Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sekty...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 21:31    Temat postu: Sekty... Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o sektach w Wfrp? Chodzi mi o jakieś zorganizowane grupy czcicieli jakichś bogów chaosu albo zła. Tępicie je? A może Wasz bohater/ka należy do czegoś takiego? Piszcie wszystko na ten temat.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka rozbiłem, ale prowadziłem krasnoludowi, którego sprzedano do niewoli. Był w beczce, gdy się otworzyła zauważył, że jet pod pokładem jakiejś łodzi, było tam kilka kobiet i mężczyzn. Najmłodszy miał 17 lat. Posadzono na środku tego 17latka, a krasnolud miał pokazać, co potrafi... I tak zaczęła się jego przygoda z kultem Slaanesha Laughing Nawet mu się spodobało, mieli schadzki na tej łodzi, zacumowanej w Marienburgu Smile Raz dostał zadanie, żeby sprowadzić 14letnią dziewczynę; gdy to zrobi ma być przjęty do zgromadzenia. No i udało mu się Cool Nawet nie skorzystał z broni! "Używali" jej przez noc, następnej nocy była nieżywa, ale nie przejęli się tym i "działali dalej"... Nawet świnię sprowadzili... Rolling Eyes Zoofile... A potem... ją... zjedli Laughing Obrzydliwe to było!!! I zmieniliśmy drużynę, pozostawiając kult "Morskiej Bryzy" na swojej łodzi w marienburskim porcie...
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja w sekcie nie byłem jeśli dobrze pamietam ;p. Za to mój kolo był. I źle na tym wyszedł (bo ja bylem MG). Trochę narozrabiał w mieście i chłopaki z miasta musieli się nim zająć. Bardzo ciekawe sesje wtedy były.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sekt nie lubie i niszcze obowiązkowo wszystkie. Co innego jak się takiego chaotyka na polu bitwy spotka. Wtedy rozmawiam najpierw i sprawdzam czy to swój. A sekt nie lubie za to że się ukrywają. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiego boga? W sumie, jak zacząłem prowadzić kumplowi, to było fajnie, ale potem obu nas to tak obrzydziło, że zmieniliśmy drużynkę Smile Szczególnie popychanie świni, a potem zjedzenie jej... Laughing
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm nie należę do żadnej ale Lesionix planuje wymyśić własnego boga więc może ma się nazywać: "Rogaty Jaszczur" Laughing
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Edward Von Loeve
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 28 Lip 2005
Posty: 9
Sk±d: Altdorf (stolica)

PostWys³any: Pia Sie 12, 2005 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu tępić kultystów?

To wszystko przecież zależy od punktu widzenia. Przecież postać nie musi być dobra, a kultyści nie muszą w cale dążyć do zła (przynajmniej w naszym, ludzkim rozumieniu). Przecież dla wielu istot to co jest dobre dla ludzi jest złe. A chaos i anarchia jest zupełnie naturalnym stanem rzeczy.

U mnie Imperium jest całkowicie przeżarte sektami. Począwszy od małych nic nie znaczących czcicieli bogów Chaosu, a skończywszy na kultystach wśród najpotężniejszych możnowładców. Ich macki sięgają już nawet otoczenia samego imperatora Ferdinanda. Sekty są jeszcze w większości nieporadne, niezorganizowane, jednak jedynie kwestią czasu pozostaje, żeby połączyły się w większe organizacje, aby zatrząść całym Imperium. Kolejne rzesze skuszonych łatwą do uzyskania potęgą, oferowaną przez Bogów Chaosu wstępują w ich szeregi darząc niestrudzenie do zniszczenia całego dorobku ludzkości.


Niedawno prowadziłem wymyśloną w pośpiechu przygodę w której BG mieli styczność z kultystami. Mianowicie chodziło o to, iż dzielna drużyna poszukiwaczy przygód trafiła do małego miasteczka, gdzie jak się później okazało grupa mieszkańców parała się potajemnie ciemną magią. Gdy wreszcie po wielu dniach oczekiwania nad malutkim ludzkim siedliszczem ukazała się pełnia księżyca przystąpili oni do działania. Skuszeni potęgą zła postanowili przyzwać na ziemię demona, aby ten służył im w głoszeniu religii Bogów Chaosu. Jak można się łatwo domyśleć ten przyzwany diabelski pomiot rozpętał prawdziwą rzeź zaczynając oczywiście od nieudolnych kultystów, a potem ruszył w stronę graczy, którzy już od pewnego czasu starali się rozwikłać zagadkę enigmatycznego zachowania niektórych mieszkańców.

Pozdrawiam.
_________________
Gdy spoglądasz w mrok pamiętaj, on również spogląda na ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edward Von Loeve napisa³:
ukazała się pełnia księżyca


Rozumiem że to była pełnia Morrslieba?

Dobra koniec offtopicu

Ja tam w moich sesjach tak jak Edward ukazuje Imperium (i nie tylko) przeżarte sektami, znajdą się kultyści Malala (najmniej), Khorne'a (malutko) Nurgla (sporo), Tzeentcha (dużo) i Slaanesha (najwięcej). Oczywiście nie chodzi mi to u moje upodobanie w ilości kultystów ale o ludzkie rządze, ludzie pragną wiadomo czego to idą do Slaanesha, ci którzy chcą potęgi garną się niczym wygkłodniałe psy do jedzenie do Tzeentcha, zarażeni jakąś śmiertelną chorobą idą do Nurgla z nadzieją że nie pozwoli on umrzeć od choroby swoim wyznawcą, prawie wrzyscy psychopatyczni mordercy i bersekerzy stają się zgorzałymi wyznawcami Khorne'a a niewielka ilość tych którzy postanowili przeciwstawić się całemu światu hołduje Malalowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group