie jest ci臋偶kie...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pia Mar 31, 2006 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, bo tacy panowie najcz臋艣ciej maj膮 bodyguard贸w... chyba 偶e艣cie go NAPRAWD臉 zaskoczyli... no ale nie wiem czy da si臋 takowego zaskoczy膰. Licz to nie jaki艣 tam podrz臋dny umarlak. To elita naszego zgni艂ego ludu...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Wto Kwi 25, 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom dok艂adnie - jesli sie nie myle to licza nie mozna zranic zwykla bronia, a tylko magiczna (co do "rozmontowania" to nic nie mowie Laughing ) A czary maja calkiem spoko - nawet najsilniejsze nekromanckie Twisted Evil Tylko zawsze mnie ciekawilo czy moze on uzywac "呕ycia po 艣mierci" Question (czy jak to sie zwie....)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Kwi 26, 2006 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrzucaj膮c na lisza ska艂臋 o wadze tony roz艂upujemy go na kawa艂ki, niszczymu oczywi艣cie tylko pow艂ok臋, dusza natomiast zostaje przywi膮zana do od艂amk贸w, kt贸re z jego cia艂a zostaj膮.

Je艣liby teraz u偶y膰 si艂y do roz艂o偶enia go na czynniki pierwsze, kostka po kostce. Dusza b臋dzie przywi膮zana do nich nadal jednak dzia艂anie ca艂ego lisza b臋dzie chyba przecie偶 OGROMNIE ograniczone (je艣li wog贸le mo偶liwe).

Poza tym co stanie si臋 je艣li lisz wpad艂by do kadzi z kwasem/偶o艂膮dka trolla/etc. Kwas magiczny nie jest ale lisz si臋 przecie偶 rozpu艣ci膰 powinien (zak艂adaj膮c, 偶e u偶ywamy 艂ugu/kwasu zdolnego stare ko艣ci rozpuszcza膰).

Tyle odno艣nie moich rozwa偶a艅. Przepraszam z offtopic ale nie dawa艂o mi to spokoju...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Martwe Ziemie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group