Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy brali艣cie udzia艂 w jakich艣 obl臋偶eniach, bitwach?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Krwawe pola Averlandu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nigdy mi sie to nie zdarzylo, ale chcialbym. Moze jak Black cos fajnego poprowadzi, to nawet skusze sie natego kapitana, czy sierzatna....
Poki co pozostaje mi tylko czytac i zazdroscic.

Osobiscie prowadzilem kilka malych bitew (nie uwazam, ze wyszlo super, ale i tak jestem z siebie zadowolony).
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Wto Maj 10, 2005 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taak... Wielkie bitwy. Wiele do powiedzenia. Pami臋tny Liczmistrz, kiedy klasztor szturmowa艂a armia nieumar艂cyh, b膮d藕 wielka bitw na mo艣cie w膮skim na dw贸ch ludzi na kt贸rym to krasnolud wesp贸艂 ze zwad藕c膮 str膮cali kolejno w przepa艣膰 kolejnych zwierzoludzi, a zza wzg贸rza wychodzi艂y kolejne oddzia艂y. Szturm nieumar艂cyh (znowu) na wie偶臋 czarodzieja, z kt贸rej rzucali艣my czym艣 mo艂otowo-podobnym. Obl臋偶enie twierdzy pewnego samotnie 偶yj膮cego krasnoluda przez skaveny. Wielka bitwa dw贸ch zwa艣nionych ksi臋stw, w kt贸rej pojawi艂 si臋 sam Mardagg (tak tak - nie przes艂yszeli艣cie si臋 - nawet w takiej przygodzie zdarzy艂o mi si臋 bra膰 udzia艂). Czy standardowe obl臋偶enie zamku przez armi臋 dziesi臋ciokrotnie liczniejsz膮, w kt贸rej gracze z g贸ry skazani byli na przegran膮 i rzeczjasna przegrali. Aborda偶 na statek wojenny przez drowy dokonany tak偶e mo偶na zaliczy膰 chyba do wi臋kszych bitew.
Ja sam staram si臋 unika膰 wielkich bitew na koszt pomniejszych pojedynk贸w i wartkiej akcji. Ale nie zawsze to wychodzi Razz
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Sro Maj 18, 2005 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nie藕le... Ja bra艂臋m udzia艂 w bitwie z wi臋kszym demonem, pojawi艂 si臋 te偶 Viydag, czy jak to si臋 tam nazywa艂o. Pojawi艂 si臋, 偶eby pom贸c mi ubi膰 tego demona. Ciekawa, kr贸tka bitwa to by艂a... Zgin膮艂 tam Orrandil i jego elfka. Uciekli艣my do kamienicy przed demonem, ale on zrobi艂 co艣 takiego, 偶e budynek si臋 zawali艂... Smile
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Koniokrad
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 02 Gru 2005
Posty: 15
Sk眃: z nienacka

PostWys砤ny: Nie Gru 04, 2005 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu wpadne z pytaniem nasepuj膮cym, nie mam mozliwo艣ci prowadzenia oblezenia wg. WFB bo nie znam zasad ani nie mam figurek Smile jak to graczom opisac ? Czy robi膰 tak ze s膮 w ma艂ym skrawku bitwy i poprostu napieprzaj膮 sie z kolejnymi zazwyczaj zielonymi skur.... ? Czy jest sens liczyc obrazenia wrog贸w? (tzn wypasioni gracze raczej maja gobaska na strza艂a...) Co z innymi walczacymi (BNi - wojaki Razz) ?
_________________
Wichry P贸艂nocy - Will Scatlate
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Nie Gru 04, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe poczekajcie tylko na fina艂 Burzy Chaosu...
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Go舵






PostWys砤ny: Pon Sty 09, 2006 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagash napisa:
Ja bra艂em udzia艂 w Wojnie o W艂adze w kt贸rej udzia艂 bra艂y Zjednoczone Si艂y Starego 艢wiata wraz z moj膮 dru偶yn膮 przeciwko Pot臋dze Chaosu. Na pocz膮tek elficcy magowie wys艂ali Ent贸w a chaos bestie i demony Khorna i Tzeentcha jako, 偶e mieli艣my ogromn膮 przewage liczebn膮 demony nie sprawi艂y zbytniego k艂opotu. A p贸偶niej dosz艂o do bezpo艣redniego starcia> Moja posta膰 prze偶y艂a, ale dwie osoby z mojej dr贸偶yny umar艂y poszarpane przez bestie Nurgla. Po paru dniach morderczych bitew Stary Swiat zosta艂 ocalony przed zag艂ad膮.
Powr髏 do g髍y
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Sty 09, 2006 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fina艂 Raziel?

