Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy braliście udział w jakichś oblężeniach, bitwach?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Krwawe pola Averlandu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 16:50    Temat postu: Czy braliÅ›cie udziaÅ‚ w jakichÅ› oblężeniach, bitwach? Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie, czy Wasze postacie były na wojnach, biły się w większych bitwach, albo, czy uczestniczyły w oblężeniach? Jakie były największe starcia, w których braliście udział? Piszę braliście udział, a nie "biliście się", bo może ktoś grał iluzjonistą i tworzył iluzje armii, nikogo przy tym nie zabijając Smile
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja postac nigdy nie brała udziału w bitwie. A szkoda. Chciałbym sprubować. Z drugiej strony to całkiem niezłe wyzwanie dla MG.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja. Prowadzę pewnemu bardowi z Bretoni, który przebywa w Mortensholm, w Księstwach Granicznych i na ostatniej sesji było oblężenie miasta przez gobliny. Ów bard został wcielony do milicji i ustawiony na murach pośród ludzi trzęsących się ze strachu, a ich dowódca przechadzał się tam i z powrotem pospiesznym krokiem, krzycząc, że od nich zależy obrona Mortensholm, życie ich, ich żon, dzieci... Trudno mi było opisać zwłaszcza atmosferę, która panowała w oczekiwaniu na atak. Starcie było w miarę, dokładnie musiałem przedstawiać sytuację w pobliżu, na murach, reszta to tylko ogólnikowo. Ale trzeba się namęczyć, żeby oddać graczom bałagan, hałas i zamieszanie podczas takich bitew.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja postać krasnoluda brała udział w oblężeniu Kharaku. Jako obrońca oczywiście. Najpierw poszły w ruch balisty, strzały, katapulty, wrzący olej ze smołą i wszystko co dało się wystrzelić lub rzucić. Salwy z pistoletów. Śmigające bomby rozrzucaące goblińskie mięso na wszystkie strony. a potem walka wręcz. Odcinane i miażdżone kończyny , szarpane ranami ciała. Stosy trupów sięgające aż pod sklepienie (no prawie). Tysiace gobosów zdawały się nie kończyć. Ciągle nowe i nowe. Zgrzyt i szczęk oręża i pancerzy. Nie da się tego zapomnieć. Na szczęście przybyła odsiecz. Bo inaczej zmiażdżyli by nas swoją liczbą.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniałe!! Chciałbym w czymś takim brać udział. Przeszkadza mi to, że u mnie tylko ja podejmuję się prowadzić batlalie... Confused
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie żeby w momęcie rozpoczęcia walki przejść z WFRP na WFB?
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet zaplanowałem walkę z bitwą, w której użyłbym zasad WFB, ale przeżuciliśmy się na inną drużynkę Crying or Very sad A szkoda, bo się fajne zapowiadało... W Liczmistrzu polecają użycie zasad WFB; raz prowadziłem z użyciem Battla, kiedy bohaterowie atakowali zamek w Śmierci na rzece Reik. I sprawdziło się, dużo szybciej poszło. Nie używałem minimalnych rozmiarów oddziałów, tylko pojedyncze figurki.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Lut 13, 2005 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja broniłem Middelheim przed Orkami to nam sie udało obronić ale jak broniliśmy Kislev to padł:p skejveny go rozniosły a my spiprza.... aile sił w nogach;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Nie Lut 13, 2005 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałem udział w Wojnie o Władze w której udział brały Zjednoczone Siły Starego Świata wraz z moją drużyną przeciwko Potędze Chaosu. Na początek elficcy magowie wysłali Entów a chaos bestie i demony Khorna i Tzeentcha jako, że mieliśmy ogromną przewage liczebną demony nie sprawiły zbytniego kłopotu. A póżniej doszło do bezpośredniego starcia> Moja postać przeżyła, ale dwie osoby z mojej dróżyny umarły poszarpane przez bestie Nurgla. Po paru dniach morderczych bitew Stary Swiat został ocalony przed zagładą.
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pon Lut 14, 2005 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie... A może gra ktoś sierżantem lub kapitanem najemników i prowadzi własny oddział do walki? Chętnie bym poprowadził takiej postaci, mam figurki 18 imperialnych włóczników, więc by było fajnie... Prowadził ktoś lub grał dowódcą?
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 14, 2005 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadziłem też kilka bitew ale jakoś nikt nie był żadnym dowódcą. Coś moich graczy do tego nie ciągnie. Byli rycerzami albo najemnikami , ewentualnie jacyś magowie. Ale nikt z graczy nie dowodził .
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gracz w stanie spoczynku
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, dawno dawno (jakieś 5 lat) temu grałem Templariuszem Ulryka. Moja postać brała udział w bitwie z przeważającymi ( jak zwykle ) siłami wroga. Sama przygoda polegała na tym ze drużyna otrzymała zadanie odnalezienia magicznego sztandaru i dostarczenie go na pole bitwy, bez niego klęska była pewna. Trochę długo nam zeszło, kiedy wreszcie odnaleźliśmy sztandar i wróciliśmy do obozu okazało się ze bitwa już trwa i armia Middenheim zbiera baty od połączonych sił Skavenów i Goblinoidów. Oddziały idą w rozsypkę, opór stawia tylko oddział Templariuszy, na naszych oczach poległ jej dowódca, sam mistrz zakonu. Mój bohater chwycił drzewce sztandaru w lewą dłoń, w prawą wierny miecz otrzymany od samego Ar-Ulryka, zebrał wokół siebie ocalałych rycerzy i na ich czele ruszył do samobójczej szarży. Na ten widok (i dzięki mocy sztandaru Wink ) wycofujące się odziały Middenheim odzyskały morale, przegrupowały się i zaatakowały armię przebrzydłych gryzoni i zielonych zasrańców. Bitwa zakończyła się zwycięstwem ludzi, ale polegli prawie wszyscy Templariusze, mój bohater zmarł po bitwie z powodu licznych ran na rękach wiernych towarzyszy..... Jako ze przez pewien czas dowodził rycerzami został uznany za, co prawda najkrócej sprawującego swoją funkcję, mistrza Zakonu i pochowany w podziemiach świątyni Ulryka w Middenheim, obok wielu swoich poprzedników. Piękny koniec kariery, nie uwarzcie ?
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie zauważyłeś ale jest opcja zmień której możesz użyć nawet jak wysłałeś posta. Umożliwia to poprawianie błędów w poscie. No chyba że ktoś robi je specjalnie albo nie patrzy czy są czy ich nie ma. Evil or Very Mad
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gracz w stanie spoczynku
Go¶æ





PostWys³any: Pia Lut 25, 2005 02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie zauważyłeś ale nie jestem zarejestrowany i nie mogę zmieniać postów. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Sob Lut 26, 2005 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak, piękny koniec życia i kariery... Śmierć godna najwyższych ideałów rycerskich... - zginąć w imię sprawiedliwości, ku chwale itd.
Oblegał ktoś jakieś miasto, czy zamek, czy w ogóle coś?
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Krwawe pola Averlandu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group