Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegi臋cia pa艂y w WH.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jak cz臋sto spotykacie si臋 z przegi臋ciami?
Cz臋sto
23%
 23%  [ 6 ]
Tak sobie
46%
 46%  [ 12 ]
Rzadko
26%
 26%  [ 7 ]
Nigdy
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich G硂s體 : 26

Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz takiego Szulera nast臋pnie Sztukmistrza postacie sa bardzo zbalansowane i 偶eby nimi prze偶y膰 trzeba kombinowa膰 duzo ja takim gram ;] tzn b臋de gra艂 jak nie b臋de prowadzi艂 ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ka偶dy lubi mie膰 艣wietnego bohatera. Pami臋tam jak to fajnie by艂o w Szarej Eminencji. Gdzie艣 w opuszczonej piwnicy zaskoczy艂a mnie jaka艣 laska i dw贸ch osi艂k贸w. Najpierw ona powiedzia艂a mi 偶ebym rzuci艂 miecz, to mnie nie zabij膮, a potem ja w ci膮gu trzech rund urwa艂em im 艂by. Fajnie jest, gdy nikt nie mo偶e ci podskoczy膰, ale to ju偶 nie jest ta zabawa. Co to za frajda, gdy wszystko idzie bez problemu, a przygoda praktycznie sama si臋 rozgrywa.
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Lut 28, 2005 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nic nie mowie po ostatniej przygodzie jestesmy teraz druzyna wymiataczy, ja mam bat magiczny k6 i rekawice +4 do WW, Edgar ma rapier 1k8, a Lesionix tarcze i kr贸tki miecz 1k6+3 ( zeby nie by艂o nie dom贸wie艅 nale偶a艂o mu sie 偶yje juz du偶o sesji, ca艂y czas kombinowa艂 jak tu cos takiego zdoby膰, byl jednym z dowadzacych w obronie Sartrosy, no i zabi艂 p贸艂-demonice ) co do reszty przedmioty te co prawd kupilismy na wielkim targu , by艂 tam nawet Dabus , nie mowiac o innych ludziach , szkoleniowcach) za wszyskie te przedmioty s艂ono zap艂acilismy ka偶dy z nas po 2500 zk , kt贸re zdobylimy na Sartrosie ... niektorrzy moga uwarzac ze to przegiecie ale po tylu sesjach wed艂ug mnei sie naleza艂o pozatym i tak srednio jzu nie dlugo powinnismy wszyscy statystycznei zginac ... bo to jest taka lipa ze jak sie tez gra za slabymi postaciami to nigdy sie nie osiagnie wysokieog poziomu , bo cos ci sie przyda偶y , my tam wymiatacze nei jestesmy Lesionix ma teraz z 65 ww ale tylko gdy u偶ywa kr贸tkiego miecza tak samo Edgar ... wiec powiem wam tak przegieciem jest dawanie za silnych przedmiot贸w ale przegieciem jest te偶 dawanie za s艂abych ... takie jest moje zdanie :]
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wied偶mionom w Warhlaku m贸wimy NIE!!!
To nie jest osobisto艣膰 ze Starego 艢wiata, po prostu tam nie pasuje. Zostawmy wie艣min贸w Sapkowi.
A propos przepak贸w to mia艂em kiedy艣 posta膰 kt贸ra w extremalnych momentach mia艂a 36 ATAK脫W !!!! Shocked
W jwdnej turze zniszczy艂em ( skacz膮c na 30 metr贸w w g贸r臋 w pe艂nej p艂yt贸wce) prawie tuzin Bohater贸w Chaosu. To by艂o jakie艣 3 lata temu. MG kt贸ry wtedy mi to wszystko da艂 dzi艣 si臋 troch臋 poprawi艂...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ja si臋 troch臋 wypowiem..

Po pierwsze pytanie: "Czy jest tutaj na tym forum ktos kogo bardziej klimatuje granie przys艂owiowym "cieniasem" co od kazdego w kazdej chwili moze dostac wpierdol?"

Bo mnie to klimatuje o wiele bardziej niz granie "napakowanymi" kolesiami..
Uwielbiam wprost kombinowac i wazniejszy jest dla mnie dobry pomysl niz statsy.. Pozatym wtedy bardziej odczuwam mroczny klimat.. To ze swiat jest zepsuty i dazy w zla strone.. Moze to wina mojego MG, ktory takie sesje caly czas prowadzil.. Moze czegos innego..

Wiedzmin dobra profesja - ale Wilk ma racje - sa dwie wersje.. Po skromnych modyfikacjach uwazam ze smialo mozna go wplesc do warhamma - jednak dla malej grupki graczy.. max 2-3 - i kazdy z nich jako mlody chlopiec! To wazne - maly chlopiec! - to co Xsary napisal nie ma racji bytu - nie ma mozliwosci ot tak zostania wiedzminem - rytual moga przejsc tylko mlodzi chlopcy - nie spotkano takiej sytuacji aby przezyl ja dorosly mezczyzna.