O nie, to tylko punkt kulminacyjny. Raczysz nie wiedzie膰 co si臋 dzia艂o potem? Maruderzy, zb贸je, kulty, zwierzoludy i wydarzenia z "Popio艂贸w Middenheim" (czy jako艣 tak) do drugiej edycji Wh.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Pon Lut 27, 2006 16:05    Temat postu: Obl臋偶enia Odpowiedz z cytatem

Sam osobi艣cie w obl臋偶eniu udzia艂u nie bra艂em, ale prowadzi艂em kiedy艣 takowe dla moich graczy. Co ciekawe nie bronili si臋 przed przewa偶aj膮cymi si艂ami wroga, ale sami szturmowali zamek broniony przez nieliczn膮 za艂og臋.
Oblegan膮 twierdz膮 by艂o Wolne Miasto Kerzfestung, gdzie艣 w Granicznych Ksi臋stwach. Co ciekawe kilkusetosobowymi si艂ami atakuj膮cych dowodzi艂 jeden z graczy (Kapitan Najemnik贸w oczywi艣cie). Armi臋 (a w zasadzie zbrojn膮 ha艂astr臋) 'po偶yczy艂' od swego przyjaciela - jednego z okolicznych ksi膮偶膮t. Najpierw przez par臋 dni ostrzeliwywali miasto z r贸偶nych machin i oblewali gnoj贸wk膮 Very Happy (tak, tak... W dru偶ynie by艂 Druid kt贸ry nie mia艂 偶adnych fireballi tylko w艂a艣nie 'gnojowy deszcz' hehe). W dniu kiedy mia艂o doj艣膰 do generalnego szturmu zrobi艂em oblegaj膮cym ma艂膮 niespodziank臋... Ni z beczki, ni z teczki zjawi艂 si臋 oddzia艂 ok 50 rycerzy P艂omiennego Serca i rozpocz膮艂 szar偶臋 na bandyt贸w atakuj膮cych spokojne miasto... Co najbardziej wkurzy艂o BG, to fakt, 偶e na czele rycerzy cwa艂owa艂 bohater kt贸rego prowadzi艂em jako gracz, a dru偶yna serdecznie go nienawidzi艂a. Rycerze zakonni bez problemu roznie艣li zaimprowizowan膮 艣cian臋 pikinier贸w i zacz臋艂a si臋 rze藕... BG dowodz膮cy akcj膮 postanowi艂 dokona膰 desperackiego kroku i pozosta艂ymi oddzia艂ami (wci膮偶 troch臋 tego by艂o) zarz膮dzi艂 szturm na miasto, aby zza mur贸w odeprze膰 kawalerzyst贸w. No i nawet uda艂o si臋 kilkudziesi臋ciu szturmuj膮cym dosta膰 za mury, ale tam z kolei krwaw膮 艂a藕ni臋 sprawi艂 im mag dowodz膮cy obron膮 miasta... Ostatecznie dru偶yna musia艂a salwowa膰 si臋 ucieczk膮...

Musz臋 przyzna膰, 偶e by艂a to jedna z najbardziej emocjonuj膮cych sesji w jakich bra艂em udzia艂. Nawet troch臋 zbyt emocjonuj膮ca - gracz, kt贸ry dowodzi艂 atakiem w pewnym momencie niemal rzuci艂 si臋 na mnie z pi臋艣ciami Very Happy Tak dok艂adnie to by艂o to w momencie kiedy zakonnicy przebili si臋 przez pikinier贸w. Mo偶e faktycznie troch臋 przesadzi艂em ze skuteczno艣ci膮 ich szar偶y Very Happy
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Pia Maj 12, 2006 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz bralem udzial w obronie wiekszej wioski Very Happy to nic nadzwyczajnego ale zawsze cus. Otoz bylem jeszce poczotkuj膮cym graczem i mielismy bronic wioski przed wielkimi trollami otoz moim pomyslem bylo powi膮zanie lin miedzy drzewami Very Happy i zawieszenie wiader z gor膮cymi materialami na drzewach Very Happy Dziwne ale dopiero zaczynalem zaszadzka po czesci sie udala i odparlismy atak ;]
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, ja do艣膰 niedawno bra艂em udzia艂 w obl臋偶eniu... Karczmy. Karczma, opuszczona, na odludziu. C贸偶, mieli艣my nadzieje, 偶e znajdziemy tam jakie艣 cenne rzeczy, jak si臋 p贸藕niej okaza艂o znale藕li艣my tylko mas臋 starej broni [?] oraz jedzenie. Cholera, jak przypomne sobie t膮 sytuacje to a偶 mi 艂ezka si臋 w oku kr臋ci. Niedaleko od karczmy by艂 cmentarz... Naszymi przeciwnikami by艂y tuposze. Ca艂e szcz臋艣cie, 偶e by艂y one bezm贸zgie, tak to nam uratowa艂o sk贸r臋. Pom贸g艂 nam du偶y zapas nafty i bro艅, o kt贸rej wspomnia艂em wcze艣ciej.

