Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dzie艅 Dobry, czy zasta艂em Jolk臋???
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2005 15:59    Temat postu: Dzie艅 Dobry, czy zasta艂em Jolk臋??? Odpowiedz z cytatem

"Ave Caesar, morituti te salutant!"...
m贸wil艣my Cesarzowi Karlowi Franzowi Ijakie艣 dwa ksi臋偶yce temu, kiedy wyruszali艣my do Zamku Przekl臋tego... To by艂y ci臋偶kie dwa miesi膮ce... Ale teraz b臋dzie jeszcze ci臋偶ej...
Teraz jestem ju偶 w Zamku. Zosta艂em sam. Reszta zgin臋艂a. To ju偶 koniec... A mo偶e dopiero pocz膮tek? Tego nie wiem...
Ale wiem jedno... Przyby艂em na wezwanie kompana- stawi艂em si臋 na jego wo艂anie... Czarny Mieczniku, stary towarzyszu broni... De Leeuwen dansen... En de Leeuwen dansen... Kogo jeszcze spotkam w Zamku, jakie bestie na mnie wypu艣cisz Beastkeeperze? Czym mnie zaskoczysz? A ja Ci臋 zaskocz臋, Stra偶niku?

Pami臋tasz swoje pierwsze spotkanie z Krwiopuszczem? Jak Wyznawcy krzyczeli "Krew dla Boga Krwi, Czaszka dla Tronu Czaszek", a on szar偶owa艂 na Ciebie with raging madness in it's eyes?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2005 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat powinien by膰 bardziej na pustkowiach chaosu ale krwiopuszcz te偶 bestia wi臋c niech b臋dzie. Nie do ko艅ca jestem pewien ale to chyba by艂o w ruinach zamku pod wie偶膮.By艂 wielki pentagram, jaki艣 facet z toporem na schodach. Nawet silny by艂. Ledwo 偶e艣my go zat艂ukli we trzech. A potem na d贸艂 jak zeszli艣my to przylaz艂 demonolog z pacho艂kami i krwiopuszcze przyzwa艂 chyba 8 ich a偶 by艂o. Nawet jednego zabili艣my a potem nast臋pny zamieni艂 moj膮 tarcz臋 w kawa艂 z艂omu a kolczuga i ubranie mia艂y dziure a偶 do go艂ego cia艂o i to po jednym S艂abym ciosie. A potem na o艣lep ciemnym korytarzem przed siebie oby jak najdalej od nich. I uda艂o nam si臋 uciec na szcz臋艣cie. A mo偶e kto艣 z was spotka艂 krwiopuszcza. Napiszcie o tym.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2005 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotka艂em krwiopuszcza dopiero kiedy prowadzi艂em... Jak to jest, jak wyrywa ci on flaki, graczu?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2005 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszukujmy si臋. Krwiopuszcz nie jest taki straszny. Je艣li chodzi o mniejsze demony to zdecydowanie bardziej boj臋 si臋 Demonicy Slanesha. Gdy stoisz naprzeciw Krwiopuszcza, wiesz, 偶e trzeba walczy膰. Demonic臋 prawie prosisz 偶eby wsadzadzi艂a ci co艣 ostrego w ty艂ek. A je艣li ju偶 chodzi o demony Korna, to mia艂em "przyjemno艣膰" z Krwiopijcem. Trafi艂 mnie tylko dwa razy. Pierwszy cios wyrwa艂 mi miecz, a drugi cios wyrwa艂 mnie z kapci...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2005 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krwiopuszcz nie jest straszny ale jego bro艅 jest straszna Shocked 艢rednie obra偶enia i pokroi rozwini臋tego rycerza zakonnego w p艂ycie na karme dla skaven贸w. Bez przerzucania. Evil or Very Mad
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2005 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4k6 OB rz膮dzi. 呕aden cz艂owiek nie jest w stanie prze偶y膰 czego艣 tak morderczego. I nawet je艣li wypadn膮 same jedynki to wi臋kszo艣膰 kolesi l膮duje w krainach Morra. A z demonicami mam mi艂e wspomnienia... Embarassed
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lut 22, 2005 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przesadzi艂e艣. Same jedynki to wie艣niak nawet mo偶e prze偶y膰 bo krwiopuszcze nie s膮 jakie艣 bardzo silne. Ale co do tego 偶e szatkuj膮 wszystk oto racja. Poprostu nawet smoki wysiadaj膮 i inne silne stwory.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkalem kiedys krwiopuszcze (a wlasciwie moja postac) .... ale ja bylem wtedy bardzo zajety i MG odegral moja postac. Podobno bylo strasznie (jesli dobrze pamietam, to niewielu graczy wtedy przezylo).