Pozatym lepiej byloby zagrac na zasanach mlotka w swiecie AS-a. Bo wplatac wiedzmina do hamma to troche przegiecie chyba..

Przegiecie paly - wg moich graczy to ja jestem przegieciem paly.. Caly czas robie tak - ze rzucam im klody pod nogi - caly czas cos im zabieram - nie pozwalam sie rozwinac.. Straszne ze mnie przegiecie..

Ale gdyby tak sie zastanowic.. Edgar - ranny juz wczesniej w boju - zamiast uciekac - rzuca sie na trzech opryszkow, odwracajac ich uwage od akcji rabunkowej. Ma przy sobie bogato zdobiony rapier. Gdy dostaje po mordzie - bo z trzema to nawet wiedzmin nie wygra.. No moze on tak - ale nie czlowiek ryba.. wiec gdy udaje mu sie zabic jednego z nich i pada pod ciosem innego wydaje sie wielce zdziwiony ze MG zabral mu jego przeslicznie ozdobiony rapier.. Ze niby specjalnie wymyslil 3 gosci rabujacych twierdze - tak samo jak defakto reszta miasta (ok 500 osob) i rzucil ich na "bezbronnego" edgarka..

Ze niby caly czas im daje popalic bo "lekko zmutowanej druzynie" po pietach depcze inkwizycja. Nic to ze wczesniej edgar nago jezdzil na koniu straszac chlopow na polach - nic to ze wampir luise w kazdej miescinie "wypija" conajmniej jedna dziwke - nie baczac co dalej bedzie sie dzialo z jej cialem i porzucajac ja w pierwszym lepszym zaulku.. Nic to ze wujek woster kladzie pokotem wszystkich zlodzieji jakich uda mu sie dorwac i obcina im rece - nic to! To sie nie liczy! Ich droge znacza trupy i krew - grzecznie wiec pytaja dlaczego inkwizycja depcze im po pietach ?

Ale sie wyladowalem.. No nic - najwiekszym przegieciem paly jestesmy MY - zastanowmy sie nad tym w ciszy Smile
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym jest prawda. Ja pami臋tam jak robi艂em wojne ko艅ca 艣wiata. Tam to by艂o przegi臋cie na przegi臋ciu. Tylko 偶e tyle tych przegi臋膰 by艂o we wszystkie strony 偶e i tak trudno by艂o jak cholera. Gracze wbijali si臋 w armie albo nawet wybijali ca艂e z daleka. Ale po chwili nadchodzi艂a nast臋pna jeszcze silniejsza. I tak stopniowo impet graczy s艂ab艂 a偶 w ko艅cu musieli si臋 cofa膰 albo nawet ucieka膰. Obra偶enie lecia艂y w dziesiatki setki a czasem nawet tysi膮ce. A potem walki jeden na jeden i gracze mieli cholerne problemy. Armia ludzi znikn臋艂a od tak. Ogromne miasto-forteca rozlg艂e na kilka kilometr贸w te偶. Do tego jeszcze je藕d藕cy Apokalipsy. Ka偶dy ka偶dego chcia艂 zabi膰. Statsy ponad sto itd. Mimo to gracze nie mieli wytchnienia. PP si臋 sypa艂y. A偶 w ko艅cu zadzia艂a艂y si艂y wy偶sze i garstka ludzi zosta艂a teleportowana w inny wymiar na chwil臋 przed tym jak imperium zamieni艂o si臋 w wielkie zatopione gruzowisko. End.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra przestaj by膰 fajna kiedy twoja posta膰 mo偶e pokona膰 ka偶dego, a MG wymy艣la coraz to nowsze potwory by do艂o偶y膰 dru偶ynie. Po drugim tysi膮cu PD gra zaczyna by膰 monotonna.
Black, opowiedz dok艂adnie o tej wojnie, to jest ciekawe... To co si臋 sta艂o z tym Imperium?... Rolling Eyes
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze si臋 g艂upio pytasz. Sam tam gra艂e艣. Nie pami臋tasz. Jak mo偶na zapomnie膰 takie rzeczy. To TY Exclamation wysadzi艂e艣 w powietrze Imperium u偶ywaj膮c wynalazku Dawnych Slan贸w i jeszcze masz czelno艣膰 si臋 pyta膰 co si臋 sta艂o. Cholera potem odbudowa艂e艣 imperium i zosta艂e艣 cesarzem. Ale gro藕ba 艢lepego nadal nadtwoim kr贸lestwem i tob膮 ci膮偶y. Twisted Evil Fajna by艂a ta ostatnia walka jak z Siwym na siebie czary rzucali艣cie i nikt nie m贸g艂 wygra膰. Twisted Evil To te偶 by艂o niez艂e przegi臋cie. Laughing
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tempestade



