Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zabijanie - nasza pasja
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 16:24    Temat postu: Zabijanie - nasza pasja Odpowiedz z cytatem

Walka nie jest rzadko艣ci膮 w 艣wiecie warhammera. Dlatego ka偶dy pewnie by艂 艣wiadkiem efektownych star膰. Jesli zapewnili艣cie komu艣 lub czemu艣 jaki艣 "wyj膮tkowy" zgon, to opiszczie to tu
_________________
made in Zielon G贸ra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolesie opowiadali mi kiedy艣 o go艣ciu kt贸ry gra艂 wampirem i mia艂 umiej臋tno艣膰 zamiany we mg艂臋. Kiedy艣 stan膮艂 przed przykr膮 konieczno艣ci膮 zabicia smoka. Zamieni艂 si臋 we mg艂e i pod t膮 postaci膮 zosta艂 przez smoka "wci膮gniety" Zmaterializowa艂 sie w jego wn臋trzu i zrobi艂 zniego sito od 艣rodka.... Cool
_________________
made in Zielon G贸ra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnego s艂onecznego dnia dru偶yna wysz艂a z lasu na polane gdzie sta艂a ma艂a chatka, ku ich zaskoczeniu widz膮 ze przed chatk膮 2 zombiaki atakuja kobiete:
Pytanie jednego z cz艂onk贸w dru偶yny ( krasnoluda ):
- 艁adna ?
- w 偶yciu nie widzia艂e艣 艂adniejszej :] ( MG )
- to ja biegne na zobiaki z moim obur臋cznym toporem
Jest juz przy zombiakach robi zamach ( rzut na WW ):
- 100
- ( MG ) Tej pi臋knej blondynce urwa艂o odr膮ba艂e艣 g艂owe :]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrescei jaksi temat na ktory mozna pisac i pisac i nie wiadomo od czego zaczasc.
Tak na poczatek zeby nei zniechecac nikogo iwszystkich zachecic (bo jak tu wiecej odsub nie bedzie pisac to nie pochwale sie wszystkimi ciekawymi maskarami) Twisted Evil

Moj kumpel Mate choc czlowiek calkiem niezle sie popisal otuz keidys siedzielismy w krasnoludzkiej warowni i oblegala nas okolo 10razy wieksza armia orkow.

Kiedy wrog sie przygrupowywal Mate wskoczyl na konia i zaczol jechac prosto w jego kierunku kiedy znalaz sie blisko zasiegu strzal zsiad z konia i wyslal go spowrotem do zamku nastepnie zaczol powoli isc w kierunki paskod te spokojnie go otoczyly a kiedy byly wystarczajaco blisko wyciagnol swoaj czarodziejska laske.

A trzeba wiedziec ze mial w niej 3 ladunki czaru Podmuch smierci ktory dostal w blogoslawienstwie od Mora.
No i piznol z czaru ktory rozpelz sie jak nova w promienu okolo 2km. Ten trik powtuzyl jeszcze dw razy i w ten sposub uszczuplil ekipe wroga o kilkanascie tysiecy