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ulfgar Grime Readsson
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 01 Kwi 2006
Posty: 25
Sk眃: Z Karak-a-Karak

PostWys砤ny: Nie Kwi 02, 2006 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, demony... Siadajcie i jak chcecie to piwo postawcie staremu krasoludowi a i opowie艣膰 dobra si臋 znajdzie...
Za m艂odych mych dni, gdy z kompanami przygody szukali艣my zaw臋drowali艣my w tereny G贸r Czarnych, postanowili艣my tam i艣膰 pewnej pijackiej nocy w karczmie. Znacie prze偶 to. M艂odzi gniewni, kt贸rym s艂awa i z艂oto po g艂owach si臋 t艂uk艂o. Znale藕li艣my si臋 w twierdzy, zapomnianej przez bog贸w. Pewnej bezksi臋偶ycowych nocy zwiadowcy oznajmili 偶e zbli偶a si臋 do mur贸w zamku ma艂a armia, kilka zwierzocz艂ek贸w w liczbie setki oraz ma艂y konw贸j mag贸w. Zadowoleni i偶 zarobek sie znajdzie i nieliche wyzwanie, postanowili艣my zosta膰 i walczy膰. Dziury mam w pami臋ci i dok艂adnie bitwy przebiegu niepami臋tam. Wszystko sz艂o dobrze az do momentu gdy wredni magowie przyzwali go. wstretna istote z pustkowi. Oma艂o sie wtedy nie posra艂em, znalaz艂a si臋 na flankach i zacz臋艂a si臋 rze藕nia. Wtem kompan m贸j krzykn膮艂 i biegiem na bestie si臋 偶uci艂. Jednym uderzeniem demon zerwa艂 mu g艂owe z ramion i 艣mia艂 is臋 przy tym. Spojrza艂 na mnie tymi prastarymi oczyma a ja wiedzia艂em 偶e znalaz艂em sie w piekle, niewiedz膮c co czyni膮c, 偶uci艂em pochodni膮, wtedu to Grimnir m膮 rek膮 prowadzi艂 i pochodnia trafi艂a na beczke prochu. Demon znik艂 w kuli ognia a ja od tamtej pory musze obyc si臋 bez nogi...
_________________
Ungor czy Gor, skaven czy goblin wszystko umiera r贸wnie szybko jak si臋 wpakuje w nie dwie stopy dobrej krasnoludzkiej stali.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Kwi 02, 2006 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm ze mn膮 krwiopuszcz prze偶y艂 ca艂e 4 rundy, wi臋c nie ma co demonizowa膰 Smile grunt to nie da膰 si臋 trafi膰. Wystarczy unika膰 na 79, parowac na 89 i w razie czego mithrilowy naramiennik mie膰 i parowa膰 nim na 89.
