Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dzień Dobry, czy zastałem Jolkę???
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Kwi 03, 2006 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stara szkoła... ciekawie brzmi. Mam 22 lata, grać zacząłem.... trudno mi powiedzieć, ale było to bardzo dawno temu. może 10? Początki giną w mrokach dziejów.
Zgodzę się z wami, że granie przeprakami jest bez sensu i jakiegokolwiek klimatu, ale jaka jest granica? Kiedy bohater staje się przepakiem? A kiedy jest po prostu mocny.
Ja popełniłem błąd, że mój najstraszy i najmocnieszy bohater jest elfem, człowiekiem dorównać elfowi jest bardzo trudno, szczególnie jeśli chodzi o uniki i parowanie.
Ale dalej będę obstawał przy swoim, że krwiopuszcz nie jest mocny.
Walczyłem z nim raz, pokonałem go, ale była to ostateczność, w każdej innej sytuacji bym walki uniknął. Pozatym krwiopuscz oprócz tego swojego miecza nie dysponuje dużą siłą bojową.
I wiesz co Black, gdybym Ci pokazał ile u nas co kosztuje w PD, to byś raczej nie powiedział, że jestem przepakiem. Ale to taka mała dygresja, nie to żebym się czepiał. A herosem moja postać nigdy nie była, nie jest i nie będzie.
A twoje stwierdzenie o szybkiej śmierci bohaterów. Hehe MG polowali na mnie dużo razy i jeszcze nie udało im się mnie zabić. A grałem z różnymi typami graczy i MG.
Ale wracając do krwiopuszcza trzeba też zaznaczyć, że szansa spotkania z nim jest znikoma. A staniecie z nim do walki to już ostateczna ostateczność,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do³±czy³: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys³any: Pon Kwi 03, 2006 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz mniej więcej taki staż jak ja...
A co do dyskusji o przepakach , to chciałem zaznaczyć, że ten dział to nie miejsce na te dyskusje.

No i masz trochę racji- cała siła krwiopuszczów tkwi w ich ostrzach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Kwi 22, 2006 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do demonów głupiego Khorna to takie małe porównanie WFRP i WH40K.

W WFRP demon jest strasznie twardy. Taki krwiopijec rżnie największych herosów, ale często wysiada przy kupie narodu.

W WH40K Krwiopijec jest rozwalany na 8 wichrów w kilka sekund przez potężnych gości Imperium (i nie tylko) co to jednym pierdnięciem zmiatają całe miasta. 40K to system herosów, tam słaby pierdziel nie wyrobi. Z drugiej strony, taki krwiopijec sam jest mocny i potrafi rżnąć wrogów w dziesiątki.

Ponadto w 40K demony to w większości przeszkadzajki, dodatkowe oddziały i mięso armatnie. Lepiej postawić jako Lord Chaosu na grupkę fanatycznych, doświadczonych przez tysiące bitew i setki lat życia Chaos Space Marines niż na kupę głupich demonów, które jeszcze będą żądały jakiś bzdur.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk±d: InowrocÅ‚aw

PostWys³any: Sob Kwi 22, 2006 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja chyba napuszcze krwiopuszcza na moich graczy....bo coś im sie ostatnia sesja nie podobała....że nudne walki, ale teraz mam bestiariusz to zobaczą jak będzie miło Twisted Evil
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ulfgar Grime Readsson
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 01 Kwi 2006
Posty: 25
Sk±d: Z Karak-a-Karak

PostWys³any: Sro Kwi 26, 2006 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj ich nastraszyć jakimś goblinkiem. Niech maja świadomość że to coś dużego a póżniej okarze się że to zwykły wystraszony gobos gdzieś w lesie. Miałem już taki motyw. Gracze bali się wyjść z karczmy. A jeżeli idzie im zbyt ładwo spróbuj walki ze zwykłymi przeciwnikami tylko że w trudnym terenie. Np. na śliskich skałach, gdzie trzeba rzucać na zręczność czy się BG utrzyma na nogach. Polecam, bedamieli świadomość że nie są nieśmiertelni.
_________________
Ungor czy Gor, skaven czy goblin wszystko umiera równie szybko jak się wpakuje w nie dwie stopy dobrej krasnoludzkiej stali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Wto Maj 30, 2006 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden w miarÄ™ inteligentny goblin z Å‚ukiem w konarach drzewa wymiata!
BG go nie znajdą, a jak spostrzegą skąd lecą strzały już połowa z nich będzie się wykrwawiać.

Świetny motyw, żeby przytemperować tych Graczy, którzy cierpią na tzw. silne poczucie nieśmiertelności. Warunek: nie mogą być w płytach, bo się nasz goblinek wystraszy, a nawet jakby chciał ich postrzelać to się może nie przebić.
_________________
...


Ostatnio zmieniony przez Monstero dnia Pon Cze 12, 2006 11:12, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Czw Cze 08, 2006 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tzw. silne poczucie nieśmiertewlności

Fajnie nazwane. Połowa moich graczy ma takie poczucie. Szkoda tylko że wszelkie próby wyleczenia ich z tego niewypalają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group