Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
1 test wise
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Projekt WISE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 08:40    Temat postu: 1 test wise Odpowiedz z cytatem

jak dlamnie bomba... jeszcze nie wszystkie opcje dzialaja ale i tak bylo fajnie Smile

orth zastanawial sie czy warto... to teraz chyba juz wie Smile

opcji jest duzo... tzn przewidzianych Smile bo narazie nie bylo no ale panowie grało się świetnie...

a i kto towarzyszyl naszej ekipie w pierwszej sesji ? HALFING Smile

pozdro
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektuży mieli szczęscie Wink Że testowali. Orth czy betatesteży będą się zmieniać jak tak to zawsze jest promyk nadzieji Wink Cool
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 11:49    Temat postu: 1 test Wise Odpowiedz z cytatem

FrYta ma racje, bylo naprawde niezle jak na pierwszy raz. Brakowalo mi jedynie generatora kosci ale jak juz sie dowiedzialem Orth juz o tym mysli, wiec nalezy tylko cierpliwie czekac... ReasumujÄ…c jestem zadowolony i niewyspany Very Happy
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...


Ostatnio zmieniony przez Nathaniel dnia Sob Gru 04, 2004 14:56, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można jeszcze się zapisać jak tak to gdzie ?
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 12:56    Temat postu: "Trzy Åšlicznotki" Odpowiedz z cytatem

tiaa
mówicie że ujdzie? Cool
A Broh Półgarniec? Co o nim myślicie?

Tak na prawdę to sesja była eksperymentem - byłem ciekaw jak zachowacie sie - nie znając się nigdy wcześniej - tak samo NPC - działający wręcz niezależnie od MG - wprowadza tym sposobem unikatowy realizm do gry, a gracze muszą poznać swoje charaktery w grze a nie w realu - nie ma wspólnego zaparzania kawy i gadania przed sesją o wczorajszym filmie z Milą Jovovich itp

W WISE stawiasz sobie czajnik i paczkę kawy obok kompa i wchodzisz w stary świat bez zbędnych ceregieli szarej rzeczywistości. Nie ma obok ciebie nikogo, jedynie komp i łącze.

Dlatego tak ważne dla mnie było aby dobrać betatesterów z dobrą kondycją wyobraźni - a wierzcie mi - nie było to łatwe dysponując jedynie formularzem zgłoszenia i rozmowami na gg

- na szczęscie - trafiłem chyba w samą dziesiątkę Very Happy

A! byłbym zapomniał - macie pozdrowienia od Broha Wink
Powrót do góry
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broh...? Jak to halfling - marudny i niekiedy bezuzytczny Smile wprowadzil nieco humoru (na brak ktorego zresztÄ… nie mozna bylo narzekac). Dzieki za pozdro Smile

A Wise ujdzie jak najbardziej !
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...


Ostatnio zmieniony przez Nathaniel dnia Sob Gru 04, 2004 14:55, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy istneije jeszcze jakas mozliwosc zeby zostać beta testeremm czy moglibyscie mi powiedzic porozumiewacie sie glosowo czy tez piszecie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 14:28    Temat postu: Wise Odpowiedz z cytatem

Wise dzala na zasadzie chatu - wszyscy gracze z mistrzem gry włącznie porozumiewają sie pisemnie z mozliwoscią wysylania prywatnych wiadomosci do poszczególnych uczestnikow rozgrywki.Interfejs zrobiony jest znakomicie (jest bardzo klimatyczny).

A co do betatesterow to...spytaj Ortha - on wie najlepiej Twisted Evil
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 15:00    Temat postu: nowi betatesterzy Odpowiedz z cytatem

Powtarzam po raz setny

Casting na betatesterów trwał prawie pół roku
Sprawa jest zamknieta
Mamy już skład
Obecnie prowadzone będą sesje testowe oraz na bieżąco poprawki i rozbudowa systemu
W ostatecznym efekcie chce zrobić wolnostojącą aplikacje z installem, którą bedzie można pobrać z zamku - tzw. "klienta"

Dopiero wtedy, gdy powstanie aplikacja z rozbudowaną bazą i w pełni grywalna "klient" oraz druga aplikacja - administracyjna [dla MG] - bedziemy otwierać nowe kanały gry i budować kolejne drużyny.

I przestańcie mnie w końcu już atakować pytaniami, bo ześlę na was gniew Broha Twisted Evil
Powrót do góry
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie czemu nie przez mikrofony to mogłoby znacznie ułatwić rozgrywkę przez neta.....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mistrzowsko bylo Razz a Broh mmmmmm to juz jest moj faworyt Very Happy naprawde bylo super a i porzadnie sie usmialem;)naprawde orth kawal dobrej roboty z tym Wisem odwaliles
Powrót do góry
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Gniew Broha Very Happy nigdy wzyciu nie polecam ! jego magiczne grabie Wink
brakowalo jednego \gracza prawda ? mnam nadzieje ze sie pojawi nastepnym razem Smile

Pozdro dla Broha Very Happy
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym uwazał na tego całego Broha. Pamietacie straznikow dróg? Moze to jego szukali, moze ma charakterystyke i dobrze sie maskuje, a w rzeczywistosci jest to skrytobójca, ktory pewnej nocy moze zaciupac nas tymi swoimi magicznymi grabkami.... Druzyno apeluje o ostroznosc ! Very Happy
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...


Ostatnio zmieniony przez Nathaniel dnia Nie Gru 05, 2004 14:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kazdym razie mam nadzieje ze fazy testowe pójdom bez przeszkód i juz wkrótce bedzie mozna smiało zagrac jakoms sesje , a tak przy okazji pomyśl orth o tych mikrofonach to na serio było by spoko ( pozaty mmozna by było modulator jakis wrucić głosu wtedy mogłbys mówic normalne iale gracze słyszeli by cie jakbyś mówił głosem jakiegoś demona ) [wiem ze wile wymagam jak na beta testy ale trzeba msylec przyszlościowo , wierze ze wszysko pódzie dobrze i juz wkrótce bedziemy mogli zagrac jakomś sesje]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rahal dobrze myslisz z tym wszstkim ale ja moge i grac bez głosu byle by se pograć w tego WISE bo jak ja to czytam to mnie zżera z zazdrości !! Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Projekt WISE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group