Kochani nie ma to jak nie da膰 si臋 trafi膰, Niewa偶ne to czy si臋 zada 6,7,8,9 obra偶e艅 czy 100, wa偶ne jest 偶eny samemu nie straci膰. Ja tak zawsze postacie budowa艂em i nie straszne mi krwiopuszcze i inne szajsy:) no mo偶e przed Balrukhem bym da艂 nog臋
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Kwi 02, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we藕 przesta艅 !! M贸wimy o grze normalnymi postaciami a nie przepaki 79-89. Sprub贸j parowa膰 na 40 i unika膰 na 35 i nie mie膰 偶adnego mithrilu. Wtedy mo偶esz mi tu m贸wic czy krwiopuszcz jest straszny czy nie. Jeszcze rzuty na opanowanie te偶 jakie艣 30 no mo偶e 55 jak krasnolud.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Kwi 02, 2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego przepaki! posta膰 uczciwie budowana przez lat kilka. jest mocna ale nie jest przepakiem. ludzie!!!! opami臋tajcie si臋
i jeszcze jedno ja gdy moja posta膰 by艂a pocz膮tkowa nie rzuca艂em si臋 na krwiopuszcze i dla mnie goblin by艂 du偶a przeszkod膮. wi臋c nie krytykuj z 艂aski swojej tego, 偶e kto艣 m贸g艂 do偶y膰 tego, 偶e sta艂 si臋 mocny.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Kwi 03, 2006 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posta膰 uczciwie budowana przez kilka lat to przepak ot co. No chyba 偶e kto艣 jest taki pokr臋cony jak ja i nie rozwija postaci powy偶ej 1000- 1500pd. Jak sie ju偶 ma ile艣 tam tysi臋cy pd to posta膰 jest przepakiem i tyle. Takiemu to cz臋sto nawet wi臋ksze demony i smoki niestraszne. Wi臋c nie ma o czym gada膰. I nie ma sie z czego opami臋tywa膰 bo taka jest prawda. Nie krytykuje tego 偶e twoja posta膰 prze偶y艂a to co prze偶y艂a, tylko to 偶e nie jest to normalna postac ale heros. U mnie w normalnej sadze nikt nie do偶ywa herosa. Szybka 艣mier膰 jest najbardziej naturalnym zjawiskiem w WH. Zreszt膮 i heros szybko u mnie zejdzie jak trzeba. Twisted Evil Ale sie zbulwersowa艂e艣 Sssh.
No ale mia艂o by膰 o krwiopuszczu Very Happy . Mo偶e z daleka jak sie do niego strzela nie jest straszny ale kiedy ju偶 stoisz z nim oko w oko a jego ostrze ognia piekielnego przecina powietrze kieruj膮c si臋 na twoje cia艂o to najwy偶szy czas zmyka膰. Laughing
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Kwi 03, 2006 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu nie chodzi o to, 偶e si臋 zbulwersowa艂em. Tylko ja gram na pewnej konwersji systemu i nie b臋d臋 si臋 tutaj rozpisywa艂 bo nie to miejsce.
Ale u nas na naszych zasadach przepakiem to ja mo偶e b臋d臋 przy 10 tys PD.
Wiesz u nas, 偶eby mie膰 2 uniki na runde i mie膰 +10 do I trzeba wyda膰 600 PD i to jest max, wiecej miec sie u nas nie da. . Jako 偶e my nie rozwijamy Inicjatywy i jeszcze kilu rzeczy.
Ale niewa偶ne. Ja obstaje przy swoim, 偶e nie taki strzaszny krwiopuszcz jak go maluj膮
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pon Kwi 03, 2006 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pochodz臋 ze starej szko艂y, do kt贸rej tak偶e Black si臋 zalicza i tak jak on uwa偶am, i偶 w pewnym momencie granie postaci膮 ju偶 traci sw贸j urok. Poza tym postacie kt贸rymi gramy w WFRP to poszukiwacze przyg贸d. Oni zawsze SZUKAJ膭 k艂opot贸w. Cz臋sto wychodz膮 z nich ca艂o, ale nie oszukujmy si臋- w ko艅cu i szcz臋艣cie i 艂aska bo偶a ma swoje granice. My艣l臋, 偶e prawdziwych poszukiwaczy przyg贸d kt贸rzy do偶yli s臋dziwej stao艣ci jest pewnie mniej ni偶 1%. Ja lubi臋 WFRP w kt贸rym przy starciu sam na sam z 2 szkieletami p臋kasz ze strachu o 偶yci臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group