Ci臋偶ko by艂o. Dosta艂em ostro po dupie, ale ub贸stwiam takie przygody Twisted Evil
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wycisn膮艂em z graczy si贸dme poty, gdy bronili si臋 w zaje藕dzie przed zwierzolud藕mi. By艂o tak ci臋偶ko 偶e ka偶dy z nich mia艂 wizje 艣mierci w tej przygodzie, my艣leli 偶e ten zajazd b臋dzie ich grobem i dali z siebie wszystko by tak nie by艂o. Sesja si臋 bardzo podoba艂a^^ a my艣la艂em 偶e zn贸w b臋d膮 gada膰 jaki to ze mnie sadysta. A potem straszy艂em ich w Drakwaldzie 偶e ma艂o si臋 nie posrali. Jak ja lubie tak straszy膰: najechali wozem na belke le偶膮c膮 gdzie艣 we mgle a jeden z graczy ma艂o zawa艂u przez to nie dosta艂 jak wozem zatrz臋s艂o^^.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dante_delire napisa:
Ostatnio wycisn膮艂em z graczy si贸dme poty, gdy bronili si臋 w zaje藕dzie przed zwierzolud藕mi.


Mia艂em identyczn膮 sesj臋 Twisted Evil

Je艣li obl臋偶enie Untergardu (a raczej jego ruin) mo偶na nazwa膰 obl臋偶eniem to ja gra艂em w nim udzia艂 Smile Nie ma za bardzo co opisywa膰... Zwierzocz艂eki pr贸bowa艂y si臋 dosta膰 przez palisad臋, lecz zostali posiatkowani przez kusznik贸w. Nie pomacha艂em sobie wtedy dwur臋czniakiem.

Albo je艣li atakowanie smoka (a raczej ucieczk臋 przed nim) mo偶na nazwa膰 obl臋偶eniem to ja w nim bra艂em udzia艂 ^^
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lip 28, 2006 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: m贸j Mistrz Gry zacz膮艂 u mnie Burz臋 Chaosu a ja i Wilhelm (m贸j kumpel, Bartuc) jeste艣my w centrum uwagi!

Pierwsz膮 potyczk臋 Ostland VS Khorniki mo偶ecie czytn膮膰 sobie w "Lu藕nych Rozmowach" w podforum "Altdorf" (ten o ludziach).
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 07, 2008 01:26, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Darkfire
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 25 Lip 2006
Posty: 5

PostWys砤ny: Pia Lip 28, 2006 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to niedawno by艂em MG i na 1 sesji ju偶 moi gracze stoczyli wielk膮 bitwe pod Kislevem.By艂a to bitwa troche zaci膮gni臋ta z LOTR-a,bo armia przymierza wszystkich nacji(opr贸cz oczywi艣cie tych z艂ych) kontra goblinoidy pod przyw贸dztwem ork贸w.Ale og贸lnie im si臋 podoba艂o i to najwa偶niejsze Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Pawe艂
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 08 Cze 2006
Posty: 77
Sk眃: z Pruszkowa obok wawy

PostWys砤ny: Sro Wrz 20, 2006 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jeszcze nie bra艂em udzia艂u bitwach.Szkoda.Bo by by艂o fajnie,bo mo偶e by b艂a bitwy jak W艂adcy Pier艣cieni.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Krwawe pola Averlandu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group