Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
A może dla odmiany zagraj czymś "dziwnym"
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 13:51    Temat postu: A może dla odmiany zagraj czymÅ› "dziwnym" Odpowiedz z cytatem

od ajkiegos czasu gramy dziwnymi postaciami jak wilkołak , wampir , gość po spaczeniu wyglada jak pół człowiek pół ryba, ogolne i kazda postac ktora sie dolacza d ogry jest "orginalna: , co myslicie o tka neitypowym graniu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak dla mnie bomba!! Zmodyfikowana postać ma więcej specjalnych możliwości które urozmaicają grę np: Wilkołakiem mam skok na 10 metrów (fajna sprawa). Jednak są też minusy bo przez cały czas sciga nas inkwizycja, już kilku z nas punkty przeznaczenia przez to stracilo. Mimo wszystko nie myślcie że wilkołak czy wampir to jacyś super wymiatacze często umiejętności zawodzą a wtedy zostajemy na lodzie... I wtedy zostaje nam tylko patrzec na MG z błagalnym spojrzeniem
-Zamienia się w wilkołaka????
-(mg)- nie
-a może teraz??
-nie !
-a jak sie skupie???
-nie!!
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze jeszcze przykład Luisa ( wampir ) [ jak ma punkty krwi to mu sie z palców moga wycunać szpony ( musi zaciznać pięści a potem rozprozstowć palce ) i wtedy szing wysuwaj sie szpony , no ale jak nei ma punktów krwi to lipa w tylek dostac moze wtedy nawet od człowikea ryby Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co do człowieka ryby to też z niego niezły jegomość.... postanowił że musi wyciąć sobie płetwe z pleców bo mu żadna zbroja nie pasuje Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tam człowiek ryba znam wilkołak co planuje że po każdej przemianei gina mu wszyskie rzeczy , więc co ? Wójek woster pójdzie do szwaczki która przyszyje mu do skóry kieszenie ( już widze te test yna wytrzyamłość Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zdaje ze to moze byc ciekawe bardzo ale nie probowałem Wink ale nie omieszkam jak spróbuje to wam napisze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie chcial bym sobie jakoms taka postacia zagrac np. wampirkiem ze szponami

Mam pytanko a skad mu sie biora te punkty krwi i jak on moze je zdobyc bo nie jaze tych punktow krwi bardzo mnie to ciekawi
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pkt krwi biora sie z pica krwi z ludzi np i zaby wyszły ci szpony zuzywasz iles tych pkt i 1 pkt krwi to iles tam litrów krwi ludzkiej i takie tam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zeby miec z 20PK to trzeba by bylo zarznac jakoms mniejsza wioske wszystkich ludzi i zwierzeta Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punkty krwii to cecha glownie wampirza. Opisuja one jego potencjal. Faktycznie regeneruje sie je poprzez picie krwii. 1 litr ludzkiej krwii to 1 PK. Poczatkujacy wampir ma ich niewiele. Zwykle od 3 do 5. Zuzywa sie je na wszelkiego rodzaju akcje. Zastosuje przyklad swietnie to ilustrujacy:

Wampir Luise chce udac sie do magazynu na spotkanie z pracodwaca. Ma jednak klopoty. W miescie poszukuje go starszyzna jako niezrzeszonego za zaklocanie Maskarady. Wyslano za nim goncow (w postaci 3 mlodych wampirow). Luise niczego jeszcze nieswiadomy wychodzi z karczmy i postanawia skrocic sobie droge. Wychodzi za tawerne w porcie, staje w ciemnym zaulku. Zuzywajac 1 PK wzlatuje w powietrze i laduje na dachu budynku. Skaczac z jednego na drugi porusza sie w kierunku magazynow. Jest wieczor - slonce zaszlo jakies 15 minut wczesniej - widac tylko lune nad horyzontem. Miasto wlasnie budzi sie do nocnego zycia. Luise na kolejnym dachu zauwaza slaby ruch za kominem. Postanawia sie zakrasc do niego od prawej strony. Gdy jest prawie przy nim slyszy za plecami kobiecy glos: " Hej - kawalerze!". Stoi tam piekna kobieta odziana w szkarlatna suknie. "Pogwalciles Maskarade - musisz zakonczyc tutaj swa wedrowke" - mowi. Luise uslyszal szelest za plecami - jego niesamowity refleks pozwolil mu uniknac skrzyni lecacej w jego kierunku - obejrzal sie za siebie. Wampir przykucnal na kominie i pilnie go obserwowal. Kolejny sfrunal z dachu po lewej stronie i zamknal krag. Luise byl otoczony. Wiedzial ze z trzema nie ma szans - zuzyl kolejny punkt krwii aby zamienic sie w nietoperza i musniety sztyletem wampirzycy wzbil sie w powietrze - odlecial w strone dokow. Tam z daleka jego ultrafale zlokalizowaly stado mew i nie chcac ryzykowac spotkania z nimi znizyl lot pomiedzy budynki i zaulki. Tak dlugie pozostawanie w nietoperzej formie kosztowalo go kolejny PK. Lecac z niesamowita predkoscia waskimi zaulkami nie zdolal wychamowac i zaplatal sie w sznur z praniem i omotany spadl na ziemie. Zamienil sie spowrotem w ludzka postac, a jako ze brakuje mu cierpliwosci zuzyl przedostatni PK na zamiane palcow rak w szpony. Rozszarpal pranie jakiejs kobiety na strzepy. Teraz jest glodny.. Niedlugo bedzie musial znow zapolowac..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla nei wiedzących , wszyscy z was pewnei sie zastanawiają jak to jest że Luise jako wampir może chodzić sobie bez żadnych problemów w świetle dziennym, no i tu jest taki haczyk jest założenie że w pewnym sensie Luise jest "dniowcem" , powiedziałem w pewnym sensie dlatego że w świetle dnia jego statystyki znacznie spadają ( andotacja dla MG: trzeba pamiętać o tym przy walce i stosowac te modyfikatory Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie bo ten wampir to jest lekkie przegięcie... On wogle prawie wad nie ma, jak wiadomo umarłemu obrażń się nie zada więc wszelkiego rodzaju połamania i rany cięte malo mu robią.
Mnie osobiście rozjebał motyw kiedy płynęliśmy statkiem który miał się rozbić o brzeg i każdy robił kmine jak przeżyć krakse...
- ja sie chwytam masztu
-ja za barierke
-ja schodze pod pokład (kolejno wymieniają gracze)
-a ja (mowi luis) ide na dziub i robie tak jak ta babka z tytanika ( i rozkłada ręce i czeka na krakse)
Nagle, statek sie rozbija wszystkimi wstrzasnelo.... a Luisa wyrzuciło na brzeg ja z katapulty... cały połamany leż na piachu, poczym wstaje otrzepuje sie i z uśmiechem na twarzy idzie dalej..... bez komentarza
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra po dlugiej przymiarce zalogowalem sie na tym forum :] widze ze Lesionix, Rahl i Zedd juz co nieco o mnie napisali. Ale dla formalnosci powiem ze jestem pol czlowiek - pol ryba (ahhhh ta spaczen).
Imie: Edgar
Rasa: czlowiek
Wiek: 36 lat
Wzrost: 176 cm.
Waga: 73 Kg
Doskonala Kobieta: baaardzo milczaca, nie musi umiec gotowac, nie musi sprzatac i myc naczyc, wystarczy ze bedzie sobie lezala trupem. Moje ulubione zajecia to ciecie mord jakims uczciwym straznikom wieziennym, ktorzy ciezko pracuja na utrzymanie rodziny, kradzieze, plywanie stylem dowolny, spanie, oraz co sie okazalo wczoraj, ciagniecie lacha z drowow :].
. Tyle jesli chodzi o mnie Smile

MODERATOR : tutaj miałybyć fajne motywy a nie opis postaci przypominam prosze wysłac swoją postać do działu wasze postacie w ogólnym o warhammerze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widzicie , nie możan myśleć że grą postaciami "orginalnymi", to tylko ciąła ucieczka przed inkwizycją i służbami prawa, taki edgar odnalazł auty życia ryba , może nawet jak zdązy to załapię się na coroczne zawody pływackie w marienburgu , i wreszcie wygra ktoś inny oprócz tych przeklętych morskich elfów , ale z drugiej strony napewn ooskarżyli by go od nadmierne spożycie karmy dla ryb Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie oskarzenie to nie byle gratka.. Zadko sie zdarza - zaprosiliby go potem na smazona rybe i zabawa zaczelaby sie rozkrecac.. Byloby bardzo ciekawie i sam chetnie na to popatrze.. Kiedy zawody ??
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group