Do潮czy: 11 Mar 2005
Posty: 1

PostWys砤ny: Pia Mar 11, 2005 14:12    Temat postu: Przegi臋cia?????? Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil No wiec sluchaj.najgorsze ni sa przegiecia tylko motywy tybu MG ma swoj wlasny swiat a gracze to tylko szczury po nim chodzace .Rzadko mam do czynienia z fajnymi sesjami a jak si zaczyna robic fajnie to mg konczy prowadzic badz cus.wracajac do wyzej wymieniobej opini.MG prowadzi czasami dla siebie ni wiem czy to robi celowo czy ni ale je BN-i to takie niszczyciele ze nawet przy najlepszych rzutach G贸wno im sie robi tacy bogowie. Wiec was prosze Do MG "nie r贸bcie tego to jest naprawde ni dobre.Jamy si bawic wszyscy ni tylko MG.Nie m贸wi艂bym nic gdyby to wyst臋powa艂o rzadko ale caly czas. Proszeeee was!!!!!!! Exclamation [/b]Tej ludziska s艂uchajcie mnie jeno! Co do wied藕mina to ni wiem czego chcecie on jest taki z艂y a po drugie to jest profesja extra.malo kto potrafi takie rzeczy jak on soo.Na piesc smoka od czego Macie MG on zawsze moze cus z tym zrobic. Wed艂ug mnie im starsza postac "PD" tym bedzie silniejsza.Magiem sie tewz ni rodzisz od razu.Czeka cie zawsze d艂uga ciezka i monotonna droga do osiagniecia poteznej sily wiec pomyslcie od czego jest MG.|"YeaP" spadam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pia Mar 11, 2005 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowego...
1. jeste艣my w polsce i u偶ywamy s艂owa nie.
2. staramy si臋 pisa膰 tak 偶eby inni nie mieli problem贸w z rozczytaniem nas.
3. nie spamujemy
4. czy za ka偶dym razem jak b臋dziesz wychodzi艂 z forum (chyba 偶e spadasz ca艂kowicie Smile b臋dziesz pisa艂 偶e spadasz (a mo偶e to mia艂o co innego oznacza膰 Smile


mistrzowie 偶eczywi艣cie czasem przesadzaj膮 ze swoimi BN (sam to robie Smile no ale zazwyczaj MGuj膮 tak 偶eby graczom si臋 podoba艂o wi臋c nie nazywaj MG贸w P.P. co najwy偶ej swojego MG

p.s. nie przestrasz si臋 tego posta i udzielaj si臋 na forum
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Mar 14, 2005 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekaj czekaj czy to nie jest czasami przytyk do mnie Tempestade.? My si臋 czasem nie znamy? Bo jak prowadzi艂em heroika to przyznaje czasami si臋 zagalopowa艂em, mimo to wszystko by艂o uzasadnione. ALE NIGDY NIE PROWADZI艁EM DLA SAMEGO SIEBIE. Tak mi si臋 kojarzysz bo kiedy艣 kto艣 powiedzia艂 偶e gram sam ze sob膮. I na pewno nie jestem przegi臋ciem pa艂y. A z tymi szczurami to masz racje troch臋. Twisted Evil Tylko w jednej sadze robi艂em przegi臋cia. Gracze narzekali bo te przegi臋cia by艂y widoczne. Bo tak naprawde to KA呕DY Mg przegina tylko niekt贸rzy potrafi膮 to wspaniale ukry膰.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 21, 2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam, ze mozna troche poprzeginac, aby gracze wiedzieli, ze nie ma lekko, no i ze nie sa panami swiata (Starego Swiata). Poza tym gra nie musi byc wcale monotonna i nudnawa po "ktoryms tysiacu PD". Przeginac mozna nie tylko na niekorzysc gracza (a gdyby byl tak silny, ze nikt mu nie podskoczy? Jednym uderzeniem moglby rozpier....c cala armie chaosu. A skoro jest taki silny, to niech idzie do WuCeta i sobie potrzyma malego w taki sposob, aby go nie zgniesc.)

Moim zdaniem ciekawie, nie monotonnie i z lekkim przegieciem.

Szkoda, ze to z ta sila, to nie moj pomysl...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pia Kwi 22, 2005 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wi臋c, Black, Tempestade to nasz stary znajomy, je艣li nie wiesz...
Tak w og贸le to gra ROBI si臋 nudnawa po kt贸rym艣 tysi膮cu PD... nie poci膮ga mnie ju偶 granie kolesiami kt贸rzy jedn膮 r臋k膮 niszcz膮 imperium. po dziewi臋ci latach z Warhlakiem wyros艂em z tego i 偶ycz臋 wam tego samego...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Kwi 26, 2005 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli MG ma dobre pomysly, to i po kilku tysiacach PD nie jestes w stanie zrobic wszystkiego (i nie mam tu na mysli jakichs przepakowanych przeciwnikow).
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Czw Cze 02, 2005 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto wi臋c powtarzam posta z Mechaniki:

A kto wymy艣li艂 co艣 takiego? Ja s艂ysza艂em jak dziesi臋cioletni bratanek kumpla gra z kole偶kami na lekcjach. Rozegranie przygody zajmuje im p贸艂 godziny. Dostaj膮 w gospodzie wiadomo艣膰, zabijaj膮 trzy smoki i otrzymuj膮 10000 pd na 艂ebka... Co wy na to?

Komentujcie moi mili...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group