Mial problem kiedy skonczyla mu sie amunicja ale to juz inna bajka ... Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gramy nasza dru偶ynom, ja ma艂y drod , kumpel Luise wampir ( m艂ody ) , cz艂owiek ryba Edgar no oczywisie woster ( likantrop ) , na drodze spotkali艣my rabusi贸w z kuszmami , zacz臋艂a si臋 walka (m贸j drod oczywi艣cie w las ) wszyscy si臋 bij膮 cz艂owiek ryba 艣mia艂o , Lusie z kogo艣 powoli pije krew , na wuja wostera idzie trzech gostk贸 siekaja go i na ich neiszcz臋艣cie wkurzyli go ) mistrz gry opisuje :
-( MG ) nagle s艂yszycie wycie , i rozrost mi臋sni waszego kompana na co :
- cz艂owiek ryba : ja si臋 chowama do lasu
- ja czyli m贸j drod , to ja wchodze na drzewo
- luise ( wampir ) - t oja szukam du偶ego kaminia za kt贸rym m贸g艂bym sie schowa膰
Bilans walki:
Wujek woster zabi艂
- pierwszy go艣膰 z przebit膮 od ty艂u dziur膮 w brzuchu i urwanom g艂ow膮
- drugi rzucony na drzewo z tak膮 si艂a ze nic z niego nei zosta艂o
- trzeci roszarpany w p贸艂
- czwarty uciek艂 do lasu , woster skczy艂 dwa razy i spad艂 na niego wgniataj膮c go w ziemi 艂ami膮c w p贸艂
Ale gorzej jest jak woster si臋 nie przemieni :]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypis do wy偶ej: Nie zapomnij o twojej postaci, kt贸ra niezd膮偶ywszy uciec zosta艂a stratowana przez wujka Wostera szar偶uj膮cego na trzeciego przeciwnika. W przyp艂ywie furii wilko艂ak nie zauwa偶y艂 ma艂ego droda i morderczy cios kolanem w czo艂o przypi臋cz臋towa艂 los ma艂ego stworzonka..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy艣 zedd gra艂 m艂odym czarodziejem i stworzy艂 takiego fireballa 偶e zamini艂 sie w kule magmy , kt贸ra zmiot艂a wszyko w prominiu kilkunastu metr贸w 艂acznei z koniami i prawie nim samym
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zabijanie nie jest chyba najlepszym wyjsciem z sytuacji - przynajmniej nie zawsze.
Wspomne tutaj fakt jednego z moich graczy - Wampira Luisa, kt贸ry chcial wyrwac kumpla z opresi gdy ten wlamujac sie do pokoju w karczmie wszedl do pokoju Inkwizytora. Otoz tenze wampir wbiegajac po schodach uslyszal wolanie z tegoz pokoju: "Stra偶!, stra偶!" i stan膮wszy przed drzwiami grzecznie zapukal. Drzwi otworzyl Inkwizytor i zapytal Luisa: "Czy pan jest straznikiem?", no co pytany odpowiedzial twierdz膮co. Inkwizytor oddal mu wiec jego przyjaciela (droda) i polecil odstawic do kwater strazy. W tym momencie Luisa poniosla ambicja i zaatakowal czlonka Wielkiej inkwizycji, zuzywajac punkt krwi na przemiane palcow w szpony (Vampir Maskarada). Otoz tenze inkwizytor nie byl szarakiem pierwszej wody. Uchylil sie przed ciosem i wyciagajac sztylet z lewego rekawa (w prawym zwykly - w lewym srebrny) ugodzil Luisa w ramie. Przemiana natychmiastowo przestala dzialac, a wampir po drugim ciosie zapadl w cos na ksztalt letargu..
Nic wi臋cej nie pamietal - pochlonela go wiecznosc..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj gralismy i walczylismy z jakism dziwnym wymyslonym potworem przez MG i mielismy z nim male trudnosci (mnie nawet nei dotknol Smile)
No i wkoncu go zabilismy i zacagli do alchemika spytac sie czy wie co to mzoe byc i cos tam mowil ble ble ble
A ja powiedzialem to moze mu odetniemy glowe dal pewnosci bo jak wstanie (a ten potwor tam gdzie mial brzuch to mial dziure na wylot )
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk眃: Klucze

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia艂 dziure bo mia艂 krytyka 16 w korpus a by艂 za duzy 偶eby go krasnolud w p贸艂 rozci膮艂
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jak bysmy sie postarali to by dalo raade go rozsciasc w pul Bila
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gorigon
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Gru 06, 2004 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy艣 z 2 p偶 偶uci艂em si臋 na paj膮ka giganta ( na oko 6 m )
On pierwszy ma 2 ataki
pierwszy 偶ut 100 odcina sobie noge
dr贸gi 偶ut 99 odcina sobie drug膮 noge
Teraz ja 2 ataki
pierwszy 35 ok obra偶enia 6 + 6 + 2 wi臋c 艂膮cznie 14 obra偶e艅
drugi 15 6 + 6 +5 jeszcze lepiej 艂膮cznie 17 obra偶e艅 paj膮k pada na ziemie rozp艂atany na p贸艂 Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk眃: Klucze

PostWys砤ny: Pon Gru 06, 2004 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaTe fajnie demona ubi艂 uderzy艂 lask膮 czarodziejsk膮 na chamca w jaja demonowi kt贸ry za du偶o 偶ycia nie mia艂. A ja ustrzeli艂em smoka w locie z kuszy prosto w oko tak 偶e a偶 ca艂y be艂t si臋 zag艂臋bi艂.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Wto Gru 07, 2004 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bila - zakladam ze ta bron byla magiczna, albo chociaz umagiczniona. Bo nie wiem jak ty chcesz zabic demona beltem z kuszy.. Moze magicznym - ale powiedz mi gdzie mozna dostac magiczne belty - bo jeszcze o takich nie slyszalem - zastanawia mnie z czego musza byc wykonane, zeby umagicznienie mialo jakikolwiek efekt..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk眃: Klucze

PostWys砤ny: Wto Gru 07, 2004 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z u偶yciem kuszy zabi艂em m艂odego smoka spaczonego przez orki. To by艂a zwyczajna kusza po prostu dorzut mia艂em. Demona zabi艂 MaTe magiczn膮 lask膮 czarodziejsk膮
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group