Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Elf taki peda艂 czy cicha maszyan do zabijania
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 13:41    Temat postu: Elf taki peda艂 czy cicha maszyan do zabijania Odpowiedz z cytatem

co myslicie o elfach u ans nikt go nie ma w grze tez sie zadko pojawiaja bo nasz mg uwa偶a ic hza takei peda艂ki co si臋 ca艂y czas wywy偶szaja, piszcie swoje opinie
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk眃: Klucze

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas jest jeden taki elf straszny egoista uwa偶a sie za najlepszego na 艣wiecie i prawie wcale nie obchodzi go dobro dru偶yny np. nie chcia艂 da膰 nikomu zbroji kt贸r膮 znalaz艂 bo stwierdzi艂 偶e j膮 sprzeda i b臋dzie mia艂 kase na kupno jakiego艣 he艂mu czy innego bajeru na zam贸wienie
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz jesli o to chodzi to nei jest dziwne u nas np. nawzajem siebie okradamy przeciez t oze podr贸zujemy razem nei znaczy ze ja mam miec kasy mneij od mojego kompana z dru偶yny :] , ale chodzi艂o mi bardziej czy elf to posta膰 kt贸ra warto grac i jak ja odgrywa膰 , fajen motywy z gry elfem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi艂o mi raczej o to 偶e elf mia艂 najwi臋cej kasy a nas nieby艂o nawet na zbroje sta膰 elf kupi艂 sobie zato ozdobn膮 obr臋cz z kamieniem szlaczetnym. Elfem nie op艂aca si臋 moim zdaniem gra膰 (przynajmniej le艣nym bo mroczny jest zno艣ny) Maj膮 ma艂o wytrzyma艂o艣ci i po 1 moim ciosie (krasnolud jestem) Zostaje im oko艂o 2 偶ycia (pod warunkiem 偶e 1 rzuce)
Powr髏 do g髍y
Go舵






PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To u mg贸ry moje zalogowac si臋 zapomnia艂em
Powr髏 do g髍y
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk眃: Klucze

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu zapomnia艂em Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sadze ze warto grac elfem bo sa dobre w ruznych rzeczach sa dobrymi wojownkami, rangerami, inteligencji tez maja sporo zeby byc dobrym magiem

Ale i tak KRASNALE sa lepsze

KRASNALE RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Mr. Green
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bila tez prawda jak ja albo ty rzucili bysmy wiecej niz 3 na obrazenia to raczej by tego nei przezyl elf chyab ze byl by tak opancerzony ze nie mogl by sie ruszac

I odpisz mi na GG Bila!!!!!!!!
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfy na pal!! Jak ta rasa wogle przetrwa艂膮 przez tysi膮clecia??? S膮 tacy ciency bo nie potrzebuj膮 wysi艂ku przy kopulacji niechby jaki艣 elf spr贸bowa艂 dobra膰 si臋 do Gubej krasnoludzkiej baby z brod膮 do kolan wtedy dopiero by zrozumia艂 do czego potrzebna jest si艂a zr臋czno艣膰 i umiej臋tno艣膰 w艂adania toporem!! Very Happy
_________________
made in Zielon G贸ra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajmy sie tematu.
No co moge napisac jak by elfy byly pedalami to juz by ich nei bylo.
Wegul mnie elfy sa dobrymi bohaterami ale sie ciezko nimi gra poczatkujacym graczom maja wiele zalet i nie wiem czy 1vs1 z krasnalem by sobie nei poradzil wedugl mnie jak najbardziej tak ale to zalezy od gracza trzeba umiec sie wczuc i wykorzystac jego atuty sporo problemow poczatkujacym graczom sprawia jego charakter: dobry
Choc elf idealnie pasuje na cichego zabojce nie moze podzynac wszystko co sie rusza i za co placa. Rolling Eyes
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pia Mar 11, 2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja my艣le 偶e w艣r贸d Elf贸w jak i w艣r贸d ludzi znajd膮 si臋 peda艂y jakie艣... tak jak i maszyny do zabijania A Elfy raczej s膮 pocz臋艣ci mo偶e nie peda艂ami ale pedantyczne jak i maszynami do zabijania.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 21, 2005 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdeK: Zgodze sie z tym, ze elfy maja wiele zalet i ciezko sie nimi na poczatku gra. Zgodze sie , ze nie sa pedalami, ale nie moge sie zgodzic, ze wszystko zalezy od tego, czy dobrze wczuje sie w postac. Tak mozna powiedziec o kazdej rasie.

Wedlug mnie elf jak trzeba, to w ryj walnie, ale na zabojce sie nie nadaje (tak jak napisal AdeK: CHARAKTEREK NIE POZWALA)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Lut 02, 2006 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuj臋 ten temat odnie艣c do 2 Edycji WH a wi臋c zacznijmy od nowa jak ta sytuacja si臋 klaruje w odmienionym 艣wiecie m艂otka Elfy s膮 peda艂ami czy cichymi maszynami do Zabijania ?? Co艣 si臋 Zmienie艂o czy wszystko pozosta艂o po staremu??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Maj 05, 2006 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhem ekhem... 艂ysy, wybacz mi, ale si臋 z tob膮 niezgodz臋 bo to co m贸wisz to mnie wi臋cej tak, jaby wnioskowa膰 czy kto艣 jest dobrym rockmanem, bo gra rocka a nie np. Jazz.

Je偶eli nie wczuwacie si臋 w postaci, to zapraszam do innego systemu - nazywa si臋 DnD i jest niesamowicie mi艂y dla takich niewczuwaczy. B艂agam ci臋 te偶 aby艣 zweryfikowa艂 swoje pogl膮dy na omawiany przez siebie temat, albo (ewentualnie) zarzuci艂 rozrywk臋 dalej znan膮 jako RPG - bo w tej chwili twe s艂owa przypominaj膮 mi o graczach, kt贸rzy chc膮 gra膰, cytuj臋: "napakowanymi elfami o czerwonych oczach"

I nie, jak trzeba Elfy w ryj nie walnie, bo do wy偶szych cel贸w zosta艂 stworzony, bo to nie jakio艣 cholerny pseudokibic!!!

Wybacz te s艂owa krytyki, ale twe s艂owa dog艂臋bnie mn膮 wstrz膮sne艂y i ostatkiem si艂 woli powstrzymuj臋 si臋 tutaj przed wywrzeszczeniem wielu s艂贸w rozpoczynaj膮cych si臋 na liter臋 K!!!
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sob Maj 06, 2006 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to wszystko zalezy od tego jakim elfem sie gra:

Lesne: no fakt, wydaja sie troche 艂ajzowate i "miekkie" ale pamietajcie jak traktuja nieproszonych gosci w Loren...

Mroczne: no niech ktos mi powie ze to sa pedaly to go wysmieje Twisted Evil - one czerpia PRZYJEMNOSC z zadawania bolu i praktycznie tym sie pol zycia zajmuja (i pamietajmy o ich wspanialych chowancach np. chydrach...)

Wysokie: jestem pelen szacunku dla nich (moze za duzo tolkiena? Wink ) jesli tylko sie szkola to moga byc maszynami do zabijania (np. Mistrzowie Mieczy) ale jak wiadomo lubia lad i spokuj szczegulnie w swoich krolestwach

Najwazniesze jednak wydaje sie zdanie z podrecznika do 2 edycji: "Elfy poswiecily dla dobra tego swiata wiecej niz wszystkie inne rasy razem wziete"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group